Życzenia wielkanocne 2019 - Koalicja Obywatelska
Życzenia wielkanocne 2019 - Koalicja Obywatelska
Życzenia wielkanocne 2019 - Koalicja Obywatelska
Życzenia wielkanocne od redakcji
Życzenia wielkanocne od redakcji
Życzenia wielkanocne od redakcji
Życzenia wielkanocne 2019 - Nadleśnictwo Gryfino
Życzenia wielkanocne 2019 - Nadleśnictwo Gryfino
Życzenia wielkanocne 2019 - Nadleśnictwo Gryfino

Alejki na cmentarzu są nieprzejezdne dla niepełnosprawnych – skarży się czytelniczka

  • 11.02.2019, 21:02 (aktualizacja 11.02.2019 22:21)
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Alejki na cmentarzu są nieprzejezdne dla niepełnosprawnych – skarży się czytelniczka
Dzisiaj przybyłam z osobą niepełnosprawną na gryfiński cmentarz. Po długiej podróży spod Warszawy znajoma chciał odwiedzić grób rodziców. Po wyciągnięciu 50 kilowego wózka elektrycznego udaliśmy się w stronę bramy cmentarnej. Po piętnastu metrach gehenny doszliśmy do wniosku, że wózek nie da rady i może to skutkować poważna awarią. Po prostu dziura na dziurze! – skarży się czytelniczka i przesyła zdjęcie.

-Czemu w XXI wieku osoba na wózku nie może odwiedzić bliskich? I to ja się pytam po co są znaki kierujące dla niepełnosprawnych do toalety? Kto za to odpowiada? – pyta czytelniczka.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (147)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Tomuś
Tomuś 15.02.2019, 12:44
Ludzi nie interesuje czyja to jest kompetencja bo to burmistrz jest gospodarzem miasta i po to go mieszkańcy wynajeli aby zajmował się sprawami naszego miasta.

A jak mu się nie chce to fora ze dwora!
smutne
smutne 15.02.2019, 12:34
Cmentarz należy do gminy. Administrowany przez gminną spółkę. A troll wyśmiewa problem alejek którymi nie można przejść - nie tylko przejechać ale i ludzie mniej sprawni mają problem...
......
...... 15.02.2019, 14:15
był taki módry ksiądz co powiedział "prawda-cała prawda i gówno prawda"mam groby bliskich na tym cmentarzu i chodzę tam aby oddać hołd zmarłym ,a nie dowalac jakiemus mitycznymu tercetowi.jakoś nogi nie złamałem karku nie skręciłem .cmentarz to nie sala balowa !!!!!
szkoda słów na sawaryniarską obłudę...
szkoda słów na sawaryniarską obłudę... 15.02.2019, 14:28
ten tercet faktycznie jest "mytyczny" - Sawaryna trudno w pracy spotkać i na sesjach rady a wicki widzą budowę hali - której nikt inny nie widzi...
POLSKI troll
POLSKI troll 15.02.2019, 11:18
Nie no... JESTEŚCIE NIESAMOWICI !!! Dawno tak ze śmiechu nie płakałem. Wasze wpisy są niesamowite.KA-BA-RET. :)))))
Co ma Guga, Nikityński czy Burmistrz do alejek na cmentarzu? Mają zakasać rękawy i pocisnąć z łopatami i kilofami do roboty? :)))))
Powiedzcie mi proszę, co znaczy ten zapis "Sawaryn posadził strasznika przed salą posiedzeń i on przeszukuje wchodzących na sesję".To ten "strasznik" ma iść alejki naprawiać? :))))
Albo to: "A jaki inny powód jest braku JAKIEJKOLWIEK PRÓBY ZAGOSPODAROWANIA NABRZEŻA PRZEZ 5 LAT?"
Nabrzeże raczej nic nie zrobi w kwestii zawartej w artykule.
LUDZIE !!! CO WY JARACIE !???!
do krasnoludka (polskiego trolla)
do krasnoludka (polskiego trolla) 15.02.2019, 12:08
Co ma burmistrz do alejek na cmentarzu? Jak widać po zdjęciach NIC!
On jest od autostrad w las i wielomilionowych przetargów...
Taczka
Taczka 15.02.2019, 09:02
Nikitiński musi odejść!
:):):)
:):):) 15.02.2019, 10:03
Tomuś - wreszcie byś zabłysnął?
Sobiemyśl
Sobiemyśl 15.02.2019, 08:54
Leszku, wielokropku itd jaki jest sens pisania tego wszystkiego, żalu, pretensji? Przecież człowiek publicznie powiedział w jaki sposób wygrał wybory p Sawaryn ! No i czym tu się szczycić ? Ktoś mądry powiedział " pluj świni w twarz,a ona mówi,że deszcz pada !"
leszek
leszek 15.02.2019, 06:09
kochane trolle .coś cieńko w temacie cmentarza i alejek.Do pracy (klawiatury) nie lenić sie .Krytyka tercetu jakos padła czy sie przejadła?
a co, placą ci za odpowiedzi, że się martwisz?
a co, placą ci za odpowiedzi, że się martwisz? 15.02.2019, 10:06
niekochany wielbicielu Sawaryna - czyżbyś miał płacone od liczby komentarzy, że zabrakło ci paliwa?
To pisz sam z sobą - jak to w tercecie - nie znajdziesz godniejszej osobowości oprócz tej w lustrze....
Luśnia
Luśnia 15.02.2019, 09:43
Proburmistrzowskie trolle najwyraźniej spac nie mogły i od rana walą w drzewa niczym dzięcioły odczas godów!
słabo to wygląda
słabo to wygląda 14.02.2019, 10:28
Mogli dać sobie spokój z parkiem,bo kasa wydana a zmian nie widać a zrobić porządek na cmentarzu,hala,park,cmentarz,łużycka jakoś tak wszystko na odwrót.
talizman
talizman 14.02.2019, 10:13
A wystarczyłoby równo poukładać płytki. Ale do tego trzeba dobrego gospodarza!
ajwaj aleluja i do przodu
ajwaj aleluja i do przodu 13.02.2019, 20:49
oj tam zaraz furiat nikita to KRZYKAŁA tomaszek to chyży a mietek to napoleon w gryfińskim teatrzyku wyobrazni ha ha ha https://youtu.be/hSM987xKu9Y to dla was żrą te kwasne jabłka i piją mleko ah aha h jude circus
Furiantów do kaftana.
Furiantów do kaftana. 13.02.2019, 15:45
Sawaryn posadził strasznika przed salą posiedzeń i on przeszukuje wchodzących na sesję. A czy Nikityński jest przeszukiwany ? Jak coś się stanie to będą lamenty . A kto wiedział ? A kto podejrzewał ? Itd.
......
...... 13.02.2019, 20:28
jak to się ma do alejek i cmentarza .nie rozumię czemu Nikitiński na cmentarzu ma być przeszukiwany.To na cmentarzu jest sala posiedzeń i odbywaja sie sesje ?
???
??? 13.02.2019, 21:24
I to pisze gościu, co pod tym artykułem zajmował się polszczyzną innych zaczynając zdanie "rozumiĘ"?
......
...... 14.02.2019, 05:23
rozumiĘ,nie rozumię i co ma polszczyzna do alejek i cmentarza.Czemu ten nieszczęsny Nikitiński właśnie na cmentarzu ma być przeszukiwany.Kto bierze udział w tych sesjach na cmentarzu.Ty wjeżdżasz z polszczyzną zamiast zająć stanowisko w tym temacie.Strasznik to rodzaj jakiegoś furiata?Bardzo to wszystko pogmatwaliście .Ludzie już głupieją .
polszczyzna jest tematem artykułu?
polszczyzna jest tematem artykułu? 14.02.2019, 08:36
Gościu - wczoraj sam piszesz o polszczyźnie przy tym samym temacie a dzisiaj innych za to samo krytykujesz?
Co ma twój wpis z tragicznymi alejkami na cmentarzu?

Ktoś wkleja wątek poboczny a ty się wpieniasz? To zrób przerwę i ochłoń...

...... Wczoraj, 05:02 Ja cię rozumię "pikuś " po tych twoich szkołach (jak to sie szczyciłeś) reszta to "badziewie ."jakieś korepetycje czy coś z gramatyki polskiego"- co za wspaniały przykład "języka literackiego" -nowoczesny Mickiewicz czy wprost Słowacki

a co to ma wspólnego z tematem? Wczoraj, 08:24 Jak kogoś krytykujesz za polszczyznę nie zaczynaj "ja rozumiĘ", bo to groteskowo wygląda.
Pomijając że całkiem nie na temat...
......
...... 14.02.2019, 09:31
90 % wpisów nie na temat a tylko mój Cię rozdrażnił.Czyżbym dotknął jakiegoś tabu?(wedle Ciebie)
twoje 90% to nie wszystkich 90%:)
twoje 90% to nie wszystkich 90%:) 14.02.2019, 14:35
jak ty wyliczasz 90%? A jak się czepiasz polszczyzny a drugiego dnia krytykujesz tych... co się czepiają polszczyzny - to skleroza czy schizofrenia?
......
...... 14.02.2019, 17:47
nie to czepianie się co poniektórych
czyli choroba...
czyli choroba... 14.02.2019, 18:28
Skoro sam się czepiasz za to, co dokładnie przy tym samym artykule piszesz dzień wcześniej - to faktycznie albo schizofrenia albo skleroza...
Nie strielaj nikt ....... .
Nie strielaj nikt ....... . 13.02.2019, 11:32
Guga raz usadził furiata a ten dalej szczeka. Oby nie doszło do pistoletowych akcji. Mam nadzieję, że furiaci są pozbawieni broni.
ajwaj aleluja i do przodu
ajwaj aleluja i do przodu 13.02.2019, 11:44
to wy sie tam pojedynkujecie na pistolety ha ha ah mietek myśliwy ale guga on tylko z napletka strzela ha ha ah jude circus
POranek bez teleranka
POranek bez teleranka 13.02.2019, 21:02
a ja dać moge w ryj dać moge dać ooo !
ajwaj aleluja i do przodu
ajwaj aleluja i do przodu 14.02.2019, 07:44
jak ktoś ci weżmie to mu daj ha ha ah
Pamietamy i znamy.
Pamietamy i znamy. 13.02.2019, 15:48
Co Wojtuś ? Udajesz, że nic nie wiesz ? Takiś dobrze zorientowany i wszystko o wszystkich wiesz .
ajwaj aleluja i do przodu
ajwaj aleluja i do przodu 14.02.2019, 07:45
wojtuś to mam na siódme ha ha ah
ajwaj aleluja i do przodu
ajwaj aleluja i do przodu 13.02.2019, 11:10
jak zagłosujecie na mnie to zrobię wam kolejkę linową na cmentarzu i tężnie w co drugiej alejce ha ha ha a i zwolnie z placowego na 20 lat jak ktoś zamówi pomnik u gryfińskich kamieniarzy w celu popierania rodzimych rzemieślników ha ha ah obiecanki cacanki a idiotą radość ha ha ah
Do oszusta wyborczego
Do oszusta wyborczego 13.02.2019, 11:26
Tężnie i dwie obwodnice(duża i mała) już były. Zwolnienie od podatku od nieruchomości też. Seweryn obiecał. I jeszcze deptak nad Odra do tężni i dom kultury i inne cuda niewida. No i niewida
ajwaj aleluja i do przodu
ajwaj aleluja i do przodu 13.02.2019, 12:17
TERAZ WIDZISZ DLACZEGO JA NIE CHADZAM NA WYBORY HA HA AH po prostu nie wierze w te fikcje ha ha ah
wstyd antysemito
wstyd antysemito 13.02.2019, 11:15
Zostałaś przeszkolony już przez swojego sąsiada Mietka. Teraz będziesz dręczył opozycję.
AJWAJ ALELUJA I DO PRZODU
AJWAJ ALELUJA I DO PRZODU 13.02.2019, 12:34
jak napiszę coś na PIS to od razu jestem ruskim agentem jak na PO to jestem mocherowym agentem i rozmodlonym do granic szaleństwa ha ha ah jak na resztę LFJ CZYLI SLD RAZEM A ZARAZEM OSOBNO WIOSNA TO JESTEM ANTYSEMITĄ RUSKIM AGENTEM ROZMODLONYM DO GRANIC SZALEŃSTWA HA HA AH TO JEST WŁAŚNIE TEN JUDE CIRCUS O KTÓRYM TAK PISZĘ HA HA AH TA FARSA I FIKCJA IDIOTYCZNA SAMA W SOBIE HA HA AH
ajwaj aleluja i do przodu
ajwaj aleluja i do przodu 13.02.2019, 12:19
https://www.google.com/url?sa=… o tego SEMA CI CHODZIŁO H AHA HA
ajwaj aleluja bismilah i do przodu
ajwaj aleluja bismilah i do przodu 13.02.2019, 11:37
sasiad to nie rodzina ha ha ah i ja tak samo mam wy je bane na mietka jak i na resztę ha ha ha a ty co od sema ha ha ha
delfin
delfin 13.02.2019, 00:25
A kto bezczelnemu zabroni?
a potem przerwa na sesji na "ochłonięcie"...
a potem przerwa na sesji na "ochłonięcie"... 12.02.2019, 23:11
I tak to jest skrytykować tercet za krzywe alejki nie do przebycia wózkiem inwalidzkim czy o kulach...
Jak zwykle - wyzwiska, słowotok nie na temat...
Senior
Senior 12.02.2019, 22:56
Panie Pikuś dobrej nocki.
:)
:) 12.02.2019, 23:09
Panie Tomku - tylko czy autko brat dobrze zaparkował?
weźcie się do roboty!!!!!!!!!!!!!!!!
weźcie się do roboty!!!!!!!!!!!!!!!! 12.02.2019, 21:30
Nie piepszcie głupot,tylko za porządki w mieście weźcie się!!!!!!!!!!!!!W kazdym momencie można wybory uzupełniające powołać!!!!!!!!!!!
Pikuś
Pikuś 13.02.2019, 08:41
Ale po co? Posłuchaj sesji rady, na żywo leci. Wszystko jest super!!! Wszystko idzie zgodnie z planem i tak ma być!!! Tylko czekam kiedy nam tu ropa jeszcze tryśnie. Hala się buduje, niedługo pół Europy będzie się tu zjeżdżać na różne koncerty, mecze.... Drzewa wycinane są dla oszczędności, liści nie trzeba będzie sprzątać. Same plusy.
......
...... 12.02.2019, 20:38
czy wszyscy kontestujący stan cmentarza nie widzą nowo otwartej kwatery ,ze szykuje sie nastepna .chyba atomówka jak by pierdykła w cmentarz dopiero byście zauważyli
Mirek z Krasińskiego
Mirek z Krasińskiego 12.02.2019, 20:50
Mówisz o tym klepisku z gliny. Żałobnikom powinno się wydawać kalosze zanim tam wejdą. Groby się zapadają. Teren kompletnie nie przystosowany do pochówków. Te nowe kwatery to nie cmentarz tylko plac z grobami. Zero intymności. Gdzie jest ogrodnik miejski? Czy szczecińscy prezesi PUKu w ogóle widzą jakiś problem? Pewnie nie bo nawet nie mieli okazji przejść się po nowych kwaterach.
tobie o stanie alejek ty o atomie...
tobie o stanie alejek ty o atomie... 12.02.2019, 20:46
atomówka to tobie "pierdykła" aż pośmiewisko w całej Polsce było z tego referendum!
Mówisz o tym karygodnym wykonaniu za cmentarzem radzieckim?
Byłeś tam?
Rozmawiałeś z rodzinami zmarłych?
......
...... 12.02.2019, 20:54
Cmentarz ,groby i alejki służa do cichych ,bez ostentacji spotkań ze zmarłymi ,a nie do tłumnych spacerów i ostentacyjnych gremialnych odwiedzin.to jest miejsce i czas na zadumę .Krytykanci nawet takiego miejsca nie uszanuja .Skrzyknijcie sie z delegacja do burmistrza wyłózcie swoje racje ,porozmawiajcie .ale nie wy:"huzia na józia ,bo józio nie nasz"
do psychola
do psychola 13.02.2019, 00:11
A słyszałeś idioto o kondukcie żałobnym? Zabraniasz ludziom w pogrzebie uczestniczyć? Parę obcych słów wrzucasz i się mądrzysz?
W dodatku jak psychol - bo co za różnica, czy się idzie w kilka osób czy pojedynczo - JAK KURNA DROGA TAKIEJ SAMEJ JAKOŚCI?
do atomowego i zarozumiałego
do atomowego i zarozumiałego 12.02.2019, 22:42
to pójdź Pawełku "bez ostentacji" "nie kontestując" alejką o kuli. Nie mówiąc o wózku! Debilem trzeba być, żeby na krzywą alejkę twierdzić - a po co tam chodzicie!
Pikuś
Pikuś 12.02.2019, 21:42
Ty weź sobie jakieś korepetycje czy coś z gramatyki polskiego. Tego badziewia co piszesz nie da się czytać a co dopiero zrozumieć. Naprawdę przecinki, to te takie małe o ,,,, mają znaczenie.
......
...... 13.02.2019, 05:02
Ja cię rozumię "pikuś " po tych twoich szkołach (jak to sie szczyciłeś) reszta to "badziewie ."jakieś korepetycje czy coś z gramatyki polskiego"- co za wspaniały przykład "języka literackiego" -nowoczesny Mickiewicz czy wprost Słowacki
a co to ma wspólnego z tematem?
a co to ma wspólnego z tematem? 13.02.2019, 08:24
Jak kogoś krytykujesz za polszczyznę nie zaczynaj "ja rozumiĘ", bo to groteskowo wygląda.
Pomijając że całkiem nie na temat...
Senior Pikuś
Senior Pikuś 12.02.2019, 19:06
Nikitiński musi odejść nawet po dziurawej alejce!
nieładnie!
nieładnie! 12.02.2019, 19:43
Tomku - że podgryzasz kolegę to jedno - ale żebyś podszywał się pod innych - to złodziejstwo. Nicków. Chociaż jak mówią - "kto w małych rzeczach..."
Pikuś
Pikuś 12.02.2019, 19:21
Spier...od Pikusia prostaku. A Nikitynski zostanie tak długo jak długo Sawaryn będzie zajmował stołek burmistrzowi. A jak zaczną się topić to też razem. Taka parka nietypowa. Dzieci z tego nie będzie. Na szczęście.
......
...... 13.02.2019, 05:14
A fe "pikuś " co za język .to po tych twoich szkołach zostało?to ja już wolę normalne studia
leszek
leszek 13.02.2019, 08:27
Gadasz jak wicek Nikitiński. Tobie o meritum, ty o języku i atak na osobę...
Senior
Senior 12.02.2019, 22:31
Pikuś musi odejść!
Do Seniora
Do Seniora 13.02.2019, 11:40
Pikuś dopiero się rozkręca!
......
...... 13.02.2019, 05:15
nie da rady "przyspawał" się
leszek
leszek 13.02.2019, 08:28
Raczej zaległ pod kocykiem na kanapie.
???
??? 12.02.2019, 22:44
Tomuś, jeden ci nie wystarcza?
Gg
Gg 12.02.2019, 20:04
Hihihi dobre, dobre, a z Biedronia kpią ..
jak tu nie narzekać
jak tu nie narzekać 12.02.2019, 14:31
Brak gospodarza jak to ktoś w sądzie potwierdził.
przyjazny dla starszych osób
przyjazny dla starszych osób 12.02.2019, 13:41
Z cmentarzem w Gryfinie to wielki wstyd jest,alejki dla starszych ludzi są nie do przejścia,jak był rozwalony słup od bramy,to robili miesiąc a bramę zamknęli,także podejrzewam,że starsi ludzie jeszcze długo nie bada mogli odwiedzić bliskich na cmentarzu,po prostu katastrofa.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Pozostałe