Anna Glińska wybory do Sejmu - 13.09.2019 - 11.10.2019
Anna Glińska wybory do Sejmu - 13.09.2019 - 11.10.2019
Anna Glińska wybory do Sejmu - 13.09.2019 - 11.10.2019
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Neonet 16-22.09.2019
Neonet 16-22.09.2019
Neonet 16-22.09.2019
Grzegorz Napieralski  wybory do Sejmu - 09.09.2019 - 13.10.2019
Grzegorz Napieralski  wybory do Sejmu - 09.09.2019 - 13.10.2019
Grzegorz Napieralski  wybory do Sejmu - 09.09.2019 - 13.10.2019
Obrycki Norbert 16.09.-13.10.2019
Obrycki Norbert 16.09.-13.10.2019
Obrycki Norbert 16.09.-13.10.2019
Mediaexpert 17.09.-01.10.2019
Mediaexpert 17.09.-01.10.2019
Mediaexpert 17.09.-01.10.2019

Po WOŚP w szoku i żałobie. Śmierć prezydenta Gdańska i rezygnacja Owsiaka

  • 14.01.2019, 17:58 (aktualizacja 15.01.2019, 02:23)
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Po WOŚP w szoku i żałobie. Śmierć prezydenta Gdańska i rezygnacja Owsiaka
-Teraz trwa proces rozliczania Finału przed Fundacją Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy – mówi nam jeden z szefów sztabu WOŚP na terenie naszego powiatu. Tymczasem: - Osobiście składam rezygnację z funkcji szefa fundacji i szefa zarządu - powiedział na konferencji Jurek Owsiak, szef tej Fundacji. Po tej informacji przyszła wiadomość o śmierci prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza, którego wczoraj 13 stycznia 2019 r. podczas finału WOŚP, tuż przed światełkiem do nieba, zaatakował szaleniec.

W wielu miastach spontanicznie zbierają się ludzie, by w marszu uczcić śmierć prezydenta Gdańska, kiedy do tragedii doszło w dniu dobroci.

Dziś, zamiast tradycyjnie podliczać datki i cieszyć się z kolejnego sukcesu, jesteśmy w szoku i przeżywamy żałobę. Przed nami czas rozliczeń…

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (177)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Ja
Ja 17.01.2019, 20:19
A może zablokujcie dodawanie komentarzy? Trochę to niesmaczne, bo zginął człowiek, mąż, ojciec i takie bicie piany jest nie na miejscu.
kamienie wołać będą...
kamienie wołać będą... 17.01.2019, 20:30
Paweł Adamowicz został zamordowany i to w wyjątkowo perfidnie dobranym czasie i miejscu. Twoja propozycja byłaby "przegięciem" w drugą stronę - dlaczego milczeć, kiedy trzeba krzyczeć nie dla takiej nienawiści?
on
on 17.01.2019, 20:29
Ciebie powinni zablokować, bo sam blokady nie masz!
AJWAJ ALELUJA I DO PRZODU
AJWAJ ALELUJA I DO PRZODU 17.01.2019, 10:35
czytam te komaentarze to smiac mi sie chce ha ha ah FAKT JEST TAKI ZE TEN NOZOWNIK TO PSYCHOPATYCZNY ZŁODZIEJ CO NAPADAŁ NA FILIE BANKÓW skoki kredit agricole i PO wsadziła go do pudła leżac i pierdzac w wyro ogladał TV POLIN i ZOBACZYŁ TE AFERY PO na miliardy wtedy poczół si9ę oszukany przez PO jak to sami kradli a mnie wszadzili za marne 15 tysi ha ha ah szajka z PO w swietle jupiterów ciagała samoloty dla amber gold i chyba wtedy coś pekło w skazanym bo badało go 20 psychiatrów chyba dostał szału w pudle ha ha ah takie miliony plus reszta afer PO a on za 15 tysi siedzi I WTEDY PO CZÓŁ sie oszukany przez platforme obywatelska ha ha ah i tak jak wierchuszka PO w swietle jupiterów wysłał adamowicza wprost do boga swiatełkiem do nieba jak dla mnie to nie jest zabójstwo polityczne to PO PROSTU PORACHUNKI ZŁODZEJI W SWIETLE JUPITERÓW
widz
widz 16.01.2019, 22:31
Ale od PO-ów bije miłością i szacunkiem do bliźniego! Aż strach wychodzić na ulicę! P artia O rmowców znowu szczuje Polaka na Polaka!
szkoda...
szkoda... 16.01.2019, 22:52
Szczujnia to w niedzielę o 20 zadźgała człowieka, który nie bał się wychodzić na ulice. Obłudniku, którego nie rusza nazwanie Adamowicza „szariatem ateizmu”, który „samo sobie winien, bo nakręcał degrengoladę”. Oczywiście razem z Owsiakiem...
To wszystko cytaty sprzed chwili z tego forum...
Aga
Aga 16.01.2019, 16:44
To spora racja
Alojzy
Alojzy 16.01.2019, 16:41
codziennie ktos kose dostaje. wiec po co ten szum? Mowa nienawisci. A kto pamieta zimnego lecha... kaczka po smolensku. jakos ci co teraz tak placza mieli z tego ubaw. ;) Ja goscia nie zaluje. bardziej zal malych dzeci na ktore nie ma pieniedzy,
szkoda
szkoda 16.01.2019, 22:53
uważasz, że morderstwo Adamowicza było "słuszne" bo to był odwet? Szkoda mi ciebie...
widz
widz 16.01.2019, 14:23
Do s.a. p czytaj ze zrozumieniem.
Pacyfka
Pacyfka 16.01.2019, 04:00
A tak wygląda pokój według bojówek narodowców:
: https://dziennikbaltycki.pl/ml…
cytata
cytata 15.01.2019, 23:08
Politycy, którzy szczuli na Owsiaka czy Adamowicza, dziś proszą, by nie mówić o zbrodni politycznej. To hipokryzja - tak mówi prof. Bilewicz.
Pycha ich zniszczy.
Pycha ich zniszczy. 16.01.2019, 09:35
Kościół też ma swoją cegiełkę a może nawet całą ścianę cegiełek. Choć były wyjątki.
smutne ale prawdziwe
smutne ale prawdziwe 16.01.2019, 00:39
Jeden z najnowszych nabytków rządu 28 letni minister cyfryzacji po stosunkach międzynarodowych (ten od interpelacji m.in. o nazwach pociągów) jest z Młodzieży Wszechpolskiej.
Młodzież Wszechpolska wysłała śp. prezydentowi Adamowiczowi AKT ZGONU!
Prokurator w zeszłym tygodniu stwierdziła, że to dozwolona krytyka.
Ta sama (albo podobna) prokurator w tym tygodniu opowiada o postępach w śledztwie w sprawie zabójstwa.
Kwiat faszystów
Kwiat faszystów 16.01.2019, 04:13
Ten Andruszkiewicz z MW prezentuje intelektualnie poziom czternasto może piętnastoletniego dziecka. Pytania i odpowiedzi jak w podstawówce. IQ 80.
widz
widz 15.01.2019, 22:32
Do p.w masz rację! Nawet mowa Tuska po tej tragedii była bardzo nienawistna! I już próbuje odwrócić kota ogonem!
faraon
faraon 16.01.2019, 12:05
Ta pis-lamistyczna nienawisci unicestwicie sie sami jak kanibale !!!
smutne ale prawdziwe
smutne ale prawdziwe 16.01.2019, 00:41
A jak można tu odwracać kota ogonem? Że to prez. Adamowicz zamordował niewinnego chłopca, co sobie chodził po scenie z plastikową zabawką?
Albo jesteś prowokatorem albo naprawdę cieszysz się z ciosów w prezydenta i ciosu w WOŚP.
pokój wam
pokój wam 15.01.2019, 22:14
Prawda jest taka, że "kto mieczem wojuje ten od miecza ginie". To PO i KOD podsycały agresję i prowokowały różne burdy! To Oni wprowadzili w Polskiej polityce mowę nienawiści!
smutne ale prawdziwe
smutne ale prawdziwe 16.01.2019, 00:44
Zamień PO na Solidarność i masz dosłowne wręcz przemówienie PZPR!
"Podsycanie agresji, prowokowanie burd" - idealnie się wstrzeliłeś w retorykę lat 80tych...
TVNazi
TVNazi 15.01.2019, 20:03
Dlaczego nie przerwał waszej zabawy ??? Bo chciał kasy na nowego LAND ROVERA !!!! A tam umierał człowiek , że złodziej z PO , ale człowiek . Dlaczego ta pazerota nie jest aresztowany za NIEDOPEŁNIENIE obowiązków ?????
do nazisty
do nazisty 15.01.2019, 21:31
Nazisto – „ten "zlodziej" ale człowiek” nazywał się Paweł Adamowicz. Zabił Go taki jak ty. Pełen nienawiści i nasiąknięty kłamstwami. Po to, żeby zniszczyć życie ludzkie i zniszczyć WOŚP!

Bardzo chciałbyś, żeby jak najmniej pieniędzy zebrano na sprzęt dla dzieci. Ale czy za wypadki rządowych limuzyn premier podaje się do dymisji?
hmmmmm...
hmmmmm... 18.01.2019, 00:21
jakby za każdy wypadek rządowej limuzyny premier podawałby się do dymisji, nie zdążylibyśmy spamiętać ich nazwisk...
Kaczyzm uber alles?
Kaczyzm uber alles? 15.01.2019, 20:17
Skończ z tą retoryką nienawiści i zamilknij bagienny trollu
dymisja nie została przyjęta!
dymisja nie została przyjęta! 15.01.2019, 19:38
WOŚP to fenomen ogólnonarodowy. Czyli Jurek - Twoja dymisja nie została przyjęta!
Pozbieraj się, i wracaj. WOŚP to my - a my się nie zgadzamy na dymisję!!!
przed nami czas rozliczeń
przed nami czas rozliczeń 15.01.2019, 18:19
Owsiak odszedł ze stanowiska szefa fundacji to i ty możesz odejść bagienny trollu
troll bagienny
troll bagienny 15.01.2019, 19:05
Moge ale nie chcę ;-)
666
666 15.01.2019, 20:18
Nie wymigasz się dziadu!
usiłujesz się wymigać?
usiłujesz się wymigać? 15.01.2019, 18:54
teraz się przestraszyłeś, że twoje wypisywanie o odejściu przy tym artykule brzmią jednoznacznie to się tłumaczysz? A z nawoływania do "palenia zNycza" jak się wytłumaczysz trollu?
pamiętliwy
pamiętliwy 15.01.2019, 16:40
O hejterstwie trudno dyskutować w gminie gdzie największy hejter i dopiekacz burmistrza został wickiem. Pewno w nagrodę.
gwoli jasności
gwoli jasności 15.01.2019, 14:10
Kradzież nicków tak charakterystyczna dla Czechosłowackiej i UMIG to tez agresja.
agresor
agresor 15.01.2019, 14:58
Zwłaszcza kradzież z właniem
Pikuś
Pikuś 15.01.2019, 16:24
Chyba z tak charakterystycznym dla nich włamaniem
?
? 15.01.2019, 15:39
jeśli zabicie człowieka nastraja cię do tego typu żartów to co z ciebie za człowiek?
apel
apel 15.01.2019, 16:22
według mnie nawoływanie do "usunięcia" przy tym artykule i to wielu jest jednoznaczne. Podobnie jak nawoływanie do palenia "zNycza"!
To groźba. Może i gryfińska policja wzięłaby się za taką mowę nienawiści?
Ja
Ja 15.01.2019, 20:05
Jestem za.
Monia
Monia 15.01.2019, 20:19
Aktualne? Priv
skrobanka
skrobanka 15.01.2019, 16:25
Usunięcie jest karalne!
wstyd!
wstyd! 15.01.2019, 16:49
ciebie bawi ten temat? Zabójstwo też dla ciebie powód do żartów? Nawoływanie do śmierci i palenia też?
żartowniś
żartowniś 15.01.2019, 18:21
twoje wpisy są śmieszne i zupełnie nie na temat
do trolla
do trolla 15.01.2019, 18:42
zapalmy "zNycza" to jawna mowa nienawiści. Przy tym artykule pisanie że muszą odejść (i to nie tylko Niktiński ale i zwracający ci uwagę internauci) to zważywszy na kontekst nawoływanie do morderstwa!
I dość trollu twojej psychozy!
dziecinne
dziecinne 15.01.2019, 16:25
Kręcisz balona.
wstyd!
wstyd! 15.01.2019, 16:58
a potem agresja eksploduje. Faktycznie nawoływanie na tym forum do palenia "zNycza" i perfidnego wzywania do odejścia (w kontekście tego artykułu jednoznacznie śmierci) ludzi - jest dla ciebie "dziecinne"?
To niech się te "dzieci" nauczą odpowiedzialności!
do "musi mieć polityczne tło"
do "musi mieć polityczne tło" 15.01.2019, 14:03
To, że MOGŁO być tak, jak mówisz, nie znaczy, że niecałe dwa dni po zamachu to prawda objawiona lub udowodniona.
Tym bardziej że na każdy przywołany przez ciebie przykład można znaleźć dziesiątki innych, w których twoja teoria nie znajduje potwierdzenia.
Zresztą, nawet w przypadkach przywołanych przez ciebie można się zastanawiać, czy gdyby szaleńcy nie znajdowali w otoczeniu potwierdzenia dla swoich zbrodniczych myśli to... gdybologia, wiem – ale uzasadniona.
Fanatyków religijnych, politycznych ideologicznych NIEKONIECZNIE ktoś musi kierować personalnie i w sposób jak Ali Agca – zlecenie, pistolet itp.
Czasem wystarczy nasączyć chory umysł jak gąbkę.
Abp Gądecki wczoraj ładnie powiedział, że nienawistne słowa mogą trafić na obłąkany umysł i wydać tragiczne owoce.
Zresztą historia zna takie przypadki i w Polsce – zabójstwo prezydenta Narutowicza...
Więc nie mów, że to WYŁĄCZNIE WINA TEGO, CO MIAŁ NÓŻ.
Wina jest NA PEWNO także każdego Z NAS, kto nie pohamował swoich słów, inwektyw, oskarżeń. Niezależnie z jakiej strony i niezależnie „kto zaczął” – słowo, riposta, riposta na ripostę.... a potem chory umysł stwierdza że „trzeba zrobić porządek”...

musi mieć polityczne tło? Dzisiaj, 12:45
hala dla powiatu
hala dla powiatu 15.01.2019, 13:42
Nikitiński musi odejść!
Czytelnik
Czytelnik 15.01.2019, 20:10
Co to za rodzaj dewiacji?? Czy ta obsesja jest nieuleczalna? A może poza tymi paroma słowami nic nie potrafisz..
mowa nienawiści
mowa nienawiści 15.01.2019, 21:37
Pod artykułem o śmierci Pawła Adamowicza umieszczanie takich psychopatycznych stalkujących nawolywań jest jednoznaczne. Policja się powinna zająć.
Pisarz do czytelnika
Pisarz do czytelnika 15.01.2019, 20:22
Napisałeś coś w temacie dewiancie czy jedynie potrafisz czepiać się wpisów których nie pojmujesz?
hamuj się!
hamuj się! 15.01.2019, 14:00
Andrzeju H. - twoje nawoływanie przy tym artykule to grożenie śmiercią! I to po raz kolejny. Czy policja już się zajęla? Dzisiaj zatrzymano kolejnych nawołujących do zabijania...
Głos na puszczy
Głos na puszczy 15.01.2019, 20:24
Zapytaj policji ;-)
eutanazja
eutanazja 15.01.2019, 14:59
Nawołujący musi odejść!
śmierć nawołuje
śmierć nawołuje 15.01.2019, 16:27
No to szerokiej drogi :-)
?
? 15.01.2019, 15:41
Jeśli nawoływanie do śmierci jest dla ciebie powodem do kpiny - to co z ciebie za człowiek?
kpina
kpina 15.01.2019, 17:39
To bestia jakaś z ONRu
raczej
raczej 15.01.2019, 13:29
Tak na marginesie: chory psychicznie nie siedziałby w więzieniu pięć lat!
Gość
Gość 15.01.2019, 13:23
W ten smutny sposób zwieńczyło się hasło lub raczej " hejtjusło" " R Ó B T A C O C H C E T A " . Jak wieża Babel gdy runeła, dzieląc ludzi z pomieszanymi językami. Oto wynik sprzeciwu wobec PANA PRAWA, również tego naturalnego. Ludziom miesza się w głowach i nigdy nie jest to bez skutku i złych konsekwencji. Wtedy powstają operacyjne rowy ich dzielące. Sukces, udało się niewiadomym kom-usiom. Rów Mariański jest teraz na drugim miejscu wobec tego, który powstał. A może, jakiś konstruktor zaraz zakrzyknie: rozkazuję, natychmiast subito! Jednak nie ma niczego zakrytego co nie byłoby odkryte. I tu jest nadzieja na lepsze. Dla nas wszystkich, Polaków i rów zasypiemy. Niech śmierć tragiczna, Człowieka, będzie tego początkiem. A my, mądrzejsi doświadczeniem i smutkiem idżmy po piach i zakopmy ten rów. Roztropnie, wszyscy od lewa do prawa i od prawa do lewa poprzez centrum, usuwając co złe i wybaczając. Bo, tak wiele razy zostało mi wybaczone więc i ja. ...
Ania
Ania 16.01.2019, 04:18
Proszę księdza, niech ksiądz nie miesza.
kochaj i rób co chcesz - to Pismo Święte. Szkoda że to obce dla ciebie...
kochaj i rób co chcesz - to Pismo Święte. Szkoda że to obce dla ciebie... 15.01.2019, 13:57
"Pan Prawa" nie nakazywał wojen religijnych, inkwizycji, "wyzwolenia przez cierpienie". a prawo "naturalne" to tygrys zjadający jagnię. W prawie boskim silniejszy odpowiada za słabszych.
Fakt
Fakt 15.01.2019, 20:12
Religię mam gdzieś ale to akurat na sens.
grytek
grytek 15.01.2019, 13:08
Żałoba narodowa będzie w sobotę, bo według jeszcze nieoficjalnych informacji, pogrzeb Adamowicza odbędzie się prawdopodobnie w ten właśnie dzień
buzo
buzo 15.01.2019, 13:24
Ciekawe czy ludzie zrezygnują z karnawału. A to przecież weekend!

Pozostałe