Życzenia wielkanocne 2019 - Koalicja Obywatelska
Życzenia wielkanocne 2019 - Koalicja Obywatelska
Życzenia wielkanocne 2019 - Koalicja Obywatelska
Życzenia wielkanocne od redakcji
Życzenia wielkanocne od redakcji
Życzenia wielkanocne od redakcji
Życzenia wielkanocne 2019 - Nadleśnictwo Gryfino
Życzenia wielkanocne 2019 - Nadleśnictwo Gryfino
Życzenia wielkanocne 2019 - Nadleśnictwo Gryfino

Ferie w Gryfinie

  • 6.02.2019, 14:07 (aktualizacja 06.02.2019 16:56)
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Ferie w Gryfinie TWS
W Gryfińskim Domu Kultury pod kierunkiem Kariny Tyły dzieci uczestniczą w zajęciach plastycznych (zdjęcia w fotogalerii). Gmina Gryfino organizuje zajęcia od tytułem "Przezimuj z nami".

Dzieci mają do wyboru zajęcia w pracowniach Pałacyku pod Lwami lub w budynku głównym GDK przy ul. Szczecińskiej. Zajęcia odbywają się w dwóch półtoragodzinnych blokach. 

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (6)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (14)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Picasso
Picasso 8.02.2019, 10:24
Karina, śliczna dziewczyna. Ty w mojej klasie uczysz plastyki. Gdy idziesz korytarzem, chłopaki sa w milczeniu. Oni patrzą za Tobą, lecz nigdy Tobie w oczy. Oprócz mnie jednego - najbardziej nagrzanego !
opeesek
opeesek 7.02.2019, 18:14
Skończy sie kiedyś jak w Koszalinie, wielkim nieszczęsciem, bo warunki sa dramatyczne. No ale vicek wstawił uzywane fotele i udaje panisko, a słoma z butów. Raz na miesiąc z alkoholówki 500 zł opłaci spektakl dla dzieci i zadowolony. No bo przecież po co w pracowniach przesiadywać każdego dnia? Dno i bąbelki.
Krzystek o nas myśli.
Krzystek o nas myśli. 7.02.2019, 02:10
Ostatnie dni darmowego basenu na SDS. Gryfiniacy o 9.14 wyjazd jak co dzień do Szczecina potem KFC i Galaxy lub Kaskada. Wykorzystajmy naszą szansę.
Pięć lat temu SWeweryn obiecał nwy budynek dla domu kultury.
Pięć lat temu SWeweryn obiecał nwy budynek dla domu kultury. 6.02.2019, 17:51
Budynek to ruina ale załoga się stara. A co straż pożarna i inspektor nadzoru budowlanego na ta ruderę, która jest obiektem publicznym ?
n
n 6.02.2019, 19:30
Cóż. Należy zaprosic do pałacyku nowych radnych.
Pp
Pp 6.02.2019, 15:22
O matko i córko a nie boją się rodzice, że to się zawali na ich dzieci ?
netto
netto 6.02.2019, 19:31
Boją. A instruktorzy są najlepsi. Doceniani wszedzie. tylko nie tu. Tu Nikita zna sie na wszystkim..ahahahahaha
haha
haha 6.02.2019, 16:46
A jeszcze 5 lat temu podobnie płakali Sawaryn i Nikitiński a Miler ich drukował.
Ola
Ola 6.02.2019, 21:26
Cóż możemy się po nich spodziewać. Może należy założyć gazetę i wykurzyć z urzędu nieudolnych.
😣
😣 6.02.2019, 18:45
No i co wyciągnęli wnioski? Co zrobili, żeby chociaż zabezpieczyć pałacyk? Przecież nawet zwrócili to co p Dudar u marszałka załatwiła na ratowanie tego obiektu.( ok 3 mln) dzieci i mieszkańcy, ich bezpieczeństwo , mają w poważaniu bo mają inne plany.....
kafi
kafi 6.02.2019, 14:21
A może też coś dla wsi, a nie tylko dla miasta?
??
?? 6.02.2019, 15:03
Świetlice wiejskie mają również swój program na ferie.
n
n 6.02.2019, 14:47
na wioskach sa swietlice, radni i swietliczanki.
Syf nie świetlice
Syf nie świetlice 8.02.2019, 11:21
W niektórych świetlicach nawet mieszkają menele.

Pozostałe