Bal charytatywny na rzecz osób niepełnosprawnych [FOTORELACJA]

  • 19.02.2019, 19:27 (aktualizacja 19.02.2019, 21:21)
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Bal charytatywny na rzecz osób niepełnosprawnych [FOTORELACJA] fot. PSONI Gryfino
Bal charytatywny zorganizowany przez Lions Club „Wodnik” Gryfino oraz Polskie Stowarzyszenie na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną koło w Gryfinie zorganizowany został 16 lutego 2019 r. pod Wprowadzenie honorowym patronatem starosty gryfińskiego. Po uroczystej kolacji goście zostali zaproszeni do odtańczenia poloneza. Prowadzący imprezę państwo Janiszewscy przywitali wszystkich przybyłych gości.

Bal zaszczycili swoją obecnością m.in. Bartosz Arłukowicz – minister Rzeczpospolitej Polskiej, poseł na sejm RP, Tomasz Miler zastępca burmistrza Miasta i Gminy Gryfino, Jerzy Miler – członek Zarządu Powiatu Gryfińskiego, Bożena Stawiarska – dyrektor Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Gryfinie Eugeniusz Kuduk - dyrektor Ośrodka Sportu i Rekreacji w Gryfinie, Jacek Śniegowski – dyrektor Oddziału Zespołu Elektrowni Dolna Odra w Nowym Czarnowie, Rafał Mucha – zastępca dyrektora Oddziału, dyrektor ekonomiczno-finansowy Zespołu Elektrowni Dolna Odra w Nowym Czarnowie, Daniel Tarczyński – prezes Grupy Fliegel Textilservice w Nowym Czarnowie, Beata Blejsz - skarbnik gminy Gryfino Marta Szuster - radna gminy Mescherin.

Następnie głos zabrała przewodnicząca Zarządu PSONI w Gryfinie Elżbieta Wiśniewska. W swoim przemówieniu wskazała, że charytatywny bal to okazja do zebrania funduszy na dokończenie remontu budynku przeznaczonego na działalność na rzecz osób niepełnosprawnych, ponadto życzyła dobrej zabawy, jednocześnie zachęcając do brania udziału w licytacjach.

Głos zabrał prezydent Lions Club Wodnik Rafał Ciszkiewicz, wręczając na dobry początek czek na kwotę 1000 zł od członków Lions Club Wodnik. Nie zabrakło kilku pięknych i ciepłych słów od posła Bartosza Arłukowicza i zastępcy burmistrza gminy Gryfino Tomasza Milera wyrazów wielkiego uznania i gorących podziękowań za dotychczasowe osiągnięcia.

Tradycyjnie, tak jak w ubiegłych latach, zaprosiliśmy naszych gości do Domu Restauracyjnego „Biała Wstążka” w Czepinie. Podczas balu, w duchu dobroczynności, altruizmu i karnawałowej atmosfery bawiło się blisko 100 osób. Wytworną atmosferę zapewnił występ Marii Radoszewskiej - skrzypaczki w Operze na Zamku w Szczecinie, a także skrzypaczki i wokalistki w zespole wokalno-instrumentalnym Fairy Ladies. Wiele emocji wywołał pokaz mody projektantki Elżbiety Olszewskiej. Oprawę muzyczną która trafiła do każdego uczestnika, co widać było w tańcach, zapewnił zespół muzyczny Elektro Boogie.

Między blokami tanecznymi odbywała się aukcja przekazanych przez darczyńców przedmiotów.

Wśród licytowanych przedmiotów znalazły się m.in. koszulka z autografem Bartosza Kurka, piłka i szalik klubu sportowego „Pogoń Szczecin”, koszulka z podpisami piłkarzy Pogoń Szczecin, koszulka z autografami siatkarek „Chemik Police”, obraz autorstwa Moniki Kuriaty, maskotki pluszowe Firmy DEEF, obrus, koc i bieżniki firmy Fliegel Textilservice i wiele innych.

Udało się zebrać kwotę ponad 22 tys. złotych.

 

Serdeczne podziękowania za dobre serce składamy wszystkim darczyńcom, sponsorom oraz uczestnikom balu charytatywnego, w szczególności Pani Iwonie Szostak i wolontariuszkom z PGE Zespół Elektrowni Dolna Odra. Jesteśmy uradowani gościnnością „ Białej Wstążki” i wsparciem pochodzącym od ludzi, którym nie jest obojętny los drugiego człowieka.

 

Darczyńcami balu charytatywnego byli:

Marszałek Województwa Zachodniopomorskiego Olgierd Geblewicz

Bartosz Arłukowicz - poseł na sejm RP

Klub siatkarski „Stocznia Szczecin”

Klub sportowy „Chemik Police”

Filegel Textilservice

DEEF- Importer zabawek pluszowych

Zespół Elektrowni Dolna Odra

Studio FOTO- Team i Sylwester Pińczuk

„ Lider” Centrum motoryzacji Czesław Furtak

Państwo Taczyńscy

Państwo Madzier- Sklep Jubilerski

Państwo Krzemińscy – Sklep Odzieżowy „ Ewa”

Katarzyna Przetak – b

on upominkowy na makijaż

Klub sportowy – „ Pogoń Szczecin”

Elżbieta Młodawska – sesja zdjęciowa

Państwo Janiszewscy

Restauracja Rodzinna Paweł i Justyna Łopata

Rzecznik Praw Obywatelskich

Monika Kuriata

Izabela Grabarczyk

Zakład Transportowo – Sprzętowy – Stanisław Wiczkowski

Bon upominkowy – „Gabinet Rehabilitacji Zdrowuś” Grzegorz Smug

Wicestarosta Gryfiński Ewa Dudar

Salon fryzjerski- Monika Janek

 

Organizatorzy

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (75)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (95)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Daniel
Daniel 23.02.2019, 09:47
A był może najmądrzejszy z najmądrzejszych z Gryfina?
Napoleon
Napoleon 23.02.2019, 15:25
Nie no. Po co tam miał być skoro tam trzeba było dawać kasę a najmądrzejszy głupi nie jest i kasę brać woli.
Wow
Wow 22.02.2019, 09:48
Na temat tego balu i gości ( zachowań gości) w mieście krążą niesamowite plotki....
super
super 22.02.2019, 20:37
Już się bałem, dobrze, że pozytywne.
wdzięczna
wdzięczna 21.02.2019, 22:43
Dużo pracy Was to kosztowało, ale było warto. Brawo Organizatorzy!
AJWAJ ALELUJA I DO PRZODU
AJWAJ ALELUJA I DO PRZODU 21.02.2019, 19:12
roz*** was na czynniki pierwsze ha ah ah POŚMIEJEMY SIE Z JUDE CYRKU HA HA AH
......
...... 23.02.2019, 20:11
jak zwykle ***k pierdnął.
No cóż!
No cóż! 21.02.2019, 17:57
Czesław Niemen
Dziwny jest ten świat.

Dziwny jest ten świat,
gdzie jeszcze wciąż
mieści się wiele zła.
I dziwne jest to,
że od tylu lat
człowiekiem gardzi człowiek.

Dziwny ten świat,
świat ludzkich spraw,
czasem aż wstyd przyznać się.
A jednak często jest,
że ktoś słowem złym
zabija tak, jak nożem.

Lecz ludzi dobrej woli jest więcej
i mocno wierzę w to,
że ten świat
nie zginie nigdy dzięki nim.
Nie! Nie! Nie!
Przyszedł już czas,
najwyższy czas,
nienawiść zniszczyć w sobie.
ajwaj aleluja i do przodu
ajwaj aleluja i do przodu 21.02.2019, 15:43
https://www.google.com/url?sa=… to wierszyk na melancholijną dzisiejszą aure ha ha ah miłego wieczoru ha ha ah
......
...... 24.02.2019, 10:35
gdzie ty miernoto do tekstów niemena .taki prymityw to powinien tylko pisać ala ma kota .chyba że znowu w bartkowie wieczorek złapał pejsatego geja .tylko co on z nim zrobił?
......
...... 21.02.2019, 16:42
wiesz co :*** sie ..administrator ,pusc to bo do tej kreatury nic nie dotrze
ajwaj aleluj i do przidu
ajwaj aleluj i do przidu 21.02.2019, 18:55
co zabolało gdzie się tam odnalazłeś ha ah ah i jako kto ???????
Ejsza
Ejsza 21.02.2019, 16:33
Lecz sie p.archaty pejsaczu scyzorykiem ochrzczony
salomon
salomon 21.02.2019, 19:10
baw mnie dalej ha ha ah tępy hojku ha ha ah
Ejsza
Ejsza 21.02.2019, 19:21
Jak piszesz na tym forum parchacie to zdejm jarmulkę i ukleknij,Szalom
AJWAJ ALELUJA I DO PRZODU
AJWAJ ALELUJA I DO PRZODU 21.02.2019, 19:54
NIE KLĘKAM PRZED NIKIM HA HA AH WIERZĘ W REINKARNACJĘ HA HA AH
fredro z bartkowa ha ha ha
fredro z bartkowa ha ha ha 21.02.2019, 15:32
tez tam byłem :duchem" swieteym jak kto woli "jadłem piłem pierdo liłem bawiłem sie z nimi społem aż zasnołem gdzieś POd stołem" ha ha ah
smutno mi
smutno mi 21.02.2019, 09:08
Po przeczytaniu tych komentarzy jestem po prostu zbulwersowana. Polityka, obrażanie ludzi a nawet pisanie nieprawdy , jak czytam. Zaproszeni goście są obgadywani i hejtowani na portalu? To piszą ludzie inteligentni , wykształceni ? To jest bardzo przykre i źle o Was świadczy !!
gość
gość 21.02.2019, 08:52
22 tyś od 100 osób? ok 50 bo to pary. Uważam, że skoro ktoś już idzie na bal charytatywny to jest przygotowany na to by wyskoczyć z kasy.
Cóż, gryfino to stan umysłu
......
...... 21.02.2019, 04:22
niestety ,przyzwyczaiłem sie ,ze zawistni zgorzkniali ludzie oplują zohydzą wszystko.takie niestety jest społeczeństwo polskie
I ja tam byłem miód i wino piłem
I ja tam byłem miód i wino piłem 20.02.2019, 20:45
Zamiast marudzić, trzeba było kupić bilety i wspomóc PSONI. Co w życiu osiągnęliście (poza dostępem do internetu) anonimowi hejterzy ?? !!
Pp
Pp 20.02.2019, 21:49
A kim TY jesteś ? HIPOKRYTA
Pp
Pp 20.02.2019, 23:04
Czemu ***sie usuwacie kliknięte komentarze ? :)
Pp
Pp 20.02.2019, 21:51
Jestem Pp :)
konopielka
konopielka 20.02.2019, 17:03
bal jak bal a na stolach! -O Kyrie Eleison: jajcy, o Chryste Eleison: mienso, o Matko Bosko: cybula!
miś
miś 20.02.2019, 16:51
Ja wiem czy było wspaniale?"Straszne się tu ch...... zjeżdża z całego świata. Kasza niedogotowana. Jedziemy do redakcji."
Postać: goniec
byliśmy ostatni raz
byliśmy ostatni raz 20.02.2019, 15:29
Kto pisał ten tekst? Bawiło się blisko 100 osób ? No i po co te kłamstwa ? W porównaniu do wcześniejszych lat było DENNIE !! Sami sobie piszecie posty z zachwytami czy jak ....
lala
lala 20.02.2019, 18:28
A tobie o ilość ludzi chodzi? : ))) Bo dla mnie to bez znaczenia czy 100 czy 50. Bawię się dobrze! A jeśli 60 osób to tym bardziej świetny wynik zbiórki i aukcji- 22 tysiące! Brawo!
 do lala
do lala 20.02.2019, 18:34
A czytaj ze zrozumieniem " lala " haaaaa. Jak podajesz info do publicznej wiadomości to pisz PRAWDĘ
bez hejtu
bez hejtu 20.02.2019, 16:47
lenka i obiektywna ( trochę dla śmiechu ) zachowują się tak jak w kawale - IDZIE MRÓWKA ze SŁONIEM PRZEZ DREWNIANY MOST i mówi do NIEGO - ALE TUPIEMY ... CO ????
lenka
lenka 20.02.2019, 17:39
kotku dobra zabawa zależy tylko od Ciebie. jak jestes zgorzknialym dziadem to ani twoj stolik ani twoi przyjaciele ani wódka nie pomogą. J a sie dobrze bawię zawsze. Jak chcesz indywidualnej adoracji to idź na tajski masaż. stary jestes co? Czuc po wpisach,:-)
cisza
cisza 21.02.2019, 13:43
No patrz ! Słoń już przeszedł przez most a ONA dalej ,,TUPIE ,, ....!!!
stary
stary 21.02.2019, 12:53
Nie martw się ! Też będziesz starą ,, purchawą ,, ...!
ojoj
ojoj 20.02.2019, 16:34
Szkoda że Państwo niezadowoleni. Ja bawiłam się świetnie! Było pięknie i wesoło! Ale to pewnie kwestia osobowości : ) Życzę więcej pogody ducha
lenka
lenka 20.02.2019, 16:26
super bylo, nie przychodź juz:-)
obiektywna
obiektywna 20.02.2019, 15:32
Ja w tym roku nie mogłam być, ale po zdjęciach widzę,z e było fajnie. Zdjęcia nie kłamią przecież. W demokracji jedni mogą się zachwycać (przyjmij to do wiadomści a inni (jak ty) hejtować.
byliśmy oststni raz
byliśmy oststni raz 20.02.2019, 15:46
Pisanie prawdy to jest hejt ? To jak nazwać te kalumnie które tu czytamy, hę ? Sami się chwalicie ? Wstyd !! Masa ludzi zrezygnowała jak było 60 osób to góra! Mówi się trudno, ale takie kłamstwa pisać i jeszcze obrażać ludzi ? TO TRZEBA MIEĆ TUPET !!
njr
njr 20.02.2019, 20:05
Nie wiem czy pamietasz, pierwszy termin przypadł na żałobę narodową po śp. prezydencie Adamowiczu. Brak Ci klasy , brak.
obiektywna
obiektywna 20.02.2019, 16:01
Słowo "DENNIE" to ocena subiektywna. Według nie hejt bo nie poparta żadnym dowodem.
byliśmy ostatni raz
byliśmy ostatni raz 20.02.2019, 16:10
A czytać potrafisz ? Rozumiesz to co czytasz ? Napisałem wyraźnie że BYLIŚMY ale dla ciebie to nie dowód ?!!! Daj na luz Ii nie pogrążaj się !
bez hejtu
bez hejtu 20.02.2019, 16:29
Moim zdaniem masz rację ! Jeszcze bym dodał ,że wymienianie tłustym drukiem i tym cieńszym - wszystkich uczestników ma na celu zamierzoną propagandę ...!? A to się staje nie ,, smaczne ,, !
lenka
lenka 20.02.2019, 16:28
bylo wspaniale ale takie buraki jak ty nie powinny przychodzic:-)a kysz!!
😉
😉 20.02.2019, 18:01
no i wyszła słoma z butów, pokazałaś swoją kulturę! no i piszesz sama te hymny pochwalne pod różnymi nickami , to takie płytkie
czarny
czarny 20.02.2019, 10:23
Bal , charytatywność , nawet dużo filantropi , chociaż w otoczce ,, polityczno-społecznej ,,- wszystko w porządku ! Ale zauważam jedną nie prawdziwą informację - Pan Arłukowicz nie jest ministrem RP jak, już , to BYŁYM ministrem !!! Zresztą prezydent , minister , poseł , dyrektor to nie stopień naukowy , żeby go tak do końca życia tytułować ! Czas z tym skończyć !!
ajwaj alleluja i do przodu
ajwaj alleluja i do przodu 20.02.2019, 09:36
Piękny bal! Wspaniale że są w Gryfinie ludzie wielkiego serca! Gratulacje!
pochwała
pochwała 20.02.2019, 10:45
I co można napisać pozytywny komentarz. Można. I to bez antysemickich wystąpień. Brawo, tak trzymać.
ajwaj i od tyłu aleluja
ajwaj i od tyłu aleluja 20.02.2019, 12:13
Można bo ha ha wieczorka nie zaprosili ha ha ah przeciez nie kazdego goja w dzieciństwie skrzywdził jakiś beznapletkowiec ha ha ah
ajwaj aleluja i do przody
ajwaj aleluja i do przody 20.02.2019, 12:35
widzę masz poważne problemy emocjonalne ha ha ah wskazana terapia koszernym pętem wieczorka zadzwoń do wiczkowskiego on ci podbuduje ego jako spec od wszystkiego ha ha ah
ajwaj aleluja i do przodu
ajwaj aleluja i do przodu 20.02.2019, 09:41
masz rację szyderco i marna podróbko tylko po co robić coś charytatywnie jak wystarczy to zrobić raz a dobrze ha ha ah chyba że pod publiczke i dla własnych interesów ha ha ah
ajwaj aleluja i do przodu
ajwaj aleluja i do przodu 20.02.2019, 10:06
Nikitiński musi odejść!
ajwaj aleluja i do przodu
ajwaj aleluja i do przodu 20.02.2019, 10:15
nikityński musi odejść dochodząc ha ha ah ha ha ah a tak na marginesie nie wiem kto to pisze 10 06 mało mnie interesuje zycie seksualne sw trójcy ha ha ah http://blog.wirtualnemedia.pl/… ha ha ah teraz rozumiem raz on jest dziewczynką a drugi i trzeci raz chłopakiem i tak wkoło ha ha ah
Czechosłowacka
Czechosłowacka 20.02.2019, 10:50
Jak sie podszywa pod twój nick to na pewno Andrzej z Bagien.
ajwaj aleluja i do przodu
ajwaj aleluja i do przodu 20.02.2019, 11:14
https://youtu.be/v9MTGNaEXGM ha ha ha wiem o co pijesz ha ha ah
ajwaj aleluja i do przodu
ajwaj aleluja i do przodu 20.02.2019, 11:08
to andrych po jeb nudzi ci sie na cepeenie cep ha ha ahg marku walisz lache od czasu energomontażu jeszcze ci mało ha ha ah
Heil Donald
Heil Donald 20.02.2019, 09:29
To rządowi PO i PSLu nie domykał się budżet w PGE i nakazali wygaszanie Dolnej Odry . Pan Arłukowicz był i jest w PO , i ma teraz czelność tańcować w Gryfinie ???? Hańba !!! No ale on jest z PO , a tam wstydu NIEMA .
......
...... 20.02.2019, 11:03
Tak za to w PIS jest wstyd .afera goni aferę ,od misiewiczów az sie roi .NO ia ju8ą przekręt jaki wywija naczelny prezes w zwiazku ze srebrną .te wieże ,przekręty finansowe .tak PIS jest czysciótki jak ustała sfermentowana gnojowica .
kampania jak widze trwa nawet na balu
kampania jak widze trwa nawet na balu 20.02.2019, 09:38
Skoro już o polityce, to ja przepraszam, a przez 4 lata PiS co niby wybudowano? Co jest więcej niż było? Ale proszę o konkrety a nie obietnice wyborcze, bo te tez były przed tamtymi wyborami..
Heil Donald
Heil Donald 20.02.2019, 14:16
Choćby ronda i ulice na osiedlach domów jednorodzinnych .Pół Górnego tarasu ma nowe chodniki i ulice ……. A POko co ? 450 miliardów z VATu i OFE - UKRADZIONE .
ajwaj aleluja i do przodu
ajwaj aleluja i do przodu 20.02.2019, 10:18
masz rację promuja sie te nie dorozwojki z kasą od złodziei i jeszcze udają elite ha ha ah
konkret
konkret 20.02.2019, 10:01
Widać ty nie chcesz zauważyć nic pozytywnego ...! Ale jedno jest pewne już nie będzie jak ,, było ,, ...! Przyjmij to do wiadomości !
ajwaj aleluja i do przodu
ajwaj aleluja i do przodu 20.02.2019, 10:28
oczywiście moze wreszcie ludzie otworzą oczy na wasz jude teatrzyk ha ah ah i jak tam kuduk walił PROPAGANDĘ ha ha ah czy skupił sie nad sportem ekstremalnym ha ah ah w gminie gryfino
bilbo
bilbo 20.02.2019, 09:23
Piękny bal, pięknie pomagać i pięknie się tym cieszyć. Brawo dla wszystkich!
Grażynka
Grażynka 20.02.2019, 09:30
Dołączam się do gratulacji. I nie ma co narzekać, bo Gryfino ma tylko jeden charytatywny bal w roku.
do Grażynki
do Grażynki 20.02.2019, 10:39
Pomyśl , no ale dlaczego tak się dzieje ? To jest wyludnione , martwe miasto, tu umierają zdrowe drzewa stojąc..tylko wojenki przy moście ku uciesze przyjezdnej gawidzi i dużych dzieci zostały ( czytaj burmistrz) !
ajwaj aleluja i  do przodu
ajwaj aleluja i do przodu 20.02.2019, 09:35
to ty co w dopsko gruszki bierzesz ha ha ah i wieczorkowi pęto obrabiasz ha ah ah
ktoś
ktoś 20.02.2019, 09:39
Ajwaj, jesteś po prostu wulgarny.
ajwaj aleluja i do przodu
ajwaj aleluja i do przodu 20.02.2019, 10:04
jaki wulgarny wszak w polinie to norma obnosić sie ze swoimi zboczeniami seksualnymi ha ha ah
para
para 20.02.2019, 08:36
Wspaniała impreza! Dziękujemy!
ajwaj aleluja i do przodu
ajwaj aleluja i do przodu 20.02.2019, 09:27
marcin ty sprawdzałeś kto ma w twoim zwiazku jaja ha ha ah te do pary ha ha ah ps musze zmienić klawiature chyba wkradł się zydowski chochlik i coś miesza ha ah ah
koleżanka
koleżanka 20.02.2019, 08:35
Na zdjęciu z obrazem widzę dwie Janiszewskie obok Janiszewskiego. Normalnie Viola ma sobowtóra! JAk by się tak samo ubrały to Janusz miałby problem :)))

Pozdrawiam!
ajwaj aleluja i do przodu
ajwaj aleluja i do przodu 20.02.2019, 08:48
ktoby się tam przygladał bart po bracie na jednym warsztacie tam matka to ojciec a ojciec to brat ha ha ah
......
...... 20.02.2019, 09:10
uważaj .ojciec wioletty ma ciężka rękę .
ajwaj aleluja i do przodu
ajwaj aleluja i do przodu 20.02.2019, 09:28
niech dalej wali konia ha ha ah nic mi do tego ha ha ah
wiedzy nigdy dość
wiedzy nigdy dość 20.02.2019, 09:18
....... a wiesz, że groźby są w Polsce karalne????
krawiec
krawiec 20.02.2019, 08:49
Nie w każdej rodzinie jest jak u ciebie :))) Nie mierzy innych swoją miarą!
ajwaj aleluja i do przodu
ajwaj aleluja i do przodu 20.02.2019, 09:09
wieczorki zawsze były po *** ha ha ah a ty ten krawie łódzki czy piszczyk ha ha ah

Pozostałe