Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020

Ostatni budżet w powiecie głosowany pierwszy raz elektronicznie

  • 29.01.2019, 11:59 (aktualizacja 29.01.2019, 23:10)
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Ostatni budżet w powiecie głosowany pierwszy raz elektronicznie
Słaby internet powoduje, że dzisiejsza sesja Rady Gminy w Starym Czarnowie nie jest trasmitowana na żywo. A przyjęty właśnie został najważniejszy dokument finansowy na ten rok - budżet. To ostatnia gmina w powiecie, która przyjmuje plan finansowy na 2019 r. Poprawki do projektu budżetu wprowadziła, jeszcze na sesji, wójt Marzena Grzywińska.

Budżet jest deficytowy. Dochody na ten rok zaplanowano na prawie 22,6 mln zł. Natomiast wydatki mają wynieść 23,8 mln zł. Deficyt w wysokości 1 252 046 zł ma zostać pokryty przychodami pochodzącymi z wolnych środków.

Pierwszy raz w historii staroczarnowskiego samorządu uchwała była głosowana elektronicznie. Niektórym radnym, jak. np. Piotrowi Paczkowskiemu, sprawiła kłopoty. Koniec końców udało się wszytkim radnym oddać głos za pomocą tabletu. 15 radnych, czyli wszyscy, byli za uchwałą budżetową na 2019 r. 

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (9)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (14)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Swój
Swój 31.01.2019, 20:14
Kto tam będzie ciął taśmę i niby w jakim celu ?
akcja czyste ręce
akcja czyste ręce 31.01.2019, 12:10
A powinno byc na żywo, bo potem można pociąć taśmę i zmontować.
gmina
gmina 30.01.2019, 18:14
powiaty zlikwidować!
AJWAJ ALELUJA I W DOPE MARCINKA
AJWAJ ALELUJA I W DOPE MARCINKA 30.01.2019, 17:44
CZEŚĆ KOLEDZY ZAGRAM WASZYMI KARTAMI HA HA AH POKAŻE WAM PRZY***SÓW W*** Z WAMI NA CZELE HA HA AHA HA TAK ZE BEDZIE CYRK JAKIEGO GRYFINO NIE WIDZIAŁO POŚMIEJEMY SIĘ RAZEM HA HA AH AH
Spostrzegawczy
Spostrzegawczy 30.01.2019, 17:40
Do Rad , dobrze wiesz kogo mam na myśli i nie pal głupa, bo też doskonale wiesz o kogo chodzi, a jak zapomniałeś to ci podam przykład np. Kołowo, Binowo, Żelisławic i in.............................
WAL W KAKAO URBANKA
WAL W KAKAO URBANKA 30.01.2019, 17:14

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

szkodniki won!!!
szkodniki won!!! 29.01.2019, 20:38
Powiat? powiaty sztuczne twory i nieudaczników -zlikwidować!!!
Mieszkaniec  gminy
Mieszkaniec gminy 29.01.2019, 15:49
Jak na pierwszy raz nie było żle z tym głosowaniem na Sesji - na tabletach - gratulacje Radni- idzie jak wszystko w gminie Stare Czarnowo do przodu.
grot
grot 29.01.2019, 15:50
no gratulacje, kolejny sukces! udało się wcisnąć przycisk ha ha ha
porozmawiajmy o faktach
porozmawiajmy o faktach 29.01.2019, 21:19
Największym sukcesem jest to, że niektórzy nie będą mieli dostępu do tego przycisku. Oczywiście z korzyścią dla gminy.
Rad.
Rad. 29.01.2019, 21:37
Kogo masz niby na mysli?
hłe hłe
hłe hłe 29.01.2019, 13:11
Widac po zdjeciach, że okolice radnego Roga to lozów i nabija się z kolegów, którzy nie łapia głosowania rpzez tableta.
hłe hłe
hłe hłe 29.01.2019, 13:43
loża szyderców - poprawiam się
Andrew
Andrew 29.01.2019, 12:21
Nowoczesność wkracza pod strzechy.

Pozostałe