Życzenia wielkanocne 2019 - Koalicja Obywatelska
Życzenia wielkanocne 2019 - Koalicja Obywatelska
Życzenia wielkanocne 2019 - Koalicja Obywatelska
Życzenia wielkanocne od redakcji
Życzenia wielkanocne od redakcji
Życzenia wielkanocne od redakcji
Życzenia wielkanocne 2019 - Nadleśnictwo Gryfino
Życzenia wielkanocne 2019 - Nadleśnictwo Gryfino
Życzenia wielkanocne 2019 - Nadleśnictwo Gryfino

Krwawa rozprawa na Górnym Tarasie

  • 11.02.2019, 22:43 (aktualizacja 12.02.2019 16:41)
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Krwawa rozprawa na Górnym Tarasie
Na policję wpłynęło zawiadomienie, że prawdopodobnie kogoś zamordowano. Na ulicy Krasińskiego było pełno krwi, ale nikt nie potrafił wyjaśnić dlaczego.

Okazało się, że zaatakowany został mężczyzna. Uderzył w kant płytki elewacyjnej bloku i stracił przytomność. Trafił do szpitala. Dopiero po kilku dniach zgłosił tę sprawę na policję.

Do samego zdarzenia doszło 3 lutego 2019 r. na ul. Krasińskiego w Gryfinie.

Wyjaśnienia prowadzi Komenda Powiatowa Policji w Gryfinie.

 

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (29)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

baza
baza 14.02.2019, 11:31
A mógł wpaść z narkotykami.
Gliwia
Gliwia 14.02.2019, 12:04
Napastnik?
ajwaj aleluja i do przodu
ajwaj aleluja i do przodu 13.02.2019, 11:16
co tam się dzieje patologia jak u ojca mateusza w parafii w sandomierzu ha ha ha policja tam nie zagląda bo nie będzie łapać swoich udziałowców i informatorów ha ha ah
Cześćcccc
Cześćcccc 13.02.2019, 09:14
Tak na każdym rogu kamery i potrol policji i jeszcze chipy nam zamontujcie i wogole będziemy zdalnie sterowani. W Belgii kamery i tak banki są robione i nikt nic nie wie i nie widział. Tutaj wiadomo Odrazu co i jak bo morda znana gryfinska.
WIC
WIC 13.02.2019, 00:15
WSZYSCY WIEDZĄ O CO KAMAN TYLKO NIE POLICJA?
społeczny patrol
społeczny patrol 12.02.2019, 16:04
Jesli faktycznie jest tak, że został pobity za zwrócenie uwagi za zaśmiecanie to jest grubo!
Cyna
Cyna 12.02.2019, 15:57
Do kryminału ćpuna na 15 lat. Dodatkowo pół miliona odszkodowania dla pobitego
Bartosz
Bartosz 12.02.2019, 16:02
A skad wiesz, że to narokoman?
Śledczy
Śledczy 12.02.2019, 18:39
A jak nazwać twoich klientów Bartosz ?
tak
tak 12.02.2019, 21:16
Bartoszyce!
Ja
Ja 12.02.2019, 12:16
gdyby był monitoring to by było wiadomo kto kogo zamordował
Fakt
Fakt 12.02.2019, 23:44
Policja nie chce monitoringu bo to kłopot. Oni nie pilnują naszego bezpieczeństwa. Oni pilnują miesięcznice, apele smoleńskie i wadzę.
Huuj nie fakr
Huuj nie fakr 13.02.2019, 08:10
A co ma do tego rocznica Smoleńska? Parady równości za platformy Obywatelskiej też pilnują.
zaciemnianie sprawy
zaciemnianie sprawy 12.02.2019, 21:17
Ale przecież o to chodzi aby nie było wiadomo kto kogo.
Mieszkaniec
Mieszkaniec 12.02.2019, 10:50
Policja na GT nie przyjeżdża nawet na wezwania. A straszy miejskiej nie widziałem chyba od czasu Piłata.
Bj
Bj 12.02.2019, 21:20
Straż miejska jest ajagrze!!! Pilnuje czystości Gryfina
Chłopak
Chłopak 12.02.2019, 08:44
Homoseksualizm co dla niektórych jest zbyt bolesny
Rysiek
Rysiek 12.02.2019, 08:40
Szczęka na drutach tania nie jest. Naprawdę ludzia w tych czasach maja mało oleju w glowie
W
W 12.02.2019, 08:21
Gryfinski cpunex co wali do nocha co popadnie
Za to będą ścigać nas Internautów
Za to będą ścigać nas Internautów 13.02.2019, 19:29
Czy osoby i miejsca całkowicie nieznane policji. Oni dopiero robią mapę ryzyka - od trzech lat.
Cześć
Cześć 12.02.2019, 07:55
Ten Oscar co ma uszy rosciagniete jak małpa z Partyzanta od tyłu zaatakował kolesia że zwrócil mu uwaga że śmieci wyrzuca z samochodu na trawnik. Teraz będzie nieźle bulil szmal
:D
:D 12.02.2019, 13:05
a to ten taki pajac blondas taki chlopczyk jak z dworca zoo ?
Znany wszystkim tylko nie policji.
Znany wszystkim tylko nie policji. 12.02.2019, 23:46
Beverly Hills ?
W
W 12.02.2019, 13:14
Dokładnie co spodnie mu spadają
W
W 12.02.2019, 08:20
Cioty wala z Partyzanta
M
M 12.02.2019, 07:06
Dzie byli rodzice
Anna
Anna 12.02.2019, 09:14
W tym wieku to już zapozno. Z tego to już nic nie bedzie
Sołtys
Sołtys 12.02.2019, 06:54
Eeee a wy w tej trochę większej wsi to już wiecie jakiej jakości jest woda w waszych kranach czy nadal was tylko interesuje po ile świnie w skupie?
józek
józek 12.02.2019, 06:38
Za atakowany został przez płytkę elewacyjna? To się nadaje do programu uwaga.

Pozostałe