Jarmark Moryński 2019
Jarmark Moryński 2019
Jarmark Moryński 2019

Aż tyle mamy do zrobienia [WIDEO]

  • 26.02.2019, 20:30 (aktualizacja 26.02.2019, 21:08)
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Aż tyle mamy do zrobienia [WIDEO]
Ciekawych rzeczy można dowiedzieć się, słuchając wypowiedzi wójt. Problem w tym, że sesja nie jest dostępna, jak w innych gminach przez internet. Marzena Grzywińska szczegółowo opowiedziała o sprawach, jakimi zajmowała się w ostatnim miesiącu pracy.

Na filmiku dzisiejsze (26 lutego 2019 r.) sprawozdanie wójt Starego Czarnowa z działalności w okresie międzysesyjnym.

loadingŁaduję odtwarzacz...

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (73)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

porozmawiajmy o faktach
porozmawiajmy o faktach 19.03.2019, 22:50
Zzzz, teraz to dopiero dałeś popis swojego "talentu". Buractwo najwyższych lotów. Widzę, że dzieje się z tobą coś złego, nie trzymasz ciśnienia, dajesz się ponosić emocjom, którym z kolei dajesz upust w swoich komentarzach. Towarzyszą ci przy tym jakieś dziwne przemyślenia (skąd ty je bierzesz), wynajdujesz sobie jakiegoś "Pawełka" (kimkolwiek on jest) i udajesz, że prowadzisz z nim wymianę argumentów (zły adresat), sugerujesz, że mi Pani Wójt podziękuje, choć nie wiem za co, ponieważ w żaden sposób nie jestem związany z Urzędem Gminy. Człowieku, jak masz jakieś problemy to udaj się do specjalisty po pomoc, a nie leczysz swoje kompleksy na forum. I przestań się napinać, bo jesteś żałosny.
Zzzz
Zzzz 19.03.2019, 22:06
Cwaniaku już mam dość twojego pyskatego ryja!!! Za którego nie raz po pysku dostałeś.. Przestań brać te narkotyki i dorosnij porozmawiaj o faktach gowniarzu.. Cwaniakujesz tylko a nawet nie wiesz jeszcze za co pani wójt ci podziękuję 💪💪 nara
porozmawiajmy o faktach
porozmawiajmy o faktach 19.03.2019, 18:10
Gratuluję Zzz "wysokiej" kultury osobistej. Muszę przyznać, że trzymasz poziom. Prostacki, do którego zdążyłeś już nas przyzwyczaić, ale przynajmniej nie udajesz kogoś, kim nie jesteś. Ty to jednak jesteś żartowniś. Może powinieneś jakiś zespół kabaretowy założyć (z tymi co was jest więcej), bo rozśmieszanie ludzi swoją nieudolnością bardzo dobrze ci wychodzi. Żegnam i dużo zdrowia życzę.
Zzz
Zzz 19.03.2019, 16:34
Pawełek przygupie zamilcz już lepiej.. I wiedz o tym że jestem mieszkańcem i jest nas więcej którzy mają cię dość już i twoich bredni. Więc widzimy się jutro w zelewie 😁
porozmawiajmy o faktach
porozmawiajmy o faktach 19.03.2019, 12:07
Zzz, takie bajki to dzieciom w deszczowe wieczory możesz poopowiadać. Chcieć nie znaczy móc, czego jesteście najlepszym przykładem. Fakty są takie, że to was mieszkańcy skutecznie "uciszyli" przy urnach wyborczych, więc twój "apel" (a może raczej przejaw frustracji) wydaje się być śmieszny. Cóż poradzić? Jaki poziom, taki komentarz.
Zzz
Zzz 19.03.2019, 07:59
Jaki ty pewny siebie jesteś.. A założysz się że jak będziemy chcieli to stołek możesz stracić więc nie cwaniaku i zamilcz już lepiej...
porozmawiajmy o faktach
porozmawiajmy o faktach 18.03.2019, 20:40
Nie bój Zzz, podczas ostatnich wyborów też się mocno napinaliście i zapowiadaliście cuda niewidy. A skończyło się kompromitacją. Przed wami pięć lat, podczas których macie czas, aby przywyknąć do przypiętej wam łatki "przegranych". Będzie wam o wiele łatwiej znieść kolejną porażkę w następnych wyborach samorządowych. Radni i Wójt zostali już wybrani, więc pozostaje wam tylko marzyć.
Zzz
Zzz 18.03.2019, 20:07
Ty Pawełek zamilcz już lepiej.. Jesteś tak upośledzony że szkoda gadać.. 2 tyg. Nie zaglądałem tu bo miałem dość czytania twoich bredni o ortografii a nie o faktach.. Wchodzę a ten nadal swoje.. Nie bądź taki hop do przodu bo czas na zmiany będzie a na zmianę ciebie trochę szybciej może ... Zobaczymy w środę na zebraniu czy taki cwaniak z Ciebie 😁😁😁
porozmawiajmy o faktach
porozmawiajmy o faktach 16.03.2019, 22:37
No, brawo. Moje lekcje nie poszły na marne. Prawda, że piękna jest nasza polszczyzna jak jest stosowana poprawnie? Przegraliście w 2014 roku i przegraliście w 2018 roku. 67 do 33 oraz 11 do 4. Tak właśnie wyglądają fakty.
zelewiak
zelewiak 17.03.2019, 22:43
a Ty dalej swoje nie na temat. Przez 5lat bedziesz wyborcom opowiadał jak poprawnie pisać? Prostej sesji nie umiecie transmitować albo raczej nie chcecie, dziecko ze szkoły umiąłoby to zrobic.
porozmawiajmy o faktach
porozmawiajmy o faktach 18.03.2019, 09:23
Nie przez 5 a 10 lat, ponieważ następne wybory też przegracie. 67 do 33 i 11 do 4 (oficjalne wyniki wyborów w zaokrągleniu) to nie jest na temat? Ciekawostka.
Obserwator.
Obserwator. 16.03.2019, 08:21
A "Nauczyciel" dalej swoje, nic konkretnego, żadnych faktów tylko pierdoły, tematy zastępcze dla odwrócenia uwagi. Żenada Pawełku, żenada!
POp
POp 16.03.2019, 12:52
POpieram Obserwatora! to jedna wielka POrażka nie umieć transmitować sesji i łamać prawo
porozmawiajmy o faktach
porozmawiajmy o faktach 15.03.2019, 11:21
Warto czytać "zelewiak" ze zrozumieniem i zainteresować się tematem, zanim "okrasisz" go komentarzem. Odpowiedź na twoje pytanie została całkiem niedawno udzielona w jednym z poprzednich artykułów (nawet ta sama data publikacji). Poszukaj, znajdź i "nie zaśmiecaj" forum.
O ile widać wyczekiwaną poprawę w zakresie stosowania ortografii, o tyle nadal brak z twojej strony staranności w opublikowanym komentarzu. Popracuj nad "literówkami" i znakami diakrytycznymi (o ile już je stosujesz), w związku z czym przysługuje ci poranne wyróżnienie. Brawa.
zelewiak
zelewiak 15.03.2019, 06:42
Gdzie są wasze sesje w internecie? gdzie transmisja obrad? Przy lekturze słownika zachecam do zajrxenia w haslo "streaming.
porozmawiajmy o faktach
porozmawiajmy o faktach 10.03.2019, 10:37
Czy zdajesz sobie sprawę, że pogrążasz się z każdym kolejnym komentarzem i jesteś "punktowany" coraz dotkliwiej? Zerknij do słownika ortograficznego i oszczędź sobie dalszej kompromitacji. "Ekscytacja" w niczym ci nie pomaga, popełniasz jeszcze więcej błędów.

Sposób w jaki zadałeś pytanie o przetargu świadczy o tym, że nie masz najmniejszego pojęcia jak funkcjonują zamówienia publiczne. Masz rację, nie zadawaj ich więcej, bo faktycznie spadnę z krzesła, ale ze śmiechu.

Włożony trud trzeba wynagrodzić, a więc otrzymujesz wyróżnienie za koncentrację lapsusów językowych w krótkim przedziale czasowym w postaci radosnej pisowni "narazie", "nie ważne", "spadł byś". Owacja na stojąco.
Stare Czarnowo
Stare Czarnowo 10.03.2019, 09:12
Jak narazie piszesz tu o pisowni ludzi może ty się pomyliłeś i zamiast tam idź uczyć do szkoły będziesz miał większe pole do popisu bo nic konkretnego nie wytlumaczyles pomyśl nad sobą bo marnujesz się w tej gminie jako nauczyciel będzie Ci lepiej i zamiast pouczać ludzi jak się pisze zacznij wyjaśniać konkrety bo pewnie sam nie wiesz wielu spraw mógłbym cię olsnic ale po co wolisz nabijac się jak kto pisze więc proponuję przejrzeć wiadomości gminne dogłębnie a nie wiedzieć tylko to co nie ważne.
Stare Czarnowo
Stare Czarnowo 10.03.2019, 09:05
Ok porozmawiajmy o faktach może nam wytlumaczysz jak to jest stając do przetargu wygrywa osoba która liczy sobie więcej i nie posiada sprzętu a przegrywa ten co ma sprzęt i liczy sobie mniej wytłumacz nam jak to jak to jest w tej dziwnej gminie mam więcej pytań ale podejrzewam że spadł byś z tego krzesła.
porozmawiajmy o faktach
porozmawiajmy o faktach 10.03.2019, 08:50
O czym z wami dyskutować, kiedy nie macie najmniejszego pojęcia o tematach, które poruszacie? Przykładowo, użytkownik "666" stwierdził, że porażką gminy jest budowa drogi w Żelewie, ponieważ za dwa lata będą kłaść światłowód. "Wysokiej klasy ekspert" zapomniał (a może raczej nie wiedział), że światłowód można instalować przy użyciu sieci napowietrznej, co stanowi alternatywę wobec sieci doziemnej. Piszecie o szacunku? Proponuję dokładniej przyjrzeć się waszym komentarzom, od których "cuchnie" prymitywizmem i buractwem na kilometr. Jedno trzeba wam przyznać, potraficie rozbawić do łez.
Na koniec forumowy koncert życzeń. Nagrodę poranną otrzymuje użytkownik "Ktos" za fantazyjne podejście do pisowni wyrazów "przydało by się" oraz "jak byś". Wielkie brawa. Widzę, że trwa ostra walka o koszulkę lidera w konkursie największej porażki językowej.
Ktos
Ktos 10.03.2019, 08:08
On siedzi ze słownikiem bo znając życie pewnie też robi błędy ale przecież trzeba zabłysnąć. Z niego taki urzędnik była przyjemność poznania Pawełka i powiem szczerze jeszcze chwila i by już nie siedział na tym stolku tylko stał jak można tak traktować ludzi sorry ale wy jesteście dla ludzi a nie oni dla was więc więcej szacunku ale widzę tego z domu nie wyniosles ludzie będą tak samo cię traktować jak ty ich więc naprawdę przydało by się jak byś już zamilkł bo nic dobrego nie pokazujesz
Ziko
Ziko 09.03.2019, 22:11
Pawełek tam też taki mądry byłeś?? Ortografią blyszczysz ale tylko tym bo z ludźmi tak urzędnik nie powinien rozmawiać.. więc zamilcz!!! bo nawet nie wiesz o co chodzi.. za co kasę bierzesz siedząc tam... Porozmawiaj o faktach czy jaj nie macie??
porozmawiajmy o faktach
porozmawiajmy o faktach 09.03.2019, 10:29
Widzę, że kogoś mocno wczoraj poniosło i popisał się jak zwykle w swoim beznadziejnym stylu. Efekt frustracji, żalu czy może wyraz bezsilności? Prawda boli, nieprawdaż?To widać.

Na zakończenie, standardowo, kilka perełek, bez których nie mogliby obejść się nasi milusińscy.
"777":
"hijena" - nie wiedziałem, że jesteś znawcą języka słoweńskiego, ew. interesujesz się staropolskim językiem.
"Zzz":
"bezczelnośći" - skłaniałbym się ku temu, aby uznać to za "literówkę", ale mam na uwadze twoje wybitne zdolności ortograficzne, więc wcale nie zdziwiłbym się, że było to celowe.
Wieczorną nagrodę publiczności otrzymuje użytkownik "Jest moc". Może i czuł moc, jak napisał, ale skończyło się na kompromitacji. Nagroda ląduje za styl (kultura najwyższych lotów) oraz "przym ryj". Nawet języka potocznego nie potrafisz używać? Dramat.
777
777 09.03.2019, 01:31
To jest hijena w ludzkiej postaci z wielkimi bablami na tyłku

Pozostałe