Społecznik 03.06.2019 - 03.07.2019
Społecznik 03.06.2019 - 03.07.2019
Społecznik 03.06.2019 - 03.07.2019

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy grała tutaj bardzo głośno

  • 13.01.2019, 19:54 (aktualizacja 15.01.2019, 14:34)
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy grała tutaj bardzo głośno Fot. TWS
Na placu Barnima w Gryfinie w niedzielne popołudnie zrobiło się głośniej i tłoczniej. Zostały przywiezione gadżety na licytację podczas 27. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.
Wśród przedmiotów przygotowanych do licytacji na uwagę zasługiwał m.in. ręcznie wykonany z drewna barek oraz złote serduszko i pięć srebrnych. Ręcznie wykonany nóż na pewno także znalazł nabywcę.
Pojawili się też strażacy z Chwarstnicy z gorącym napojem, a druhowie z Widuchowej przyjechali z grochówką. Dziewczyny ze „Szlachetnej Paczki” również w działaniu. Sołectwo Krzypnica zaangażowało się w zbiórkę datków do puszek WOŚP oraz sprzedawaniu domowych wypieków. Dochód ze sprzedaży ciast przekazano na konto Orkiestry. Filip Jóźwiak i Adam Lewiński czuwali jak zwykle nad całością.
TWS
igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (16)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (9)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

tłumy
tłumy 14.01.2019, 08:21
oszałamiająca frekwencja
likier
likier 14.01.2019, 10:40
Zobacz, na światełku do nieba było sporo osób.
Steff
Steff 14.01.2019, 01:42
Cóż, idea świetna. Szkoda tylko że władze zlewają jak widac temat. Za Piłata to były imprezy! Coraz bardziej to program WOSP w Gryfinie schodzi na psy! Zobaczcie sobie jak mało imprez było w neidzielę.
dno
dno 14.01.2019, 14:33
to nie jest impreza władz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! prywatna
taaaa
taaaa 14.01.2019, 14:50
Tercet inicjatywy charytatywne w d... mają.
Zbieramy na nas. Na niewydolne pa
Zbieramy na nas. Na niewydolne pa 14.01.2019, 00:06
Wszyscy w blokach.
pytam
pytam 13.01.2019, 23:24
Bardzo głośno? A co znowu były skargi mieszkańców?
nic
nic 14.01.2019, 01:43
To tylko wymówka sawaryniarzy zeby mało robić.
nul
nul 14.01.2019, 08:27
Łatwiej przecież rządzić niemotami, w martwym mieście . Pogoda była pieska, a i tak było bardzo dużo ludzi.mam nadzieję, że ci panowie kiedyś w szpitalu zobaczą sprzęt z serduszkiem ! Ciekawe jak się poczują? BRAWO MY

Pozostałe