Ewa Dudar do Parlamentu Europejskiego 2019
Ewa Dudar do Parlamentu Europejskiego 2019
Ewa Dudar do Parlamentu Europejskiego 2019

Mistrzowie parkowania przy aprobacie straży miejskiej?

  • 10.02.2019, 23:21 (aktualizacja 11.02.2019 00:34)
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Mistrzowie parkowania przy aprobacie straży miejskiej?
Czytałem wasz artykuł „TO JEST CHODNIK CZY PARKING”. Mam lepsze fotki, które wysyłam – pisze do nas czytelnik. Narzeka też na bezczynność w kwestii "mistrzów parkowania" straży miejskiej podległej burmistrzowi.

-Chodnik zniszczony jest przez samochody, co widać na zdjęciach. Do tego parkujące samochody na trawniku przy parku. Zęby można sobie powybijać, spacerując tym chodnikiem. Jesienią i zimą rozjeżdżone błoto…. I nie wierzę, że straż miejska nie widzi problemu! A jak to wygląda na ulicy Niepodległości? dojazd do szkoły, strona przejścia z miasta przez park na Górny Taras? Brawo straż miejska! – sarkastycznie kończy swoją wypowiedź czytelnik.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (3)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (42)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

garbi
garbi 15.02.2019, 22:12
W Gryfinie niestety brakuje miejsc parkingowych. Trzeba rozwiązać ten problem. Będą przeciwnicy tego i będą bardzo aktywni chociazby z tego względu, że na działkach pod parkingi mogliby wybudować kolejne lokale. A dobry zarządca terenu powinien wymusić budowę odpowiedniej liczby miejsc postojowych przy wydaniu pozwolenia na budowę kolejnych obiektów. Wszelkie działania represyjne bez działań konstruktywnych są tylko czystą głupotą.
Bardzo Dobrze
Bardzo Dobrze 14.02.2019, 07:42
.
.
Bardzo Dobrze, - zablokował dziki przejazd z parku do Niepodległości.
Tam przy nowo nasadzonym żywopłocie, na całej jego długości,
powinien być parking dla mieszkańców tych bloków (płatny lub niepłatny),
tym samym zwolniłoby się kilka miejsc na Niepodległości.
.
.
Kuba
Kuba 14.02.2019, 09:34
Tak u Ciebie pod oknami , są pewne granice przepisów .
oczywiście
oczywiście 14.02.2019, 10:02
W blokach zawsze są pod blokami i nie ma w tym nic dziwnego. Ale ioczywiście rura wydechową w drugą stronę.
......
...... 12.02.2019, 05:46
prosta sprawa .zrobić w tym miejscu parking dla mieszkańców.przecież tam nikt obcy nie parkuje .Miasto nie jest skrojone na obecne czasy.nie poprawią sprawy garaże parkingowe wielokondygnacyjne .Większośc włascicieli samochodów ,gdyby mogli to garażowali by w klatkach schodowych.Nie mozliwe ? a popatrzcie przy "biedrze" na GT. jak by mogli to autami wjechali by do sklepu .a plac parkingowy jest tam wielki ,pojemny.cześć narzekajmy dalej
ajwaj aleluja i do przodu
ajwaj aleluja i do przodu 11.02.2019, 18:11
wystarczy popatrzeć na te zdjęcie MIASTO SEGREGACJI ODPADÓW z rynsztokiem PO srodku oraz brakiem poszanowania czegokolwiek ha ah ah
Parkujący
Parkujący 11.02.2019, 14:38
W tym bloku same mądrale mieszkają , Wyburzyć ten blok będzie więcej miejsc do parkowania . Drzewo już wycieli bo było stare jak ci mieszkańcy z tego bloku ., ,,,
WIDZ
WIDZ 11.02.2019, 14:01
Te przejście przy tym bloku to obraz nędzy i rozpaczy . Najgorsze w całym Gryfinie
?
? 11.02.2019, 15:50
A gdzie indziej lepiej?
W
W 11.02.2019, 13:11
Na niepodleglosci znaleźć wolny parking graniczy z cudem
Tes
Tes 11.02.2019, 14:07
Cuda to już tam się dzieją i jak patrzę to na tej ulicy jedno kierunkowej to jak na placu manewrowym i znak na znaku pogania , ja policzyłam 14 znaków .
Komisarz
Komisarz 11.02.2019, 14:23
Policz od baszty aż do banku jest znaków 16 .
Mieszkaniec
Mieszkaniec 11.02.2019, 11:43
Czytam te wasze pierdoły i co was to obchodzi . Piszecie tak jak byście mieli wpływ na te problemy . Jest brak miejsc parkowania i trochę wyrozumienia i cierpliwości nie zaszkodzi .
 T1
T1 11.02.2019, 14:19
Bo o twoje nie idzie , jak tak można blisko parkować pod klatkami przecież tam znak zakazu stoi a ten debil na trawniku to co robi .
mieszkaniec Gryfina
mieszkaniec Gryfina 11.02.2019, 11:53
A mamy bo to nasze miasto a nie tylko Milerów i jeszcze kilku osób!
uuuu
uuuu 11.02.2019, 14:51
Na czele z tobą .
ewa
ewa 11.02.2019, 13:22
W Gryfinie konfidentów jak grzybów po deszczu :)
Sąsiad
Sąsiad 11.02.2019, 14:49
Ewa kup se rower
somsiad
somsiad 11.02.2019, 15:13
bez siodełka
Zainteresowany
Zainteresowany 11.02.2019, 11:11
Ooo widzę spór wspólnot mieszkaniowych i faktycznie jest problem bo to zwykła kpina że jedni się grodzą słupkami i murkami z wymianą chodnika a drugiemu niszczą chodniki i trawniki a to w majestacie prawa jest ?. Ha ha ha dziki zachód . Żałosne
jaki pan, taki kram...
jaki pan, taki kram... 11.02.2019, 11:19
ale te widoczne słupki to chronią park - a nie bloki!
Zresztą całe miasto wygląda na zapuszczone i bez gospodarza, to prawda!
Weteran
Weteran 11.02.2019, 14:28
I dobrze że ktoś to opisał bo te przejście to za*** średniowiecza i swawoli . Syf i ohyda
propozycja
propozycja 11.02.2019, 11:07
To z tej strony na podwórku szkolnym powinna być normalna sala gimnastyczna za 3-5mln. Przy okazji tu można byłoby zadbać i o kilka miejsc parkingowych...
Mieszko
Mieszko 11.02.2019, 11:20
Pewnie że można tylko władze nasze nie widzą problemu .
fifty fifty
fifty fifty 11.02.2019, 11:58
przetarg na 5 milionów za normalną salę a przetarg na 20 mln (choć kosztorys był na 9) - przecież normalne, że to po prostu inne priorytety...
Jola
Jola 11.02.2019, 09:43
A to aby Gryfino jest ? bo to mi wygląda na PGR z patologią .
Lol Beka
Lol Beka 11.02.2019, 09:35
Jak na miejscach parkingowych stoją śmietniki na szklo i papier. To auta stoją na chodniku , trawniku i kto nam zabroni .
a gdzie mają stać?
a gdzie mają stać? 11.02.2019, 10:27
Fakt, że chodnik zniszczony przez śmieciarki i maszyny, co jeździły po parku - a nie osobówki.
Ale śmietniki też muszą gdzieś stać. I nie pod samymi oknami.
A prawdą jest, że ten kawałek chwastnika można by przerobić na parking.
111
111 11.02.2019, 10:52
Ty cwaniak a może pod twoim oknem to zrobimy i kiedy cwaniaczku widziałeś śmieciarkę by jeździła po chodniku czy maszyny co robiły park i dlaczego tak kłamiesz poza tym ,swój blok słupkami i murkami pogrodziliście i ciesz się że redaktor tego nie opisał .
222
222 11.02.2019, 11:10
przekręciarzu - A JAK DO TYCH ŚMIETNIKÓW NA ZDJĘCIU SIĘ DOBIERAJĄ - Z HELIKOPTERA?
A maszyny tędy nie jeździły?
A widoczne słupki zagradzają wjazd do Parku.
111
111 11.02.2019, 11:23
Kpiarzu ślepy jesteś , nie widzisz tam drogi ty asfalcie .
miasto bezprawia
miasto bezprawia 11.02.2019, 09:49
Bezprawie rodzi bezprawie.
przykład idzie z góry
przykład idzie z góry 11.02.2019, 10:28
Nie porównuj - tu przynajmniej samochód ani nie blokuje chodnika ani jezdni, jak w przypadku rodziny władzy...
Gryf
Gryf 11.02.2019, 10:59
Co nie porównuj i od kiedy trawniki są parkingami .Często chodzę do pracy tamtędy i nie można przejść bo jest błoto rozjeżdżone przez samochody , poza tym głupiemu niema co udowadniać że jest głupi.
222
222 11.02.2019, 11:13
Tu chodzi o rodzinę władzy, co zaparkowała na Iwaszkiewicza - nie porównuj błota do stwarzania zagrożenia i blokowania chodnika. Po prostu.
A ja też nie jestem za parkowaniem wbrew przepisom. Tylko nawet takie parkowanie ma różne "odcienie"...
Gryf
Gryf 11.02.2019, 11:31
Odcienie , błoto co ty piszesz o zagrożeniu .Zobacz co się dzieje . Znajdź taką samą farsę na Gryfinie co dzieje się przy tym bloku aż dziwne że mieszkańcy tego bloku nic nie robią .
jaki pan, taki kram...
jaki pan, taki kram... 11.02.2019, 12:51
właściwie w całym mieście. Jakoś nie widzę, żeby na zdjęciu było jakoś szczególnie inaczej niż w reszcie naszego miasta "bez gospodarza", jak pozwolił nazywać sąd parę miesięcy temu...

Zagrożenie to tu - zgadzam się, farsa...

https://www.igryfino.pl/wiadom…
Gryfinianin
Gryfinianin 11.02.2019, 07:31
Podesle lepsze fotki i z ochrony itd
strasz burmiszcza
strasz burmiszcza 11.02.2019, 09:31
Ochrony czego?
obiektywnie
obiektywnie 11.02.2019, 00:46
Hmm - obiektywnie - to ten samochód nikomu nie tarasuje ani nie blokuje. A chodnik niszczą śmieciarki, które podjeżdżają pod widoczne na zdjęciu śmietniki.
Nie znaczy, że pochwalam taki sposób parkowania - ale nie porównujmy z samochodem (jak pisali rodziny władzy), który parkował pod prąd tarasując wąski chodnik i kawałek jezdni...
?
? 11.02.2019, 00:52
a tędy nie jeździły maszyny jak robili park?
ryba psuje się od głowy
ryba psuje się od głowy 11.02.2019, 00:29
Przecież to nie kto inny tylko burmistrz Sawaryn mówił publicznie że Straż Miejska nie ma karać. No to nic w tym zakresie nie robią.

Pozostałe