Karnawałowa gala disco polo 02.03.2019
Karnawałowa gala disco polo 02.03.2019
Karnawałowa gala disco polo 02.03.2019

Oto kandydaci w wyborach uzupełniających

  • 30.01.2019, 19:30 (aktualizacja 30.01.2019 20:08)
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Oto kandydaci w wyborach uzupełniających
Monika Odróbka, Andrzej Rajfur, Radosław Stec, Piotr Żebrowski ci kandydaci (w alfabetycznej kolejności) wystartują w wyborach uzupełniających do Rady Miejskiej w Chojnie. Głosowanie odbędzie się w niedzielę 3 marca 2019 roku.

W głosowaniu udział będą mogli udział wziąć pełnoletni mieszkańcy okręgu nr 4 w Chojnie, czyli cześć miasta Chojna obejmująca ulicę Akacjową, aleję Wojska Polskiego, ulice Browarną, Curie-Skłodowskiej, Kopernika, Krótką, Łużycką, Rogozińskiego, Różaną, Sportową i Szewską.

Mieszkańcy wybiorą jednego radnego spośród czterech kandydatów. Reprezentują oni cztery komitety:

Monika Odróbka - KWW Inicjatywa Samorządowa (pełnomocnik: Bronisław Buko)

Andrzej Rajfur - KWW Wspólnota Samorządowa (pełnomocnik: Andrzej Patyk)

Radosław Stec - KWW Radosław Stec (pełnomocnik: Aniela Jurewicz)

Piotr Żebrowski - KWW Piotra Żebrowskiego (pełnomocnik: Andrzej Żebrowski)

 

Podobne wybory odbędą się w Cedyni w okręgu nr 1 ale jeszcze nie wiadomo kiedy i kto wystartuje.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (23)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Ojciec Dyrektor
Ojciec Dyrektor 1.02.2019, 10:20
Monika Odróbka jezdzi srebrną octavią na niemieckich blachach i bardzo lubi używać kierunkowskazów tuż przed skrętem, wiadomo nauczycielka z korczaka kolejna do kolekcji
Alek
Alek 1.02.2019, 15:36
Ona na niemieckich blachach, dzieciaki w niemieckiej szkole? To gdzie ona mieszka? Moze startować?
luten
luten 1.02.2019, 10:34
Czyli najpierw hamulec, a potem kierunkowskaz? Typowe... Mam nadzieję, że nie najechałeś na kuper....
Antoni
Antoni 1.02.2019, 00:20
Andrzej Rajfur, to można tak napisać jak i powiedzieć, człowiek od poprzednika, któremu zdecydowanie podziękowano w gminie. Każdy kolejny jest mi obojętny.
Frykas
Frykas 1.02.2019, 07:14
Popieram, czlowiek zero. Idacy do wyborow tylko dlatego, ze nikt inny nie chcial isc od Fedora i Dlugoborskiego.
innowacja
innowacja 30.01.2019, 23:28
Mam lepszy pomysł: do Rady Miejskiej powinien być ogłoszony przetarg ofert. Kto da więcej to zostaje radnym. Warunek: nie ma diet. Same korzyści dla gminy
Moś
Moś 30.01.2019, 23:26
" Stwierdzam, że głosowanie, które się tu odbywa, w poważnych instytucjach uważane by było za nieważne. Są trzy metody głosowania : - Pierwsza, przez aplauz, znaczy się, że wszyscy głosują - Druga metoda kulkami. Są kulki czarne i czerwone, które otrzymuje każdy głosujący, przepraszam, białe i czarne, które otrzymuje każdy głosujący. Czarna " ZA" , lub odwrotnie, czarna " ZA" , czarna " PRZECIW" , biała " ZA" , ili i że odwrotnie. - Jest trzecia metoda, przez podniesienie rąk. Ta metoda jest najdoskonalsza. No świetnie, ale jaką metodą wybierzemy metodę głosowania ??"
Antoni
Antoni 30.01.2019, 23:13
Zdjęcie poprzedniej Rady Miejskiej...
buhaha
buhaha 30.01.2019, 23:26
Masz rację, kartka na drzwiach jest lepsza :)))))))))))))))))
sankowy
sankowy 30.01.2019, 22:34
To była pokerowa zagrywka pewnych ludzi, w celu osiągnięcia korzyści politycznych. Nie mieli pewności wygrania więc się zabezpieczyli. Ale jak można tym osobom zaufać, gdy w tak oczywistej i zaszczytnej akcji postąpili tak mało przejrzyście?
reżyser
reżyser 30.01.2019, 20:40
Wierzymy, że zasługujecie na więcej, dlatego 29 luty ogłosimy dniem dzielnicy okręgu 4! Żeby uczcić mieszkańców tej zacnej dzielnicy na wjeżdzie postawimy wielkiego słomianego misia! Zasługujecie na to wszystko!
Optymista
Optymista 30.01.2019, 20:40
Andrzej Rajfur to logiczny i kulturalny czlowiek. Takich osob powinno być mozliwie najwięcej w Radzie. Powodzenia p Andrzeju.
;-)
;-) 30.01.2019, 21:07
Rajfur z niego prawdziwy!
Kastrol
Kastrol 30.01.2019, 20:35
I to jest przerażające, że takie *** pchają się do władzy!
lepiej
lepiej 30.01.2019, 20:37
Nie znasz ludzi więc nie obrażaj.
Achilles
Achilles 30.01.2019, 20:33
Trzy konie Trojańskie.
lotniskowiec
lotniskowiec 30.01.2019, 20:38
Mieszkańcy Chojny sami wiedzą co dla nich najlepsze, podpowiadacze im niepotrzebni.
Achilles
Achilles 30.01.2019, 21:08
Właśnie jestem i się wypowiadam!
Zniesmaczony
Zniesmaczony 30.01.2019, 20:30
Są tacy którym napluje sie w twarz a oni twierdzą, że deszcz pada. Ci sami wyrzuceni drzwiami próbują wejść przez okno. " Podziwiam hart ducha p Steca". Oj, zrobilo mi się niedobrze. Będę rzygal.
Marzena
Marzena 30.01.2019, 20:26
Niech wygra najlepszy!
najlepszy
najlepszy 30.01.2019, 21:08
Ja niestety nie startuję!
Mieszkaniec Chojny
Mieszkaniec Chojny 30.01.2019, 20:21
Dzięki stecowi burmistrzem Chojny nie został najlepszy kandydat Mróz, a teraz próbuje namieszać Zebrowskiemu.
bąbel
bąbel 30.01.2019, 20:04
Trzech facetów to znam, a o tej pani pierwszy raz słyszę.

Pozostałe