Społecznik 03.06.2019 - 03.07.2019
Społecznik 03.06.2019 - 03.07.2019
Społecznik 03.06.2019 - 03.07.2019

Agata Będkowska i Paweł Rosiak z medalami na podium. Gratulujemy!

  • 09.02.2019, 22:07 (aktualizacja 09.02.2019, 22:21)
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Agata Będkowska i Paweł Rosiak z medalami na podium. Gratulujemy! fot. UKP Marlin
Na poznańskich Termach Maltańskich dzisiaj 9 lutego 2019 r. odbyły się XIX Otwarte Integracyjne Mistrzostwa Wielkopolski w Pływaniu w Kategoriach MASTERS, PUCHAR MASTERS 2019. Honorowy patronat nad imprezą objął starosta poznański Jan Grabkowski. Chęć walki o medale zgłosiło blisko 260 zawodników i zawodniczek z 54 klubów z całej Polski, którzy rywalizowali w różnych kategoriach wiekowych. W tak dużej imprezie udział wzięło dwóch przedstawicieli UKP „Marlin”.
W najmłodszej kategorii 20-24 lata wystartowała Agata Będkowska, dla której był to debiut na takiej imprezie. Start okazał się bardzo dobry, bowiem na dystansie 100m stylem zmiennym wywalczyła srebrny medal, a na 200m stylem grzbietowym była pierwsza.
 
Paweł Rosiak wystartował w kategorii 45-50 lat i dwukrotnie wywalczył 3 miejsce na dystansie 100m stylem zmiennym i 50m stylem grzbietowym.
 
Medale i gratulacje nasi zawodnicy przyjęli z rąk Anny Dowgiert – wielokrotnej medalistki Mistrzostw Polski i brązowej medalistki Mistrzostw Europy na krótkim basenie w sztafecie 4 x 50 m stylem zmiennym.
igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (6)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (4)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

czapki z głów
czapki z głów 10.02.2019, 10:50
Dowgiert - znana mi!
Kolejorz
Kolejorz 10.02.2019, 10:20
A na meczu byłeś?
Pojechałem na Bułgarską.
Pojechałem na Bułgarską. 10.02.2019, 13:40
Pamiętasz tą atmosferę meczową na Dębcu ?! Teraz na mecze to chodzą bandyci i faszyści zwani patriotami.
Chłopak (54) z Jeżyc.
Chłopak (54) z Jeżyc. 10.02.2019, 00:13
A czy wiecie, że na Termach Maltańskich wstęp jest znacznie tańszy niż na Lagunę !!! Co ciekawe w weekendy bilety tanieją a nie drożeją jak u nas. Bilet weekendowy kosztuje 12 zł za dwie godziny,

Pozostałe