Anna Glińska wybory do Sejmu - 13.09.2019 - 11.10.2019
Anna Glińska wybory do Sejmu - 13.09.2019 - 11.10.2019
Anna Glińska wybory do Sejmu - 13.09.2019 - 11.10.2019
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Neonet 16-22.09.2019
Neonet 16-22.09.2019
Neonet 16-22.09.2019
Grzegorz Napieralski  wybory do Sejmu - 09.09.2019 - 13.10.2019
Grzegorz Napieralski  wybory do Sejmu - 09.09.2019 - 13.10.2019
Grzegorz Napieralski  wybory do Sejmu - 09.09.2019 - 13.10.2019
Obrycki Norbert 16.09.-13.10.2019
Obrycki Norbert 16.09.-13.10.2019
Obrycki Norbert 16.09.-13.10.2019
Mediaexpert 17.09.-01.10.2019
Mediaexpert 17.09.-01.10.2019
Mediaexpert 17.09.-01.10.2019

To już druga sesja w tym miesiącu

  • 27.02.2019, 19:18 (aktualizacja 27.02.2019, 19:44)
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
To już druga sesja w tym miesiącu
Radni Rady Miejskiej w Gryfinie spotykają się już drugi raz w tym miesiącu. Tydzień temu zebrali się w sprawie planu zagospodarowania. Tym razem mają inne sprawy do załatwienia. Jakie? – czytaj harmonogram sesji.

Porządek obrad VI sesji Rady Miejskiej w Gryfinie w dniu 28 lutego 2019 r. o godz. 10.00

I Sprawy regulaminowe

1/ otwarcie obrad i stwierdzenie quorum,

2/ przyjęcie protokołów: z III i IV sesji.

II. Zgłaszanie wniosków w sprawie zmiany porządku obrad.

III. Przedstawienie złożonych interpelacji i zapytań.

IV. Sprawozdanie z wysokości średnich wynagrodzeń nauczycieli na poszczególnych stopniach awansu zawodowego w szkołach i przedszkolach prowadzonych przez gminę Gryfino w 2018 r.

V. Podjęcie uchwały w sprawie warunków udzielania bonifikat od opłat jednorazowych z tytułu przekształcenia prawa użytkowania wieczystego gruntów stanowiących własność Gminy Gryfino w prawo własności tych gruntów i wysokości stawek procentowych tych bonifikat.

VI. Podjęcie uchwały w sprawie wyrażenia zgody na zamianę nieruchomości gruntowych, położonych w obrębie ewidencyjnym nr 1 miasta Gryfino

VII. Podjęcie uchwały w sprawie wyrażenia zgody na sprzedaż w drodze przetargu ustnego nieograniczonego, nieruchomości gruntowych, położonych w obrębie ewidencyjnym nr 4 miasta Gryfino.

VIII. Podjęcie uchwały w sprawie wyrażenia zgody na sprzedaż w drodze przetargu ustnego nieograniczonego, nieruchomości gruntowych, położonych w obrębie ewidencyjnym nr 4 miasta Gryfino

IX. Podjęcie uchwały zmieniającej uchwały w sprawie nadania statutów jednostkom pomocniczym Gminy Gryfino – sołectwom

X. Podjęcie uchwały w sprawie przyjęcia Rocznego programu współpracy Gminy Gryfino z organizacjami pozarządowymi oraz innymi podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego w roku 2019

XI. Podjęcie uchwały w sprawie wymagań, jakie powinien spełniać projekt budżetu obywatelskiego Gminy Gryfino.

XII. Informacja Burmistrza o pracach podejmowanych w okresie międzysesyjnym i z wykonania uchwał Rady.

XIII. Wolne wnioski i informacje.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (48)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Miłośnik BIP
Miłośnik BIP 28.02.2019, 12:24
Szanowni radni kwota wolnych środków jest podana w załączniku nr 3 do budżetu w paragrafie 950 i wynosi na bieżący rok 3 000 000 złotych. Ciężko to znaleźć a od tercetu się tego nie dowiecie, dlatego spytajcie skarbnicę. Teraz wiecie czemu tak bardzo burniszczowi zależało na tym by uchwalić budżet natychmiast. Nie mieliście okazji zapoznać się z nim i dalej z was robią konia. Takich rzeczy sprytnie pochowanych jest wiele.
ajwaj aleluja i do przodu
ajwaj aleluja i do przodu 28.02.2019, 08:25
JEST JAKAŚ INFORMACJA PUBLICZNA GDZIE GMINA gryfino bierze kredyty czyli w jakich bankach i na jaki procent czy tylko pani BIEL wie od tw judka ha ha ha o ile MUSIAŁ pozwoli ah ah ah jude circus made in judek
Jankiel
Jankiel 28.02.2019, 09:46
Tylko koszerne kredyty są strawne dla tercetu
odpowiedź
odpowiedź 28.02.2019, 08:40
W tych w których ty rozum zastawiłeś!
ajwaj aleluja i do przodu
ajwaj aleluja i do przodu 28.02.2019, 09:06
CZYLI W KTÓRYCH skoro jestes tak dobrze poinformowany ha ah ah
AJWAJ ALELUAJ I DO PRZODU
AJWAJ ALELUAJ I DO PRZODU 28.02.2019, 09:03
JEST PROSTA ZASADA ZNANA OD TYSIĄCLECI idz za PIENIĘDZMI a zobaczysz kto pociaga za sznurki ha ha ah MARIONETEK
Kocyk na kanapie
Kocyk na kanapie 27.02.2019, 23:04
Czy nasi intelektualni impotenci staną tym razem na wysokości zadania?
impotent
impotent 27.02.2019, 23:07
Jak najbardziej! Jak zawsze!
Jednak najciemniej pod latarnią.
Jednak najciemniej pod latarnią. 27.02.2019, 22:46
Sewerynie nie uwierzysz ! Urzędnicy ma igryfino podwyżek się domagają. To znaczy, że u was nie ma mobbingu i molestowania.
help me
help me 27.02.2019, 22:44
A gdzie uchwała w sprawie zbierania podpisów o Kozakiewiczu!
strażnik mniejski
strażnik mniejski 27.02.2019, 23:08
Lista będzie krążyć po cichu. Juz Seweryn o to zadba!
Czy projektant wiedział co projtktuje i gdzie ? Czy to gotowiec z Muratora…
Czy projektant wiedział co projtktuje i gdzie ? Czy to gotowiec z Muratora ? 27.02.2019, 22:40
To efekt panującego w gminie chaosu. A może burniszcz nie wiedział o jutrzejszej sesji ?
Propozycje interpelacji; Czy do umowy budowy hali zawarto już aneksy i czego dotyczą ? Mówi się o palowaniu. Ci którzy tak twierdzili pół roku temu byli wrogami! Jakie skutki dla sąsiednich budynków da palowanie ? Czy będą osunięcia murów ? Co to za projekt, że nic się nie zgadza ? Tanie mięso jedzą psy.
II kadencja wstydu i żenady
II kadencja wstydu i żenady 28.02.2019, 01:12
Jeszcze im ten kretyński pomysł z halą przy parku dudą nie wyszedł? Ponoć w Gardnie budowę szatni dla gości Grotu ( za 2 miliony ) już sobie odpuścili a wściekły tomek przechodzi do klubu PISu
psy taniego nie ruszą. Czlowiek zeżre...
psy taniego nie ruszą. Czlowiek zeżre... 27.02.2019, 23:33
Czyli w środku miasta przy szkole, kamienicy i blokach będą walić kafary? I to w aneksie?
kafar
kafar 28.02.2019, 00:37
Udanej matury życzę!
ajwaj aleluja i do przodu
ajwaj aleluja i do przodu 27.02.2019, 22:10
jeśli ktoś jeszcze ma złudzenia o funkcjonowaniu gminy to ja go oświece mieciu to chyba ostatni syndyk masy upadłościowej gminy przez te 5 lat zaje bią już wszystko co jest do zajeba nia sami zwalniając się z płacenia podatków a głupki niech płacą ha ha ah zadłużą maksymalnie ten grajdoł jak oficer prowadzacy karze wszak goje musza je bac na koszer banki i ten teatrzyk ha ha ah tak wygląda demokracja talmudyczna w gminie gryfino ah ah ah
Wicek
Wicek 27.02.2019, 21:06
Urzędniczki powinny mieć dodatek płacony! Która większy dekolt- dodatek! Krótsza kiecka! Dwa dodatki! Pod kocyk! Trzy dodatki!
Pamiętacie wujciu. wujciu ? Teraz chyba Mnieciu, Mnieciu ?
Pamiętacie wujciu. wujciu ? Teraz chyba Mnieciu, Mnieciu ? 27.02.2019, 22:43
Jak w NBP
wuj
wuj 27.02.2019, 23:05
A wyjściu i stołek dał i ordynusa pod parasolem trzymał.
ajwaj aleluja i do przodu
ajwaj aleluja i do przodu 27.02.2019, 21:42
A URZEDNICY OD DŁUGOŚCI WACKA HA HA AH ci obrzezani razy dwa ha ha ah i zapomniałeś o obowiazkowym tatuażu ah ah ah
Kasia
Kasia 27.02.2019, 20:55
A co z pracownikami żłobka czyn społeczny!!!!!!! Za jakie pieniądze te panie robią ? Może czas najwyższy się zainteresować.
Pikuś
Pikuś 27.02.2019, 21:02
Zapytaj kierowniczki Ilonki ona z wickiem starzy znajomi! Hahaha.
AJWAJ ALELUJA I DO PRZODU
AJWAJ ALELUJA I DO PRZODU 27.02.2019, 20:34
ja mam jedno zasadnicze pytanie ha ha ah ILE GRUNTÓW I NIERUCHOMOŚCI POZYSKAŁA GMINA HA HA AH bo jak widać tylko sprzedaje ha ha ah i zwalnia z podatków wybrańców gminy ha ha ah ten cały tzw harmonogram sesji wyglada jak konspekt PISANY PRZEZ OFICERA PROWADZĄCEGO MIETKA HA HA AH JUDE CIRCUS
Władca marionetek
Władca marionetek 27.02.2019, 23:08
To żadna rewelacja że pisma i uchwały od wielu lat przygotowuje kancelaria pana nomen omen Judka a bezradni i lenie robią tylko co im karze.
ajwaj aleluja i do przodu
ajwaj aleluja i do przodu 28.02.2019, 08:54
a smieja sie ze mnie jak mówie ze to kapitan DOPA o chorąży torpedzio HA HA AH https://youtu.be/_bCpqEm99Dk?l… https://youtu.be/2YrA0OM0xq4
ajwaj aleluja i do przodu
ajwaj aleluja i do przodu 28.02.2019, 08:12
jak tw judek to i ABW agencja bezpiecznej współpracy MUSIAŁ ha ha ah
WSTYD
WSTYD 27.02.2019, 20:28
Budżetówka dostanie, nauczyciele dostaną, może nawet inne jednostki a w UMiG to Magia, wybory skończone, ostatnia kadencja ro chyba już nic nie nastąpi. Zapraszamy do Amazona 2500 netto na start lub do Zalandoo...:-)
widziały gały co brały
widziały gały co brały 27.02.2019, 20:36
Jakie podwyżki w urzędzie? Za co? Nazatrudniali znajomków bez kompetencji i kwalifikacji, więc nie wystarczy już dla tej małej garstki kumatych, którzy dostali w urzędzie po H.Piłacie. Niech Seweryn zwolni połowę niemot i da kasę tym którzy harują tak jak to kazał robić wcześniej Piłatowi?
Pikuś
Pikuś 27.02.2019, 21:13
Bo Nikitynski musi mieć WŁADZĘ!!! On musi mieć podwładnych!!!! Dużo podwładnych!!! Piłat kiedyś dawno dawno temu proponował stołek wicka Nikitynskiemu. Napoleon zarządzał coś chyba 30% stanowisk w urzędzie dla siebie!!! Taki ambitny. Szkołą w Chwarstnicy rządzi żona? Mylicie się. Tam wszystko ustala wiceburek od oświaty!!! Co kiedy jak z kim itd.... Naprawdę zdolny facet. Tyle etatów ogarnia....
kabaret
kabaret 27.02.2019, 21:49
Ha ha dobry żart. Śp. burmistrz lubił żartować, ale z tą propozycją to nie przesadzaj. U Piłata wicek musiałby pracować, a nie wymądrzać się jak robi to teraz.
jas
jas 27.02.2019, 20:13
Oni sie spptykaja bo kase z kazdej sesji mają, a te Panie niech ida do innej pracy bo w urzedzie to tylko tercet sie dorobi
Gosia
Gosia 27.02.2019, 20:09
Czekamy na rezygnację Kozakiewicza.
Frania
Frania 27.02.2019, 22:14
To czekaj ale na gest Kozakiewicza!!!!! Buraku .
kocyk dla leniwych
kocyk dla leniwych 27.02.2019, 20:34
Raczej na rezygnację Nikitińskiego!
mieszkaniec
mieszkaniec 27.02.2019, 20:07
3000netto to moze po 10latach w urzedzie dostaniesz. Tam Panie mają tyle co sprzątaczki z regalicy, nie dziwo ze ostatnio odchodzą gdzie lepiej płacą
.....
..... 27.02.2019, 20:36
Sprzątaczki to uczciwie pracują. Nie to co te biurwy od picia kawy.
mieszkaniec
mieszkaniec 27.02.2019, 20:50
Wiem ile ma sprzataczka, sąsiadka, a ile siostra moja. Nie oceniam kto jak pracuje bo wszedzie znajdzie sie dobry i gorszy. Ale siostra z wyzszym kumata zasuwa za grosze, jakie sprzataczka za cztery godziny dziennie ma. Wstyd ze tak jest.
Operator mopa
Operator mopa 27.02.2019, 23:12
Wyższe wykształcenie jeszcze nikomu nie przeszkadzało w sprzątaniu ;-)
takie konkursy!
takie konkursy! 27.02.2019, 23:30
Ba - tercetowi jak chce zatrudnić "fachowca" to nawet brak wyższego wykształcenia nie przeszkadza w urzędniczeniu:)
Jagoda
Jagoda 27.02.2019, 20:56
jaka płaca taka praca HAHA
też bym kawe piła za taką kasę
Właściwe pytanie do Burmistrza
Właściwe pytanie do Burmistrza 27.02.2019, 19:58
Dobre pyyanie. Ciekawe czy odpowiedź będzie pozytywna gdy ktoś kto zarabia dużo plus pełni funkcje w radzie zrozumie tego kto zarabia dużo mniej. Wybory wygrane a ciekawe jak podejdzie do własnych pracowników. Nie wystarcza proste slogany trzeba jeszcze lepiej pracować bobto każdy wie ale należy dobrze opłacać wartościiwych pracowników chyba, że ktoś nie ma pojęcia o tym jak wygląda menadżerstwo i właściwe płace. Wszędzie mówią, że płace trzeba podwyższać a czas to wdrożyć minimum 3000 netto czy to tak dużo???
Pikuś
Pikuś 27.02.2019, 20:15
Jeśli jesteś urzędnikiem to z taką pisownią ja się dziwię co tam w ogóle robisz... Chyba że jesteś żoną czy mężem byłych radnych burmistrza. To rozumiem. Ostatnio takiej jednej żonie pomógł. Do starostwa się nie udało ale do banku spółdzielczego sam burmistrzyżyna interweniował... A pani opuściła miejsce pracy bez do widzenia...
Prośba o interpelację Przewodnicząego i Vice przewodniczą Rady Miejskiej
Prośba o interpelację Przewodnicząego i Vice przewodniczą Rady Miejskiej 27.02.2019, 19:49
Panie Guga i Romanicz Wasi wyborcy głosowali na Was, więc proszę złożyć jutro interpelację czy urzędnicy dostaną oczekiwane konkretne podwyżki i kiedy??? Dziękuję serdecznie za złożenie jutro interpelacji.
Maciej
Maciej 27.02.2019, 20:38
A zwłaszcza ile dostanie moja stara?
Pikuś
Pikuś 27.02.2019, 20:30
Tak żeście głosowali że światowiec wygrał w pierwszej turze! I dwóch gałganków dalej trzęsie urzędem! Radni mogą wam pomóc, ale sami też potrzebują pomocy żeby posunąć... Hahahahaha!!!
mis
mis 27.02.2019, 19:51
pałuj sie
boom
boom 27.02.2019, 19:47
A co oni tak często się spotykają?
mis
mis 27.02.2019, 19:50
kasa

Pozostałe