Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020

Cudem uniknął śmierci. Sportowe coupe zmiażdżone [UWAGA! DRASTYCZNE ZDJĘCIA]

  • 20.01.2019, 23:06 (aktualizacja 21.01.2019, 23:42)
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Cudem uniknął śmierci. Sportowe coupe zmiażdżone [UWAGA! DRASTYCZNE ZDJĘCIA] czytelnik
Przód samochodu jest zmiażdżony. Strażacy dostali się do kierowcy, wycinając dach. Gdyby jechał tym autem jeszcze pasażer, to by nie przeżył – silnik wbił się w miejsce pasażera. Srebrne sportowe coupe japońskiej marki Honda jechało w stronę Gryfina. Siła uderzenia była tak duża, że ową Hondą Civic kierowca ściął drzewo.

Zaraz po wypadku, którzy miał miejsce niedaleko Pniewa (gm. Gryfino) 20 stycznia 2019 r., informowaliśmy tu:

https://www.igryfino.pl/wiadomosci/31016,zjechal-z-drogi-i-wpadl-do-rowu-rannego-kierowce-o

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (31)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (20)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

robocop
robocop 21.01.2019, 23:41
Podobno dostał ataku podczas jazdy...
??
?? 22.01.2019, 19:15
Jakiego ataku?
Mati
Mati 21.01.2019, 13:07
Przeciez to jest civic a nie prelude🤭
ludek
ludek 21.01.2019, 15:12
Po ciemku nie poznał hehe
Kierowca bombowca
Kierowca bombowca 21.01.2019, 10:25
Jechał z 55 km/h i wielkie halooooo
Handlarz
Handlarz 21.01.2019, 08:09
Daje piętset i zaraz z lawetą jestem
Milicja
Milicja 21.01.2019, 08:08
Kto zezwala na robienie tych zdjęc ? Przecież to miejsce wypadku ! Co na to Policja która obsługuje wypadek w tym momencie ?
sowa
sowa 21.01.2019, 16:09
Widzisz na zdjęciu żeby ktoś cos tam obsługiwał?
Niewiarygodne
Niewiarygodne 21.01.2019, 07:51
Jeżeli auto tak wygląda po wypadku a kierowca przeżył to czekamy jeszcze na wyniki badań krwi
Mamut
Mamut 21.01.2019, 06:23
Kto dopuszcza do robienia takich zdjeć.....
sowa
sowa 21.01.2019, 16:09
Komórka. A co chcesz wprowadzić zakaz fotografowania głupoty?
mirkas92
mirkas92 21.01.2019, 01:24
Zdjęcia faktycznie straszne. Pokazują jaki to był ciężki wypadek. Kierowca miał dużo szczęścia, że to tylko złamanie nogi. Trzymam za niego kciuki żeby wyszedł z tego. Na pewno będzie pamiętać do końca życia że pośpiech do niczego dobrego nie prowadzi. Drzewa nie są tu niczemu winne nie byłoby drzewa to inny samochód z naprzeciwka i znacznie więcej ofiar. Trochę wyobraźni i noga z gazu a z pewnością dojedziemy do celu. W mieście oprócz drzew są ludzie dzieci zwierzęta, zawsze ktoś może pojawić się na drodze i dlatego trzeba jeździć wolniej. Niektórym jednak się wydaje że mają większe prawa. A tak nie jest co widac na tych obrazkach, które niech będa ku przestrodze.
balantajs
balantajs 21.01.2019, 01:21
Wyciągnąć te wszystkie drzewa bo zabijają ludzi
Kiki
Kiki 23.01.2019, 17:13
Dokładnie a droga w stronę chojny ? Nie dziwie się ze tam tyle wypadków jak pare barierek jest tylko....drzewa wokół drogi powinny być wycięte mniej by było wypadków śmiertelnych .
ekolog
ekolog 21.01.2019, 01:28
A ja nie wiem co tobie balantajs drzewa przeszkadzają? Przecież te drzewa nagle nie wyrastają spod ziemi i nie wskakują pod kola samochodów!
ewa
ewa 21.01.2019, 13:13
Balantajs napisał to z ironią :)
Al Onzo
Al Onzo 21.01.2019, 01:18
Cóż, skoro pędził, to musiał się liczyć z tym, że będzie niewesoło. Trzeba zawsze pamiętać, że kto szybko jeździ tego często wolno niosą.
Marco
Marco 21.01.2019, 01:03
Smutne obrazki po szaleńczej jeździe. Bo żeby ściąć takie drzewo 50 lenie to trzeba z impetem uderzyć.
UoTer
UoTer 22.01.2019, 19:07
to drzewo niema 20 lat, zasuwał grubo, ciekawe czy nie wyprzedzał i musiał zmyka
galeo