Grzegorz Napieralski  wybory do Sejmu - 09.09.2019 - 13.10.2019
Grzegorz Napieralski  wybory do Sejmu - 09.09.2019 - 13.10.2019
Grzegorz Napieralski  wybory do Sejmu - 09.09.2019 - 13.10.2019
Anna Glińska wybory do Sejmu - 13.09.2019 - 11.10.2019
Anna Glińska wybory do Sejmu - 13.09.2019 - 11.10.2019
Anna Glińska wybory do Sejmu - 13.09.2019 - 11.10.2019
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020

Policjantka przyjechała porozmawiać na temat bezpiecznych ferii

  • 26.01.2019, 11:57 (aktualizacja 27.01.2019, 00:14)
  • Źródło: ZS Nowe Czarnowo
Policjantka przyjechała porozmawiać na temat bezpiecznych ferii fot. ZS Nowe Czarnowo
W Zespole Szkół w Nowym Czarnowie 25 stycznia 2019 r. odbyło się spotkanie z przedstawicielką policji z Gryfina - Joanną Chojniak. Tematem spotkania były ,,Bezpieczne zachowania podczas ferii zimowych”.

Funkcjonariuszka omówiła ,,Kodeks zasad postępowania w czasie ferii zimowych’’. Uczniowie aktywnie uczestniczyli w dyskusji oraz odpowiadali na wiele pytań związanych z bezpieczeństwem.

Życzymy wszystkim bezpiecznych i wymarzonych ferii!

Źródło: ZS Nowe Czarnowo

Zdjęcia (4)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (10)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Brońcie nas przed bandytami a nie straszcie.
Brońcie nas przed bandytami a nie straszcie. 30.01.2019, 02:25
Zamiast dzieciaczkom zaoferować ciekawe zimowisko, sporty i zabawę to straszyli policją i służbami i mówili , że ferie to zło i niebezpieczeństwo. Czy wy powariowaliście wszyscy ? Co robicie dla tych dzieci z Nowego Czarnowa poza straszeniem?!
Nie zamykajcie ich przed telewizorami.
Nie zamykajcie ich przed telewizorami. 28.01.2019, 01:39
Za pińcet + przez 12 miesięcy to dzieciaki powinny pojechać na narty w Alpy a latem nad morze i jezioro i jeszcze im by zostało. Ale patologia potrzebuje na … . Ja latem wnuki biorę na żagle. A zimą funduję im Szpindlerowy Młyn. Resztę czasu zagospodarują rodzice. Dzieciaki uwielbiają wycieczki po Europie + wypoczynek i Jastarnię razem z Surfpoint.. Bo na to jest 500 +.
Pytek
Pytek 27.01.2019, 00:08
A gdzie wy jesteście w mieście ?
Na  "działce" przy WP
Na "działce" przy WP 29.01.2019, 14:40
Nam zlikwidowali boiska przy liceum na Niepodległości a na boiska Energetyka choć są miejskie nie wpuszczają za darmo . Chcą kilkaset złotych za godzinę kopania. Gmina podniosła też drastycznie ceny na Lagunę. No to tu się zapali, tam szlug, tu wąch i na działkę starczy. Jest alkoholik legalny z akcyzą... Jak na imieninach. Niech żyje bal i balety.
bic
bic 29.01.2019, 14:47
Złe zarządzanie!
Mama
Mama 26.01.2019, 21:30
Nauczyciele z tej szkoły nie potrafią przeprowadzić zajęć o bezpiecznych feriach?
o matko ale mnie osłabiłaś
o matko ale mnie osłabiłaś 27.01.2019, 00:12
A gdzie wyczytałaś, że nie potrafią?!
Może jeszcze napiszesz, że z książek nie mają korzystać, bo przecież nauczyciele wytłumaczą!
Rew
Rew 26.01.2019, 17:14
Od kiedy nowe czarnowo jest w starym czarnowie?
żebra
żebra 26.01.2019, 14:16
Ale chudziątko!
i***y portal
i***y portal 26.01.2019, 12:58
Kolejny temat z cyklu brakuje jednego golebia na pl. BARNIMA kto kolwiek widział, ktokolwiek wie. Pisz czlowieku o rzeczach ciekawszych

Pozostałe