Społecznik 03.06.2019 - 03.07.2019
Społecznik 03.06.2019 - 03.07.2019
Społecznik 03.06.2019 - 03.07.2019

Motorowerzysta w ciężkim stanie przewieziony do szpitala

  • 11.02.2019, 21:48 (aktualizacja 11.02.2019, 22:58)
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Motorowerzysta w ciężkim stanie przewieziony do szpitala OSP Moryń
-O godzinie 18 dostaliśmy zgłoszenie, że na drodze wojewódzkiej nr 125 z Morynia do Macierzy leży motorowerzysta – informuje nas asp. sztab. Marcin Karpierz, rzecznik prasowy komendanta powiatowego policji w Gryfinie. Na miejsce przybyła policja, straż pożarna i karetka pogotowia.

-Gdy policjanci przybyli na miejsce zdarzenia, znaleźli 23-letniego mężczyznę. Był nieprzytomny. Jego kask znaleziono poza jezdnią. Poza szosą znaleziono też motorower. Mężczyzna został przewieziony do szpitala w Gorzowie – informuje rzecznik prasowy policji.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (6)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (10)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

POLSKI troll
POLSKI troll 15.02.2019, 11:01
A po co straż pożarna pojechała? Straż miejską, leśną, PCK, księdza i celników jeszcze trzeba było zabrać.
Stara Baba
Stara Baba 14.02.2019, 00:52
Taak Taak na pewno za pier dal ał 200 i to po chodniku. Słyszałam buuuu buuuuu pum pum po po po pum buuuuum !
Ludź
Ludź 12.02.2019, 19:09
Sam jestes za murami Morynia
Czy jesteśmy mocno zagrożeni ?
Czy jesteśmy mocno zagrożeni ? 12.02.2019, 14:42
Czy ktoś wie czy przejście graniczne w związku z wprowadzonym stanem wyjątkowym przez Morawskiego jest czynne ? Czy są ograniczenia ?
ekspert
ekspert 12.02.2019, 19:36
Odpowiadam.Ograniczeń nie ma ale takich imbecyli jak ty nie powinno się wysyłać do innych krajów,to szkodzi naszemu Polskiemu wizerunkowi
Ewa
Ewa 12.02.2019, 13:42
Ja nie rozumiem ,wchodzę na stronkę igryfino a tam piszą co się dzieję w Moryniu, albo Ścińsko Zdrój no aż nie chcę się.
prosta zależność
prosta zależność 12.02.2019, 14:28
Zapewne dlatego, ze to powiat gryfiński. I jak widać nawet w takiej sprawie informacji udziela człowiek z Gryfina.
prana
prana 11.02.2019, 23:02
Ale to było potrącenie czy sam uderzył np. w drzewo?
byłem i widziałem
byłem i widziałem 11.02.2019, 22:56
To było tuż poza rogatkami Morynia.
Bede
Bede 12.02.2019, 05:32
Rogatkami Morynia? Chyba za murami.

Pozostałe