Społecznik 03.06.2019 - 03.07.2019
Społecznik 03.06.2019 - 03.07.2019
Społecznik 03.06.2019 - 03.07.2019

Święto miasta zostaje odwołane

  • 27.01.2019, 17:33 (aktualizacja 11.03.2019, 01:07)
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Święto miasta zostaje odwołane
W 2019 r. nie będzie zorganizowanego święta miasta. Zostało ono odwołane. Środki finansowe, które gmina poniosłaby na organizację tej imprezy, przeznaczone zostaną na bardzo ważny cel.

- W związku z pożarem budynku mieszkalnego wielorodzinnego przy ul. Słowackiego 1, który miał miejsce 31 października 2018 r. w Mieszkowicach, tegoroczne Święto Mieszkowic zostaje odwołane. Środki finansowe, które gmina poniosłaby na organizację ww. imprezy wykorzystane zostaną na odbudowę spalonej kamienicy - tak brzmi oficjalny komunikat.

 

O pożarze kamienicy informowaliśmy m.in. tutaj:

https://www.igryfino.pl/wiadomosci/30149,trzy-osoby-ranne-w-pozarze-kamienicy-po-wybuchu-ga

https://www.igryfino.pl/wiadomosci/30315,rusza-rozbiorka-kamienicy-w-ktorej-wybuchl-gaz-fot

 

 

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (37)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

żenada
żenada 04.02.2019, 21:16
No trzeba przyznać, że sprytny wybieg z tym zawieszeniem w tym roku Dni Miasta.Nie trzeba się narobić a kasa na koniec miesiąca ta sama.
Przem
Przem 07.03.2019, 07:09
Hmmm podpalić stare za rok jest nowe ,tak się robi remonty w tych czasach leszcze .Podam mały przykład mój szwagier miał pękniętą szybe w swoim jak on to mówi najlepszym samochodem podjechał do gościa z puku który kosił trawę batem zatrzymał się i powiedział krzyczał że zbił mu szybę kamieniem z pod kosiarki przyjechała Policja i sam dyrektor puku krzyczał na chłopaka ,który był Bogu ducha winien ,a szwagier szyderczo się uśmiechał nie zapomnę tego do końca życia od tamtej pory nie odzywam się do tej świni i niemogę na niego patrzeć .Najpierw trzeba sprawdzić czy to wypadek był czy taki modny gratisowy remont.
miśkin
miśkin 01.02.2019, 00:25
Niech jeszcze w związku z tym jeszcze ogłoszą, że poniedziałki Urząd będzie nieczynny. Zaoszczędzą na prądzie. I lenie się znowu mniej napracują.
Ja
Ja 31.01.2019, 16:47
Jak miło czyta się komentarze. Tyle jadu i nienawiści. Jeszcze nie tak dawno 80% mieszkańców wpychalo się pod wozy strażackie żeby zrobić sobie selfie na tle płonącego budynku. Ileż było komentarzy współczujących i złośliwych. Później akcja pomocy co drugi mieszkaniec udostępniał posty o pomocy dla pogorzelców . Nie ma co mówić, jest to tragedia nie tylko dla mieszkańców ale i całego miasta. Nie życzę nikomu aby był w podobnej sytuacji, bo stracić dorobek życia to nie jest fajne. Ważne że wszyscy żyją. Ale napewno chcieli byśmy otrzymac pomoc nie tylko materialną ale i duchową. Nie wiemy czy któryś z naszych sąsiadów może zrobić coś podobnego co ten mężczyzna. Jest coś takiego psychologia tłumu... Jeden okaże swoją niechęć i agresje a reszta to powtarza. Przykre to wszystko. I tak nic nie ma na święcie miasta, wszystko na siłę robione i pieniądze wywalone w błoto. Tak chociaż będą przeznaczone na dobry użytek.
krzywy
krzywy 31.01.2019, 20:29
Ale nie mieszaj dwóch spraw. Jedna sprawa to pomoc pogorzelcom. A druga sprawa to obowiązki władzy z której się powinna wywiązywać, bo jej za to płacimy. A tu kurde wolne sobie robią bo nie dopilnowano p-poż.
mnieszko
mnieszko 29.01.2019, 16:17
Kiedy referendum za odwołaniem burmistrza?
kruszył
kruszył 29.01.2019, 09:03
Tragedia burmistrz. Pozawalali sprawy a teraz ukaże mieszkańców.
Fado
Fado 28.01.2019, 22:44
brawo! Tak powinno być! Każda miejscowość powinna najpierw patrzeć na dobro mieszkańców, czy maja za co palić w piecu i czy maja w ogóle ogrzewania. A nie tylko tańczyć! Kto będzie chciał tańczyć to pojedzie do większego miasta i potańczy. Pomagajmy sobie ! Jesteśmy Wielcy w gębie kiedy mamy wszystko, kiedy tracimy zaczynamy inaczej myśleć, wtedy oczekujemy pomocy.
P.S. Gmina Widuchowa tez powinna brać przykład.
akwarysta
akwarysta 28.01.2019, 11:37
Na głupoty i zatrudnianie koleżanek to pieniądze są a dla coś dla ludzi to nie ma. Wstyd taki burmistrz!
Chojna
Chojna 28.01.2019, 09:57
Bardzo dobra decyzja!!!!!!!!!!!!
Leczcie się
Leczcie się 28.01.2019, 00:58
Co za bzdury!!!
niestety
niestety 28.01.2019, 11:37
Bzdurnego burmistrza wybraliśmy to tak mamy.
apel do nieudacznika
apel do nieudacznika 27.01.2019, 23:53
Jak sobie burmistrz nie radzi to niech się poda do dymisji!
złe zarządzanie w gminie
złe zarządzanie w gminie 27.01.2019, 23:42
Ok. 100 tys. rocznie kosztuje utrzymanie stanowiska wicerburmistrza której nie było. Żeby nie głupi pomysł burmistrza Salwy na zatrudnienie koleżanki byłoby tyle kasy na zabawę full wypas!
JA
JA 31.01.2019, 16:26
10, lat temu też był zastępca Burmistrza o znanym wszystkim nazwisku i też były problemy finansowe gminy.
?
? 27.01.2019, 23:53
jak to nie było? a za co zdziera z nas pieniądze? to oni są dla nas czy nasza kasa dla nich? i nic w zamian?
Mmmmm
Mmmmm 27.01.2019, 23:32
SUPER DECYZJA
!
! 27.01.2019, 21:39
Pieniądze za imprezę przekazać na chore dzieci!!! Śladem Mieszkowic niech pójdą inne miasteczka!!!!
święto
święto 27.01.2019, 21:12
A ja jestem za odwołaniem burmistrza skoro nie chce robić tego co d0 niego należy!
Mm
Mm 28.01.2019, 07:07
Bo co jeden imprezy nie zrobi i już afera i najlepiej wyrzucić w Gryfinie takich atrakcji nie ma i nikt z tego powodu nic nie robi weźcie się ludzie za robotę a nie imprezy wam się zachciewa
Asia
Asia 27.01.2019, 20:55
Super pomysł jestem zzza niech pieniążki zostaną przekazane na budowę , super brawo .
Marcin
Marcin 27.01.2019, 20:48
Musze dopowiedziec do poprzedniego mojego komentarza. Czy gmina ubezpiecza stare rozwalajace sie stodoly a nie miala ubezpieczonej pieknej kamienicy w samym centrum miasta???
kurcer
kurcer 27.01.2019, 20:47
Tak burmistrz chce ukarać mieszkańców za bezmyslność tych co doprowadzili do pożaru?
I
I 27.01.2019, 20:44
Bardzo dobrze.Wszystkie gminy powinny to zrobic. Zaoszczedzone pieniadze przejaksxac na szczytbe cele
pójdźmy dalej  i brnijmy w nonsens
pójdźmy dalej i brnijmy w nonsens 27.01.2019, 20:46
Najlepiej powinny się samorozwiazać. To wtedy ile to byloby kasy!
rzepkacz
rzepkacz 27.01.2019, 19:56
czyj to byl pomysł? Andrzeja czy Gabryski?
Ich
Ich 31.01.2019, 19:53
Ogrodnika rzepko 😉
sołtys
sołtys 27.01.2019, 23:43
Niech przestaną jeździć bez sensu na delegacje to będzie kilkadziesiąt tysięcy na święto gminy, które nam się należy jak psu kość!
mnieszko
mnieszko 27.01.2019, 19:51
Ale na dokarmianie zuli ,pijaków i wszelkiej patologi to kasa jest
Ja