Społecznik 03.06.2019 - 03.07.2019
Społecznik 03.06.2019 - 03.07.2019
Społecznik 03.06.2019 - 03.07.2019

Mąż zmarł, a jego kolega nie chce oddać mi jego rzeczy

  • 12.02.2019, 15:36
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Mąż zmarł, a jego kolega nie chce oddać mi jego rzeczy
Mieszkanka Daleszewa (gminy Gryfino) zawiadomiła policję o tym, że znany jest mężczyzna dokonał przywłaszczenia narzędzi i sprzętu należącego do jej zmarłego męża. - Mężczyzna przywłaszczył półautomat spawalniczy, szlifierkę i maskę spawalniczą - twierdzi kobieta. Narzędzia miały zostać pożyczone gdy mąż poszkodowanej jeszcze żył.

Żona zmarłego próbowała odzyskać sprzęt, ale nieskutecznie. W takim razie kobieta zgłosiła sprawę do Komendy Powiatowej Policji w Gryfinie. Wartość narzędzi to kilka tysięcy złotych.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (7)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Franek
Franek 12.02.2019, 20:06
Mój VW PaSSat w TDiku 1.9 jest najwspanialszy. Nic się nie psuje, tylko podsufitka trochę wisi i jest parę innych niedrażniących ***reli. Prawie nówka, bo rocznik to 1999, sprowadzony od przyjaciół zza zachodniej granicy. Przebieg to jedyne 196 tyś km - zapewniał mnie sprzedawca z komisu w Gorzowie Wielkopolskim - na dowód pokazał książkę serwisową, która prowadzona była w ASO do 2015 roku. Sprawdziłem, uczciwość sprzedającego i nie kłamał - w książce jak wół - rocznie praktycznie równo 10 tyś km/rok, a pewność mam bo mówił, że ten pan jeździł tylko na trasie dom - kościół - sklep - dom, i do tego tylko w dni parzyste tygodnia, zatem pełna powtarzalność. Podobno kupił od pierwszego właściciela, który płakał jak sprzedawał, ale potrzebował pieniędzy. Gdy wyjeżdżał od niego z domu mówił, że go zaczął gonić, ale wcisnął gaz do podłogi - z tyłu nawet czarnego dymka podobno nie było - i odjechał, bo myślał że się rozmyślił Niemiec. Uczciwość i rzetelność, to domena tego komisu. Niech bóg błogosławi takiego sprzedającego. Przy okazji, nie wiecie, co może powodować gaśnięcie silnika na zimnym silniku i brak przyspieszenia powyżej 2,5 tyś obr/min - takie ma małe przypadłości, po za tym lizak.

Pikuś
Pikuś 12.02.2019, 19:28
Po co na policję? Trzeba było pójść kobito do radnego z waszego rejonu. Kto to taki ten radny? Niech idzie i załatwi. Z policją, strażą miejską, sołtysem. Niech wytkną prawdę i pomogą. Radnym jest się dla ludzi nie dla pieniędzy.
Też mieszkanka  Daleszewa
Też mieszkanka Daleszewa 12.02.2019, 17:20
Kochana wątpię ,że policja w Gryfinie Ci coś pomoże.Zaraz umorzy bo nie masz świadka chyba ,że masz dowody.Powodzenia
auuuu
auuuu 13.02.2019, 07:51
Nasi niebiescy wszystko umarzają
Ula
Ula 12.02.2019, 16:27
Trauma z automatu przedłuzona. Wiem co to znaczy. Człowiek nie może zamknać rozdziału.
żal
żal 12.02.2019, 16:00
Biedna kobieta.
linda
linda 13.02.2019, 07:53
Bo to zła kobieta była ...

Pozostałe