Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020

Piłkarze dziękują prezesom Janickiemu i Trubickiemu. Obwiniają burmistrza za upadek UKS Morzycko Moryń

  • 16.02.2019, 11:43 (aktualizacja 16.02.2019, 16:40)
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Piłkarze dziękują prezesom Janickiemu i Trubickiemu. Obwiniają burmistrza za upadek UKS Morzycko Moryń Radosław Janicki podczas jublileuszu 60-lecia UKS Morzycko Moryń w 2017 r.
Jako piłkarze 4-ligowego Klubu z Morynia, pod odejściu jego wieloletniego prezesa Radosława Janickiego, a także wiceprezesa Radosława Turbickiego wspólnie podjęliśmy decyzję rezygnując z dalszej gry w Uczniowskim Klubie Sportowym Morzycko Moryń. Kolejnym, jakże istotnym powodem takowych działań było zapewnienie było zapewnienie obecnych władz miasta Moryń o pomocy ukierunkowanej w 2019 r. dla UKS Morzycko Moryń. Niestety, jak się okazało po wyborach na słowach bez pokrycia się skończyło - napisali piłkarze w swoim oświadczeniu.

-Nigdy nie graliśmy dla pieniędzy. Klub zawsze był dla nas jak rodzina, którą się kocha, z której czerpie się siłę - podkreślają piłkarze.

Doceniając rolę prezesa Radosława Janickiego oraz wiceprezesa Czesława Trubickiego zawodnicy wyznają, że gotowi byliby dalej tworzyć historię UKS Morzycko Moryń, ale tylko z byłym zarządem.

-Nigdy Klub nie byłby w tym miejscu, gdyby nie Radek i Czesiu. Wszystko co zostało stworzone, to ich zasługa - przyznają piłkarze.

Jednocześnie przypominają burmistrzowi Józefowi Piątkowi, że obiecywał im rozmowę, ale do żadnego spotkania nie doszło. 

-Szkalowanie byłego prezesa i wiceprezesa jest co najmniej wyrazem braku kultury z Pana strony - napisali piłkarze w swoim oświadczeniu.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (1)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (18)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Auuuu
Auuuu 18.02.2019, 23:57
Niech przyjmą krytykę na klatę a nie zganiają teraz na wszystkich dookoła, koleżków wzięli do podpisania a piłkarzy poblokowali gdzie się da którzy upominali się o kasę .. niech się wypowiedzą ci którzy odeszli z morzycka a nie dupolizy . Kazdy wie jak jest i już nikt nie oczyści ani żaden artykuł tego co się stało . W uwadze bedzie tłumaczenie a nie na fejsie jak dzieciaki w przedszkolu
TVPiSMoryn
TVPiSMoryn 17.02.2019, 11:18
Najnowsza wiadomość powstanie piłkarski klub parafialny w Moryniu burmistrz już jest po wstępnych rozmowach.
Mamma mia
Mamma mia 17.02.2019, 11:42
Marian bedzie prezesem?
Henio
Henio 17.02.2019, 16:27
Ludzkie piątka wchodzą w ten temat
fakty powyborcze
fakty powyborcze 17.02.2019, 10:51
dla poleczników piątka wspacie dla morzycka w 2019 137 pln
a rok wczesniej przypomnijcie sonie ile było i tyle miał być na klub w 2019! a co sie stało? jego dwór planuje inwestcje w boiska w witnicy i klępiczu nawet jego radni to mówią prywatnie, że teraz pora na powyborcze realizowanie obietnic w miejscowościach , które dały mu wygraną
Maciek z Klanu by sie połapał
Maciek z Klanu by sie połapał 16.02.2019, 22:12
Kowal zawinił.... a cygana powiesili.... wstyd
tutejszy
tutejszy 16.02.2019, 20:41
To jednak było tchórzostwo. Tak to oceniam.
Janitzky
Janitzky 16.02.2019, 19:16
mina Sołoducha jest bezcenna :-) bravo Admin ;-)
kinia
kinia 17.02.2019, 10:55
pani jest z obozu piątka
P(piątek) i S(spółka)
P(piątek) i S(spółka) 16.02.2019, 19:13
R.E.F.E.R.E.N.D.U.M!!!
opozycja
opozycja 17.02.2019, 10:54
politycznie zaangażowany bezpartyjny samorządowiec wspierający pis czyli prywata i spółka
piątek ma się dobrze!
piątek ma się dobrze! 16.02.2019, 19:03
piłkarze dali piątkowi ich rodziny kibice i sympatycy głosy wygraną w 1 turze, teraz się przekonali jak wypełnił wyborcze obietnice, które składał w kampanii i potwierdził w liście wyborczym do klubu morzycko.
PiłkaDoMetalu
PiłkaDoMetalu 16.02.2019, 19:27
Ta jasne... jeśli w to wierzycie to policzcie sobie glosy... tylu was nie ma nawet jakbyście na 2 ręce głosowali. A polityczne kupczenie głosami w zamian za obietnice to jest chyba szczyt szczytów... zresztą jak stwierdził sąd - obietnice wyborcze są tylko obietnicami.... hahahaha
cwaniak
cwaniak 17.02.2019, 11:01
czyli ograł wuefista piłkarzy i teraz robi z nich winnych problemów z klubem! gruby cwaniak.
MKS Pogoń
MKS Pogoń 17.02.2019, 20:14
...cienki bolek, któremu zaufaliście :-) a TVN, czy inne media i tak Wam go nie odwołają ;-)
JoseJunior
JoseJunior 16.02.2019, 17:35
Bicie piany i oczernianie burmistrza tylko dlatego ze Wiceprezes z innej opcji szedl do rady i nie wszedl? jakby zalelezalo komus z tej "zgranej rodzinki tzn. paczki grajkow z zewnatrz - bo z morynia wiadomo ze nie ma nikogo ani juniorow ani zadnego zaplecza a na lawce to ledo jede-dwoch na zmianr to zwyczajnie dograliby runde, a tak co??? prezes i wiceprezes polozyli klub, ale gmina teraz sprawdza rozliczenie bedzie ciekawie chyba bo wiadomo ze z fakturami zawsze problem byl a wiem to z gminy. Panowie juz tak abstra***ac od animozji i wszystkie ale dla sobra sportu i majac troche honoru, rozsadku nie wiem czego i jak to nazwac czy nie mozna bylo po ludzku zrobic zebranie jakies przeciez to normalna sprawa przy stowarzyszeniach - nie wiecie to najlepiej rozwalic w mig wszystko to co sie zrobilo do tej pory ale to nie tylko wasza prezesi zasluga ale wszyskich co pracowali i grali dla tego klubu, i za to was wszyscy rozlicza i zweryfikuja, dla mnie to wstyd zenada i nie wiem jak to jeszcze nazwac. ale im sie wyzej wchodzi mocniej boli upadek wierze ze powoli sie odbujduje to na normalbych zasadach z normalnym zarzadem a co najwazniejsze z prezeseami na miejscu a nie pozerami co nie wiem co chcieli zrobic 2 lige w 1,5 tys miasteczku, dzieki wole a klase i klimat na trybunie zartow i swoich chlopakow, popsuliscie cos co budowano latami w tym miasteczku !!!!
Kibicx
Kibicx 16.02.2019, 23:05
No tak, teraz wszyscy mają ból ***, bo nie będzie gdzie piwa w sobotę wypić i pobluzgać. Co za żenada...
Gryf
Gryf 16.02.2019, 11:48
Ups , coś nie zagrało ?!?!??

Pozostałe