Karnawałowa gala disco polo 02.03.2019
Karnawałowa gala disco polo 02.03.2019
Karnawałowa gala disco polo 02.03.2019

Wiosna Roberta Biedronia w Gryfinie! Katarzyna Kotula zaprasza do współpracy

  • 7.02.2019, 23:57 (aktualizacja 08.02.2019 02:46)
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Wiosna Roberta Biedronia w Gryfinie! Katarzyna Kotula zaprasza do współpracy fot. TWS
-Nowa partia „Wiosna” to inna polityka, to państwo godne zaufania, to lepsza wizja życia dla każdego Polaka. „Wiosna” jest konieczna i bardzo potrzebna. Decyzja jest. Trwają działania rejestracyjne w sądzie. Pozostaje więc tylko powiedzieć: Bierzmy się do roboty! Oby nas było jak najwięcej! - powiedziała Katarzyna Kotula na pierwszym spotkaniu członków i sympatyków partii „Wiosna”. Spotkanie odbyło się 7 lutego 2019 r. w klubie „Odys” w Gryfinie.

Tworzące się pod przewodnictwem Katarzyny Kotuli gryfińskie koło partii Roberta Biedronia „Wiosna” ma już w naszym regionie ponad 200 członków i sporo sympatyków.

-Rozmawialiśmy dzisiaj o Polsce w jakiej chcemy żyć, wychowywać dzieci i jaką chcemy kształtować dla następnych pokoleń. Polsce otwartej, progresywnej, tolerancyjnej, nowoczesnej, z edukacją na miarę XXI wieku. Polsce, która zapewni godne życie wszystkim swoim obywatelkom i obywatelom, która będzie respektować nasze prawa w poczuciu równości bez dyskryminacji, ale też w trosce o środowisko i ochronę praw zwierząt, zapewni nam zrównoważony rozwój. Polsce, która jako państwo swoją politykę zbuduje na dialogu z obywatelami – informuje Katarzyna Kotula, zapraszając do współpracy.

TWS

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (419)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

kminek
kminek 14.02.2019, 10:14
Więcej tu komentarzy niż tekstu w GG.
poco
poco 13.02.2019, 09:27
Widzę, że zaczął się sezon na czarownice.Więc może wrócimy w epokę średniowiecza i tak jak inkwizycja rozpalmy ogniska i spalmy tych co się nam nie podobają lub są fałszywie oskarżani
już wiadomo
już wiadomo 12.02.2019, 23:46
Wynajem hali Torwar, w której odbyła się konwencja partii Roberta Biedronia, został opłacony przez fundację Instytut Myśli Demokratycznej, a nie partię Wiosnę - wynika z umowy, do której dotarł portal PolskieRadio24.pl. Kwota opiewa na 55 tysięcy złotych - czytam w onecie.
sąsiad
sąsiad 12.02.2019, 23:35
Mój sąsiad z dołu. Fajny gość
wrrrr
wrrrr 12.02.2019, 23:01
Gimnazja zlikwidowane ale gimbaza została...
niecierpliwa
niecierpliwa 12.02.2019, 14:49
Czekam na spotkanie w Chojnie!
Paweł
Paweł 12.02.2019, 09:50
Trzeba dać ludziom wybór. Sondaże mówią że to strzał w 10
Fakt
Fakt 12.02.2019, 10:44
Byli tacy,o których KOdomici,palikociarstwo,petrusie... mówili, ze to strzał w 20, a nawet ponad
......
...... 12.02.2019, 14:20
panie "fakt " jaka wysoka kultura osobista,jaki wielki zasób słownictwa staropolskiego,jak wysoko okazywana miłośc blizniego .po prostu sztandarowy przykład .moje najszczersze gratulacje "inteligencji"
do Kaczysty...
do Kaczysty... 12.02.2019, 11:05
ponad to wystrzelili z wieżami. Za cudzą forsę...
Andżej
Andżej 11.02.2019, 23:52
Po co się tutaj wysilać? Będzie to partia na jedną kadencję, jak nowoczesna, czy palikot..
Camil
Camil 12.02.2019, 00:22
Jak Kukiz
Jola
Jola 11.02.2019, 22:59
Ludzie działają, mają jakiś cel, do czegoś dążą. A ty fala krytyki i wyzwisk. Niesamowite, jakim jadem i złością plują mieszkańcy Gryfina. Członkowie partii są otwarci, tolerancyjni, mają chęci, więc nie zabraniajmy im tego.
Nie wszystkie partie i ugrupowania Nam się podobają, ale to nie powód by krytykować ich członków.
Oczywiście każdy ma prawo do wolności słowa i może napisać, co zechce. Jednak jakże miło byłoby, aby choć pod jednym artykułem nie było wyzwisk, złośliwości, drwin.
Pozdrawiam zwolenników i przeciwników.
zainteresowany
zainteresowany 11.02.2019, 21:18
A kiedy będzie spotkanie w Chojnie?
zimny
zimny 11.02.2019, 21:40
jak się zejdą dwa ciepłe do kupy
SRP
SRP 11.02.2019, 21:02
Rozumiem, że pozostali z rzekomych "200 członków w naszym regionie" nie zmieścili się w kadrze? A może p. Kotula mówiąc to miała na myśli region Polski północno-zachodniej?
???
??? 11.02.2019, 21:15
Chcesz zdjęcia na szubienicach powiesić, czy akty zgonu wypisać? Na co ci zdjęcia WSZYSTKICH członków partii?
Jakiejkolwiek, zresztą?
SRP
SRP 11.02.2019, 22:44
Chodzi o to, że pociskać pierdoły o 200 członkach w regionie to może każdy. Jak było "sprawdzam" to się zjechała góra 20 (choć podejrzewam, że 13, licząc wraz z fotografem, ze zdjęcia to byli wszyscy uczestnicy). Wiadomo, że nie wszyscy będą ale przy takiej liczbie członków, na pierwszym zebraniu, niesionych entuzjazmem, powinno być z 80-100
......
...... 12.02.2019, 05:56
no to przypomnij sobie przedwyborcze spotkania PISu w Gryfine .z p.Hołub i p. Romaniczem na zdjęciach nie było nawet 10 osób.
student
student 11.02.2019, 12:42
Szczecin ajk widze po zdjeciach wspiera!
Pacyfka
Pacyfka 11.02.2019, 12:15
Dużo wpisów i wściekłe ataki POPiSu wróżą powodzenie i dobry wynik Wiosny. Macie mój głos.
bzdura
bzdura 11.02.2019, 12:42
Nie istniej coś takiego jak POPiS
żona faceta
żona faceta 11.02.2019, 11:57
jak będzie miała na imię pani prezydentowa biedroniowa, zdzichu, franek, mieczysław...?
:)
:) 11.02.2019, 12:00
balbina:)
Fakt
Fakt 10.02.2019, 22:26
Jak za Palikota będą chodzili z wibratorami
......
...... 11.02.2019, 10:20
pan "Fakt". Acha chciałaby dusza do raju......
Fakt
Fakt 11.02.2019, 11:51
Tolerancja jest cechą ludzi bez przekonań.Niech pedalstwo trzyma się z dala i nie włazi mi z wibratorem do łóżka
???
??? 11.02.2019, 12:00
Tolerancja to "nie rób drugiemu" - a czemu ty włazisz innym do łóżka i podniecasz się cudzymi zabawkami erotycznymi?
tolerancyjny
tolerancyjny 11.02.2019, 11:54
Fakt, głęboko się mylisz. To cecha ludzi kulturalnych, więc pewno tego nie zrozumiesz.
Fakt
Fakt 11.02.2019, 17:33
*** z kulturą ma tyle wspólnego ile biedroń z kobietą
a ty ani z kobietą, ani z mężczyzną ani z kulturą...
a ty ani z kobietą, ani z mężczyzną ani z kulturą... 11.02.2019, 17:41
Jeśli dla ciebie kobieta to tylko "narzędzie" seksu, nic dziwnego, że nic wspólnego z kulturą nie masz...
Fakt
Fakt 11.02.2019, 20:52
Właśnie o to chodzi,aby kobieta była traktowana jak kobieta.Traktowanie faceta jak kobietę jest wynaturzeniem i obrazą dla kobiet.Jasne pedałku?
?
? 11.02.2019, 21:17
Traktowanie kobiety jako obiekt seksualny to traktowanie jak gadżet z sexshopu. Jasne ciotuniu w oficerkach i płaszczyku?

A przy okazji - doucz się trochę.
Fakt
Fakt 11.02.2019, 21:37
Najpierw cioto doczytaj ze zrozumieniem.Dla mnie kobieta jest kimś,dla pedałów czymś nieokreślonym I nie wciskaj kitu o wyższości świąt wielkiej nocy nad świętami bożego narodzenia,bo i pedalstwa i kościoła nie życzę sobie
ajam
ajam 10.02.2019, 20:01
Radziłbym nie brac pod uwage tego gościa Ajwaja, bo to znany troll, przejrzyjcie sobie jego wpisy - są ściśle trollujące - atakuje polskość, demokrację, partie,e, religię, ale czyni to agresywnie, nie by prowadzić spokojną polemikę.
Precz z relą.
Precz z relą. 10.02.2019, 13:46
Kolej na nowe pokolenia. Te postsolidarnościowa mafia musi odejść w niebyt.
Fakt
Fakt 11.02.2019, 17:34
Tak jak podobni do ciebie w odbyt
realia
realia 11.02.2019, 11:23
Tylko , że to tak zwane ,,nowe ,, pokolenie wywodzi się w prostej linii od tatusiów i mamuś ,, wiecznie ,, żywej post komuny i zdrajców prawdziwych idei RUCH SPOŁECZNEGO SOLIDARNOŚĆ ...!!!
?
? 11.02.2019, 17:44
zdefiniuj "prawdziwe idee" i swoje kwalifikacje do nazywania innych "zdrajcami"?
konspiratorzy
konspiratorzy 10.02.2019, 10:23
A co takim cichaczem zrobili to spotkanie? Żadnych plakatów nie widziałem. Czy to tylko dla bańki z Facebooka? Tak jakby bali się reakcji zwykłych ludzi.
weszp...
weszp... 10.02.2019, 14:33
bojówki to nie zwykli ludzie...
podłamany
podłamany 9.02.2019, 23:17
Niektórzy wiedzę czerpią chyba tylko z paska TVP, bo inaczej się tej głupoty wyjaśnić nie da.
juster
juster 10.02.2019, 10:57
Taka propaganda.
ajwaj aleluja i od tyłu
ajwaj aleluja i od tyłu 9.02.2019, 21:46
nie ma co sie kłócić ciocia jarosława i roberta biedronka mają wiele wspólnego ah ha ah a i niejeden wielebny by sie znalazł ba nawet rebe ha ha ah już niedługo purim to sie pogodzą ha ha ha
......
...... 10.02.2019, 05:18
ajwaj ty się pilnuj .uwiedzieli się ,że uciekłeś z mącznej i po lasach cie szukają a ty przy kompie
ajwaj aleluja i do przodu
ajwaj aleluja i do przodu 10.02.2019, 07:28
mam piosenkę dla ciebie na gryfińską wiosnę ha ha ah https://youtu.be/8jrOvhyp-GI ha ha ah ty idz i pomóż szukać tej IGŁY W STOGU SIANA jeden debil więcej to zawsze coś HA HA AH
Fizjolog
Fizjolog 10.02.2019, 04:33
Wojtek ale ty masz nasrane w głowie. Samo gówno zamiast mózgu.

Pozostałe