Anna Glińska wybory do Sejmu - 13.09.2019 - 11.10.2019
Anna Glińska wybory do Sejmu - 13.09.2019 - 11.10.2019
Anna Glińska wybory do Sejmu - 13.09.2019 - 11.10.2019
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Neonet 16-22.09.2019
Neonet 16-22.09.2019
Neonet 16-22.09.2019
Grzegorz Napieralski  wybory do Sejmu - 09.09.2019 - 13.10.2019
Grzegorz Napieralski  wybory do Sejmu - 09.09.2019 - 13.10.2019
Grzegorz Napieralski  wybory do Sejmu - 09.09.2019 - 13.10.2019
Obrycki Norbert 16.09.-13.10.2019
Obrycki Norbert 16.09.-13.10.2019
Obrycki Norbert 16.09.-13.10.2019
Mediaexpert 17.09.-01.10.2019
Mediaexpert 17.09.-01.10.2019
Mediaexpert 17.09.-01.10.2019

Uwagi burmistrza, czyli zapomniał wół jak cielęciem był

  • 28.02.2019, 10:55 (aktualizacja 28.02.2019, 20:05)
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Uwagi burmistrza, czyli zapomniał wół jak cielęciem był
-Trzeba umieć czytać uchwałę - taką kąśliwą uwagę wypowiedział burmistrz Gryfina Mieczysław Sawaryn podczas składania interpelacji przez wiceprzewodniczącego Roberta Jonasika. Burmistrz i jego zastępcy nie tylko głośno na gorąco komentowali wypowiedzi radnych, ale też w punkcie sesji "interpelacje i zapytania" sam burmistrz zabrał głos, karcąc radnych. Zarzucił, że sobie coś wymyślają i domagał się wyjaśnienia, co wiceprzewodniczący Piotr Romanicz ma na myśli mówiąc "niewielkie koszty".

Żołnierze-radni Mieczysława Sawaryna, łamiąc porządek obrad, komentowali składanie interpelacji przez opozycję.

My w najbliższym czasie postaramy się przypomnieć "stare" interpelacje i wypowiedzi Mieczysława Sawaryna oraz Pawła Nikitińskiego, też skrzętnie wówczas odnotowywane przez Tomasza Milera.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (4)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (121)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Zawiedziona..
Zawiedziona.. 20.03.2019, 15:22
Byly wybory na burmistrza byly obiecanki ze beda podwyszki w marcu ..burmistrz zostal a podwyrzek brak..i cisza ..wiec obiecanki cacanki..nie ladnie tak klamac..
wiatropęd:)
wiatropęd:) 04.03.2019, 17:13
Tak to jest, jak się nie bierze środków na gazy. Ci obok cierpią najbardziej...
pacyfista
pacyfista 03.03.2019, 15:10
Słuchaj vicek. Nie obchodzą mnie twoje warszawskie kompleksy. Nie zrobisz sobie z nas ziomali, ze niby gryfino kontra Warszawa. Kolejna manipulacja i tani zabieg. tylko z nowej perspektywy można z toba otwarcie. prowincjonalny rycerzyku, bo inaczej rzucasz sie do gardeł i ujadasz i żyć nie dajesz i sxczujesz. I bardzo dobrze ze Warszawa. i mamy dosc Twojej prowincji. kumasz??
......
...... 03.03.2019, 17:57
ale ci pusciły nerwy i wylazła prawdziwa natura .no to hulaj do warszawki ii zostaw tą pogardzaną "prowincje "samej sobie .my na prowincji damy sobie radę i nie potrzebujemy desantowców z Warszawy
pacyfista
pacyfista 03.03.2019, 19:38
my na prowincji damy sobie rade i z twoją umyslową prowincją sobie poradzimy
to żeś dowalił cycu Sawarynowi...
to żeś dowalił cycu Sawarynowi... 03.03.2019, 19:15
Coś ci się pokręciło. Desantowcami to są nominaci elektrowniani - w której władzach jest twój Sawaryn - z pisowskiego nadania.

A to, że Sawaryn oznajmia publicznie że "był w Warszawie i rozmawiał, że inwestycje są drogie" - to wstyd takiego wypuścić dalej niż Radziszewo...
ze Świnoujścia
ze Świnoujścia 02.03.2019, 20:29
Fotka + opis = nagroda roku !! Strzał w punkt ! Boki zrywamy !! To jest niesamowite i niepowtarzalne ujęcie !
......
...... 03.03.2019, 12:49
nie zrywaj boków bo ze służbą zdrowia nietęgo.walnie cie do łoza i co?
jak walnie, sąsiedzi nie wytrzymują:)
jak walnie, sąsiedzi nie wytrzymują:) 03.03.2019, 15:04
podpis pod zdjęcie:) Wczoraj, 08:49 .... Dzisiaj, 08:17 .kmiotku na salonach sie nie pierdzi ,nie uchodzi!
fred
fred 02.03.2019, 12:35
Miler musi odejść
Mupett Show
Mupett Show 02.03.2019, 12:53
Nie powinien, bo c z kogo będziemy się śmiali?
podpis pod zdjęcie:)
podpis pod zdjęcie:) 02.03.2019, 08:49
.... Dzisiaj, 08:17 .kmiotku na salonach sie nie pierdzi ,nie uchodzi!
......
...... 02.03.2019, 08:01
panie Mietku .Nie ogląda pan TV.nie wielkie koszty to w/g pana Piotra Romanicza n/p 300 ml na dwie wieże.Oj nie orientuje sie pan w trendach PISu względem stawek niewielkich
a coś na temat?
a coś na temat? 02.03.2019, 08:50
Jak jeździ do Warszawy i odwiedza pisowców kolegów to Sawaryn pewnie bardziej zorientowany niż pracownik urzędu....
......
...... 03.03.2019, 10:06
to pan Romanicz już nie PISowiec ? nie jest członkiem pisowskiego gabinetu predzia ? nie wiedziałem .niech to ogłosi na sesji .oficjalnie i nie będzie niedomówień
lepiej u "predzia" niż u "pedzia"
lepiej u "predzia" niż u "pedzia" 03.03.2019, 10:31
Z pisowskiego nadania członek władz wielkiej spółki - Sawaryn i szeregowy pracownik kancelarii. Kto tu bardziej pisowski?
Walisz nienawistnie w Romanicza za to, że jest. Nie widzisz że dowalasz Sawarynowi który NIE MUSI - a jest w pisowskich konszachtach...

Pokaż JEDEN swój wpis o Romaniczu, który dotyczyłby JEGO słów, czynów?

Tym różni się krytyka obłudnego Sawaryna od hejtu jaki ty uprawiasz.
Że w przypadku Sawaryna krytykuje się jego konkretne słowa, postępki i zachowania...
LOP
LOP 01.03.2019, 22:37
PIĘKNIE MIASTO ROŚNIE. PIĘKNIE. BRAWO MIETEK. A TA FREDRY ZAPIERA DECH. BRAWO
ciapulek
ciapulek 01.03.2019, 22:42
Pisanie wielkimi literami to krzyk i brak wychowania.
antymobbing
antymobbing 02.03.2019, 00:13
No to pasuje do zachowania tercetu na sesjach - krzyk i brak kultury...
......
...... 02.03.2019, 06:03
krzyk i brak kultury jak balbina z trybuny sejmowej wrzeszczy o zdradzieckich mordach
a coś na temat?
a coś na temat? 02.03.2019, 08:52
Jaka trybuna, taka "balbina" - w Gryfinie podobne zachowania od wielu lat.
ajwaj aleluja i do przodu
ajwaj aleluja i do przodu 01.03.2019, 21:18
TE TOWARZYSTWO JEST TAK PEWNE SIEBIE chyba nigdy w ryj nie dostało ha ah ah popza pedalskimi igraszkami ha hga ah
......
...... 02.03.2019, 06:05
a ty potrafisz dać w ryj.chyba tylko " balbinie"hahahahaha i to stęknięcie ach ach
ajwaj aleluja i do przodu
ajwaj aleluja i do przodu 02.03.2019, 06:25
je bać ten pedalsko zydowski kabaret ha ha ah
podpis pod zdjęciem
podpis pod zdjęciem 01.03.2019, 20:59
Gryfino - gmina bez gospodarza, gdzie w zimie majstrują w centrum miasta przy ciepłociągu a ludzie nie mają ciepłej wody od dwóch dni!
Ładne kwiatki
Ładne kwiatki 01.03.2019, 18:55
To Żydzi są w PIS ie ?
Ja
Ja 01.03.2019, 18:41
Ludzie obudzie sie .Co ucza na studiach jak przejmowac wladze.A kto zgadnijcie kto.?Zydzi .Tak przejeli wiekszosc instytucji Polskich zakladow
srutu tutu
srutu tutu 01.03.2019, 11:05
Burmistrz srutu tutu a od wczoraj rana w centrum miasta nie ma ciepłej wody i ogrzewania - bo się geniuszom organizacyjnym zachciało kopać rury na boisku w lutym!!!
jaki pan, taki kram
jaki pan, taki kram 01.03.2019, 12:13
przekładanie instalacji centralnego ogrzewania w lutym - tylko w Gryfinie. I to nie żadna awaria, tylko debilizm pod nazwą hala w centrum miasta...
Gdzie się dokumentacja "zgubiła"...
racja
racja 01.03.2019, 14:25
srutu tutu i srututelki zamknęły w zimie ciepłą wodę i centralne ogrzewanie - bo przedziurawili na boisku rurę? A czemu się za to zabierali w lutym?
Circus maximus
Circus maximus 01.03.2019, 10:41
Nikt nie zabraniał obecności naczelników i kierowników jednostek na komisjach, tylko ja kiedyś o tym decyduję i wskazuję - łże . . A srutu tutu " widzi mankamenty urzędu" - po pięciu latach pracy na stanowisku burniszcza go oświeciło bo jest na początku.

Dla Polski róbmy swoje - nawołuje burniszcz. Ja pier DOLĘ, zapomniał - dla Europy dla świata, dla katolickiej polski. Bóg. Honor, Ojczyzna. I kupcie im nowy mikrofon, no chyba, że to celowe ?! A FURIAT nawołuje do pokoju i jednocześnie atakuje . Dajcie mu leki !!!!!!!
proste
proste 01.03.2019, 09:29
Burmistrz jako władza wykonawcza ma słuchać i SŁUŻYĆ radnym. Nie kpić, nie poniżać, nie pogardzać. Radny nie ma zaplecza w postaci hordy urzędników, którzy wszystko naświetlą, przygotują materiały i pouczą burmistrzów. I od tego jest burmistrz, żeby wyjaśniać, tłumaczyć.

A tak zachowują się zwykłe chamy i prostaki - żeby wyśmiewać się z ludzi, którzy mają mniejszą wiedzę prawniczą niż adwokat czy mniejszą wiedzę urzędniczą niż urzędnik z podwładnymi (bo wiceburmistrz jest URZĘDNIKIEM - w dodatku bez konkursu, tylko z całkowicie dobrowolnego wskazania Sawaryna)
Wstyd. Usunąć furiata z sesji.
Wstyd. Usunąć furiata z sesji. 01.03.2019, 10:21
Mobbing ?
......
...... 01.03.2019, 07:00
mam tylko jedną uwagę .zarówno burmistrz jak i radni mają zająć się sprawami mieszkańców Gryfina ,a nie wzajemnym kopaniem sie po kostkach .dotyczy to jednych i drugich.
proste
proste 01.03.2019, 09:32
Radny jest wybrany głosami nawet kilkuset wyborców. Wiceburmistrz wolą tylko Sawaryna. Tylko cham i prostak zachowuje się w sposób okazujący taką pogardę wybranym radnym.
Ja
Ja 28.02.2019, 21:32
Czemu nie ma sesji na zywo przez internet?Sejm swoja blazenade pokazuje.Pokazcie i wy tkm.klub miler w przeszlosci rozpijal mlodziez
Śmierdzi
Śmierdzi 28.02.2019, 21:31
To który na sesji srutututu ?
srutu tutu:)
srutu tutu:) 01.03.2019, 00:20
Na zdjęciu jeden odczuwa wyraźnie ulgę, drugi się boi, że podejrzenie będzie na niego a trzeciemu śmierdzi....
JA2
JA2 01.03.2019, 18:53
Fajna fotka. Jak słynne trzy małpki. Jedna nic nie widzi, druga nic nie słyszy, trzecia nic nie mówi. I to się chyba zgadza.
Ja
Ja 28.02.2019, 20:54
Polacy Narod wyklety przez zydow
Pikuś
Pikuś 28.02.2019, 17:47
Panie redaktorze, proszę robić zdjęcia pod stołem gdzie siedzą te trzy klauny. Zobaczymy ile słomy tam wypadło.
Spostrzegawczy
Spostrzegawczy 28.02.2019, 17:57
Wystarczy obejrzeć nagranie z sesji kamera jest skierowana centralnie na stół przy którym siedzą te trzy klauny i jak sie dobrze przyjżysz do zobaczysz co im wypada z butów a jak sie wsłuchsz to usłyszysz co szepczą sobie do uszu 😉

Pozostałe