Karnawałowa gala disco polo 02.03.2019
Karnawałowa gala disco polo 02.03.2019
Karnawałowa gala disco polo 02.03.2019

Wolnościowcy z Gryfina wspierali kandydata na prezydenta Gdańska

  • 5.02.2019, 22:06 (aktualizacja 05.02.2019 22:54)
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Wolnościowcy z Gryfina wspierali kandydata na prezydenta Gdańska fot. dost.
Partia Wolność - sekcja gryfińska w towarzystwie Wolność - Szczecin, wyjechała wśrodę wspierać Grzegorza Brauna w nadchodzących wyborach uzupełniających na prezydenta Gdańska. Informację oraz materiały foto/wideo otrzymaliśmy od naszego czytelnika.
-Szalenie sprofesjonalizowali się, dokonali wielkich rzeczy - podsumowuje gryfińskich Wolnościowców Grzegorz Braun.
 
Z potrzebnych 3000 podpisów, Wolność - Gryfino we wsparciu Wolność - Szczecin zebrało 450 podpisów w trzy dni.
 
 
Tak Grzegorz Braun podsumowuje wsparcie Wolność - Gryfino oraz Wolność - Szczecin:
 
 
 
igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (113)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Sąd
Sąd 11.02.2019, 23:36
Ale przecież nie ma partii Wolność. Od dziś Januszek ma problem.
Hanka
Hanka 8.02.2019, 19:53
Co Gryfino ma do Gdańska? Gdańszczanie powinni decydować, kogo chcą na prezydenta. Chora akcja!
.......
....... 8.02.2019, 16:52
może tego ajwaja podnieca ta cała dyskusja moze to nie tylko psychol ale i dewiant .czytajac to bije konia i slini sie .przeciez jego wpisy aż roja sie od dewiacji sexualnych
ajwaj aleluja i do przodu
ajwaj aleluja i do przodu 10.02.2019, 23:57
ajwaj walczy z otwartą przyłbicą a nie jak ty z kominiarką na ryju ha ha ah większych psycholi jak wieczorki i ich lachociagi to nie ma po tej stronie góry synaj ah ha ah a dewianci to ich drugie nazwisko ha ha ah
do rycerza herbu zakuta pala:)
do rycerza herbu zakuta pala:) 11.02.2019, 00:00
na kiego grzyba masz przyłbicę zakuty rycerzu., jak masz ją otwartą?
Po to jest przyłbica, żeby chroniła w czasie walki...
ajwaj alehoje  i do przodu
ajwaj alehoje i do przodu 11.02.2019, 00:17
otwieram ludziom oczy na morderców wieczorków i ich lachociagów nie tylko bartkowskich na takich hoj trzeba uważać jak na dzumę z cholerą ha ha ah
piguła
piguła 10.02.2019, 23:59
Walczy sam ze swoją chorobą. Niech tylko nie zapomni leków!
ajwaj aleluja i do przodu
ajwaj aleluja i do przodu 11.02.2019, 00:20
sam se wz leki ja nie lekoman jak te czubek z apteki ha ha ah i jeszcze narkoman a tatuś alkoholik dalej biega fo netto po spiryt ha ha ah
ajwaj aleluja i do przodu
ajwaj aleluja i do przodu 10.02.2019, 23:53
ty sie nie podniecaj i tak ci premii wieczorki nie dadzą ha ha ah
zb.t.
zb.t. 8.02.2019, 10:47
Może lepiej nie zwracać uwagi na wpisy tego nieszczęsnego aj waja .Co to ta cała wolność ?. A pan Braun to ten ultra katolik ???.Jeśli go wybiorą to już gdańszczanie nie my będą się z nim szarpać
!!!
!!! 10.02.2019, 16:44
To ten, co twierdził, że niewygodnych dziennikarzy trzeba wystrzelać? Co to ma z wiarą katolicką wspólnego?
zasada
zasada 8.02.2019, 10:07
Nie mówiąc o moralności startu w tych wyborach po morderstwie ani nie oceniając poglądów Brauna – moralnie wątpliwe jest ściąganie do Gdańska naganiaczy do zbierania podpisów pod kandydaturą na prezydenta Gdańska przez obcych.
To tak, jakby na gryfińskich kandydatów podpisy w Gryfinie przyjechali zbierać ludzie z Pcimia.
???
??? 8.02.2019, 12:14
To Gdańsk powinien zostać bez włodarza kolejne lata?
!!!
!!! 10.02.2019, 16:39
Jak ktoś musi ściągać naganiaczy do zbierania podpisów wśród mieszkańców Gdańska aż z Gryfina - to lepiej dla miasta, żeby takiego nie było. Sawarynowi by zbierali podpisy w Gryfinie mieszkańcy Sztumu?
podpisy Andruszkiewicza
podpisy Andruszkiewicza 10.02.2019, 17:02
Albo mieszkańcy z Jerozolimy?
otumanieli?
otumanieli? 7.02.2019, 20:17
Brunatna atmosfera pod przykrywką psychiatryka...
ajwaj aleluja bismilah i do przodu
ajwaj aleluja bismilah i do przodu 7.02.2019, 21:10
atmosfera koszernej szopki już po sezonie ha ha ah
?
? 7.02.2019, 21:27
ten "ajwaj" też jechał do Gdańska?
ajwaj aleluja i do przodu
ajwaj aleluja i do przodu 8.02.2019, 08:17
TAK stęskniłem sie za krystianem kosińskim chciałem z nim pobiegać jak dawniej ha ha ah miałem ochotę zobaczyć te jude szopke na zywo ha ha ah
AJWAJ ALELUJA I OD TYŁU HA HA HA
AJWAJ ALELUJA I OD TYŁU HA HA HA 7.02.2019, 18:43
CO BURAKI JAK TO WAM TAK NIE PASUJE TO PROSZĘ MNIE POZWAĆ DO SĄDU POSMIEJEMY SIE RAZEM DO ROZPUKU HA HA AH
......
...... 7.02.2019, 20:33
przecież nie sądzi się wariatów..Ty powinieneś płakać nad swoim zidioceniem a nie smiać sie do rozpuku.Różne są tu wpisy ,lepsze i gorsze .ale wariat piszacy jest tylko jeden.Musiałeś przeżyć jakąś wielką traumę ,że cię tak walnęło.
ajwaj aleluja i od tyłu
ajwaj aleluja i od tyłu 7.02.2019, 21:09
zdefiniuj słowo wariat ha ha ah wariat to jest taki ktoś co wierzy w obietnice wyborcze bez pokrycia taki co wierzy w ten jude cyrk jaki jest w polinie ja bazuję tylko na faktach i dowodach ha ha aha ha dlatego tak się mnie boja je bane wieczorki i ich lachocioagi tylko ubecko esbecka sitwa i ZYDOWSKIE POCHODZENIE CZYNI ICH BEZKARNYMI a wariatem jesteś sam zidiociałym do granic absurdu ha ha ah z tobą nawet nie warto polemizować bo koszer laks zalepił ci gały ha ha ah wez se strażnice i przebudz sie ha ha ah
......
...... 8.02.2019, 05:20
a ty potrafisz polemizować .?poniższy wpis jednak wskazuje na traumę .Zdegradowany mózg reaguje odruchowo obronnie.
ajwaj aleluja i do przodu
ajwaj aleluja i do przodu 8.02.2019, 08:21
ja sie nabijam z tej jude szopki braun wygra w gdańsku chyba na fujarce hawa nagila ha ha ah jestem realistom nic po za tym
6 satanistycznych  kropek
6 satanistycznych kropek 7.02.2019, 20:54
moja trauma to rodzina *** oraz ich *** min tacy jak ty ha ha ah
baca
baca 7.02.2019, 20:43
Ale,żeby nie doszło do tego co w Gdansku to takich trzeba izolować aby czego złegio nie zrobili.
ajwaj aleluja i do przodu
ajwaj aleluja i do przodu 7.02.2019, 20:52
tobie to nie grozi musiał bys tyle nakraść co adamowicz i mieć te 36 kont powiazanych z BND ha ha ah
izolować!!!
izolować!!! 7.02.2019, 21:25
wystarczy jeden tuman!
ajwaj aleluja i do przodu
ajwaj aleluja i do przodu 8.02.2019, 11:14
ty siebie izoluj i który tuman ten sypki czy zamglony powolny czy mało inteligentny ha ha ah ty do takliego tumana jak JA NIE dorastasz do pięt ha ha ah https://www.google.com/url?sa=…
...
... 7.02.2019, 20:18
idź do sąsiada na konsultacje...
ajwaj i od tyłu
ajwaj i od tyłu 7.02.2019, 20:56
sąsiad też *** ***  jak to w bistro ha ha ah
AJWAJ ALELUJA BISMILAH I DO PAPY HA HA AGH
AJWAJ ALELUJA BISMILAH I DO PAPY HA HA AGH 7.02.2019, 18:41
WYSTARCZY ZOBACZYĆ TZW FINANSOWANIE BYLEJAKIEGO TWORU W POLINIE I JUŻ WIADOMO KTO TEN BADZIEW SPONSORUJE PIENIĄDZ JEST NAPĘDEM TYCH DEBILI I GŁUPOTY W POLINIE HA HA AH
ajwaj aleluja i do przodu
ajwaj aleluja i do przodu 7.02.2019, 18:18
tej *** *** ni macie pod dostatkiem w kabarecie sawaryna ha ah ah a jak chcecie wiedzieć co to za *** dajcie znać do bartkowa ha ha ah
???
??? 7.02.2019, 15:34
Ten z lewej to znany bankrut ?
???
??? 7.02.2019, 14:19
I okazuje się że "wolność" to takie brunatne? Wydawało mi się, że Gładkow nie popiera takich jak Braun...
AJWAJ ALELUJA I DO PRZODU
AJWAJ ALELUJA I DO PRZODU 7.02.2019, 13:16

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

......
...... 7.02.2019, 14:39
puścili na przepustke z wariatkowa?
ajwaj aleluja i od tyłu
ajwaj aleluja i od tyłu 7.02.2019, 18:25
wariatkowo to jest wsz tzw real to WY tworzycie ten jude cyrk ha ha ah ktoś logicznie myslacy was wysmieje i wykpi w 7 minut ha ah ah
nie dali rady...
nie dali rady... 7.02.2019, 15:07
raczej wariatkowo się poddało...
CMOKNIJ MNIE W OKO OPATRZNOŚCI HA HA AH
CMOKNIJ MNIE W OKO OPATRZNOŚCI HA HA AH 7.02.2019, 18:34
brakło argumentów PO JEBOM I PIS DZIELCOM O SLD NIE WSPOMINAM H AHA AH
ajwaj aleluja i do przoduy
ajwaj aleluja i do przoduy 7.02.2019, 18:28

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

ajwaj aleluja i do przodu
ajwaj aleluja i do przodu 7.02.2019, 12:05
https://youtu.e/OBb2coDN_gM
 ajwaj aleluja i do przodu
ajwaj aleluja i do przodu 7.02.2019, 11:54
MOŻE WYBORY BEDA NIEPOTRZEBNE HA HA AH św paweł zmartwychwstanie ha ha ah https://youtu.be/yoDyKJZW1k
Ajwaj aleluja bismilah i do przodu
Ajwaj aleluja bismilah i do przodu 7.02.2019, 10:40

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

spokojny
spokojny 7.02.2019, 11:09
Mieszanie dzieci zamordowanego prezydenta do swoich spiskowych teorii jest o prostu obrzydliwe. Budzisz moja odrazę!
AJWAJ ALELUJA I DO PRZODU
AJWAJ ALELUJA I DO PRZODU 7.02.2019, 12:59
JEDZ DO SANTA MONICA W KALIFORNI MOŻE GO SPOTKASZ AH AH AHA
obrzezany kosmita
obrzezany kosmita 7.02.2019, 17:46
Pewnie tam siedzi i pije browara z Presleyem :-)
BISMILAH I OD TYŁU
BISMILAH I OD TYŁU 7.02.2019, 18:37

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

ajwaj aleluja bismilah i do przodu
ajwaj aleluja bismilah i do przodu 7.02.2019, 11:21
dzieci nie potrafiom tak udawać teatrzyku jak starzy masoni ha ah ah
AJWAJ ALELUJA BISMILAH I DO PRZODU
AJWAJ ALELUJA BISMILAH I DO PRZODU 7.02.2019, 10:21

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

do nienormalnego
do nienormalnego 7.02.2019, 11:00
Czy musisz wykopywać trupa prezydenta Gdańska aby wyrażać swoje antyżydowskie fobie?
ajwaj aleluja i do przodu
ajwaj aleluja i do przodu 7.02.2019, 11:20
jego nie trzeba wykopywać zapewne robi za ciecia w kaliforni w BOHEMIAN GROVE GAY HA HA HA a szczatki kota egipskiego spoczywaja w kabie w bazylice mariackiej ha ha ah
karp
karp 7.02.2019, 11:19
Widzę, że administrator wreszcie wziął się do roboty. Takiego gościa chorego z nienawiści powinno się zbanować.
AJWAJ ALELUJA BISMILAH I DO PRZODU
AJWAJ ALELUJA BISMILAH I DO PRZODU 7.02.2019, 11:24
karp ty jesteś zindoktrynowany kretyn ha ha ah dlatego tobie mogą te dyrdymały wstawiać nie MI HA HA AH
ajwaj aleluja i do przodu
ajwaj aleluja i do przodu 7.02.2019, 10:18

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

ajwaj alelujabismilah i do przodu
ajwaj alelujabismilah i do przodu 7.02.2019, 09:55
https://youtu.be/WdAc7JM8SXQ TEATRZYK DLA GOI i ta KABA w kształcie urny ha ha ah 27 FINAŁ wosp napastnik 27 lat no i nóż 13,5 cm ha ha ah karetka rejstracja 999 odwracamy i mamy 666 3*6=18 1+8=9 odwracamy 6 takie 6/9 = 0,666 idzmy dalej finał 2+7= 9 , napastnik 2+7=9 i nóż 1+4+5= 9 wychodzi 999 3*9 = 27 FINAŁ HA HA AH 2+7=9 ODWRACAMY 6 saturn szósta planeta 9 pluton 6/9 0,6666666666666666666666666666666666666666666666666666666666666666
obrzezany kosmita
obrzezany kosmita 7.02.2019, 17:48
Jadę do ciebie :-)
AJWAJ ALELUJA BISMILAH I OD TYŁU
AJWAJ ALELUJA BISMILAH I OD TYŁU 7.02.2019, 19:09

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

brednie
brednie 7.02.2019, 11:01
Tylko w spiskowych teoriach wszystkie liczby się zgadzają i jedno natychmiast wynika z drugiego.
BISMILAH I DO PRZODU
BISMILAH I DO PRZODU 7.02.2019, 11:38
CO CI NIE PASUJE I JAKIE BREDNIE TO SĄ FAKTY A PRZYTOCZYŁEM TYLKO LICZBY SŁOWA I LITERY SE JUZ DAROWAŁEM HA HA AH CO ROBIŁ IMAM W BAZYLICE MARIACKIEJ NA POGRZEBIE HA HA AH
ten sam
ten sam 7.02.2019, 10:06
nóż 13,5 wkradł sie chochlik saturianie judeo satanisci satanic mills ha ha ah usuwaja filmiki szybko ha ah ah
AJWAJ ALELUJA I DO PRZODU
AJWAJ ALELUJA I DO PRZODU 7.02.2019, 09:37

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

zaorany desant z Gryfina
zaorany desant z Gryfina 6.02.2019, 21:38
Tylko przez jeden dzień komitetowi wyborczemu Aleksandry Dulkiewicz, kandydatki na prezydenta Gdańska i byłej zastępczyni Pawła Adamowicza, udało się zebrać ok. 25 tys. podpisów poparcia, z wymaganych 3 tys. Zbiórka, która rozpoczęła się w środę rano, była reakcją na skargę, jaką w poniedziałek złożył do Państwowej Komisji Wyborczej Grzegorz Braun, kontrkandydat Dulkiewicz z Torunia, a zarazem twórca serialu „Zamach Smoleński” i kontrowersyjny publicysta o poglądach skrajnie prawicowo-chrześcijańskich.

Pozostałe