Tak działają i szkolą - do końca świata i jeden dzień dłużej [FOTO]

  • 14.01.2019, 04:01 (aktualizacja 15.01.2019 15:52)
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Tak działają i szkolą - do końca świata i jeden dzień dłużej [FOTO]
Gryfińskie Stowarzyszenie Ratownicze oraz Szkolna Grupa Ratownicza GSR Cedynia zorganizowały pokaz udzielania pierwszej pomocy. Szkoliły także osoby, które chciały nauczyć się, jak ratuje się życie innym.

Wszystko to działo się w niedzielę 13 stycznia 2019 r. podczas 27. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Cedyni.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (17)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (8)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

medyk
medyk 2 dni temu, 07:59
a czy Pan Łukasz skończył w końcu jakąś szkołę medyczną czy dalej uczy innych samemu będąc po kursie kilkudniowym?pracuje w zawodzie na co dzień czy tylko sucha teoria i zabezpieczenia na ktorych nic sie nie nauczyl [kpp jeszcze ważne?]
Beata
Beata 15.01.2019, 15:35
Jak dla mnie super sprawa Brawo Panie Łukaszu!!
Oby więcej takich ludzi!
Łukasz
Łukasz 14.01.2019, 16:57
Szanowna Redakcjo,
Prosiłbym o poprawienie nazwy grupy z Cedyni mianowicie: Szkolna Grupa Ratownicza GSR Cedynia.
Pozdrawiam serdecznie wszystkich krytykujących.

Dziękujemy za uwagę. Przepraszamy za pomyłkę. Poprawione.
red
ajwaj aleluja i do przodu
ajwaj aleluja i do przodu 14.01.2019, 13:15
ten teatrzyk dla idiotów bedzie tak trwał długo jak TOWARZYSZE ZE SŁUŻB beda temu pajacowi w czerwonych rajtach kazali skakać ha ha ah
leszek
leszek 14.01.2019, 13:21
co się ciskasz .ten teatrzyk dla idiotów to twoi kumple po rozumie
kram
kram 14.01.2019, 11:37
Przy WOŚP gdzie wszyscy pracują za darmo jako wolontariusze już niektórzy mogliby podarować sobie złośliwości.
Tomek
Tomek 14.01.2019, 08:10
Z podkulonymi ogonem uciekli do Cedyni ? Czyżby w Gryfinie przegrali ?

Panie Łukaszu , zawiodłem się na panu i pańskim fałszywym uśmiechu , 4 lata cierpiało Gryfino , teraz czas na Cedynie.
z Cedyni
z Cedyni 14.01.2019, 10:36
Do Cedyni bardzo często przyjeżdżali i szkolili młodzież. Tak, że pan Łukasz nigdzie nie uciekł , tylko prowadzi nadal współpracę w słusznej sprawie. Co do uśmiechu to nawet nie będę komentować...

Pozostałe