Życzenia wielkanocne 2019 - Koalicja Obywatelska
Życzenia wielkanocne 2019 - Koalicja Obywatelska
Życzenia wielkanocne 2019 - Koalicja Obywatelska
Życzenia wielkanocne od redakcji
Życzenia wielkanocne od redakcji
Życzenia wielkanocne od redakcji
Życzenia wielkanocne 2019 - Nadleśnictwo Gryfino
Życzenia wielkanocne 2019 - Nadleśnictwo Gryfino
Życzenia wielkanocne 2019 - Nadleśnictwo Gryfino

Na dworcu nadal brud i demolka! Gdzie są obiecane patrole?!

  • 3.02.2019, 14:42 (aktualizacja 03.02.2019 15:13)
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Na dworcu nadal brud i demolka! Gdzie są obiecane patrole?! fot. czytelniczka igryfino
-Na igryfino niedawno był artykuł w sprawie tragicznego stanu dworca kolejowego w Gryfinie. Niestety nic się nie zmieniło. Jedynie wystawili drzwi. Młodzież niemająca chyba co robić, dalej tu przebywa godzinami. Dzisiaj 3 lutego 2019 r. ok. godz. 10, siedząc na ławce dla podróżnych, pluli gdzie popadnie. Jestem tutaj prawie codziennie i żadnego patrolu policji, SOK ani straży miejskiej nie widziałam. Czyli niestety wszystko po staremu - informuje nas czytelniczka.
Jak się dowiedzieliśmy, młodzież "urzęduje" na dworcu głównie po zamknięciu kas biletowych.
A w tym pomieszczeniu, w którym stał automat na kawę, dalej jest składowisko śmieci. Od miesiąca nikt tego nie posprzątał.
 
O tragicznym wyglądzie dworca kolejowe w Gryfinie napisaliśmy ostatnio tutaj:
igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (11)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (42)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

To ciamajdy.
To ciamajdy. 6.02.2019, 00:37
Dworzec jak dworzec. Tylko Seweryniarzom nie pasuje. Od początku. Pogonili z niego stowarzyszenia i muzeum i od pięciu lat nic. Nawet ubikacji nie ma. Gryfino wita plastikowym toi toiem i syfem obok siedziby burmiszcza i straszy miejskiej. Jak stara komenda, jak korty, jak spalone kamienice straszące wypalonymi oczodołami, jak doły w liceum w parku.. To nie jest 1945r. !!! Pamiętacie jak ten bałwan atakował burmistrza Piłata o toalety ? To macie.
gość
gość 6.02.2019, 00:27
a taki dobry był remont, trzeba było zrobić bo dofinansowanie.. a taki głupio i bez głowy zrobiony.
Jaki pan, taki kram.
Jaki pan, taki kram. 5.02.2019, 10:24
Nasza wizytówka
;/
;/ 4.02.2019, 22:35
to u nas w gryfinie taki burdel jest? JA PIERDOoLE! NORMALNIE BRAK SŁÓW... ;/ juz nie zagłosuje na obecny RZĄD. brawo wy
Były mieszkaniec
Były mieszkaniec 4.02.2019, 11:43
Tak trudno w tych czasach zamontować monitoring? Takiego syfu dawno nie widziałem...szkoda, bo Gryfino jest pięknym miastem z sympatycznymi mieszkańcami i nie zasługuje na takie widoki
Super meta  bo cieplo jest
Super meta bo cieplo jest 4.02.2019, 06:18

O piątej nad ranem wychodzę na spacer
Bo kac spać nie daje i rzygać się chce
I myślę, i myślę skąd wyrwać na ćwiartkę
Zaciągam się jajkiem, wciąż boli mnie łeb

A słońce powoli wynurza się z nocy
Zaspane ulice ze snu budzą się
Przystaję zdumiony, przyglądam się ludziom
Co pędzą do fabryk pracować na chleb

Ale my, menele, tyrać nie musimy
Cham i traktor do roboty ciężkiej jest
U nas całe życie trwają imieniny
Byle wódzia była – nie musimy jeść

My stoimy godzinami pod sklepami
Tu na browar zawsze sypnie jakiś gość
Jak nie sypnie, będzie sterroryzowany
I pokornie odda nam ostatni grosz

W mieszkaniu nic nie ma, co można by sprzedać
Zostały dwie szklanki, taboret i stół
W ostatniej kapocie oberwał się rękaw
A chora wątroba wydęła mi brzuch

Mamusia-rencistka zawzięcie pomaga
I wciąż mi powtarza bym przestał już pić
Idź synu do pracy, posłuchaj raz matki
Bądź wreszcie człowiekiem, nie można tak żyć!”

Ale my, menele, tyrać nie musimy
Cham i traktor do roboty ciężkiej jest
U nas całe życie trwają imieniny
Byle wódzia była – nie musimy jeść
......
...... 4.02.2019, 07:26
brawo ,całkiem sympatyczna oda do menela.w realu są niestety tacy ludzie.
Koza
Koza 4.02.2019, 05:32
Ostatni ponoć w Gardnie Puk kosze zabrał z chodników ha ha
Może szukają kasy na remont dworca i bedzie piekniuśio jak w Pacanowie
Jesień
Jesień 4.02.2019, 05:29
Słyszałem że w parku mają latryny wykopać takie jak za komuny w wojsku na poligonach były !
To by była reklama Gminy !
Straz wiejska
Straz wiejska 4.02.2019, 05:24
Ostatnio menel lał na schodach na dworcu i co ? Można !?Można !
Już nie wyborca
Już nie wyborca 4.02.2019, 05:22
Wiadomo że dworce to wizytówki miast !
Wychodzisz z pociągu lub autobusu i masz obraz gdzie jesteś !
A u nas wita cie syf ,brud.
Srocz z plastiku !
I lecisz lać na drzewo jak pies za postojem Taxi do parku !

Wszystko.
Wszystko. 4.02.2019, 01:11
Dworzec. Obiekt publiczny obok siedziby straszy miejskiej. Może im zrobić taki grafik jak w ubikacjach na Lagunie czy w szpitalach dla salowych i sprzątaczek i załóżmy policja i strasz miejska co kilka godzin musiała by nawiedzić obiekt i poświadczyć podpisem, że byli. Wiem, że się boją meneli ale to jest dobry pomysł,
ryba
ryba 3.02.2019, 23:18
cały Szczecin się już śmieje, że w Gryfinie miasto nurów powstało. Gdzie nie pójdziesz to zeta w plecy bo atakują już od drzwi sklepu. A kiedys burmistrz u konkurencji dał wywiad, że jemu to nie przeszkadza. To niech ich do siebie na działke weźmie.
......
...... 3.02.2019, 20:16
patrole pilnują w Gardnie aby obywatele nie zaśmiecali pobocza drogi .przecież sie nie rozdwoją .
Gminne absurdy
Gminne absurdy 4.02.2019, 01:12
Dlatego usunęli śmietniki i teraz pilnują.
M
M 3.02.2019, 20:28
Za netto i biedre niech sie przejdą bo szczają menole po scianach
raczej szlabanów pod urzędem...
raczej szlabanów pod urzędem... 3.02.2019, 20:19
patrząc na efekty - miernie się starają...
kikut
kikut 3.02.2019, 20:04
Służby mundurowe to nie sprzątacze.
......
...... 3.02.2019, 20:20
gdzie te czasy ,na dworcu czyściutko ,sprzątacze ,bufet czynny całą dobę ,mozna było kufelek wypić o 4 nad ranem flaki zjeść .to były czasy.
Komu to przeszkadzało ?
Komu to przeszkadzało ? 4.02.2019, 01:13
Pamiętam.
czystek
czystek 3.02.2019, 22:05
Za Piłata było ładnie i czysto!
Gosc 2
Gosc 2 3.02.2019, 19:39
To moze o złej godzinie czytelniczko byłaś na dworcu, że nie trafiłaś na patrol? Przed godziną 11 .bylam kupic bilet miesieczny i ku Twojemu zdziwieniu, minęłam dwóch policjantów, którzy wychodzili z dworca. Zadzwoń do zarządcy dworca tp może posprząta?
chichot
chichot 3.02.2019, 20:03
chi chi - bo największy wandalizm jest w środku dnia jak kasy PKS i PKP otwarte - to żeś obroniła - na mapce "odfajkowali" że teren patrolowany?
B
B 3.02.2019, 19:48
Byli bo bilety może kupowali
Gość
Gość 3.02.2019, 17:55
Dworzec należy do PKP, PKP zatrudnia zewnętrzne firmy do ochrony i utrzymania porządku. Tylko niestety jak to zwykle bywa nie liczy się jakość, a najniższa oferta, a potem są tego skutki właśnie takie, za pół darmo nawet nikt sprzątać w dzisiejszych czasach nie będzie.
:):):)
:):):) 3.02.2019, 18:27
chi chi - "najtańszy nie znaczy najlepszy"? A ostatnio jeden tercetowiec się oburzał, że jest inaczej:)
do Gośc
do Gośc 3.02.2019, 18:10
Tak dworzec należy do PKP ,ale jest w GRYFINIE, a za miasto odpowiada BURMISTRZ tego miasta i kwita !! I nikogo nie obchodzi co i kto ma robić ! Jasne ??
Pici Polo
Pici Polo 3.02.2019, 16:38
Brud smród a monitoring uszkodzony brak ochrony dworca brak toalet brak windy do peronu 2 dla osób niepełnosprawnych.
Kaktus
Kaktus 3.02.2019, 16:30
Bo to za blisko urzędu i straż miejskiej
Cyna
Cyna 3.02.2019, 16:26
Gryfińskie feministki i aktywistki na spotkaniu z Biedroniem w Warszawie. Co macie do powiedzenia w sprawie ataku na kobietę Magdalenę Ogórek??
Gość
Gość 5.02.2019, 02:05
Magdalena Ogórek to nie kobieta a funkcjonariuszka reżimowej telewizji tuby PIS za plugawy język pełen jadu i nienawiści oraz chęć zaistnienia za wszelką cenę spotyka ją fala krytyki, nienawiść zbiera swoje żniwo i tyle,sama sobie gotuje los
poczytaj własne wypowiedzi sprzed dwóch tygodni... A potem wróć do tematu…
poczytaj własne wypowiedzi sprzed dwóch tygodni... A potem wróć do tematu syfu na dworcu... 3.02.2019, 16:38
A ty co masz do powiedzenia na temat ciągłego atakowania niezależnych od rodzinnych powiązań gryfińskiej władzy mediów?
Czym różnią ataki na ten portal? Że do rękoczynów (jeszcze) nie doszło?
POKO
POKO 3.02.2019, 16:01
A to nie Stefan N. mirabelka robił imprezę !!!!!!

Pozostałe