Anna Glińska wybory do Sejmu - 13.09.2019 - 11.10.2019
Anna Glińska wybory do Sejmu - 13.09.2019 - 11.10.2019
Anna Glińska wybory do Sejmu - 13.09.2019 - 11.10.2019
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Neonet 16-22.09.2019
Neonet 16-22.09.2019
Neonet 16-22.09.2019
Grzegorz Napieralski  wybory do Sejmu - 09.09.2019 - 13.10.2019
Grzegorz Napieralski  wybory do Sejmu - 09.09.2019 - 13.10.2019
Grzegorz Napieralski  wybory do Sejmu - 09.09.2019 - 13.10.2019
Obrycki Norbert 16.09.-13.10.2019
Obrycki Norbert 16.09.-13.10.2019
Obrycki Norbert 16.09.-13.10.2019
Mediaexpert 17.09.-01.10.2019
Mediaexpert 17.09.-01.10.2019
Mediaexpert 17.09.-01.10.2019

Chcą rozmawiać z mieszkańcami o likwidacji szkół

  • 06.02.2019, 12:32 (aktualizacja 06.02.2019, 18:18)
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Chcą rozmawiać z mieszkańcami o likwidacji szkół
Po prawie dwóch tygodniach od momentu podjęcia uchwał o zamiarze likwidacji dwóch szkół i przekształceniu trzeciej władze zapowiedziały cztery spotkania z mieszkańcami. Wszelkie formalności dotyczące ewentualnej zmiany w placówkach muszą zapaść do końca lutego.

Burmistrz gminy Trzcińsko-Zdrój zawiadamia, że w związku z podjęciem przez Radę Miejską w Trzcińsku-Zdroju uchwał:

1) w sprawie zamiaru likwidacji Szkoły Podstawowej im. Heleny Grabskiej z Orląt Lwowskich w Gogolicach;

2) zamiaru likwidacji Szkoły Podstawowej im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Stołecznej;

3) zamiaru przekształcenia Szkoły Podstawowej im. Marka Kotańskiego w Góralicach;

odbędą się spotkania z rodzicami, radami rodziców, nauczycielami oraz stowarzyszeniami działającymi na terenie gminy Trzcińsko-Zdrój w niżej wymienionych miejscowościach w dniach:

19 lutego 2019 r., godz. 17.00 – świetlica wiejska w Gogolicach

20 lutego 2019 r., godz. 17.00 – świetlica wiejska w Stołecznej

21 lutego 2019 r., godz. 17.00 – świetlica wiejska w Góralicach

22 lutego 2019 r., godz. 17.00 – Szkoła Podstawowa im. Stefana Żeromskiego w Trzcińsku-Zdroju

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (30)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

💪💪💪
💪💪💪 10.02.2019, 19:13
Gogolice jestesmy z Wami!!! Nie dajcie sie jutro!!!
dzwonek
dzwonek 10.02.2019, 10:11
Panie burmistrzu, prosze się dobrze przygotować. Żądamy zestawienia kosztów za wszystkie szkoły w gminie a nie tylko za Gogolice i Stołeczną.
piastun
piastun 09.02.2019, 19:45
A ile idzie na TCK rocznie? Gdzie to można znależć?
KOWALSKI
KOWALSKI 09.02.2019, 19:30
Zlikwidiwać też TCK a oszczędnosci przerosną zasób wiedzy matematycznej wielu osób w radzie gminy .Obserwuję decyzje rady i życzę swojemu największemu wrogowi takiego przewodniczącego
Wiesiu
Wiesiu 09.02.2019, 18:13
Recepta jest bardzo prosta :
zlikwidować szkołę w Trzcińsku Zdroju a dzieci przenieść do Góralic.

Ta szkoła nawet nie ma swojej szatni ,straszy murami ,moloch bez duszy .
Z zaoszczędzonych pieniędzy zrobić w jej wnętrzu mieszkania ,które można sprzedać lub wydzierżawić.

Jest tylko jedno pytanie jak zachowają się mieszkańcy Trzcińska Zdroju bo nie jest wykluczonym ,że ktoś wtedy zaliczyłby spacer na taczce po ulicach miasta .
Najlepiej i najwygodniej jest olać "wieśniaków" bo przecież oni nie podskoczą ,
tyle w temacie
tyle w temacie 09.02.2019, 22:05
tylko w Trzcińsku dopłaca się do ucznia 300 zł a nie jak na wioskach odpowiednio 7, 8 i 9 tyś
A TYLE
A TYLE 26.03.2019, 00:31
I kiszą się w tym T-Z jak sardynki w puszce. Żenada!
paw
paw 26.03.2019, 08:15
Chyba raczej jak ogórki! Do tego małosolne jakieś takie!
ROBERT
ROBERT 10.02.2019, 07:54
Haha, jak się dzieci przeniesie z Trzcińska do Góralic to wtedy gmina jeszcze będzie na tym zarabiać
powiedz całą prawdę
powiedz całą prawdę 09.02.2019, 23:11
A w Góralicach ile?
żaden
żaden 09.02.2019, 21:44
Wy sami nie wierzycie w to, co piszecie. Tu nie problemem jest wygląd szkoły, tylko brak dzieci na wiochach. Jakby było dzieci wytarczajaco dużo, to nie potrzeba byłoby żadnej szkoły zamykać, więc zapomnijce o jakichs przenosinach dzieci z Trzcińska do Gòralic czy na jakąś inną wieś. I tyle w temacie!
Wioletta
Wioletta 10.02.2019, 07:52
Sukces!!! Właśnie o to mi chodziło ,pokazać jak menel z TZ traktuje inne miejscowości.
dym
dym 10.02.2019, 08:43
Pięknie się Pani przedstawiła
😃
😃 09.02.2019, 19:58
Super w samo sedno!!!
Tanczacy z Wilkami
Tanczacy z Wilkami 08.02.2019, 19:31
Szkoly chca zamknac bo Kowalski pragramu naprawczego boi sie. Wtedy bedzie ciach na wszystko lacznie z pesjami i nie potrzebnymi etatami. A w Góralicach jeszcze troche ma do zrobienia. Panie Wrobel sluchajac sluchajac Kowalskiego wpadl pan jak sliwka w g...
RADCA
RADCA 07.02.2019, 09:43
Spotkania posłużą do skutecznego powiadomienia tłumnie zgromadzonych rodziców.Jeśli rzucą listę obecności, to się na nią nie wpisujcie. Listów poleconych z gminy też nie odbierajcie do marca. To też sposób na skuteczne powiadomienie rodziców, a to warunek konieczny do ważności uchwały. Bez tego uchwałę będzie można zaskarżyć, a nawet uchylić.
b
b 07.02.2019, 11:36
Doucz się. Nie odbierasz pisma w ciągu 14 dni , po powtórnym awizowaniu po 7 dniach i uważa się , że jest dostarczone...
mam nadzieję, że nie jesteś urzędnikiem...niedouczonym?
😀
😀 07.02.2019, 20:23
Ale "b" wy nie macie tyle czasu i pewnie o to radcy chodziło. Czytaj ze zrozumieniem😉
Dobry radca
Dobry radca 07.02.2019, 11:30
A może lepiej nie iść na spotkanie, gdyż zdjecia z ilości przybyłych posłużą za określenie frekwencji osób powiadomionych. To przypomina ciuciu babkę.
prawy
prawy 07.02.2019, 10:01
To tanie chwyty nie mające nic wspólnego z uczciwością!
Sołtys
Sołtys 07.02.2019, 08:08
Czy redakcja igryfini.pl mogła by upublicznić wydatki szkoły w Góralicach ?
kląska
kląska 07.02.2019, 09:26
Nie można upubliczniać czegoś co już zostało ujawnione na sesji. Przecież oglądaliśmy film z sesji gdzie burmistrz podał wydatki w Gogolicach i Stołecznej.Inna sprawa, ę nie podał dla innych szkół, co wydaje się być bardzo dziwne.
Mieszkaniec Trzcinska
Mieszkaniec Trzcinska 07.02.2019, 00:11
Pan Burmistrz to powinien wrócić do fryzjerstwa.
KLĄSKA
KLĄSKA 26.03.2019, 00:33
Sołtys prosił o wydatki Góralic...
golibroda
golibroda 07.02.2019, 00:19
A co? Źle goli szkoły?
Mieszkaniec
Mieszkaniec 06.02.2019, 19:00
Najpierw podejmują decyzję bez konsultacji ze społeczeństwem, a później chcą rozmawiać... Nie tak powinno wyglądać porozumienie.
brakło
brakło 06.02.2019, 17:04
Jak zwykle wszytko na ostania chwile. To znak rozpoznawczy tej ekipy.
4fun
4fun 06.02.2019, 15:28
Rozmowa na pokaz. Już przy okrągłym stole w Góralicach zadecydowano . Jeszcze rok i ratusz do Góralic przeniosą .
starsza kobieta
starsza kobieta 06.02.2019, 14:45
Panie burmistrzu niech pan pamięta, że burmistrzem się bywa, a człowiekiem się jest aż do śmierci.
sikorka
sikorka 06.02.2019, 14:24
Cóż, lepiej późno niż wcale.

Pozostałe