Zabrudzenia w Lagunie zostały usunięte - zapewniają naszą czytelniczkę

  • 17.02.2019, 15:03 (aktualizacja 17.02.2019, 15:24)
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Zabrudzenia w Lagunie zostały usunięte - zapewniają naszą czytelniczkę
-Od pewnego czasu moje dziecko uczęszcza na zajęcia nauki pływania. Jestem bardzo zadowolona, ale mój niepokój wzrasta z dnia na dzień, kiedy widzę jak brudno jest w szatni. Wiem, że były ferie i natężenie odwiedzających było duże. Ale czy to jest powód aby było tak brudno? Stare skarpetki, pozostawione majtki, piach, mocz na kafelkach. Panie sprzątające oczywiście gdzieś tam przemkną i czasem coś przetrą mopem, ale on już niestety nie posiada włosia (to co tam wisiało to czarne nitki). Oczywiście dzieci noszą klapeczki, ale nie wszystkie. Na dodatek podniesiono cenę za basen - napisała do nas kilka dni temu czytelniczka. O ustosunkowanie się do poruszonych problemów poprosiliśmy dyrekcję Centrum Wodnego Laguna w Gryfinie. Poniżej publikujemy otrzymaną odpowiedź.
W odpowiedzi na skargę z dnia 12.02.2019 r. dot. czystości i bezpieczeństwa CW Laguna, uprzejmie informuję, iż dokonany został przegląd czystości obiektu, ze szczególnym zwróceniem uwagi na miejsca, które zostały wskazane w skardze. Niedociągnięcia i miejsca zabrudzone zostały ze szczególną starannością usunięte przez personel sprzątający.
Każdego dnia dokonywane są przeglądy czystości obiektu CW Laguna. Nie tylko dbamy o czystość, ale również codziennej kontroli podlega stan czystości wody. Wskazane miejsca : toalety, szatnie korytarze są pod szczególną kontrolą.
Personel sprzątający w wyznaczonych odcinkach czasowych dokonuje przeglądu oraz usuwa nieczystości w w/w miejscach. Pozostawione części bielizny osobistej są również na bieżąco sprzątane.
Pracownicy CW Laguna pracują na profesjonalnym sprzęcie, przeznaczonym do utrzymania czystości w tego typu obiektach sportowych. Mopy, szczotki, odkurzacze, środki czystości także podlegają kontroli. Nie jest prawdą, że panie sprzątające mają do dyspozycji zużyte mopy.
Jednocześnie pragnę poinformować, iż z obiektu w czasie ferii korzystało codziennie ok. 2000 tys. osób. Staramy się jednak na bieżąco dbać o higienę i czystość obiektu.
 
Mamy nadzieję, jako firma świadcząca usługi dla miłośników kompleksu sportowo –rekreacyjnego, że sytuacja, która miała miejsce, nie powtórzy się, a osoby korzystające
z basenu będą zadowolone.
 
 
Z upoważnienia
Pani Dyrektor
Edyty Zart

Karolina Chęś, p.o. kierownika działu ds. czystości i higieny 

Centrum Wodne "Laguna" w Gryfinie

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (24)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

mason
mason 19.02.2019, 00:05
Cześć przyjaciele!!! Nazywam się OLIVER MASON i chcę poświadczyć dobrego Pożyczkodawcę, który pokazał mi światło po tym, jak został oszukany przez 3 różnych międzynarodowych pożyczkodawców w Internecie. Obiecują mi udzielić mi pożyczki po tym, jak zapłacili mi mnóstwo opłat, które nie przyniosły niczego i brak pozytywnego wyniku. Straciłem moje ciężko zarobić pieniądze i było to w sumie 4,560,000 USD. Pewnego dnia przeglądałem internet, wyglądając na sfrustrowanego, gdy natknąłem się na zeznania kobiety, która również została oszukana i ostatecznie powiązano ją z legalną firmą pożyczkową o nazwie Alenxander Walker loan Plc i e-mailem: [email protected], gdzie w końcu dostała pożyczkę , więc postanowiłem skontaktować się z tą samą firmą pożyczkową, a następnie opowiedziałem im moją historię o tym, jak zostałem oszukany przez 3 różnych pożyczkodawców, którzy nie robili nic, tylko dodali mi więcej bólu. Tłumaczę firmie pocztą i wszystko, co mi powiedzieli, to nie płakać, ponieważ dostanę pożyczkę w ich firmie, a także dokonałem właściwego wyboru, aby się z nimi skontaktować. Wypełniłem formularz wniosku o pożyczkę i kontynuowałem wszystko, czego zażądałem ode mnie, i na mój szok, otrzymałem pożyczkę w wysokości 60 000 USD. Dolarów od tej wspaniałej firmy (Alenxander Walker Loan Plc} zarządzanej przez pana Alenxandra Walkera, Boga obawiającego się człowieka, a tutaj ja Jestem dziś szczęśliwy, ponieważ ta firma udzieliła mi pożyczki, więc złożyłem ślub, że będę nadal zeznawał w Internecie na temat tego, w jaki sposób otrzymałem pożyczkę, czy potrzebujesz pilnie pożyczki, życzliwy i szybki kontakt Ta wspaniała firma od teraz Twoja pożyczka przez e-mail: Alenxander Walker jest życzliwy.
pozostaję OLIVER MASON
23
23 17.02.2019, 21:26
Jakiś czas temu w godzinach zajęć nauki pływania dzieci, jedna z dziewczynek dość mocno rozciela stopę, krew na kafelkach wygląd straszny, trener szybko zaopiekować się dzieckiem lecz ratownik co zrobił? postawił znak ostrożnie i to na tyle poszukiwanie pani sprzątającej trwało około 20 min. W trakcie krew rozmywała się w wodzie wpływając do basenu, no tragedia byłem na widowni gdyż mój syn miał właśnie zajęcia, jedna z mam poszła w recepcji zapytać czy ktoś to posprząta? usłyszała odpowiedź że właśnie poszukiwana jest pani sprzątająca. Tak więc myślę że nie wszystko jest tam w porządku, oczywiście główna wina nie jest pań sprzatajacych (chodź swoją pracę myślę powinny wykonywać dokładniej, mycie całej łaźni jednym mopem bez płukania to chyba nie prawidłowo, tak przyglądałem się jak by ktoś pytał) Szanowne biuro powinno poprawić jakość naszego basenu chociażby przez to że podnieśli cenę basenu. A to że po zamknięciu basenu jest on czyszczony to super ale może czas większy nacisk nałożyć w ciągu dnia niech komfort będzie większy za tą cenę
,
, 17.02.2019, 18:45
biurowe do sprzatania...
Bydło zachowuje się jak u siebie
Bydło zachowuje się jak u siebie 17.02.2019, 18:40
A skąd błoto w strefie czystej? Włażą w buciorach. Trzeba zatrudnić ze 30 nowych sprzątaczek, żeby mogły na okrągło sprzątać po brudasach. Ceny podnieść ze 2 razy, to będzie mniej syfiarzy, a więc i mniej sprzątania.
Mentalność
Mentalność 17.02.2019, 21:43
Laguna zaczyna się od samego początku. Pozdrowienia dla wyposażonych w rejestracje powiatów wiejskich, czyli ZS, ZPY, ZST, Wcóśtam, z eNeRDe itp.
Parking.
Samochody pozostawione na drodze, na trawniku, a jak na parkingu, to nie pomiędzy liniami wyznaczającymi miejsca parkingowe. Jak ja robiłem prawko, a było to prawie 3 dekady temu, to jednym z badań było rozpoznawanie kolorów. A dziś? A dziś, to jak widać, wystarczy zapłacić i prawko w kieszeni. Bez wizyty u lekarza od oczu. Efekty każdy widzi. No chyba, że nie widzi. No cóż. Z 1/4 miejsc nie do wykorzystania.
Kasa.
Podobno zdolność czytania posiada jakieś 20% populacji. A pozostali? Im to niepotrzebne. Zamiast przeczytać, wolą stać przy kasie i zamęczać panią pytaniami o to, co gdyby umiejętność czytania posiedli, pytać by nie musieli. A kolejka niech stoi. Niedouki górą. Wszak stanowią większość.
Szatnia.
Po co ściągać buty, żeby nie wnosić błota do strefy czystej? Zapłaciłem, to wymagam. Prawda? Niech sprzątają! Mi w syfie dobrze, to innym też. U siebie też pewnie w buciorach łażą. Tak? A może jednak nie? Bo jakby stara ścierą przez ten pusty łep zdzieliła, to by się nauczyli. .
No i po co przebierać się w kabinach, jak można pomiędzy szafkami? No po co?! Jak toś chce swoje łachy tam schować, to niech grzecznie przeprosi a łaskawie mu się pozwoli. Kultura obowiązuje!
Prysznic.
A co to takiego? No i po co? Nie po to przecież na basen idę, coby się myć pod prysznicem.
Tak samo po saunie. Przecież zaraz do basenu wejdę!
Sauna. No właśnie.
Do fińskiej bez ręcznika i w klapkach. A co mi tam! Albo jednak zdejmę, ale już przy otwartych drzwiach. Niech się wietrzy. Drzwi za sobą też nie zamknę, bo jak komuś zimno, to niech sobie zamyka. Jak wyjdę, to sobie poleżę. Mój ręcznik już tam jest. Zająłem sobie leżak. Inni niech stoją i czekają.
A potem do sauny IR. Tu już ściągam klapki, bo na drzwiach "pisze" żeby nie wchodzić w klapkach ... na ławki.
No dobra. Koniec. Wychodzimy.
Jeszcze tylko małe siku na podłogę w przebieralni, bo trzeba dać zarobić sprzątaczkom. No i obowiązkowo trzeba zostawić jakieś gacie, albo chociaż podpaskę, czy inny zakrwawiony tampon.
No i w końcu! Upragniona fajka na świeżym powietrzu! Nie ma to jak strzelić sobie w płuco.

Nie ma to jak wizyta w akłaparku. Dżesika i Brajanek namalują farbkami akłarelowymi, jak było na tym akłenie wodnym i te obrazki przyczepimy do naszego akłarium. Jest postęp. Mamy rurociągi. Rzymianie mieli akłedukty.

Miłego.
Dobranoc.
może jedną ale rozliczyć z efektów?
może jedną ale rozliczyć z efektów? 17.02.2019, 19:43
Popatrz - a w cywilizowanym świecie (już 20km od Gryfina) sobie radzą - i papuciów muzealnych nie każą ubierać...
gonić syfiarzy
gonić syfiarzy 17.02.2019, 18:22
mamusia u siebie na chacie niech posprząta,trzy razy w tygodniu jestem na lagunie regularnie i ludzie brudasy ten syf robią,pani sprzątaczka co ma zrobić ,jak przed chwilą sprzątała przebieralnię a syfiarz wykręca spodenki i robi gnój w przebieralni i ot cała sytuacyja
gonić pedofilów!
gonić pedofilów! 17.02.2019, 19:44
a gdzie ty ściągasz kąpielówki? Lubisz jak na ciebie patrzą?
Do ekshibicjonisty.
Do ekshibicjonisty. 17.02.2019, 18:45
A ty niby gdzie przebierasz kąpielówki ? Ja w przebieralni i wykręcam je z wody na kafelki. Wszystko zgodnie z regulaminem. A ty może w strefie prysznicy ?! To wbrew regulaminowi. Może lubisz się obnażać przed innymi mężczyznami, dziećmi i chłopcami. Szczególny wysyp pedofili i ekshibicjonistów w strefie prysznicy jest w czasie treningów Marlina i innych sekcji i przed 22.00. Jakiś zlot zboków.. Podobno ci przed 22.00 tak się rozpoznają i nawiązują kontakty.

P. s. Jak sama nazwa wskazuje, przebieralnia jest do przebierania. A regulamin Laguny zabrania obnażania się. Znajdź sobie księdza.
!!!
!!! 17.02.2019, 19:45
I to jest bardzo niepokojące...
bywalec
bywalec 17.02.2019, 17:36
Pięknie napisane, gorzej z wykonaniem. Panie może i sprzątają, ale jakość ich pracy i zaangażowania w nią pozostawia wiele do życzenia. Jednakże Laguna znalazła super sposób na to po prostu gasi światło, a po ciemku mniej widać. Można podnieść ceny biletów. Na innych basenach nie przekroczysz bramki, jak nie zmienisz obuwia. A u nas robisz co chcesz i gdzie chcesz. Rozpuszczone włosy, spodenki, zamiast kąpielówek, z których wylatuje piach i nie wiadomo co jeszcze.
Gryfiniak
Gryfiniak 17.02.2019, 20:22
Jestem na basenie prawie codziennie o różnych porach przyglądam się czasami personelowi nic nie robią gadki na okrągło dla pozoru mlasniecie mopem spoczatku myślałem że to mężczyzna ale to kobieta taki brud zostawiła ciekawe czy tak w domu robi? Wstyd!!!
T
T 17.02.2019, 17:31
Woda pod prysznicami nie da się wyregulować .Obsługa wie o tym i nic .
Bywalec
Bywalec 17.02.2019, 18:47
To fakt. To problem nie do usunięcia od wielu lat choć uwagę w tej sprawie zgłasza codziennie po kilkaset osób. Po prostu nieudolność.
ile
ile 17.02.2019, 17:06
2000 tys. to 2 miliony!
Adaśko
Adaśko 17.02.2019, 16:28
2 tysiące tysięcy użytkowników? Pani Karolino, podstawówka się kłania... :-(
Mela
Mela 17.02.2019, 16:05
W damskej łazience od strony basenu sportowego jest okropny smrud od kilku dni.Doslownie sikami wali.
2 tysiące tysięcy:):):)
2 tysiące tysięcy:):):) 17.02.2019, 15:55
"w okresie ferii skorzystało 2000 tysiące osób"? DWA MILIONY? Słuszną linię ma nasza władza - jak mówił lekarz w "Misiu"
Też bym skarpety zgubił, jakby taka horda za mną się rzuciła do szatni...
zupa z...
zupa z... 17.02.2019, 19:47
No, faktycznie, jak przez lagunę przewinęło się dwa MILIONY przez dwa tygodnie - to cud, że woda w basenie została...
Innowator
Innowator 17.02.2019, 15:34
I co ta mama narobiła ? Napisała skargę. Sprzątaczki musiały posprzątać zabrudzony rejon i dostały nowe mopy. A my wszyscy dostaliśmy za te mopy nową podwyżkę. Dobrze, że w kibelkach na parterze nie muszą sprzątać bo pozamykane. Jakby je otworzyli byłaby kolejna podwyżka. Panie Sawaryn a nie lepiej, żeby było taniej zamknąć Lagunę i niech motłoch kąpie się w Odrze ?!
ola
ola 17.02.2019, 15:31
a kto te puste puszki zostawia? kto naszczy w szatni ...ekipa sprzatajaca? nie sadze ...to nasi czysciutcy Gryfiniaki...brudasy i patologia ..bo nikt inny
Gryfiniak
Gryfiniak 19.02.2019, 20:33
Puszki ?Personel wiem o czym mówię zauważyłem nieraz!!!!
Kasia
Kasia 17.02.2019, 15:27
Plus puste puszki po piwie. Dramat
Spacerowicz
Spacerowicz 17.02.2019, 18:51
Błoto i puste puszki to na dawnych trawnikach przed Laguną. Zostało tylko klepisko i bagnisko. Dla każdego coś miłego.

Pozostałe