Prezydent Duda napisał list do igryfino

  • 15.02.2019, 14:46 (aktualizacja 15.02.2019, 22:04)
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Prezydent Duda napisał list do igryfino
-Zwracam się do Państwa w sprawie o wielkim społecznym znaczeniu. Od 1 stycznia 2019 roku weszła w życie zainicjowana przeze mnie nowelizacja Ustawy o nieodpłatnej pomocy prawnej i edukacji prawnej - pisze do redakcji igryfino prezydent RP Andrzej Duda.

Nowelizacja ustawy wprowadza nową kategorię pomocy - nieodpłatne poradnictwo obywatelskie dla osób w trudnej sytuacji życiowej. Chodzi o to aby przeciwdziałać zjawisku tzw. wykluczenia prawnego.

Prezydent chce abyśmy uczestniczyli w akcji informacyjnej, co też czynimy. Całe pismo pana prezydenta Andrzeja Dudy w fotogalerii.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (36)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

x
x 16.02.2019, 20:56
To jak wy się w końcu nazywacie? igryfino czy iGryfino?
eMiler czy Emiler
eMiler czy Emiler 17.02.2019, 11:11
Ale wam widzę gul skoczył :))))))
badoo
badoo 16.02.2019, 17:18
Akor nie pęknij z dumy czasami!
wupek
wupek 16.02.2019, 14:48
Spośród wszystkich polityków Andrzej Duda cieszy się największym zaufaniem społecznym - wynika z sondażu IBRiS dla Onetu. Na drugim miejscu rankingu zaufania znalazł się premier Mateusz Morawiecki, a na trzecim - lider PSL Władysław Kosiniak-Kamysz - piszą na wp
......
...... 16.02.2019, 10:08
o trzy i pół roku za póżno
kopro
kopro 16.02.2019, 14:49
Lepiej późno niż wcale.
Zatroskany czytelnik pisze:
Zatroskany czytelnik pisze: 16.02.2019, 08:49
Wreszcie ktoś napisał z imienia i nazwiska. No chyba, że i za tym kryje się redaktór naczelny.
Przemek z mojego IP
Przemek z mojego IP 16.02.2019, 04:25
A ja pier...lę te brednie
polak
polak 15.02.2019, 22:11
Od kiedy w Polsce rządzi PiS to Obywatel jest zauważany przez rządzących! Za PO,PSL i KOD nas Obywateli traktowano jako zło konieczne!
psychiatra
psychiatra 16.02.2019, 16:47
czemu ty taki głupi jesteś? a, chyba że należysz do pis, bo tam tylko takich przyjmują
twój prawdziwy psychiatra
twój prawdziwy psychiatra 17.02.2019, 03:37
chyba nicki ci się pomyliły. Albo korzystasz z komputera swojego psychiatry i nick się wbił z automatu?
marco
marco 15.02.2019, 22:01
Internet to dwie płaszczyzny: pierwsza to ta ogólnie widoczna, znana wszystkim i przez wszystkich używana i jest ta druga, głęboko schowana, nieznana, mroczna i bardzo niebezpieczna. Używana tylko przez nielicznych, odważnych ale i zdesperowanych. Można tam dużo zyskać ale i wiele stracić. Podobnie jest z polityką i politykami. Gdy zajmuje się jakieś stanowisko, to trzeba zabiegać o głosy. Natomiast, gdy jest się na tym eksponowanym stanowisku np drugą kadencję to przechodzi się na tę drugą, ciemną stronę i gra się w innej lidze. Wszyscy ważni są od niego zależni i każdy zabiega o jego przychylność. A podsumowując: My społeczeństwo znamy takiego tylko z jednej strony i tej mało znaczącej. Już nic nie znaczymy.
szafran
szafran 15.02.2019, 18:56
Wy się lepiej weźcie za przeczytanie tego co napiszecie zanim opublikujecie, bo to same błędy literowe.
szafran, nie spinaj się
szafran, nie spinaj się 15.02.2019, 20:17
Młynarze - milczeć !
NN
NN 15.02.2019, 19:15
Ooooo konkurencji gula skoczyła haaaaa
answer
answer 15.02.2019, 18:37
A GG też przysłali, czy uważają ze gazetkom podporządkowanym burmistrzom się nie należy?
Serek
Serek 15.02.2019, 20:19
Do tej por nie dostali bo milczą. Oni dostaną list pochwalny od burniszcza.
Ale jaja
Ale jaja 15.02.2019, 17:35
Redakcja da się wkręcić w robienie kaczystom kampanii przed wyborami ?
Heil Donald
Heil Donald 15.02.2019, 17:24
Pisze do WSZYSTKICH w Polsce . A iGryfino to Kukułcze gniazdo POKO .
taka zmiana
taka zmiana 15.02.2019, 18:33
Tak, napisali do Wyborczej, ale ta się nie zgodziła, więc wysłali do iGryfino.
Fox
Fox 15.02.2019, 16:51
Wy nie macie w tej piwnicy skanera???
lis
lis 15.02.2019, 18:36
Mylisz redakcje, w piwnicy to ma 7 Dni Gryfina. Chyba ze masz na mysli piwnice Sawaryna w kanceparii i tam jego ulubioną redakcję z ulubionym cukiereczkiem, który został jego zastępcą. Ale to już trochę historia.
Coś w tym jest
Coś w tym jest 15.02.2019, 20:22
Tam UB miało piwnice i na Szczecińskiej w budynku dawnego WOP a teraz fundacji.
klenczon
klenczon 15.02.2019, 16:56
O przepraszam ale taki święty list nie wolno skanerować,jest to bowiem relikwia drugiego stopnia
do klenczon z 16.56
do klenczon z 16.56 15.02.2019, 19:24
SKANEROWAĆ hmmmm a co to za twór ?
ajwaj aleluja i do przodu
ajwaj aleluja i do przodu 15.02.2019, 16:14
dostał z pare hoi to i przypomniał se o patologii wieczorków w gryfinie ha ha ah
suweren
suweren 15.02.2019, 16:13
,,uroczyście PRZYSIĘGAM że dochowam Wierności postanowieniom Konstytucji … tak mi dopomóż BÓG,, - słucham i płaczę … ze wzruszenia ;))

Gosc
Gosc 15.02.2019, 16:12
Niech zacznie od siebie, bezwstyd
😊😊😊
😊😊😊 15.02.2019, 16:12
No i super! Brawo!!!
kapciowy
kapciowy 15.02.2019, 15:11
Taki wstyd taki wstyd
plebs
plebs 15.02.2019, 16:14
Przecież wybory tuż ,tuż ,trzeba coś swojemu lepszemu sortowi obiecać żeby głosował do końca świata i jeden dzień dłużej

łowca debili
łowca debili 15.02.2019, 15:58
jesteś na podium
politicon
politicon 15.02.2019, 15:11
Widzę tu sprężynę pana ministra Muchy. Sam jest prawnikiem i na pewno dostrzega jakie są luki i jednocześnie potrzeby społeczne. To sprawny polityk i nie zostawia też powiatu gryfińskiego samopas.
potrzebujący
potrzebujący 15.02.2019, 15:07
Czekam na konkrety.

Pozostałe