Jarmark Moryński 2019
Jarmark Moryński 2019
Jarmark Moryński 2019

Brak wody w Gryfinie, ponieważ uszkodzone zostało przyłącze

  • 28.02.2019, 12:29 (aktualizacja 28.02.2019, 20:00)
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Brak wody w Gryfinie, ponieważ uszkodzone zostało przyłącze
W trakcie gdy przebiega sesja Rady Miejskiej w Gryfinie, zabrakło wody w budynku urzędu. Wiceburmistrz Tomasz Miler, który zaczynał jeść pączka (dzisiaj tłusty czwartek), nie potrafił odpowiedzieć dlaczego nie ma wody i skierował nas do sekretarz. A sekretarz... na sesji.

Pytamy PUK o awarię. Okazuje się, że wody nie ma w dużej części miasta.

Komunikat PUK:

Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych sp. z o.o. w Gryfinie informuje, że w wyniku prac przy budowie Szpitala uszkodzone zostało istniejące przyłącze. W związku z powyższym w dniu dzisiejszym Spółka planuje wykonanie dodatkowych prac zabezpieczających uszkodzone przyłącze, w wyniku których nastapi przerwa w dostawie wody do mieszkańców Dolnego Tarasu w dniu dzisiejszym, tj. 28.02.2019 r. w godzinach od 11.30 do 12.30. Za powstałe utrudnienia przepraszamy.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (1)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (42)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

prawda życiowa
prawda życiowa 01.03.2019, 09:58
Jaki pan taki kran.
obrońca z urzędu:)
obrońca z urzędu:) 01.03.2019, 09:12
Nie czepiajcie się wiceburmistrza, że rąk przed jedzeniem nie umył! A od czego miał mieć brudne? Od pracy?
Zenon Obornik
Zenon Obornik 01.03.2019, 10:07
Witał się z Trzepaczem. To wystarczy.
Jolka
Jolka 28.02.2019, 20:13
To chyba wczoraj wody nie było?
Dyg
Dyg 28.02.2019, 16:57
Dzisiaj, nie w dniu dzisiejszym
Olek
Olek 28.02.2019, 16:27
do odry isc się kapac. z gorki wam trochę sciekow możemy podrzucić.
winowajca
winowajca 28.02.2019, 15:32
Idźcie do stsrosty i pytajcie jak on to zrobił z tym szpitalem, że nie ma wody.
spycholog
spycholog 28.02.2019, 15:43
burmistrzu nie moja kompetencja - a tobie gdzie nóżki wyrosły? Nie za to masz płacone, żeby być "gospodarzem"?
burmiszcz nie moja kompetencja
burmiszcz nie moja kompetencja 28.02.2019, 15:58
Burmiszcz Seweryn pewnie nie wie że była awaria i że PUK jest odpowiedzialny za dostarczenie wody w mieście dla mieszkańców. Gryfino nie ma gospodarza!
Nienażarty
Nienażarty 28.02.2019, 15:25
Jak w jadłodajni umyć rączki ? Ostrzegam bakterie koli się rozprzestrzeniają , nie kupujcie dzisiaj pączków.
Nienażarty
Nienażarty 28.02.2019, 15:22
Gryfiniaki teraz chodzą ubabrani w pączkach to najmniejszy problem bo jak spłukać klocka?
obżartuch
obżartuch 28.02.2019, 15:31
Tak jak wiceburmistrz Miler - wziąść tą samą ręką kolejnego.
Tadek
Tadek 28.02.2019, 13:55
Mała awaria i pół miasta nie ma wody ? Czy w PUK zapomnieli gdzie są zasuwy ?
Bareja wiecznie żywy...
Bareja wiecznie żywy... 28.02.2019, 15:07
Prezesi może zatrudnili firmę, która opracuje ankiety, dzięki którym starsi pracownicy ujawnią o co chodzi z tymi rurami.
A to musi potrwać...
AJWAJ ALELUJA I DO PRZODU
AJWAJ ALELUJA I DO PRZODU 28.02.2019, 13:41
jak to na czerwonej planecie ha ha ah WODY BRAK AH AH AH https://youtu.be/-Oko8m6JqgM
Ww
Ww 28.02.2019, 13:37
A ten tylko żreć potrfi ciasteczko potwór
Boryna
Boryna 28.02.2019, 15:33
Gdzie i kiedy umył ręce?
zwyczaj...
zwyczaj... 28.02.2019, 15:45
Tak jak zawsze:)
......
...... 28.02.2019, 13:29
co to za firmy prowadzą prace .gdy tylko gdzieś kopią od razu brak wody.to zakrawa na żartobliwy skecz .wpływ wykopków na brak wody .co to za "fachmani"prowadzą te prace?????
Taki mamy klimat
Taki mamy klimat 28.02.2019, 14:48
To najtańsi z najtańszych fachowców dzielnie walczący pod bezpośrednim nadzorem najtańszego z najtańszych.
nos
nos 28.02.2019, 13:27
Smród z toalet snuje się gęsto po budynku UMiG.
szczur
szczur 28.02.2019, 14:31
Gdzie jest SANEPID?
Taka możliwość
Taka możliwość 28.02.2019, 13:14
Komunikat z puk Gryfino brzmi, że nie wiedzą czy dzisiaj uda im się opanować awarię i możliwe że dolna część miasta będzie bez wody
X
X 28.02.2019, 14:21
Już jest na dole woda
No
No 28.02.2019, 13:08
13 10 Gryfino dalej bez wody, pomijając górkę bo tam jest
Mieszkaniec1978
Mieszkaniec1978 28.02.2019, 13:05
Awaria przyłącza, a pół Gryfina nie ma wody??? To jakiś mało zabawny żart!!!! Kpina z mieszkańców. Kiedy w końcu ktoś za to odpowie???
Mieszkaniec
Mieszkaniec 28.02.2019, 20:17
Jaki Pan taki kram
Vitek
Vitek 28.02.2019, 13:03
wody nie bylo wczoraj przez 2h, dzis rano i teraz chyba caly czas jest
Sandra
Sandra 28.02.2019, 12:55
KIedy będzie woda? Obiad gotuję!
ajwaj aleluja i do przodu
ajwaj aleluja i do przodu 28.02.2019, 12:53
nieprawda teraz leja wode na sesji w UMIGG HA HA AH brać wiadra i po wodę ha ha ah
Mieszkanka