Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020

Pozostawione torby w siedzibie ZUS postawiły na nogi służby

  • 04.02.2019, 13:54 (aktualizacja 04.02.2019, 23:55)
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Pozostawione torby w siedzibie ZUS postawiły na nogi służby Policja ćwiczenia (arch.)
W budynku Zakładu Ubezpieczeń Społecznych w Gryfinie zauważono dwie pozostawione bez opieki torby. Wzięto pod uwagę możliwość ataku terrorystycznego. Zastosowano procedury. Wezwano policję. Straż pożarna zabezpieczała miejsce zdarzenia.

Okazało się, że to przez roztargnienie zostawiono bagaż. Właściciel zgłosił się po swój dobytek.

To tylko jedno z wydarzeń, w jakim brali udział strażacy w ubiegłym tygodniu. W jakich akcjach strażacy brali jeszcze udział?

 

28.01.1019

Czepino – pomoc policji –poszukiwania.

Gryfino – rzeka Odra – prawdopodobnie człowiek w wodzie – alarm fałszywy.

 

29.01.2018

Chojna – pomoc policji – otwarcie drzwi do mieszkania.

 

30.01.2019

Kurzycko – zabezpieczenie terenu dla śmigłowca LPR.

Stare Brynki – pożar śmieci.

 

 

31.01.2019

Gryfino – budynek ZUS – zabezpieczenie podejrzanej torby.

Żórawie, Widuchowa – pożar sadzy w przewodzie kominowym.

 

01.02.2019

Moryń – pożar samochodu osobowego.

Niesułów – pompowanie wody z piwnicy.

Stare Czarnowo – wypadek drogowy – jedna osoba poszkodowana.

Chojna – zadymienie w mieszkaniu – cofka z komina.

 

02.02.2019

Krzypnica – wypadek drogowy – jedna osoba poszkodowana.

 

03.02.2019

Chojna – pożar samochodu osobowego.

Trzcińsko Zdrój – pożar sadzy w kominie.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (11)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

......
...... 09.02.2019, 12:20
uwaga !!!ajwaj działa!!!!!
Niewiele brakowało
Niewiele brakowało 05.02.2019, 10:35
i by było po dorobku!
Niepłacący zusu
Niepłacący zusu 04.02.2019, 21:55
Ale urwał nie mieli by na co zamach szykoeać😂😂😂😂😂
uffffffffff
uffffffffff 04.02.2019, 21:52
Wykryto u nas przypadek BSE, potocznie zwanej "chorobą szalonych krów. To jest dopiero bomba!
szkoda
szkoda 05.02.2019, 00:22
To nasz rynek dobije...
para li zator
para li zator 04.02.2019, 19:16
Może na komendzie wyleczą go bioprądami?
mundurowy
mundurowy 04.02.2019, 15:21
Takie ćwiczenia co jakiś czas się przydają!
taaa
taaa 04.02.2019, 15:16
goownoburza
CXCVVBV
CXCVVBV 04.02.2019, 15:11
Osoba która zostawiła bagaż informowała pseudo ochroniarza z ZUS-u ,że zostawi swój bagaż i zaraz wróci załatwić swoje sprawy związane z ZUS-em.... Za całą akcje powinien być obciążony ochroniarz . Całą sytuację słyszała podczas gdy właściciel wrócił po bagaż .
U
U 04.02.2019, 15:48
Jaki on ochroniarz ciec z grupą inwalidzką
heh
heh 04.02.2019, 14:30
Który to z pracowników zostawił torby z zakupami przy wyjściu?

Pozostałe