Na Podkowę przekaż 1 procent podatku

  • 10.02.2019, 18:40 (aktualizacja 10.02.2019, 18:51)
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Na Podkowę przekaż 1 procent podatku fot. dost.
Stowarzyszenie Podkowa - w jego skład wchodzą dorośli, młodzież i dzieci z terenu gmin Moryń, Cedynia, Chojna. Stowarzyszenie to owstało, by kontynuować tradycje nieistniejącego już Uczniowskiego Klubu Sportowego Podkowa, który przez 16 lat działał na terenie Gospodarstwa Agroturystycznego w Skotnicy (gm. Moryń). Prze ten okres przewinęło się przez UKS około 200 osób. Skupiamy się na integracji różnych grup społecznych poprzez sporty jeździeckie, zabawę, aktywny wypoczynek, kontakt z przyrodą.

Od 2004 r. jesteśmy organizatorami zimowych Ferii w Siodle, a od 2009 roku letnich obozów sportowych dla klubowiczów i sympatyków.

Amatorska grupa woltyżerska trenuje cały rok i uczestniczy w pokazach podczas towarzyskich zawodów konnych. Zawodnicy biorą udział w zawodach regionalnych i ogólnopolskich są zarejestrowani w PZJ oraz ZZJ.

Od kilku lat posiadamy własne konie.

Naszym celem jest dalsze propagowanie sportów jeździeckich, praca z dziećmi, propagowanie wypoczynku na świeżym powietrzu, angażowanie członków i sympatyków stowarzyszenia w ideę wolontariatu, propagowanie kultury, szacunku do przyrody, tworzenie możliwości dalszego rozwoju.

Przekaż Podkowie 1 procent swojego podatku.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Koniuszy
Koniuszy 11.02.2019, 00:09
Na Podkowę 3ka a na Morzycko 100ka i nie wzeli piłkarze
Jurek
Jurek 10.02.2019, 19:54
Ja jak co roku przekażę 1% na Polską Akcję Humanitarną Janiny Ochojskiej.

Pozostałe