Na maile urzędnicy powinni odpowiadać [WIDEO]

  • 02.02.2019, 14:55 (aktualizacja 02.02.2019, 16:03)
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Na maile urzędnicy powinni odpowiadać [WIDEO]
Na kierownik Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej wpłynęły dwie skargi. Obie dotyczyły braku odpowiedzi na pytania. Radni nie mieli wątpliwości, że nawet na pytania wysłane mailem trzeba odpowiedzieć.

Obie skargi, na ostatniej sesji Rady Gminy w Starym Czarnowie, radni uznali za zasadne. Dotyczyły one zarzutów w stosunku do Marty Adrabińskiej, kierownik Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Starym Czarnowie.

Zapraszamy do obejrzenia dwóch nagrań z sesji:

loadingŁaduję odtwarzacz...

 

loadingŁaduję odtwarzacz...

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (13)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

ABC
ABC 05.02.2019, 13:14
Niech spokojnie doczeka emerytury......... i tyle.
Smerf Mądrala
Smerf Mądrala 07.02.2019, 01:34
Kto długo zajmuje takie stanowisko to nie jest w stanie obiektywnie patrzeć na ludzi. Zawsze świeże spojrzenie widzi więcej.Spostrzegawczy masz rację, zmiany są potrzebne. Tej pani wydaje się, że wszystko jej wolno, nawet krzywdzić ludzi.
Spostrzegawczy
Spostrzegawczy 04.02.2019, 09:37
A może by i przydało sie trochę zmian w opiece społecznej ? - jestem nawet za i przeciw.
Jsja
Jsja 04.02.2019, 07:35
Czyli pewnie niedługo się dowiemy że jest nowy kierownik.
Smerf Mądrala
Smerf Mądrala 04.02.2019, 00:23
Czy świetny kierownik? Skoro nie zna procedur postępowania to już nie taki świetny. To nie pierwsze skargi. Nie wolno nikogo lekceważyć i należy ludziom odpowiadać, czy elektronicznie czy listownie.
porozmawiajmy o faktach
porozmawiajmy o faktach 03.02.2019, 20:30
"Zemsta"? "Polityczna zagrywka"? Koń by się uśmiał. Ktoś ma naprawdę bujną wyobraźnię (ew. jej brak).
XXX
XXX 03.02.2019, 13:57
O jakiej zemście piszesz, myślę, że lepiej by brzmiało, że kto nie pracuje nie robi błędów itp.
oczy widzą
oczy widzą 03.02.2019, 13:05
Zwykła zemsta...
Janek
Janek 03.02.2019, 10:39
Zwykła prymitywna ustawka! Na maila trzeba odpowiedzieć gdy jest podpisany podpisem kwalifikowanym. Proponuję panu radcy zrezygnować z mocodawcy gdyż takie wystąpienia nie przynoszą mu chluby.. O wypowiedzi radnego co mu przyprawili ... nawet się nie wypowiem.
Mieszkaniec
Mieszkaniec 02.02.2019, 22:50
Jaka polityczna zagrywka, nie przesadzajcie ludziska.......
Młody  urzędnik
Młody urzędnik 02.02.2019, 20:14
Może jest i świetnym Kierownikiem P. Ela - ale po prostu na pismo należy odpowiedzieć. P. Kierownik chyba nie trzeba wyjaśniać, gdyż jest doświadczonym urzędnikiem od wielu, wielu lat. Nie dziwił bym się młodemu urzędnikowi, który rozpoczyna pracę w urzędzie.
Petentka
Petentka 02.02.2019, 17:05
Szkoda, że na podania na piśmie, składane do Urzędu Gminy w sprawach innych, niż dotyczące opieki gminnej nie ma terminu odpowiedzi. Sama się o tym przekonałam. Żenada ta nagonka, pani Ela i tak jest świetnym kierownikiem. Niektórzy radni powinni wchodzić na sesję w białych rękawiczkach, bardzo twarzowe
Ed