Tutaj nie ma miejsca na nudę

  • 30.01.2019, 14:54
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Tutaj nie ma miejsca na nudę fot. TWS
W Oddziale dla Dzieci i Młodzieży gryfińskiej Biblioteki Publicznej spotkaliśmy sporą gromadę dzieci, które podczas zimowych ferii korzystają z zajęć prowadzonych w ramach „Biblioferiady”. Mariuszowi Kiełtyce, pracującemu z dziećmi od lat, pomysłów nie brakuje.

Tym razem młodzi ludzie w skupieniu pracują nad wymyślaniem najprzedziwniejszych historii. Pierwsza opowieść dotyczy znalezionego w szatni guzika. Z czyjego płaszcza się oderwał. Co czuje taki zagubiony, duży lub mały, kolorowy guzik? Inne dzieje będą zaczynać się jak baśń od słów „dawno, dawno temu”.

Inne zadania to poprawianie poprzekręcane słów w wierszykach Joanny Papuzińskiej, układanie klocków, rysowanie, malowane. Kto ładnie tańczy, a kto pięknie śpiewa? Atmosfera „luźna”, ale porządek musi być.

Czy można jeszcze przyłączyć się do grupy? Zapisy już się zakończyły, ale warto zajrzeć do biblioteki. Czasami ktoś nie może przyjść danego dnia i zwalnia się miejsce. Zajęcia naprawdę są ciekawe i podczas ferii nudzić się nie można.

TWS

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (9)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

hm
hm 01.02.2019, 13:55
Odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu!
aga
aga 30.01.2019, 19:38
Supeer!!
dziennik
dziennik 30.01.2019, 17:12
Tutaj przynajmniej coś się dzieje!

Pozostałe