Ważność kart wędkarskich

  • 03.02.2019, 13:27 (aktualizacja 03.02.2019, 14:51)
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Ważność kart wędkarskich fot. dost.
Komenda Wojewódzka Państwowej Straży Rybackiej w Szczecinie przypomina, iż zgodnie ze stanowiskiem MGMiŻŚ, ważne są jedynie karty wędkarskie wydawane po 31 stycznia 1997 r. Dokumenty wydane przed wskazanym terminem utraciły ważność.

-W celu wymiany kart należy zgłaszać się do starostw odpowiednich ze względu na adres zamieszkania. Warunkiem otrzymania nowej karty jest przedstawienie dokumentu potwierdzającego pozytywny wynik egzaminu zgodnie z art. 7 ust. 5 ustawy o rybactwie śródlądowym - informuje  Artur Przybylski, komendant wojewódzki Państwowej Straży Rybackiej w Szczecinie. 

"Na konferencji w Nieborowie zorganizowanej 28-30 stycznia 2019 r. poddano pod wątpliwość sens dalszego funkcjonowania kart wędkarskich. Postulowano rozwiązania znane z połowów rekreacyjnych na wodach morskich. Ministerstwo będzie procedowało ten postulat" - komunikuje na swojej stronie KWPSR w Szczecinie.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (25)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Prawdziwy wedkarz
Prawdziwy wedkarz 03.02.2019, 23:08
Przeciez prezes nie jezdzi na kontrole a do pracy jezdzil autem terenowym podobno sluzbowym na nuerach prywatnych zreszta jak prawie caly zazad morze zato wezmiesie pis poczekamy zobaczymy ja jusz karty po35 latach nie oplace nie na zlodziejska gospodark
brzeg
brzeg 03.02.2019, 22:15
Tylko aby sprzątali po sobie!
??
?? 03.02.2019, 22:13
Czy te pieniądze za kertę idą na zarybienie tych wód, a jak nie, to na co?
dinozaur
dinozaur 03.02.2019, 19:37
Kopacz kazała lemingom i kodziarzom rzucać kamieniami w PIS i TVP. I długo nie trzeba było czekać. Z nienawiścią na twarzach i serduszkami na kołnierzach ruszyły dyżurne oszołomy do kamienowania. Dzicz dzicz dzicz.
że to był "dyżurny oszołom" to fakt - na etacie TVP
że to był "dyżurny oszołom" to fakt - na etacie TVP 05.02.2019, 16:25
Piszesz o Ogórek, która przez otwarte okno auta słała buziaki przebranemu pracownikowi TVP? Wrzuć Cugier Kotka i Kurski w przeglądarkę.

No i co to ma wspólnego z kartami wędkarskimi?
a jeszcze dwa tygodnie temu zaprzeczałeś???
a jeszcze dwa tygodnie temu zaprzeczałeś??? 03.02.2019, 20:08
Dzicz to na marszach niosła rasistowskie hasła... Ataki na dziennikarzy wtedy to był "patriotyzm"?
Dinozaur
Dinozaur 03.02.2019, 21:10
Zgadzam się to też była dzicz.
Nie da się rozmawiać
Nie da się rozmawiać 03.02.2019, 15:57
Aż strach pomyśleć co by było jakby wszystkie 3 telewizje (jak kiedyś) jednym głosem karmiły tą lewacką rozhisteryzowaną dzicz, obklejoną serduszkami WOŚP.
do brunatnej "rozhisteryzowanej dziczy"
do brunatnej "rozhisteryzowanej dziczy" 03.02.2019, 16:27
wyślesz akt zgonu, powiesisz zdjęcie na szubienicy czy spalisz wóz transmisyjny?
Warto byc rzetelnym
Warto byc rzetelnym 03.02.2019, 17:06
A moze budke pod ambasadą? A ten woz to kto spalił? Akty zgonu polityczego warto dodac. A ci co powiesili zdjecia na szubienicy odpowiedzieli przed sądem.
Ja
Ja 03.02.2019, 19:55
Ta temat budku pod ambasadą to posłuchaj na taśmach od sowy
smutno
smutno 03.02.2019, 17:33
Akt zgonu, to akt zgonu. A jeden z adresatów już ma prawdziwy... Graficznie - bardzo podobny...
Kasta
Kasta 03.02.2019, 14:53
Redaktorzy !!!! Czy tzw. Redaktorzy , piszecie o pierdołach , a o perfidnym ataku na Magdalenę Ogórek cichutko !!!! Co ? bo z PiSu ??? Wstyd. Zatroskany czytelniku Andrzeju S. I Panie K.
a co to ma wspólnego z kartami wędkarskimi???
a co to ma wspólnego z kartami wędkarskimi??? 03.02.2019, 18:30
"zatroskany panie tercetowcu" - a nie zapomniałeś wymienić jeszcze redaktora na M? Czy tylko ci wymienieni ci przeszkadzają?
pawulon
pawulon 03.02.2019, 17:44
Masz rację. Wszyscy atakują bezbronny i niewinny PIS - TVN, WSI, sądy, sędziowie, ławnicy i komornicy. Konduktorzy, traktorzyści i cykliści. Odpowiedz sobie tylko na jedno pytanie: dlaczego z prowadzenia ,,wiadomości'' w tej najbardziej obiektywnej z obiektywnych telewizji zrezygnował K. Ziemiec?
???
??? 03.02.2019, 16:29
ciekawe nazisto (jeszcze niedawno takiego nicka używałeś), że nie piszesz nic o gryfińskiej "reżimówce" - czyżby oni pisali tylko o tym?
Cyna
Cyna 03.02.2019, 16:15
Gryfińskie feministki z KODuteż cicho siedzą.
Normalnie
Normalnie 03.02.2019, 15:55
Zrobili ogórkową hee cwaniara ma to na co zasługuje
Stefan
Stefan 03.02.2019, 15:49
A co redaktorzy igryfino mają wspólnego z dziennikarstwem?
???
??? 03.02.2019, 16:31
red. Miler and Miler ma więcej? To się powstrzymaj od napadów na niewygodnych dziennikarzy...
odpowiedzialny jest Kurski - to jego parking...
odpowiedzialny jest Kurski - to jego parking... 03.02.2019, 15:31
Ogórek z PiS? A mówiła, że jest obiektywną dziennikarką. A ty atakujesz gryfińskich dziennikarzy? Chcesz ich zastraszyć?
natka
natka 03.02.2019, 14:56
Ogórek to ta co startowała z SLD a potem nagle stała się gorącą zwolenniczką PIS????
Dziwna logika
Dziwna logika 03.02.2019, 17:21
Tzn że nie moze pracowac w telewizji publicznej?
...
... 03.02.2019, 15:34
Znamienne że miejscowe bojówki atakują w internecie gryfińskich dziennikarzy przy artykule o... kartach wędkarskich.
A jeszcze niedawno atakowali za każdy artykuł o zdarzeniach poza powiatem - bo przecież "co ma wspólnego z Gryfinem"...
Piotr
Piotr 03.02.2019, 14:39
Przepisy z 1997 roku???? Czas na zmiany!

Pozostałe