Anna Glińska wybory do Sejmu - 13.09.2019 - 11.10.2019
Anna Glińska wybory do Sejmu - 13.09.2019 - 11.10.2019
Anna Glińska wybory do Sejmu - 13.09.2019 - 11.10.2019
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Neonet 16-22.09.2019
Neonet 16-22.09.2019
Neonet 16-22.09.2019
Grzegorz Napieralski  wybory do Sejmu - 09.09.2019 - 13.10.2019
Grzegorz Napieralski  wybory do Sejmu - 09.09.2019 - 13.10.2019
Grzegorz Napieralski  wybory do Sejmu - 09.09.2019 - 13.10.2019

Inspektor nadzoru dementuje plotki o znajomościach przy przetargu dotyczącym Strefy „Pomorskiej”

  • 01.02.2019, 01:48 (aktualizacja 01.02.2019, 02:09)
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Inspektor nadzoru dementuje plotki o znajomościach przy przetargu dotyczącym Strefy „Pomorskiej”
-Byłem inspektorem nadzoru tej inwestycji, ponieważ wygrałem przetarg. Nie jest tak, jak powtarza się często w kuluarach, że zlecenia są rozdawane. Zaproponowaliśmy po prostu najniższą cenę. Nie da się ukryć, że zależy mi aby być inspektorem nadzoru na terenie gminy Gryfino, ponieważ jestem jej mieszkańcem – wyznał podczas konferencji 31 stycznia 2019 r. Maciej Kasprzyk, inspektor nadzoru inwestorskiego prowadzonego z ramienia gminy Gryfino dotyczącego strefy „Pomorskiej”.

Ze względu na położenie oraz charakter otoczenia, naturalnym kierunkiem zagospodarowania terenów strefy ma być działalność logistyczna czy lekki przemysł maszynowy.

-Jest to inwestycja skierowana na to aby zwiększyć miejsca pracy. Otwieramy możliwość zarabiania przez gminę dodatkowych pieniędzy. Strefa inwestycyjna zwiększy swoją atrakcyjność po skomunikowaniu z planowaną obwodnicą Gryfina – zapowiedział 31 stycznia 2019 r. Maciej Kasprzyk.

Oto co o Strefie Pomorska powiedział Maciej Kasprzyk, inspektor nadzoru inwestycyjnego zakończonej właśnie inwestycji:

loadingŁaduję odtwarzacz...

O Strefie „pomorska” pisaliśmy także tu:

https://www.igryfino.pl/wiadomosci/31133,greenfield-po-gryfinsku-wideo

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (1)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (164)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

bańka mydlana
bańka mydlana 04.02.2019, 21:15
Pycha podąża przed upadkiem. Miał być "wielki sukces strefy" - wyszła parodia z Kasprzykiem, co odpiera zarzuty, których mu nikt nie postawił.
A potem wyzywa internautów.
A potem okazuje się, że "strefa" to 200 metrów drogi za 3 bańki.
Ile działek ma tam gmina do zaoferowania w tej "strefie"?
Prawda
Prawda 05.02.2019, 12:19
Tam ludzie wybudowali się za Piłata i nic nie oferuje.
taka gmina...
taka gmina... 05.02.2019, 13:38
Szumnie nazywać 3 mln na kawałek drogi „strefą przemysłową” i nie mieć żadnej działki do zaoferowania?
Nic dziwnego, że się Kasprzyk wypiera i tłumaczy że "był najtańszy wykonywał tylko zlecenia"...
......
...... 04.02.2019, 18:00
konkurs na następny lann
s antytroli .co następne bo o tej drodze juz nudno
to ci się udało trollu:)
to ci się udało trollu:) 04.02.2019, 18:39
nazywasz tych, co krytykują tercetowe maniery - "antytrollami" - to ci się udało!
A lans trolli z 200m drogi za 3mln nazwaną "strefą przemysłową" czkawką Sawarynowi do teraz się pewnie odbija:)
:):):)
:):):) 05.02.2019, 11:03
jak troll sawaryniarski nazywa krytyków ANTYTROLLAMI - to już "samokrytyka", czy jeszcze zwykła glupota?
Mniej niż zero
Mniej niż zero 04.02.2019, 14:12
Teraz po takim lansie to już nie będzie najtańszy ;-)))
do zdziwionego plotkarza Kasprzyka
do zdziwionego plotkarza Kasprzyka 04.02.2019, 13:37
Panie Kasprzyku, przecież w swoim wystąpieniu odpowiadałeś pan na krytykę, że zlecenia są rozdawane. Nie podałeś pan źródła swoich anonimowych rewelacji. Wygląda na to, że sam pan rozpowszechniasz plotki, a potem się dziwisz.
fochy:)
fochy:) 04.02.2019, 16:56
Kasprzyk powiedział głośno to, co słyszał w prywatnych rozmowach tercetu. I wtopił. Bo akurat nikt go o to nie pytał.
Jak uczeń, co wykuwa na blachę i zły, że nauczyciel nie zapytał o to, czego się nauczył...
Wolny rynek
Wolny rynek 04.02.2019, 13:37
No cóż. Każdy tak się ceni jak to wynika z jego wartości. Tak więc POzdrawiam Panie Najtańszy ;-)
nożyce
nożyce 05.02.2019, 14:42
A przy okazji - a dużo było innych ofert w tym przetargu, o którym mówi pan Kasprzyk? Był dużo tańszy, czy o przysłowiową złotówkę? A może był... jedyny?
rykoszet
rykoszet 05.02.2019, 15:51
Zapewne jest równie tani jak kompetentny. Taki fachowiec potrafi wygrać przetarg nawet wówczas gdy nie jest jedynym jego uczestnikiem
Sąsiad
Sąsiad 05.02.2019, 09:22
Wartość człowieka- K JEST bardzo słaba tak na prawdę zerowa .Gbur zarozumiały ,złotówka .
naj...
naj... 04.02.2019, 14:14
oj tam oj tam - potrzeba bycia "naj" czasem przybiera formę groteski:)
Alex
Alex 04.02.2019, 13:04
Pan Kasprzyk chlapnął na konferencji, a teraz próbuje się tłumaczyć i szukać winnych swoje porażki. Słyszałem, że o to wystąpienie ma do niego pretensje sam p. burmistrz Sawaryn.
prawda
prawda 04.02.2019, 13:24
Krytyka spotyka najwybitniejszych architektów i projektantów. Którzy wcale nie są „najtańsi na świecie”. Niektórym sodówka do głowy uderza jak widać...
zwykły atawizm
zwykły atawizm 04.02.2019, 13:32
do prawda: przecież nikt go nie skrytykował. On sam odpowiedział na krytykę, która jak wynika z komentarzy, nie miała miejsca.

Po prostu nikt na niego nie zwracał uwagi, więc postanowił "zaznaczyć teren".
*
* 04.02.2019, 13:37
Nogę podniósł?
posikałem się ze śmiechu
posikałem się ze śmiechu 04.02.2019, 13:46
A psy szczekają :)))))))))))))))))
clever
clever 04.02.2019, 12:14
Łatwo być reżymowym inżynierem zarabiającym u kolegów.Taki człowiek nie ma nawet zielonego pojęcia, albo udaje ile by znaczyło podanie imienia i nazwiska gdy krytykuje reżym. To już nie tylko zagrożenie dla krytykującego ale też dla jego najbliższych... A jeśli jakiś udający gapę jeszcze nie wierzy, niech zapyta radnych!
racja
racja 04.02.2019, 12:42
dokładnie - za krytyczne uwagi albo niewygodne pytania tercetowi atak na osobę, na rodzinę, na pracę zawodową - tak robili radnym.
Na przykład jak radny Kawka zapytał o nagrody i odprawy w PUK - Sawaryn z Nikitińskim nie podali sumy (jako właściciele gminnej spółki po jednym telefonie i 3 minutach taką wiedzę mogli mieć) - a atakowali radnego - w dodatku atakowali również... elektrownię - za premie wypłacane w firmie, w której jeden jest we władzach a drugi formalnie na urlopie...
dokładnie
dokładnie 04.02.2019, 12:56
I pan Kawka jako radny wicedyrektorem był a potem nie był. Przypadek?
Reżymowe psy
Reżymowe psy 04.02.2019, 12:37
Idziemy po ciebie krnąbrny wywrotowcu! Tak jak stłamsiliśmy wszystkich opozycyjnych radnych tak teraz weźmiemy się za ciebie!
R. Zagajny
R. Zagajny 04.02.2019, 13:01
Na każdą rzecz można patrzeć z dwóch stron. Jest prawda czasów, o których mówimy, i prawda ekranu, która mówi: „Prasłowiańska grusza chroni w swych konarach plebejskiego uciekiniera”. Zróbcie mi przebitkę zająca na gruszy… Nie, nie! Zamieńcie go na psa! Zamieńcie go na psa. Niech on się odszczekuje swoim prześladowcom z pańskiego dworu.
czasem lepiej milczeć...
czasem lepiej milczeć... 04.02.2019, 11:01
Klasyczny przykład tego, co Kargul o Pawlaku na "Batorym" powiedział...
Albo stara prawda - milczenie jest złotem, a mowa (nomen omen) srebrną, przepraszam srebrem:)
Maciej Kasprzyk
Maciej Kasprzyk 04.02.2019, 09:38
Gdybym był chociaż odrobinę tak mądry i kulturalny jak Wy, również chciałbym przesiedzieć większość swojego wolnego czasu, anonimowo oburzając się i rzucając błyskotliwe myśli w kierunku konkretnych, opisanych z imienia i nazwiska osób. Mój intelekt i poczucie wyjątkowości również rosłoby do niesamowitych rozmiarów, gdy oburzałbym się razem z Wami na niebywałe chamstwo tychże, gdy w swojej wyjątkowej bucie odpiszą tym anonimom zaledwie odrobinę tego samego, czym zostali określeni. Z czasem, może nawet pomyślałbym, aby od czasu do czasu wyskoczyć na konferencję i przedłużyć ją o prawie godzinę, nie zadając ani jednego pytania związanego z tematem tejże konferencji.

Póki co, takich możliwości nie mam więc w swoim stylu, po chamsku dodam, ze po prostu mi Was szkoda. Tak po ludzku.
kulturę wynosi się z domu, albo nabywa od otoczenia. Albo się ją traci...
kulturę wynosi się z domu, albo nabywa od otoczenia. Albo się ją traci... 04.02.2019, 10:23
To, co wypisywałeś człowieku w sobotę było chamskie. Po prostu. Wyszedłeś na zarozumialca, który nie potrafi znieść krytyki.
Atak na dziennikarza zbiegł się z wydarzeniami w Warszawie - symptomatyczne.
Insynuacje, że "większość swojego wolnego czasu" tu ludzie na forum spędzają są komiczne przy twoim zapewnieniu, że ty tylko czasami i pod własnym nazwiskiem.
A twoje komentarze pod własnym nazwiskiem tylko pokazały butę terceciarzy, którzy DOKŁADNIE tymi słowami komentowali wiele razy.. Co najlepiej opisano w tym poście.

do wyzywającego mieszkańców Macieja Kasprzyka 2 dni temu, 21:49 Krytycznie nastawionych mieszkańców beneficjent budżetu gminnego wyzywa od "psów szczekających"? A sam to wielbłąd, Beduin czy tobołek w tej karawanie?
A może więcej pokory?
To mieszkańcy tobie płacą.
Również te 49%, co nie poparło Sawaryna. Również ci z tych 51%, którzy poczuli się oszukani utajnionymi kilkudziesięcioprocentowymi podwyżkami opłat uchwalanymi przez STARĄ radę po wyborach NOWEJ. Również ci, co poczuli się oszukani niespełnionymi obietnicami i dali wyraz temu na sesji – choćby w sprawie Steklna.
No i również ci, którzy NIE GŁOSOWALI na 8 radnych GIS, tylko na 13 pozostałych...
Trochę więcej szacunku dla mieszkańców, chłopcze...

Maciej Kasprzyk Dzisiaj, 17:23 do takich anonimowych sznurków jak ty

Maciej Kasprzyk Dzisiaj, 14:18 Jaki redaktor taki artykuł i komentarze. Psy szczekają

Maciej Kasprzyk Dzisiaj, 18:31 Takie określenie, m.in. wobec Ciebie to zwykłe stwierdzenie faktu.

Maciej Kasprzyk Dzisiaj, 14:54 Trupy wozi karawan, nie karawana. Zrób w końcu coś dla siebie. Wyłącz komputer, wyjdź na dwór, do ludzi. Rzeczywistość nie jest taka straszna jak Ci się wydaje. Odwagi!

Maciej Kasprzyk Dzisiaj, 16:37 "myślę, że nie trzeba było się podpisywać imieniem i nazwiskiem, bo ten styl odpowiedzi można znaleźć w innych wypowiedziach"

No widzisz. Kłamiesz już w pierwszym słowie.

Maciej Kasprzyk Dzisiaj, 15:36 Oddychaj Andrzeju...
Maciej Kasprzyk
Maciej Kasprzyk 04.02.2019, 11:37
Krytyka jak najbardziej, tyle że od nieanonimowych dyskutantów, mających coś do powiedzenia w temacie sprawy. Przypomnę, że tematem była konferencja o powstaniu i realizacji strefy ekonomicznej, na której to konferencji obecny tam redaktor, mimo zachęt w jego stronę nie zadał żadnego pytania w temacie. A potem już poszło, tradycyjna narracja i bełkot wtórujących trolli.
Do tego oburzanie się tych właśnie anonimowych kaznodziejów i strażników moralności, cudzej oczywiście, gdy ktoś w odpowiedzi na idiotyczne obrzucanie błotem nazwie ich anonimowymi sznurkami. Trąci to trochę podstarzałą belferką ze szkoły podstawowej, całe życie pouczającą z pozycji autorytetu w tematach, które niekoniecznie są przedmiotem sprawy.
Przybierz kolejne rozbudowane nicki i twórz swój świat dalej, takie Twoje prawo. Tyle, że to sprawa dla psychiatry a nie dla inżyniera budownictwa. Pośmiałem się, wystarczy. Wracam do swoich spraw.
"sprawa dla psychiatry" - racja:):):)
"sprawa dla psychiatry" - racja:):):) 04.02.2019, 11:49
a czy ten "zły redaktor" zadał ci pytanie, czy dostałeś po znajomości fuchę od kolegów? To czemu się rzucasz, jak sam wywołujesz temat? A potem masz pretensję do ludzi?
do nieanomimowego "sznurka":):):)
do nieanomimowego "sznurka":):):) 04.02.2019, 11:44
gościu - redaktor zły, bo nie zadał pytania, na jakie chciałeś odpowiedzieć, to żeś chlapnął, że nie dostałeś fuchy po znajomości (choć o to też cię nie pytano)?

I TY JESZCZE MASZ CZELNOŚĆ POUCZAĆ "CO JEST PRZEDMIOTEM SPRAWY"?
baby
baby 04.02.2019, 12:08
Przecież redaktor nie mógł zadać pytania, na która zna odpowiedź. I chyba wszyscy, którzy obserwują zatrudnienie u tercetowców.
pech
pech 04.02.2019, 17:40
Jak to powiedział Kasprzyk krytyka tak, ale to ja ustalę, czy ją uznam czy wyzwę od "sznurków" albo "psychicznie chorych" - co jest dość specyficzne patrząc na zdjęcia...
Mieszkaniec
Mieszkaniec 03.02.2019, 16:46
Przecież to osiedle powstało z dobrych 15 lat temu za burmistrza Piłata a wy tylko dwieście metrów drogi przerabiacie ! Opanujcie się z ta propagandą.
......
...... 04.02.2019, 07:31
to osiedle powstało 15 lat temu? Za którego burmistrza .Nie św p Henryka Piłata .tyle miał czasu i drogi nie zrobił.?przecież to był swietny organizator.A obecny burmistrz jeszcze nie jest roku a już zabrał się za drogę .więc o co pretensje?
:):):):)
:):):):) 04.02.2019, 10:45
"obecny burmistrz jeszcze nie jest od roku" - buchacha Licząc po liczbie godzin w urzędzie może i masz rację:)
nie wierzę...
nie wierzę... 03.02.2019, 17:36
200 metrów drogi za trzy miliony? To dlatego tercetowe trolle takie nerwowe? Nie chce mi się wierzyć, żeby to była tylko ten kawałek ulicy...
???
??? 03.02.2019, 16:34
To jak panie Kasprzyk - atakujesz pan dziennikarza wczoraj, wyzwiskami rzucasz na każdą krytykę? Co dalej?
domowym sposobem
domowym sposobem 04.02.2019, 08:56
kiszenie ogórków
......
...... 03.02.2019, 12:20
a tak w ogóle kogo interesuje ten północny "grajdołek".chyba tylko paru zawziętych troli
jaki szef, taka srebrna...
jaki szef, taka srebrna... 03.02.2019, 12:45
Masz rację - wpisy Kasprzyka do złudzenia przypominają wiele wpisów proburmistrzowskich trolli. Teraz widać, że interesują się tym, bo całkiem spory kawałek tortu sobie wykrawają z trzech milionów...
Szczere
Szczere 04.02.2019, 08:34
Należy być czujnym !!!! Coś jest na rzeczy
pluszak
pluszak 03.02.2019, 15:25
Nic dziwnego że ten misiaczek ma płacone za trollowanie w necie
trzy miliony nie w kij dmuchał:)
trzy miliony nie w kij dmuchał:) 03.02.2019, 14:16
o, zawzięte te trolle tercetowe, zawzięte... Chociaż Miler - który przecież za inwestycje odpowiada - nieobecny na takim "sukcesie"???

...... Dzisiaj, 12:20 a tak w ogóle kogo interesuje ten północny "grajdołek".chyba tylko paru zawziętych troli
boom
boom 03.02.2019, 11:23
Jeżeli w wystąpieniu swoją wypowiedź zaczyna od tłumaczenia że nie chodzi o znajomości, to albo jest małostkowy, albo faktycznie coś w tym jest.
racja
racja 03.02.2019, 11:51
tym bardziej jeśli nikt nie pytał Kasprzyka, czy znajomości mu pomogły w uzyskaniu przetargu. A to, co odstawił poniżej w komentarzach to już kwintesencja reakcji tercetu na krytykę...
I bardzo znajomy styl dla każdego, kto czyta wypowiedzi "wielbicieli" tercetu. Wielbiciel, w odróżnieniu od zwolennika nie ma żadnego krytycyzmu i przyjmuje wszystko jak boską nieomylność....
dociekliwy
dociekliwy 03.02.2019, 11:57
Czyli wnioskujesz z tego, że jest proburmsitrzowskim trollem?
pluszak
pluszak 03.02.2019, 15:26
Opłacanym i skorumpowanym
......
...... 03.02.2019, 10:20
ale Cichłopie dowalili.ale nie martw się .temat wygaszasię .ciekawość co następnego poruszą "wesołe "trolle
do 10.20
do 10.20 03.02.2019, 14:50
Hehehe ,doradca się znalazł ze znajomością pisowni
Chłopie zapomniałeś tylko, że w internecie NIC NIE GINIE !!
dzień dobry chłopczyku:)
dzień dobry chłopczyku:) 03.02.2019, 10:28
adwokacka sztuczka na przeczekanie? Chamstwo i wyzwiska sawaryniarzy? Wypisz akty zgonu każdemu, kto zachowanie twojego Sawaryna i jego "wesołych chłopców z ferajny" skrytykuje...
Pies
Pies 03.02.2019, 00:36
Chłoptaś by swoje życie rodzinne ułożył.
@
@ 03.02.2019, 09:03
on nie lubi życia rodzinnego, ma rodzinę bo tak kazali
LGBT
LGBT 03.02.2019, 15:28
Przecież teraz można już mieć legalny związek z facetem
do wyzywającego mieszkańców Macieja Kasprzyka
do wyzywającego mieszkańców Macieja Kasprzyka 02.02.2019, 21:49
Krytycznie nastawionych mieszkańców beneficjent budżetu gminnego wyzywa od "psów szczekających"? A sam to wielbłąd, Beduin czy tobołek w tej karawanie?
A może więcej pokory?
To mieszkańcy tobie płacą.
Również te 49%, co nie poparło Sawaryna. Również ci z tych 51%, którzy poczuli się oszukani utajnionymi kilkudziesięcioprocentowymi podwyżkami opłat uchwalanymi przez STARĄ radę po wyborach NOWEJ. Również ci, co poczuli się oszukani niespełnionymi obietnicami i dali wyraz temu na sesji – choćby w sprawie Steklna.
No i również ci, którzy NIE GŁOSOWALI na 8 radnych GIS, tylko na 13 pozostałych...
Trochę więcej szacunku dla mieszkańców, chłopcze...

Maciej Kasprzyk Dzisiaj, 17:23 do takich anonimowych sznurków jak ty

Maciej Kasprzyk Dzisiaj, 14:18 Jaki redaktor taki artykuł i komentarze. Psy szczekają

Maciej Kasprzyk Dzisiaj, 18:31 Takie określenie, m.in. wobec Ciebie to zwykłe stwierdzenie faktu.

Maciej Kasprzyk Dzisiaj, 14:54 Trupy wozi karawan, nie karawana. Zrób w końcu coś dla siebie. Wyłącz komputer, wyjdź na dwór, do ludzi. Rzeczywistość nie jest taka straszna jak Ci się wydaje. Odwagi!

Maciej Kasprzyk Dzisiaj, 16:37 "myślę, że nie trzeba było się podpisywać imieniem i nazwiskiem, bo ten styl odpowiedzi można znaleźć w innych wypowiedziach"

No widzisz. Kłamiesz już w pierwszym słowie.

Maciej Kasprzyk Dzisiaj, 15:36 Oddychaj Andrzeju...
to się terceciarz popisał...
to się terceciarz popisał... 03.02.2019, 15:26
Panu Kasprzykowi do ataku na redaktora życie wczoraj dopisało nowy rozdział - to siedzi cicho...
Sąsiad
Sąsiad 03.02.2019, 05:13
Kasprzyk to bardzo nie miły chłopczyk
to widać po wpisach...
to widać po wpisach... 03.02.2019, 10:35
To już buta urzędnicza obejmuje nie tylko sam tercet ale i jego najwierniejszych i "najtańszych" przetargowców? Ale agresja Kasprzyka...
Andrzej
Andrzej 03.02.2019, 00:38
A najlepsze jest to, że rzekomy Andrzej, z którym tak "namiętnie" ulubieniec władzy korespondował był w tym czasie na Lagunie.
Jak się to czyta, to dęba włosy stają ;-)
tęcza
tęcza 03.02.2019, 01:08
Nic Pan nie poradzisz skoro koleś ma takie ciągoty :-(
choroba weekendowa?
choroba weekendowa? 03.02.2019, 00:55
Kukiz też jakiś czas temu w weekend nawpisywał różnych rzeczy...
pączuś ciacho słodkie
pączuś ciacho słodkie 03.02.2019, 00:03
Zejdz z niego bo mu duszno :-)
WREDNA
WREDNA 02.02.2019, 21:39
Szanowny Panie wykropkowany.
Swoje uwagi trzeba było przekazać osobiście P Kasprzykowi, tak robią ludzie inteligentni. Widać nie potrafi Pan przegrywać, przyjmować na klatę porażki i krytyki ! Żal mi takich ludzi, którzy obrażając innych czują się spełnieni.
:)
:) 02.02.2019, 21:44
Ale urząd dzisiaj nie pracuje...
🙄
🙄 02.02.2019, 22:05
gadanie , a co telefonów też nie mają ?
......
...... 02.02.2019, 20:55
Panie kasprzyk z kim pan polemizuje .to są prymitywy nastawione na :atak,atak.nie ważne o co .jak by pan ich spytał o konkrety to oskarżą pana o cenzure daj pan spokój .to sa ludzie o niespełnionych ambicjach ,nauczyli sie klapać w klawisze i jak komus "dowalą" dopiero maja radoche .olej pan ich
do prymitywa co kłamstwo nazywa "konkretem" - jakto u sekciarzy...
do prymitywa co kłamstwo nazywa "konkretem" - jakto u sekciarzy... 02.02.2019, 21:32
A jakie "konkrety" miłośniku Sawaryna masz do przekazania? Że "Romanicz dostaje niebotyczną kasę w gminie" i powinien zrezygnować z pracy zawodowej - a Sawaryn nie musi z fuchy rezygnować?

I to przy temacie robienia strefy przemyslowej w osiedlu domków?
kukizomania???
kukizomania??? 02.02.2019, 17:15
Czego właściwie dotyczyło to tłumaczenie Kasprzyka? I co mają znaczyć te jego wpisy teraz? Taki Kukiz przy sobocie?
revers
revers 02.02.2019, 17:39
Tego że próbuje przekonać że nie jest po znajomości. Takie zaklinanie rzeczywistości.
Maciej Kasprzyk
Maciej Kasprzyk 02.02.2019, 17:23
W obydwu przypadkach odnoszą się do takich anonimowych sznurków jak ty.
ciut kultury!
ciut kultury! 02.02.2019, 18:12
"anonimowe sznurki"? Kultury trochę, "najtańszy z konkursowiczów"....
Maciej Kasprzyk
Maciej Kasprzyk 02.02.2019, 18:31
Takie określenie, m.in. wobec Ciebie to zwykłe stwierdzenie faktu. Kończę pracę więc opuszczam Twoje/Wasze naturalne środowisko. Miłej soboty przy komputerze.
do M Kasprzyka
do M Kasprzyka 02.02.2019, 20:09
Czy Pańska praca przez osiem godzin dziennie polega na pisaniu komentarzy na portalu igryfino?
Czy za to pobiera Pan wynagrodzenie i jeszcze o tym z dumą pisze ??
jaki pan taki kram
jaki pan taki kram 02.02.2019, 19:24
do lustra pogadaj sobie o "sznurkach" i szczekających psach! To, w jaki sposób się odzywasz to zwykłe chamstwo. No ale co się dziwić...
Maciej Kasprzyk
Maciej Kasprzyk 02.02.2019, 14:18
Jaki redaktor taki artykuł i komentarze. Psy szczekają, karawana jedzie dalej. A wszystkich tropicieli sensacji pewnych swego zapraszam do składania doniesień wiadomym organom.
tylko pytam
tylko pytam 02.02.2019, 16:25
Maciej Kasprzyk i Elżbieta Kasprzyk ( radna obecnie strzeliła focha na Gis) to rodzina ?
tęcza
tęcza 03.02.2019, 01:10
Mentalnie to ten sam poziom
abc
abc 03.02.2019, 00:42
Nie. Ten to brat Kuby i syn Zbyszka.
wspak:)
wspak:) 03.02.2019, 00:45
żadna rodzina radnej?
jaki pan, taki kram
jaki pan, taki kram 02.02.2019, 15:39
No proszę - jaki styl i klasa...
do "wygrywającego" przetargi
do "wygrywającego" przetargi 02.02.2019, 14:35
Panie Kasprzyk, karawana to wiezie trupy. Pytanie - jakie jeszcze ukrywacie w szafie? Przysłowie dotyczy karawany wielbłądów. Taka karawana idzie, proszę pana, nie jedzie. Przysłowie mówi: Psy szczekają, a karawana IDZIE dalej. Czy każda pańska wypowiedź musi kończyć się lapsusem?
Maciej Kasprzyk
Maciej Kasprzyk 02.02.2019, 14:54
Trupy wozi karawan, nie karawana. Zrób w końcu coś dla siebie. Wyłącz komputer, wyjdź na dwór, do ludzi. Rzeczywistość nie jest taka straszna jak Ci się wydaje. Odwagi!
Sąsiad
Sąsiad 02.02.2019, 18:27
Maciej Kasprzyk nieprawdopodobny zarozumiały gbur tak jak jego koleś- Tomasz M.
jaki pan taki kram...
jaki pan taki kram... 02.02.2019, 15:42
myślę, że nie trzeba było się podpisywać imieniem i nazwiskiem, bo ten styl odpowiedzi można znaleźć w innych wypowiedziach.

A CO DO CZYTANIA ZE ZROZUMIENIEM - CHODZIŁO O SŁOWO "IDZIE" - DLA karawany. Bo "jedzie" - to bezapelacyjnie karawan...
Maciej Kasprzyk
Maciej Kasprzyk 02.02.2019, 16:37
"myślę, że nie trzeba było się podpisywać imieniem i nazwiskiem, bo ten styl odpowiedzi można znaleźć w innych wypowiedziach"

No widzisz. Kłamiesz już w pierwszym słowie.
ty ani nie widzisz, ani nie myślisz...
ty ani nie widzisz, ani nie myślisz... 02.02.2019, 16:55
rozmowa z tobą faktycznie niewiele ma z myśleniem wspólnego.
Twoje komentarze dokładnie w tym samym stylu łatwo znaleźć przy innych artykułach...
Antoni ręczy
Antoni ręczy 03.02.2019, 00:09
To przecież sawaryniarski troll co o karierze misiewicza marzy
do "wygrywającego" przetargi
do "wygrywającego" przetargi 02.02.2019, 15:17
Jeśli pan nie potrafi odnosić się rzeczowo do argumentów merytorycznie, to takie dobre rady odnośnie swoich błędów zachowaj pan, panie Kasprzyk dla siebie. Jak pan nie za bardzo wie co mówi, i nie kuma co pisze, to wart pan jesteś wygrywania przetargów u Milera.
Maciej Kasprzyk
Maciej Kasprzyk 02.02.2019, 15:26
:)) A jakie tutaj padły argumenty?
jaki pan, taki kram...
jaki pan, taki kram... 02.02.2019, 15:44
odpowiednie do wpisu z 14.18 i 14.54...
A. J. Kownacki
A. J. Kownacki 02.02.2019, 15:38
A do tego facet ma problemy czytania ze zrozumieniem. Żenada.
Seba
Seba 02.02.2019, 17:37
Taka ekipa jest intelektualnie słaba i to widać, słychać i czuć.

Pozostałe