Karnawałowa gala disco polo 02.03.2019
Karnawałowa gala disco polo 02.03.2019
Karnawałowa gala disco polo 02.03.2019

Święto miasta zostaje odwołane

  • 27.01.2019, 17:33 (aktualizacja 27.01.2019 18:34)
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Święto miasta zostaje odwołane
W 2019 r. nie będzie zorganizowanego święta miasta. Zostało ono odwołane. Środki finansowe, które gmina poniosłaby na organizację tej imprezy, przeznaczone zostaną na bardzo ważny cel.

- W związku z pożarem budynku mieszkalnego wielorodzinnego przy ul. Słowackiego 1, który miał miejsce 31 października 2018 r. w Mieszkowicach, tegoroczne Święto Mieszkowic zostaje odwołane. Środki finansowe, które gmina poniosłaby na organizację ww. imprezy wykorzystane zostaną na odbudowę spalonej kamienicy - tak brzmi oficjalny komunikat.

 

O pożarze kamienicy informowaliśmy m.in. tutaj:

https://www.igryfino.pl/wiadomosci/30149,trzy-osoby-ranne-w-pozarze-kamienicy-po-wybuchu-ga

https://www.igryfino.pl/wiadomosci/30315,rusza-rozbiorka-kamienicy-w-ktorej-wybuchl-gaz-fot

 

 

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (36)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

żenada
żenada 4.02.2019, 21:16
No trzeba przyznać, że sprytny wybieg z tym zawieszeniem w tym roku Dni Miasta.Nie trzeba się narobić a kasa na koniec miesiąca ta sama.
miśkin
miśkin 1.02.2019, 00:25
Niech jeszcze w związku z tym jeszcze ogłoszą, że poniedziałki Urząd będzie nieczynny. Zaoszczędzą na prądzie. I lenie się znowu mniej napracują.
Ja
Ja 31.01.2019, 16:47
Jak miło czyta się komentarze. Tyle jadu i nienawiści. Jeszcze nie tak dawno 80% mieszkańców wpychalo się pod wozy strażackie żeby zrobić sobie selfie na tle płonącego budynku. Ileż było komentarzy współczujących i złośliwych. Później akcja pomocy co drugi mieszkaniec udostępniał posty o pomocy dla pogorzelców . Nie ma co mówić, jest to tragedia nie tylko dla mieszkańców ale i całego miasta. Nie życzę nikomu aby był w podobnej sytuacji, bo stracić dorobek życia to nie jest fajne. Ważne że wszyscy żyją. Ale napewno chcieli byśmy otrzymac pomoc nie tylko materialną ale i duchową. Nie wiemy czy któryś z naszych sąsiadów może zrobić coś podobnego co ten mężczyzna. Jest coś takiego psychologia tłumu... Jeden okaże swoją niechęć i agresje a reszta to powtarza. Przykre to wszystko. I tak nic nie ma na święcie miasta, wszystko na siłę robione i pieniądze wywalone w błoto. Tak chociaż będą przeznaczone na dobry użytek.
krzywy
krzywy 31.01.2019, 20:29
Ale nie mieszaj dwóch spraw. Jedna sprawa to pomoc pogorzelcom. A druga sprawa to obowiązki władzy z której się powinna wywiązywać, bo jej za to płacimy. A tu kurde wolne sobie robią bo nie dopilnowano p-poż.
mnieszko
mnieszko 29.01.2019, 16:17
Kiedy referendum za odwołaniem burmistrza?
kruszył
kruszył 29.01.2019, 09:03
Tragedia burmistrz. Pozawalali sprawy a teraz ukaże mieszkańców.
Fado
Fado 28.01.2019, 22:44
brawo! Tak powinno być! Każda miejscowość powinna najpierw patrzeć na dobro mieszkańców, czy maja za co palić w piecu i czy maja w ogóle ogrzewania. A nie tylko tańczyć! Kto będzie chciał tańczyć to pojedzie do większego miasta i potańczy. Pomagajmy sobie ! Jesteśmy Wielcy w gębie kiedy mamy wszystko, kiedy tracimy zaczynamy inaczej myśleć, wtedy oczekujemy pomocy.
P.S. Gmina Widuchowa tez powinna brać przykład.
akwarysta
akwarysta 28.01.2019, 11:37
Na głupoty i zatrudnianie koleżanek to pieniądze są a dla coś dla ludzi to nie ma. Wstyd taki burmistrz!
Chojna
Chojna 28.01.2019, 09:57
Bardzo dobra decyzja!!!!!!!!!!!!
Leczcie się
Leczcie się 28.01.2019, 00:58
Co za bzdury!!!
niestety
niestety 28.01.2019, 11:37
Bzdurnego burmistrza wybraliśmy to tak mamy.
apel do nieudacznika
apel do nieudacznika 27.01.2019, 23:53
Jak sobie burmistrz nie radzi to niech się poda do dymisji!
złe zarządzanie w gminie
złe zarządzanie w gminie 27.01.2019, 23:42
Ok. 100 tys. rocznie kosztuje utrzymanie stanowiska wicerburmistrza której nie było. Żeby nie głupi pomysł burmistrza Salwy na zatrudnienie koleżanki byłoby tyle kasy na zabawę full wypas!
JA
JA 31.01.2019, 16:26
10, lat temu też był zastępca Burmistrza o znanym wszystkim nazwisku i też były problemy finansowe gminy.
?
? 27.01.2019, 23:53
jak to nie było? a za co zdziera z nas pieniądze? to oni są dla nas czy nasza kasa dla nich? i nic w zamian?
Mmmmm
Mmmmm 27.01.2019, 23:32
SUPER DECYZJA
!
! 27.01.2019, 21:39
Pieniądze za imprezę przekazać na chore dzieci!!! Śladem Mieszkowic niech pójdą inne miasteczka!!!!
święto
święto 27.01.2019, 21:12
A ja jestem za odwołaniem burmistrza skoro nie chce robić tego co d0 niego należy!
Mm
Mm 28.01.2019, 07:07
Bo co jeden imprezy nie zrobi i już afera i najlepiej wyrzucić w Gryfinie takich atrakcji nie ma i nikt z tego powodu nic nie robi weźcie się ludzie za robotę a nie imprezy wam się zachciewa
Asia
Asia 27.01.2019, 20:55
Super pomysł jestem zzza niech pieniążki zostaną przekazane na budowę , super brawo .
Marcin
Marcin 27.01.2019, 20:48
Musze dopowiedziec do poprzedniego mojego komentarza. Czy gmina ubezpiecza stare rozwalajace sie stodoly a nie miala ubezpieczonej pieknej kamienicy w samym centrum miasta???
kurcer
kurcer 27.01.2019, 20:47
Tak burmistrz chce ukarać mieszkańców za bezmyslność tych co doprowadzili do pożaru?
I
I 27.01.2019, 20:44
Bardzo dobrze.Wszystkie gminy powinny to zrobic. Zaoszczedzone pieniadze przejaksxac na szczytbe cele
pójdźmy dalej  i brnijmy w nonsens
pójdźmy dalej i brnijmy w nonsens 27.01.2019, 20:46
Najlepiej powinny się samorozwiazać. To wtedy ile to byloby kasy!
rzepkacz
rzepkacz 27.01.2019, 19:56
czyj to byl pomysł? Andrzeja czy Gabryski?
Ich
Ich 31.01.2019, 19:53
Ogrodnika rzepko 😉
sołtys
sołtys 27.01.2019, 23:43
Niech przestaną jeździć bez sensu na delegacje to będzie kilkadziesiąt tysięcy na święto gminy, które nam się należy jak psu kość!
mnieszko
mnieszko 27.01.2019, 19:51
Ale na dokarmianie zuli ,pijaków i wszelkiej patologi to kasa jest
Ja