Bmw przejmuje policja

  • 24.02.2019, 21:23 (aktualizacja 24.02.2019, 22:36)
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Bmw przejmuje policja
Samochód ten marki BMW 330i ma pojemność silnika 1998 cm3. Jego moc to aż 251 KM. Do tej pory kilka tego typu aut jeździło po kraju jako radiowozy nieoznakowane. Jednak gryfiński radiowóz będzie oznakowany.

Jak udało nam się dowiedzieć, samochód policjanci mogą dostać już we wtorek! BMW wyposażone jest w wideorejestrator, który zapewne wykorzystany zostanie przez funkcjonariuszy drogówki. Samochód, jako jeden z trzech w województwie, trafi dzięki polsko-niemieckiej współpracy policji. Współpraca jest realizowana w ramach programu Interreg V A, a jej głównym założeniem jest poprawa bezpieczeństwa w ruchu drogowym na terenie Polski i Niemiec.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (17)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

znam to
znam to 01.03.2019, 16:20
Ma niezle przyspieszenie.
gziku
gziku 27.02.2019, 22:52
Takim autkiem to chętnie bym sobie pojeździł!
pat
pat 28.02.2019, 01:06
Tymczasem śmigaj hulajnogą!
Cześć
Cześć 25.02.2019, 20:29
To jaki to wrescie silnik 330i czy 320i?
...
... 26.02.2019, 10:34
Przecież BMW na dziwne oznaczenia i to że ma 330i to nie znaczy zawsz że silnik jest 3.0
taka moc
taka moc 25.02.2019, 20:30
Zależy kto pyta...
Cześć
Cześć 25.02.2019, 19:17
Na zachodzie Porsche lub Ferrari latają a wy się podniecacie bmw
formuła 1
formuła 1 25.02.2019, 20:31
Chyba Kubica...
józek
józek 25.02.2019, 16:15
Będzie BMW to może i koło dworca przejadą.
Ktoś
Ktoś 25.02.2019, 09:59
Insygni nie dali rady opanować to tutaj daje im tydzień i z BMW nie zostanie nic. Buraki jeździć nie potrafią...
......
...... 25.02.2019, 09:14
i pomyśleć ,że Borewicz jeżdził polonezem .zastanawiam sie po co policji super szybkie,super drogie bryki.w tak policyjnym (?)państwie policja nie daje sobie rady z kierowcami?
popłakany
popłakany 25.02.2019, 08:35
Przejmujące...
ten co liczy
ten co liczy 25.02.2019, 06:47
To znaczy, że już menele na dworcu nie zdążą zrobić haftów, beemwica będzie szybciej ;)
Dużo aut mają...
Dużo aut mają... 25.02.2019, 00:25
Ciekawe czy do lioca wytrzyma bez kolizji???
Z
Z 25.02.2019, 00:11
Może Pan Redaktor przeczytałby tytuł artykułu i zastanowił się, czy jest ok?
maduro
maduro 24.02.2019, 23:27
To niech się dobrze nauczą jeździć bo to inny napęd!
gipsar
gipsar 24.02.2019, 23:27
Zapraszam na pierwszy patrol na trasie Gryfino- Borzym. Fajnie by było gdyby w tym czasie trzeba by było mijać się z autobusem jednocześnie unikając wyrwy w asfalcie i uniknąć porysowania o wystające krzaczyska nowego lakieru. Proszę nie zapomnieć o włączeniu rejestratora. W razie czego będzie dowód dla ubezpieczyciela. Bezpiecznej drogi.

Pozostałe