Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020

Na dworcu zrobił sobie noclegownię

  • 09.02.2019, 20:02 (aktualizacja 09.02.2019, 20:46)
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Na dworcu zrobił sobie noclegownię fot. czytelniczka igryfino
Dworzec kolejowy w Gryfinie dla niektórych osób może pełnić zupełnie inną funkcję. Bardzo "zmęczeni" - kiedy sen zmorzy, a na dworze jest zimno i deszczowo - urządzili sobie na dworcu sypialnię, tuż obok kas. Co prawda trochę twardo leży się na takiej podłodze, ale przynajmniej od kaloryfera promieniuje przyjemne ciepło.

Po raz kolejny piszemy o fatalnym wizerunku gryfińskiego dworca kolejowego. Do ostatnio opisywanych dewastacji doszła kolejna - wyrwany plakat na jednej z tablic.

-Jednak pewna zmiana po artykułach na igryfino jest. Dzisiaj na dworcu pojawił się patrol policji - mówi nam czytelniczka. -Mundurowi wyprosili nietrzeźwych mężczyzn ok. godziny 15. Jednak wkrótce panowie ci wrócili - informuje gryfinianka.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (3)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (48)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

gruby kanar
gruby kanar 13.02.2019, 12:07
On swoją mową ciała pokazuje gdzie władze mają ten budynek.
marco
marco 12.02.2019, 17:02
o a gdzie ten gruby kanar (on ponoć tam pilnował)
smutna
smutna 11.02.2019, 22:09
A kiedyś w budynku PKP było muzeum. Jeszcze nie tak dawno. Ale dworzec jak widać upada!
Apel
Apel 10.02.2019, 16:00
Bezdomni to kompetencja burmiszcza. Za śwp. Burmistrza Henryka Piłata była noclegownia na OSiR. Gryfino to chyba jedyne miasto powiatowe bez noclegowni. Co ty na to burmiszczu ?
Świtezianka
Świtezianka 10.02.2019, 21:22
To na OSIRze były jakieś przekręty wtedy? Coś mi tak świta.
Merlin Menson
Merlin Menson 10.02.2019, 14:04
Już wyruszył na Łudstok do Owsiaka? Czy może jeszcze wraca?
Jarek Wieżowiec
Jarek Wieżowiec 10.02.2019, 14:26
Taż przecież dziś 10 - na miesięcznicę jechał, ale mu odwołali...
MERLIN MERLĘ
MERLIN MERLĘ 10.02.2019, 14:32
Do Gdańska?
kaziu
kaziu 10.02.2019, 12:31
gościu próbowal prosić o nocleg na plebanii ale tam tylu już bezdomnych ze nie było dla niego tam miejsca więc poszedl na dworzec
Co ty pie..... .
Co ty pie..... . 12.02.2019, 11:25
Widać bezdomni nic o tym nie wiedzą.
Menel spod biedry
Menel spod biedry 10.02.2019, 10:47
Miasto przyjazne dla meneli i patologii zaprasza !
Zorro
Zorro 10.02.2019, 10:36
Problem noclegowni dla bezdomnych w Gryfinie załatwiony ! Teraz będą spać na dworcu ! Pociągami będą dowożeni z samego Szczecina do gryfińskiej noclegowni !
AJWAJ ALELUJA I DO PRZODU
AJWAJ ALELUJA I DO PRZODU 10.02.2019, 07:34
WIZYTÓWKA DWORCA GRYFINA Z PRZODU ZAMSZ A W ŚRODKU GOŁA DOPA HA AH AH na ciapatych jest dla POLAKÓW BRAK to jest właśnie polin ha ha ah
Rów zarośnięty
Rów zarośnięty 10.02.2019, 08:11
Takie głupoty piszesz chyba cie podnieciła ta goła [email protected]@a menela !!!!
ajwaj aleluja i do przodu
ajwaj aleluja i do przodu 10.02.2019, 12:40
ty to masz oko idz zapleć warkocze ha ha ah
Strażnik
Strażnik 11.02.2019, 20:46
Czytam twoje komentarze i dochodzę do wniosku, ze tak jak nick jak i wypowiedzi to chory, stukniety i naćpany osobnik...
ajwaj aleluja i od tyłu
ajwaj aleluja i od tyłu 10.02.2019, 07:09
dobrze że śpi na dworcu a nie na torach jak swego czasu lachowicz hubercik ha ha ha może konarski by mu załatwił robotę w starostwie ha ha ah a wszystko przez te plamy na słońcu ha ha ah i znieczulicę naszych "włodarzy " hoj premia roczna wzieta za takie "wizytówki" gryfina ha ha ah https://youtu.be/oE9CFBFUP9Q a gdzie nasi wielebni i swiadkowie jechwy co nic nie ma do zaoferowania im DAWID syn racheli ha ha ah
Pomoc tym ludziom to obowiązek burmiszcza.
Pomoc tym ludziom to obowiązek burmiszcza. 10.02.2019, 00:18
Jeszcze za Burmistrza Piłata działała noclegownia dla meneli na OSiR. Teraz nocują na dworcu. Policja ich nie goni bo na dworze zamarzną i umrą. Przecież burmiszcz każe pomagać policji i straszy miejskiej bezdomnym. Sam nie robi nic. To jedyne miejsce w Gryfinie gdzie mogą przeżyć. Tych drani nic nie obchodzi los ludzi. Los mieszkańców gminy.
ajwaj aleluja i do przodu
ajwaj aleluja i do przodu 10.02.2019, 07:14
co ty porównujesz PIŁATA do tych badziewiarzy ha ha ah
Walczymy z korupcją
Walczymy z korupcją 10.02.2019, 04:38
On pomaga ale tylko na pokaz w rodzinnym szmałławcu.
po co to było?
po co to było? 10.02.2019, 01:00
Nikitiński musi odejść tak jak stowarzyszenia wyrzucone z dworca!
słowotok
słowotok 10.02.2019, 02:26
Niech sam idzie na dworzec
Pukieł
Pukieł 10.02.2019, 00:03
Policja jest nieudolna a strasz miejska nawet nie straszy.
Gryfinianin
Gryfinianin 10.02.2019, 00:45
Nie straSZ bo się zesraSZ
Karolina
Karolina 09.02.2019, 23:02
To bezdomny mlody chlopak i imieniu Dawid..chodzilam z nim do szkoly ..chlipak po szkole a tak sie stoczyl masakra..
.
. 10.02.2019, 01:02
David syn Isaaca ?
cie_kawa
cie_kawa 09.02.2019, 23:10
A twen Dawid jest czysty czy bierze coś? Ile on ma lat?
zafrapowany
zafrapowany 10.02.2019, 10:14
Ciekawym jest poznać kolegę po gołym tyłku...
Kkk
Kkk 09.02.2019, 22:06
Ten dworzec to jeden wielki żart, porownujac tak jak kiedys bylo, a teraz... nawet tam się nie chce siedziec. Smród i tyle. Mlodziez wlaczajaca muzykę na głośnikach,w dni szkolne. Jestem ciekawa czy ktos to kiedys jakos zglosi bo tak nie powinno być. Zwłaszcza, ze nie sa oni tam sami, a jeszcze starsi ludzie..
MOHER
MOHER 10.02.2019, 10:34
Te młode to najgorsze ! Tylko klikają w te telefuny Pani !
Dlatego nie uznaje publicznych miejsc.
Dlatego nie uznaje publicznych miejsc. 10.02.2019, 00:05
Po prostu strach.
ali
ali 09.02.2019, 21:42
Jaki problem i tak kasy pozamykane Zamykamy drzwi i niema problemu
Wiosna
Wiosna 09.02.2019, 21:17
Witacz !!
Wita w Gryfinie !!
Zawiadowca pkp
Zawiadowca pkp 09.02.2019, 21:08
Pobudka gra, wstawaj więc raz-dwa
A na jej zew szybciej krąży krew
Z nią ćwiczyć lżej, maszerować lżej
A więc nie ociągaj się!

Ruch w koszarach, stara się żołnierska wiara
Każdy z chłopców chce gotowy być od zaraz
Na głos trąbki wstaje z łóżka bez wahania
Choćby padał deszcz
kormotran
kormotran 10.02.2019, 20:14
I co? wstałeś od wczoraj z chodnika i już sie napinasz, wracaj na PKP.
Kiedyś wyborca już nieee
Kiedyś wyborca już nieee 09.02.2019, 21:03
Wstawic tam leżanki to menelom bedzie wygodniej !
Srocz plastikowy już gmina im postawiła pod dworcem !
Normalnie Ameryka ! Żyć nie umierać .
Pięknie nasza wiocha sie rozwija i lansuje !!
Reklama miasta
Reklama miasta 09.02.2019, 20:56
Ty mała znów zarosłaś
Mała, znów zarosłaś
Zapachniałaś, zajaśniałaś tak jak wiosna
Ty mała znów zarosłaś
Mała, znów zarosłaś
I do tego ja znalazłem w tobie osta
półksiężyc
półksiężyc 09.02.2019, 20:53
Wiosna zawitała do Gryfina!
:)
:) 09.02.2019, 21:47
jakie miasto, taki witacz...

Pozostałe