Życzenia wielkanocne 2019 - Koalicja Obywatelska
Życzenia wielkanocne 2019 - Koalicja Obywatelska
Życzenia wielkanocne 2019 - Koalicja Obywatelska
Życzenia wielkanocne od redakcji
Życzenia wielkanocne od redakcji
Życzenia wielkanocne od redakcji
Życzenia wielkanocne 2019 - Nadleśnictwo Gryfino
Życzenia wielkanocne 2019 - Nadleśnictwo Gryfino
Życzenia wielkanocne 2019 - Nadleśnictwo Gryfino

To jest chodnik czy parking? - pyta czytelnik

  • 10.02.2019, 14:06 (aktualizacja 10.02.2019 14:32)
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
To jest chodnik czy parking? - pyta czytelnik fot. czytelnik igryfino
-Na nowo wybudowanym wąskim chodniku przy ulicy Iwaszkiewicza w Gryfinie bardzo często parkowane są samochody. Spacerujący rodzice z dziećmi w wózkach muszą wtedy omijać te auta lub przechodzić na drugą stronę jezdni między jeżdzącymi samochodami, co jest bardzo niebezpieczne - skarży się czytelnik igryfino.

-Temat już był poruszany i znany straży miejskiej. Jednak za każdym razem kierowani jesteśmy do komendanta. Mam zatem pytanie: czy to jest parking, czy chodnik? - docieka gryfinianin.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (1)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (145)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

strasz miejska
strasz miejska 14.02.2019, 19:39
Może Milerowi się wydaje że może więcej.
Gość
Gość 13.02.2019, 21:03
To po jaki ch.j jest ta straż miejska? Utrzymujemy darmozjadów. samochód służbowy mają ? Do czego ? do wożenia dupuy na patrolu to co oni patrolują?
...
... 15.02.2019, 01:21
a co oni samobójcy są? Przecież zdają sobie sprawę z konsekwencji!
gaas
gaas 15.02.2019, 09:41
Jeszcze go zaholują i pochwalą się jaki groźny gang wyciągajacych po jałmużnę ręke pod Biedroną zatrzymali.
Dsaq
Dsaq 11.02.2019, 23:59
I dobrze ze tak parkuja. Nie zrobili miejsc parkingowych po drugiej stronie to trzeba sobie radzic. Niby gdzie maja zaparkowac? Mysleli ze ludzie nie wjada przez wysoki kraweznik (cwaniaki) oh, jak sie mylili.
User experience :)
równi i równiejsi...
równi i równiejsi... 13.02.2019, 00:05
Nie czytasz komentarzy, czyje to autko? Do kogo masz pretensje o brak miejsc parkingowych? Kogo bronisz za złe parkowanie?
Potrafisz czytać?
ajwaj ido ;loda
ajwaj ido ;loda 11.02.2019, 20:28
https://youtu.be/8jrOvhyp-GI HA HA HA AH TO KRAKOWIczkaq
Waszka traszka
Waszka traszka 11.02.2019, 21:28
Aj waj twoja stara ręczny chamulec a ojciec mohamed
ajwaj aleluja i od tyłu ha ha ah
ajwaj aleluja i od tyłu ha ha ah 12.02.2019, 07:39
magdalena gdy popije robi laskę gdzie byle ha ha ah to moje 12 groszy do tych wpisów ha ha ah https://youtu.be/mnmcdWiotds wiesz która magdalena ha ha ah
Jeny
Jeny 11.02.2019, 20:18
Jakim trzeba być bez mózgiem żeby parkować po między pasami i tak waskim chodniku. Do tragedii nie trudno
:)
:) 11.02.2019, 22:22
che che - widać nie trzeba mózgu ale brata na stanowisku:)
AJWAJ I OD TYŁU
AJWAJ I OD TYŁU 11.02.2019, 19:54
ZOŚKA ZOŚKA TY STARA LACHO ZE SNÓW
Daleszewiak
Daleszewiak 11.02.2019, 19:23
Czytam ten portal o jakiegos czasu jak widze ze zatrzymali kogos z 0,2 marihuany lub zdjecie samochodu źle zaparkowanego to mi sie kolana uginaja.co to za gowniana gazeta.zajmijcie sie czyms powaznienszym.za co wy bierzecie pieniądze w tej gownianej gazecie.od wyjasniania takich spraw jest policja.tak policja a nie straż miejska bo ta w gryfinie tez jest do kasacji tak jak ten portal do ***!!!!!żegnam
Cześć
Cześć 11.02.2019, 20:19
Nie czytaj idź pod sklep w daleszewie
:)
:) 11.02.2019, 22:23
albo pod halę, co ją mu ktoś obiecał:)
AJWAJ ALELUJA I CZAAR PEGEERU HA HA AH
AJWAJ ALELUJA I CZAAR PEGEERU HA HA AH 11.02.2019, 18:16
ja wam napiszę W PROST ROBIENIE LACHY ZOBOWIĄZUJE HA HA AH
abc yślimy o was
abc yślimy o was 11.02.2019, 17:55
Tej rodzince odwaliło. Myślą, że im wszystko wolno.
Jaro
Jaro 11.02.2019, 16:02
Kundle nie dbają o bezpieczeństwo dzieci to zastawiają chodnik
rumianek
rumianek 11.02.2019, 14:30
Jaki peugeot - przecież na zdjęciu jest "elitarny", by nie rzec "familiarny" samochodzik! Co za odwracanie uwagi?
I to świeżo remontowana ulica (przypadek, że akurat z takimi mieszkańcami) - w dodatku po remoncie UBYŁO miejsc parkingowych. A można było spokojnie przemyśleć, jak wszystko pogodzić...
Lincz
Lincz 11.02.2019, 13:38
A ten Peugeot kogo to? Pstryk już mu fotke
Cześć
Cześć 11.02.2019, 14:06
Takiej królowej chodniku
picu
picu 11.02.2019, 13:55
Nie interesuj się bo kociej mordy dostaniesz.
Proste
Proste 11.02.2019, 12:13
Czy chodniki to miejsca do parkowania i postoju ? Wiem, brak parkingów, ale to NIKOGO nie usprawiedliwia. Z problemem do władz miasta należy się udać, nie zastawiać pieszym chodnika !! Toż brat w urzędzie i tak "rządzi"? Zablokuj gostek wjazd do urzędu, zobaczysz co będzie !!
!!
!! 11.02.2019, 11:59
Najwyraźniej niektórym się wydaje że mogą więcej !
Sąsiad
Sąsiad 11.02.2019, 11:41
W takim razie drodzy sąsiedzi można śmiało parkować po drugiej stronie tam jest szerszy chodnik po co zagradzać ten waziutki skrawek chodnika tak będzie o wiele bezpieczniej
Kamilek
Kamilek 11.02.2019, 11:24
Służby tam gdzie jest zagrożenie wypadkiem jak w tym miejscu to nie ma ale nastawić słupki to potrafią w miejscach wogole bezpiecznych.
pyt
pyt 11.02.2019, 11:12
Gdzie byli rodzice? No pytam się gdzie byli
W
W 11.02.2019, 11:29
Pili wściekłe psy
świadek
świadek 11.02.2019, 12:43
Rozumiem, zebyłes przy tym!
Cześć
Cześć 11.02.2019, 21:21
Dokarmialem psy
Podkowa
Podkowa 11.02.2019, 11:10
Przyglądał się będę temu miejscu uważnie przy śniadaniu obiedzie kolacji. Stoi Peugeot mniejszy od Tico i tyle miejsca zabrał, ale widoczność przejścia na drugą stronę przez pasy jest strasznie ograniczone, a dla mniejszych dzieci brak widoczności. Gdzie są służby?
również kierowca
również kierowca 11.02.2019, 10:25
gorący poranek dzisiaj nastał,dla naszych bohaterów
racja
racja 11.02.2019, 10:34
Złe parkowanie też ma swoje granice - wjechał pod prąd, zablokował chodnik i kawałek jezdni.

To nie jest porównywalne z parkowaniem, które nikomu nie zagraża...
też kierowca
też kierowca 11.02.2019, 09:49
*** ruszyć się nie chce ,te kilkanaście czy kilkadziesiąt metrów ,to tak właśnie się dzieje, w Gryfinie to patologia z tym parkowaniem jest na chodnikach.Chodnik to nie miejsce postojowe ani parkingowe,ale straż miejska,jak nie działa to tak jest,zapraszam na ul. Kościelną ,Energetyków lub Bałtycką,tam dopiero jest burdel na kółkach z parkowaniem.Miejsce do zaparkowania zawsze można znaleźć,ale wygodnictwo wygrywa a służby powinny być sprawne i zrobić z tym bałaganem porządek.
kierowca i pieszy
kierowca i pieszy 11.02.2019, 10:22
Nie zwalaj winy na kierowców (chociaż akurat temu wolno MNIEJ), bo jak miejsc parkingowych w mieście ubywa, to niemoralne byłoby, żeby miasto na tym, że zmniejsza liczbę parkingów zarabiało na mandatach.

A co do tego kierowcy - po prostu uznał, że wolno mu więcej jak w wypowiedzi pewnej pani "NAM SIĘ NALEŻY"...

Pozostałe