Na maile urzędnicy powinni odpowiadać [WIDEO]

  • 2.02.2019, 14:55 (aktualizacja 02.02.2019 16:03)
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Na maile urzędnicy powinni odpowiadać [WIDEO]
Na kierownik Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej wpłynęły dwie skargi. Obie dotyczyły braku odpowiedzi na pytania. Radni nie mieli wątpliwości, że nawet na pytania wysłane mailem trzeba odpowiedzieć.

Obie skargi, na ostatniej sesji Rady Gminy w Starym Czarnowie, radni uznali za zasadne. Dotyczyły one zarzutów w stosunku do Marty Adrabińskiej, kierownik Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Starym Czarnowie.

Zapraszamy do obejrzenia dwóch nagrań z sesji:

loadingŁaduję odtwarzacz...

 

loadingŁaduję odtwarzacz...

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (13)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

ABC
ABC 5.02.2019, 13:14
Niech spokojnie doczeka emerytury......... i tyle.
Smerf Mądrala
Smerf Mądrala 7.02.2019, 01:34
Kto długo zajmuje takie stanowisko to nie jest w stanie obiektywnie patrzeć na ludzi. Zawsze świeże spojrzenie widzi więcej.Spostrzegawczy masz rację, zmiany są potrzebne. Tej pani wydaje się, że wszystko jej wolno, nawet krzywdzić ludzi.
Spostrzegawczy
Spostrzegawczy 4.02.2019, 09:37
A może by i przydało sie trochę zmian w opiece społecznej ? - jestem nawet za i przeciw.
Jsja
Jsja 4.02.2019, 07:35
Czyli pewnie niedługo się dowiemy że jest nowy kierownik.
Smerf Mądrala
Smerf Mądrala 4.02.2019, 00:23
Czy świetny kierownik? Skoro nie zna procedur postępowania to już nie taki świetny. To nie pierwsze skargi. Nie wolno nikogo lekceważyć i należy ludziom odpowiadać, czy elektronicznie czy listownie.
porozmawiajmy o faktach
porozmawiajmy o faktach 3.02.2019, 20:30
"Zemsta"? "Polityczna zagrywka"? Koń by się uśmiał. Ktoś ma naprawdę bujną wyobraźnię (ew. jej brak).
XXX
XXX 3.02.2019, 13:57
O jakiej zemście piszesz, myślę, że lepiej by brzmiało, że kto nie pracuje nie robi błędów itp.
oczy widzą
oczy widzą 3.02.2019, 13:05
Zwykła zemsta...
Janek
Janek 3.02.2019, 10:39
Zwykła prymitywna ustawka! Na maila trzeba odpowiedzieć gdy jest podpisany podpisem kwalifikowanym. Proponuję panu radcy zrezygnować z mocodawcy gdyż takie wystąpienia nie przynoszą mu chluby.. O wypowiedzi radnego co mu przyprawili ... nawet się nie wypowiem.
Mieszkaniec
Mieszkaniec 2.02.2019, 22:50
Jaka polityczna zagrywka, nie przesadzajcie ludziska.......
Młody  urzędnik
Młody urzędnik 2.02.2019, 20:14
Może jest i świetnym Kierownikiem P. Ela - ale po prostu na pismo należy odpowiedzieć. P. Kierownik chyba nie trzeba wyjaśniać, gdyż jest doświadczonym urzędnikiem od wielu, wielu lat. Nie dziwił bym się młodemu urzędnikowi, który rozpoczyna pracę w urzędzie.
Petentka
Petentka 2.02.2019, 17:05
Szkoda, że na podania na piśmie, składane do Urzędu Gminy w sprawach innych, niż dotyczące opieki gminnej nie ma terminu odpowiedzi. Sama się o tym przekonałam. Żenada ta nagonka, pani Ela i tak jest świetnym kierownikiem. Niektórzy radni powinni wchodzić na sesję w białych rękawiczkach, bardzo twarzowe
Ed