Anna Glińska wybory do Sejmu - 13.09.2019 - 11.10.2019
Anna Glińska wybory do Sejmu - 13.09.2019 - 11.10.2019
Anna Glińska wybory do Sejmu - 13.09.2019 - 11.10.2019
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Neonet 16-22.09.2019
Neonet 16-22.09.2019
Neonet 16-22.09.2019
Grzegorz Napieralski  wybory do Sejmu - 09.09.2019 - 13.10.2019
Grzegorz Napieralski  wybory do Sejmu - 09.09.2019 - 13.10.2019
Grzegorz Napieralski  wybory do Sejmu - 09.09.2019 - 13.10.2019
Obrycki Norbert 16.09.-13.10.2019
Obrycki Norbert 16.09.-13.10.2019
Obrycki Norbert 16.09.-13.10.2019
Mediaexpert 17.09.-01.10.2019
Mediaexpert 17.09.-01.10.2019
Mediaexpert 17.09.-01.10.2019

Tłumy na debacie o oświacie

  • 21.02.2019, 17:27 (aktualizacja 22.02.2019, 02:05)
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Tłumy na debacie o oświacie
Od przedstawienia slajdów o stanie oswiaty i skutkach reorganizacji dwóch szkół rozpoczął dzisiejszą debatę burmistrz Trzcińska-Zdroju Bartłomiej Wróbel. Władze z mieszkańcami rozmawiają w sprawie systemu oświaty w gminie i przyszłości szkół. Tym razem chodzi o podstawówkę w Góralicach.

Wcześniej debaty odbyły w Gogolicach i Stołecznej.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (1)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (24)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

pompon
pompon 24.02.2019, 19:05
Góralice są największe jako wieś, mają największą szkołę to chyba dziwne nie jest, że program naprawczy robi się pod Góralice właśnie.
Niestety
Niestety 24.02.2019, 22:26
Największą wsią w gminie jest Stołeczna! Ma najwięcej mieszkańców, a Góralice co najwyżej maja największą szkole, najmniej dzieci i największe wydatki!
politykier
politykier 22.02.2019, 11:56
Sytych nakarmić a biednym odebrac od ust.
rozumiem
rozumiem 24.02.2019, 19:05
Czyli taki Janosik w piórkach tylko odwrotnie!
zauważyłem na zebraniu pewien szczegół
zauważyłem na zebraniu pewien szczegół 21.02.2019, 23:58
Stopień satysfakcji i samozadowolenia z własnych argumentów skłania, przynajmniej powinien, do refleksji. Nie trzeba być amatorem by dostrzec odmalowaną fasadę, za którą kryje się coś dziwnego.
Don Balon
Don Balon 21.02.2019, 23:52
Oni chyba nie mają już z kim pić... Napiszcie, że polewacie wódę za darmochę, w rękach też trzymacie krzaczor marychy za free, więc jak ktoś z wami łyknie i zapali, to ta szarość na twarzy będzie idealną ikoną tej całej postkomunistycznej zbieraniny, która zapomniała, co to wstyd.
MOJA BROSZKA
MOJA BROSZKA 21.02.2019, 23:03
PRZECIEŻ SIĘ NAM NALEŻAŁO!!
dmuchawa
dmuchawa 21.02.2019, 22:51
Balonami kazali przystroić salę na przyjście burmistrza i przewodniczącego? Kto tu kogo robi w balona?
...
... 21.02.2019, 22:49
To chyba za głosowanie w wyborach...
zadowolony
zadowolony 21.02.2019, 22:25
I co? Można kulturalnie? Ano można!
zadowolony II
zadowolony II 22.02.2019, 11:03
można,ale trzeba kulturę mieć!
Ale kosciol to nam chociaz zostawcie😢
Ale kosciol to nam chociaz zostawcie😢 22.02.2019, 06:07
A no pewnie,ze mozna!!! Dwa burmistrze sie zebraly w swojej stolicy , to czemu nie?😂😂😂
zostawimy wam...
zostawimy wam... 22.02.2019, 11:54
A co żal????
Smutne czasy nastały.
Smutne czasy nastały. 22.02.2019, 12:36
Żal że mamy takich włodarzy co innym zabierają żeby swoim dać! Kłamstwo, obłuda i egoizm! Nie ładnie z ich strony.
Szopka i nic wiecej
Szopka i nic wiecej 21.02.2019, 19:38
A jaka moze byc przyszlosc ich szkoly? Zostanie,kosztem dwoch innych!!!mimo,ze jest najdrozsza w utrzymaniu i ma najmniej dzieci!!! Ale wazne ,gdzie sie znajduje! Szkoda,ze nie jestem z Goralic...jutro ta sama szopka w TZ , po co te debaty?🤔
Mieszkaniec tej gorszej połowy ☹️
Mieszkaniec tej gorszej połowy ☹️ 21.02.2019, 19:57
Te debaty to do du.. nie podobne!!! Nasze władze bardzo ładnie podzieliły społeczeństwo!! Nasze zostanie nie ruszone a tamtym i tak zabierzemy!!! Było zawsze źle ale co teraz się wyprawia to jest TRAGEDIA!!!
mojszesz
mojszesz 21.02.2019, 23:02
Bo jego prawda jest mojsza!
konopielka
konopielka 21.02.2019, 18:12
Od porządku, ludkowie, jest Pambóg, on pilnuje, żeby wszystko szło, było jak było. A diabeł chce zmieniać,szkoly likwidować powiada: ulepszać. Słyszycie? Ulepszać! Już jemu mało, że krowa cieli sie, dzie tam: on chce, żeby sie źrebiła! O, do czego idzie! Krowy bedo sie źrebili, kobyły cielili, owieczki prosili. Chłop z chłopem spać bedzie, baba z babo, wilki latać, bociany pływać, słońce wzejdzie na zachodzie, zajdzie na wschodzie! (...)
Wy wiecie ludkowie, co sie teraz na świecie wyprawia? Mężowie żony rzucajo, matki dzieci! Żyto kosami żno: bywajo całe wioski, że sierpa nie uraczysz! (...)
A w miastach, co w miastach się wyprawia! W dzień śpio, w nocy pracujo, w piątki nie poszczo, niedzielow nie świętujo! Sodomagomora!
Andzia kaziukowa
Andzia kaziukowa 21.02.2019, 18:19
A Pambóg? Co na to Pambóg?
W tym bieda…, że Pambóg coraz starejszy… coraz częściej odpoczywa. A diabeł nachalnieje z roku na rok. Wojny teraz jedna za drugą, jak nie tu to tam.Do brukseli siem wybieraja pomniki wywalajom
ksiendzów oskarzają o molestowania Strasznie dziś ludzie zaczepne, biją się i biją.
A mniej więcej o co?
Tego za bardzo nie wiadomo. Krew się w ludziach gotuje pieniondzow
im mało i malo,kradnom,korumpujom. Jeżdżą, wyjeżdżają, przyjeżdżają. Oszukaństwo, złodziejstwo… ***. Sodoma, Gomora.
uczen
uczen 21.02.2019, 18:09
Nie wiem o co chodzi ale na wszelki wypadek "niech bedzie pochwalony Jezus Chrystus"...Wezcie się do roboty a nie tylko debatujecie i debatujecie.Amen
pytanie
pytanie 21.02.2019, 17:46
Ale którą wersję slajdów przedstawił?
Pytanie retoryczne ;P
Pytanie retoryczne ;P 21.02.2019, 19:35
Oczywiście taką, by Góralice były całe happy :P No jakżeby inaczej...stolica gminy :)
taki Mikołaj trochę
taki Mikołaj trochę 21.02.2019, 22:26
Dla każdego cos dobrego!
Rudolf Czerwononosy
Rudolf Czerwononosy 21.02.2019, 23:01
A ja gdybym miał rozdawać, to nie jednej osobie w urzędzie dał bym nagrodę, a niektórym kopa zasadził.

Pozostałe