Szpital w Gryfinie ma nowego prezesa

  • 04.02.2019, 23:32 (aktualizacja 04.02.2019, 23:47)
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Szpital w Gryfinie ma nowego prezesa
Małgorzata Szewczuk została wybrana na nowego prezesa Szpitala Powiatowego w Gryfinie. Z placówką tą związana jest od kilku lat, pełniła bowiem w szpitalu funkcję dyrektora ds. administracyjno-technicznych.

Małgorzata Szewczuk zastąpiła na stanowisku Grzegorza Bogdanowicza, który zrezygnował z dalszego pełnienia funkcji. Dom Lekarski 15 stycznia 2019 r. ogłosił zatem nabór na stanowisko prezesa Szpitala Powiatowego w Gryfinie. 

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (2)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (13)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Mingo
Mingo 12.01.2020, 21:46
A po rozbudowie szpitala ta pani też będzie prezesem?
aga
aga 06.02.2019, 18:55
szpital jaki mamy taki mamy ale zawsze pomogą, a na Szczecin - jak ktoś lubi siedzieć 6 godzin na SOR to bardzo polecam.Myślę że szybko doceni to co ma na miejscu.Wszędzie pracują ludzie o różnym podejściu do pracy,ale tak jest wszędzie. Ja z obsługi szpitala w Gryfinie jestem zadowolona bo uratowali mojemu bliskiemu życie
......
...... 06.02.2019, 20:26
a mnie względem woreczka żółciowego wysłali by do bozi
......
...... 06.02.2019, 04:59
nie dociera do decydentów prosta prawda .Powiat gryfiński nie stać na szpital w tym kształcie .oddział ratownictwa medycznego ,porodówka i koniec .Podstawowa opieka ale za to b.dobrze wyposażona .pod bokiem mamy potężne szpitale w Szczecinie .Jak pisałem poza nagłymi przypadkami i porodówka ,reszta leczenia powinna sie odbywać w szczecińskich szpitalach
Ja
Ja 06.02.2019, 18:15
Nie ma czegos takiego jak oddzial ratownictwa medycznego... Zeby szpital mial racje bytu musi byc w nim interna chirurgia i poloznictwo/ginekologia inaczej szpital zamkną.
Jam rowniez nie ma czegos takiego jak sredni personel medyczny, nie ma niskiego i wysikiego personelu ale najlepiej gadac jak sie nie wie... Ludzie wyluzujcie i zajmijcie sie tym o czym macie pojecie bo w internecie wszyscy najmadrzejsi jestescie
tia
tia 06.02.2019, 14:47
zgadzam się, co to za szpital gdzie 90% przypadków średni personel medyczny wprost wygania z Izby Przyjęć, zróbmy faktycznie OIOM i porodówkę jak trzeba a reszta do lepszych placówek...
Zainteresowany
Zainteresowany 05.02.2019, 20:20
Proponuję oglosic konkurs na kadrowa a nowa prezes zobaczymy tam za duzo rzadzi kadrowa moze teraz bedzie inaczej i ruszy budowa nowego szpitala czego zycze i zycze powodzenia pani prezes i wprowadzenia porządku bo to przedewszystkim potrzebne jest w ym szpitalu
Swoje wiem
Swoje wiem 05.02.2019, 19:00
Zobaczymy jak beda wygladac zapytania ofertowe
X
X 05.02.2019, 18:12
Bardzo się cieszę i gratuluję. Powodzenia.
jojo
jojo 05.02.2019, 17:25
Prezes jest tylko jeden,ten z pis
WREDNA
WREDNA 05.02.2019, 08:10
Znam kobietę i szczerze gratuluję.
maestro
maestro 05.02.2019, 00:00
To Konarski będzie niezadowolony.
Alwaro
Alwaro 04.02.2019, 23:46
Już dawno powinna zostać. Gratulacje!

Pozostałe