Anna Glińska wybory do Sejmu - 13.09.2019 - 11.10.2019
Anna Glińska wybory do Sejmu - 13.09.2019 - 11.10.2019
Anna Glińska wybory do Sejmu - 13.09.2019 - 11.10.2019
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Neonet 16-22.09.2019
Neonet 16-22.09.2019
Neonet 16-22.09.2019
Grzegorz Napieralski  wybory do Sejmu - 09.09.2019 - 13.10.2019
Grzegorz Napieralski  wybory do Sejmu - 09.09.2019 - 13.10.2019
Grzegorz Napieralski  wybory do Sejmu - 09.09.2019 - 13.10.2019
Obrycki Norbert 16.09.-13.10.2019
Obrycki Norbert 16.09.-13.10.2019
Obrycki Norbert 16.09.-13.10.2019
Mediaexpert 17.09.-01.10.2019
Mediaexpert 17.09.-01.10.2019
Mediaexpert 17.09.-01.10.2019

Autobus nie przyjechał, ale to była wyjątkowa sytuacja - tłumaczy PKS

  • 31.01.2019, 15:46 (aktualizacja 31.01.2019, 16:29)
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Autobus nie przyjechał, ale to była wyjątkowa sytuacja - tłumaczy PKS
-Proszę redakcję igryfino o pomoc w wyjaśnieniu pewnej sytuacji. Autobus PKS z Bań do Gryfina powinien odjechać o godz. 15.50. Niestety, w poniedziałek czekałam na przystanku wiele minut, zmarzłam, ale autobus nie przyjechał. W informacji PKS nie udzielono mi w zasadzie żadnej odpowiedzi. Jedynie w Gryfinie na dworcu pani powiedziała, że napisze w tej sprawie pismo do Szczecina - opowiada nam czytelniczka.

Sprawdzamy zatem, jak to z tym kursem było. Dzwonimy do informacji PKS Szczecin. Tam nie wiedzą co się stało i odsyłają nas do Gryfina. Z kolei miła pani z placówki terenowej PKS w Gryfinie odpowiada:

- Proszę skontaktować się ze Szczecinem Tam powinni udzielić wyczerpujących informacji.

Tym razem telefonując do Szczecina nie dajemy się tak łatwo zbyć. Jesteśmy przełączani do kilku osób. W końcu całą sprawę przedstawiamy Pawłowi Sadowskiemu, który obiecuje wszystko sprawdzić. Na prośbę pracownika PKS Szczecin dodatkowo wysyłamy też maila.

Czekamy na odpowiedź.

Na drugi dzień monitujemy, bo informacji wciąż nie mamy.

Wreszcie przychodzi mail i wszystko staje się jasne:

Uprzejmie informuję, że autobus relacji Banie - Gryfino o godz. 15:50, zgodnie z ustalonym rozkładem jazdy kursuje w okresie ferii zimowych.
Jednak wyjątkowo w dniu 28.01.2019 z powodu awarii kurs ten nie został wykonany.
Za niedogodności wynikłe z tej sytuacji przepraszamy.


Z wyrazami szacunku
Paweł Sadowski
PKS Szczecin

 

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (70)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Ktosik
Ktosik 12.02.2019, 15:26
Cwanisczki zdjeli ten autobus z rozkładu jazdy
chłop
chłop 06.02.2019, 15:39
ja w swoim imieniu bardzo przepraszam prawdziwych kierowców PKS za moje poprzednie wpisy ale myślałem że to któryś z was sory chłopaki teraz będę bardziej warzył słowa
chłop
chłop 06.02.2019, 15:32
to jest po prostu świństwo ludzie użerali się niby z kierowcą a okazuje się że to jakiś ludek ja osobiście bym dał spokój jest już wyjaśnione po co się tłuc po sądach a ten co się za kierowce podawał to zwykły idiota szacun dla kierowców
Pomocny dla kierowców
Pomocny dla kierowców 06.02.2019, 14:05
Gość który pisał te wszystkie komentarze i podszywal się pod kierowcę PKS powinien ponieść konsekwencje, dlatego że obraził wszystkich kierowców, sugerując w tych wszystkich komentarzach że jest to któryś z nich że to któryś z kierowców pisze, ale ta sprawą zajmie się już ktoś inny myślę że następnym razem dwa razy się zastanowi za nim coś napisze
kormoran
kormoran 06.02.2019, 14:20
Gorzej jak zapaskudził własne gniazdo...
setka i krewetka
setka i krewetka 06.02.2019, 14:03
Dyrektor kazał wycofać się z wpisów "jeżdżącej elicie"?
Kierowca Busfahrer Kiero
Kierowca Busfahrer Kiero 06.02.2019, 13:18
Ale mam beke z was wcale nie jestem kierowcą autobusu chciałem się troche pośmiać. Tak naprawdę to autobusem nie jechałem 19 lat.
Pozdrawiam tych co się uśmiali i tych co niepotrzebnie toczyli pianę.
Przykro mi , że biedna kobieta wymarzła się na przystanku przynajmniej dzień wolny miała.
Przepraszam jeszcze tego Pana co dostał kopa w du..e na zakręcie i wpadł do rowu.

do niezrównoważonego
do niezrównoważonego 06.02.2019, 13:53
Napisał idiota który w podpisie zwie się idiotą.
obserwator
obserwator 05.02.2019, 16:43
czytam te komentarze i po prostu nie wierze czy naprawdę ten kierowca PKS tak obraża ludzi przecież to jest nie dopuszczalne gdzie jest jego przełożony czy nie czyta tych komentarzy i z tego co rozumie to on zaczął tą walkę z ludźmi koszmar że ktoś taki przeszedł psychotesty chyba że po znajomości pracuje
OBIEKTYWNY
OBIEKTYWNY 05.02.2019, 10:17
WIDAĆ KOMU PUSZCZAJĄ NERWY. TRUDNO SIĘ DZIWIĆ POTEM ŻE SĄ SKARGI.
Kiero
Kiero 04.02.2019, 21:45
Dzisiaj na przystanku w Bani chciałem wręczyć zapałki jednej pani, grzecznie powiedziałem " może się pani rozgrzeje " a ona zrobiła hhhrrr i mnie opluła ! Głupia baba !
kubuś
kubuś 05.02.2019, 08:27
kiero głupi to ty jesteś że takie pierdoły piszesz
gucio
gucio 04.02.2019, 21:30
ludziska czego się czepiacie tej kobitki ja uważam że miała rację się wkurzyć sam sprawdziłem i jest ten autobus na rozkładzie a nie jeździł to czyja jest wina kierownictwa z pks a nie jej
Kierowca
Kierowca 04.02.2019, 21:38
jak sprawdziłeś , że jest ten autobus na rozkładzie? Jak się zepsuł to go nie ma?!
j
j 05.02.2019, 07:55
kierowca masz rację jak się zepsuł to go nie ma ale na rozkładzie jest w internecie ,przecież my pasażerowie nie wiemy czy się popsuł czy po prostu wasze kierownictwo pks dało ciała a ty kierowca po co się wkurzasz chyba że kierownikiem jesteś
Baba
Baba 04.02.2019, 21:33
To jest wina autobusu bo nie dojechał bo kierowca spuścił paliwo,
Ale jajca
Ale jajca 04.02.2019, 20:28
Przepraszam może podwieźć ? Czy ta baba jeszcze czeka bo już 4 luty ??
Też kierowca
Też kierowca 04.02.2019, 20:26
Jak mnie ktoś się nie podoba do wysadzam w kałuży.
Busfahrer
Busfahrer 04.02.2019, 19:40
A ja wolę wozić Niemców oni nam zawsze dawali pracę. Od wieków.
Jak pracowałem w Polsce to jak jedna osoba czekała na przystanku to udawałem , że nie widzę jak macha i gazzzuuu .!
W Niemczech to nawet dla jednej się zatrzymuję , rękę podam pomogę wejść. No ale tam się opłaca.
golec
golec 04.02.2019, 19:49
Moze dlatego, że nie rozumiałeś co o tobie mówią. Jak to mówią, mniej świadomy, to bardziej wesoły.
Busfahrer
Busfahrer 04.02.2019, 20:32
Ja gut, gut, schneller, schneller, gut ! Wiem co to znaczy.
piekarz
piekarz 04.02.2019, 19:33
Mnie się wydaje że pewien kierowca nadużywa pewnych trunków i za dużo sobie pozwala.
Sołtys
Sołtys 02.02.2019, 20:31
Wyjątkowa sytuacja , chrzciny w kolejnej wsi na imię ma PKSik
j
j 01.02.2019, 21:29
ciekawe jak ten autobus będzie jeździł w wakacje
Kierowca
Kierowca 02.02.2019, 20:18
Sam nie pojedzie bo nam należą się wakacje hahahaha
j
j 03.02.2019, 00:46
ty kierowca nikt nie mów iże wam się nie należy urlop ale chyba nie wszyscy na raz
Kierowca
Kierowca 04.02.2019, 19:06
A nauczyciele mają urlop wszyscy na raz ? to my też mamy
j
j 04.02.2019, 21:26
niestety ty nie jesteś nauczycielem i musisz popylać a tak naprawdę z tego co wiem to ta kobieta ma pretensja do kierownictwa PKS a nie do kierowców więc o ci chodzi po co się tak bulwersujesz skoro jesteś tylko kierowcą
mieszkaniec Bań
mieszkaniec Bań 01.02.2019, 21:04
Grzybowski chciał nas wozić to cały czas mu kłody pod nogi pks kładł a ałtobusów i busów to tyle jeździło że szok i ceny były niskie jak Grzybowskiego wygryźli to znów się panoszą .Ciekawe dlaczego żaden inny przewoźnik nie jeździ bo oni nie wpuszczą innego hołota i tyle w temacie
Ok
Ok 01.02.2019, 21:10
Ty mieszkaniec naucz sie pisac pisze się autobus dopiero sie wypowiadaj
mieszkaniec Bań
mieszkaniec Bań 01.02.2019, 21:16
mam prawo się wypowiadać nawet jak robię błędy a co prawda zabolała
idol
idol 02.02.2019, 12:37
i tu masz rację mieszkaniec Bań każdy ma prawo się wypowiadać a ci z PKS zaraz błędy wyłapują myślał by kto że tacy wyszkoleni banda gburów i nic więcej
Jasiu
Jasiu 01.02.2019, 20:51
To zdjęcie jest zrobione w Rumuni zobaczcie jaki syf i trawa wysoka na 2m
Leśnik
Leśnik 02.02.2019, 20:00
Jak urzędnik ma na podwórku tak dba o okolicę
ja
ja 01.02.2019, 21:21
nie może być w Rumuni bo STAŃKO kieruje nie widzisz
Oooooo
Oooooo 02.02.2019, 00:40
Tak daleko wożą pasażerów z Bani?
Jasiu
Jasiu 02.02.2019, 19:58
Z bani przez Rumunie do cywilizacji czy da radę ten autobus ?
Kierowca
Kierowca 01.02.2019, 20:23
Ta baba to jeszcze czeka widzę z okna ! Może ktoś jej zapałki zaniesie bo ziąb ?
mam
mam 03.02.2019, 09:19
czemu obrażasz kobietę kierowca zastanów się przecież ona nie do kierowcy ma pretensje tylko do waszych władz w PKS to po co się udzielasz
Mieszkaniec
Mieszkaniec 02.02.2019, 20:24
Zaniosłem jej zapałki , to siedzi tam cały czas jakaś Rumunka , powiedziała dzzziiieeekkujeee i coś że tu na przystanku teraz mieszka.
ktoś
ktoś 01.02.2019, 20:56
kierowca zwykły cham ale co się dziwić w pks zawsze najgorsze chamstwo było przyjmowane
Kierowca
Kierowca 02.02.2019, 20:07
Tak ? Cham ? To ja tyle lat znoszę te wasze śmierdzące tyłki i jeszcze w ferie mam jeździć ?
ktoś
ktoś 03.02.2019, 00:54
kierowca znosi to kura jajka a tobie to raczej płacą za to że nas wozisz a jak ci praca nie pasuje ta się zwolnij i będziesz miał wolne i ferie i wakacje durniu a śmierdzącą dupę to ty masz dobrze że bardzo rzadko z wami jeżdżę
Kierowca
Kierowca 04.02.2019, 19:13
Jestem kierowcą nie po to żeby was wozić tylko żeby zarabiać na was , dla siebie i dla pks-u,
Jak zaczniecie mi dopłacać do przyjadę nawet po tą babę, a jak nie to niech siedzi dalej na przystanku.
PKS masakra
PKS masakra 05.02.2019, 08:20
kierowca jesteś po to żeby nas wozić a przy okazji zarobić mam nadzieje że znajdzie się jeszcze jakiś przewoźnik to wtedy nigdy w życie nie wsiądę do pks Szczecin ale na razie nie mam wyjścia
tak uważam
tak uważam 04.02.2019, 19:19
Z takim podejściem do pracy powinni cię zwolnić.
Kierowca
Kierowca 01.02.2019, 20:21
Konkurencja nie bierze tej roboty ale bierze 500+, a poza tym kto by chciał was wozić za te grosze jeszcze w ferie.
Wychowuje takie
Wychowuje takie 02.02.2019, 20:12
Z tym 500+ to prawda , że kierowcy PKS w każdej wsi mają dzieciaka.
Nawet mogę powiedzieć który do którego podobny.
Kierowca PKS czy listonosz jeden h
ka
ka 01.02.2019, 21:33
konkurencja bierze 500+ale i ty też jak nie chcecie nas wozić w ferie to ściągnijcie ten autobus z rozkładu jazdy a nie robicie z ludzi kretynów
Kierowca
Kierowca 02.02.2019, 20:14
To sobie ściągnij ale wiesz co ?
pan
pan 03.02.2019, 07:47
do kierowcy ty się możesz tu wypowiadać ile chcesz ale puki co to ja płacę za kurs a ty ćwoku musisz mnie wieść ,więc ja tu jestem panem a ty popier...aj tym kółeczkiem
Kierowca
Kierowca 04.02.2019, 19:22
Ty jesteś zwykły chłop jak byś był panem to limuzyna by cię wiozła,
Ja jeżdżę dla kasy i od dzisiaj będziecie czekać na przystanku aż się uzbiera pełny autobus tak jak kiedyś.
Jak będzie komplet to niech ktoś mnie obudzi.
ka
ka 03.02.2019, 00:57
kierowca ty na prawdę jesteś jakiś porąbany strach z kimś takim jak ty jeździć
Kierowca
Kierowca 04.02.2019, 19:24
Nie podoba się zamów sobie bonanze !
chłop
chłop 01.02.2019, 20:58
to jak nie chcecie nas wozić to spier....ć z tej roboty co wy nam łaskę robicie bydło pekaesowskie
Kierowca
Kierowca 02.02.2019, 20:16
spiep...aj dziad.. u bo w du..ę kopa zasadzę to na zakręcie do rowu wpadniesz !
chłop
chłop 03.02.2019, 01:00
jaki ty mocny jesteś puki co to ty do rowu wpadłeś całkiem niedawno albo twój braciszek ha ha ha ha
Kierowca
Kierowca 04.02.2019, 19:29
Chłopie jełopie samochodu nie masz to wskakuj w gumiaki i na rower !
Chłopy i baby na rowery ! Hahahaha !
Jawer
Jawer 01.02.2019, 21:07
Bydlo to jestes ty wiesniaku schowaj te slome z butow
chłop