Życzenia wielkanocne 2019 - Koalicja Obywatelska
Życzenia wielkanocne 2019 - Koalicja Obywatelska
Życzenia wielkanocne 2019 - Koalicja Obywatelska
Życzenia wielkanocne od redakcji
Życzenia wielkanocne od redakcji
Życzenia wielkanocne od redakcji
Życzenia wielkanocne 2019 - Nadleśnictwo Gryfino
Życzenia wielkanocne 2019 - Nadleśnictwo Gryfino
Życzenia wielkanocne 2019 - Nadleśnictwo Gryfino

Przełożony bal już w tę sobotę

  • 14.02.2019, 12:15 (aktualizacja 14.02.2019 13:28)
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Przełożony bal już w tę sobotę Zeszłoroczna edycja imprezy.
Słynny charytatywny bal organizuje Polskie Stowarzyszenie na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło w Gryfinie oraz Lions Club Wodnik. Impreza już raz była przeniesiona ze względu na żałobę po prezydencie Gdańska. Teraz w sobotę też jest żałoba po śmierci byłego premiera, ale... do godz. 18.
igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (23)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Realista
Realista 15.02.2019, 12:35
ajwaj, co to znaczy ajwaj?
Luzik
Luzik 15.02.2019, 12:41
TO znaczy: "mam tatuowaną kropkę za lewym uchem - czekam na propozycję, najlepiej od chłopców..." Cóż, BAW SIĘ DOBRZE!
......
...... 15.02.2019, 08:22
a ty dalej :"alleluja i do przodu " żal mi cie chłopino
ajwaj aleluja i do przodu
ajwaj aleluja i do przodu 15.02.2019, 07:37
mniej kradnijcie i przewalajcie to charytatywność wasza bedzie zbyteczna ha ha ah
ajwaj aleluja bismilah i do przodu
ajwaj aleluja bismilah i do przodu 15.02.2019, 07:35
zakładać jeden but czarny drugi biały i w judeosatanistycznny chocholi taniec ha ha ah moze tvn będzie lub chociaż tvp szczecin niestety juz bez mikołajewskiej wieczorek ha ha ha https://youtu.be/l5A67AvrjcY ps fajna satanistyczna posadzka ha ha ah
ajwaj aleluja i do przodu
ajwaj aleluja i do przodu 14.02.2019, 20:21
ku nrwa ELITA GRYFINA ha ha ah co z kabaret
......
...... 15.02.2019, 06:45
ajwaj ty naprawdę taki prymityw ,czy też jakieś wewnętrzne fobie przez ciebie przemawiaja .Wielu Ci pisało abyś sie udał do Psychoanalityka .Moze to uleczalne .Wszystkie twoje wpisy(nie czarujmy sie ) to buta i chamstwo podszyte wewnetrznym przekonaniem o niskim własnym intelkekcie .Chłopie ,świat nie jest taki zły ,niech no tylko zakwitna jabłonie
gawron
gawron 15.02.2019, 09:46
Jak zapomni tabletek to tak ma. Może na tym balu zebrać dodatkowe pieniądze na ratowanie tego nieszczęśnika?
ajwaj i w co tam chcecie ha ha ah
ajwaj i w co tam chcecie ha ha ah 14.02.2019, 20:11
jak by was tam wszystkich przebadać to wy wszyscy macie niepełnosprawność intelektualna ha ha ah szczególnie po gorzale co się tam leje strumieniami ah ah ah tak ze miłego kiszenia się we własnym koszr sosie ha ah ah
n
n 14.02.2019, 21:02
co prawda to prawda. to bariery tworza niepelnosprawnosc. i wszystkch nas ona na pewnych etapach dotyczy. a starosc to wiadomo wszystkich. pozdrawiam cie szalony ajwaj.
ajwaj aleluja i do przodu
ajwaj aleluja i do przodu 14.02.2019, 19:31
hoj z adamowiczem jak karnawał to karnawał ah aha h kto to dyma te krowy zydowskie jakis desperat chyba ha ah ah po tym zdjeciu samogwałt moim domem ha ah ah
zniesmaczony
zniesmaczony 14.02.2019, 19:33
Ty to jesteś jednak człowiek nie tylko bez rozumu, ale i jak widac bez serca.

Zwłok sie nie bezcześci. Przynajmniej tak nie robia cywilizowani ludzie!
ajwaj aleluja i do przodu
ajwaj aleluja i do przodu 14.02.2019, 19:44
kto ma miękkie serce tak jak ja to ma twardą dopę ha ha ah
ten sam
ten sam 14.02.2019, 19:42
uczę się od najlepszych tzw "elity " gryfina ah aha ha
calipso
calipso 14.02.2019, 18:28
Już doczekac sie nie mogę!
Karnawał jest OK
Karnawał jest OK 14.02.2019, 17:54
Bardzo ładnie!

Nie ma się co przejmować partyjnymi zarządzeniami Dudusia
9 mieszkań 36 kont.
9 mieszkań 36 kont. 14.02.2019, 17:30
W tak szlachetnym celu Pan Premier Olszewski na pewno by się nie obraził !!!! A o Adamowiczu nie wsPOmnę !!!
Babcia Zosia
Babcia Zosia 14.02.2019, 16:25
A burmistrze będą? Tak bym chciała żeby Pan Mieczysław swym mocnym ramieniem mnie objął i odpłynąć z nim w tańcu....
baletmistrz
baletmistrz 14.02.2019, 14:48
Jak zyc bez balu pytam sie jak zyć?
prał
prał 14.02.2019, 14:29
jakie ZUS-menki i ZUS-meni
brokat
brokat 14.02.2019, 13:43
A studniówke w Szczecinie właśnie drugi raz musieli przesunąć.
czepialski
czepialski 14.02.2019, 13:42
W "tę" czy raczej w "tą"?
purysta
purysta 14.02.2019, 18:29
Nie czepiaj się. Dobrze napisali w tytule.

Pozostałe