Monika Odróbka wygrała wybory uzupełniające - nieoficjalne dane

  • 03.03.2019, 21:39 (aktualizacja 03.03.2019, 22:11)
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Monika Odróbka wygrała wybory uzupełniające - nieoficjalne dane Monika Odróbka z plakatu wyborczego.
Monika Odróbka została 15. radną rady Miejskiej w Chojnie. Dziś 3 marca 2019 r. odbyły się wybory uzupełniające, wyznaczone po tym, jak Marcin Pisanko został powołany na zastępcę burmistrz Barbary Raweckiej.

Monika Odróbka zdobyła ponad 100 głosów, czyli tyle co pozostali jej konkurenci razem. W wyborach startowali jeszcze (w kolejności otrzymanych głosów): Andrzej Rajfur, Radosław Stec i Piotr Żebrowski.

Monika Odróbka startowała z tego komitetu, co burmistrz Barbara Rawecka, która i tak ma już większość w Radzie Miejskiej w Chojnie.  

Wyniki wyborów są jeszcze nieoficjalne.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (22)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Ja
Ja 05.03.2019, 17:46
W koncu ma na nazwiskoOzdobka.Brdzie ozdoba czy co?
......
...... 05.03.2019, 07:03
brawo wyborcy .Wybraliście śliczną kobietę .
Itd......
Itd...... 05.03.2019, 11:09
......życzliwą, elokwentną, stanowczą, konsekwentną, z d o b r y m podejściem do uczniów i rodziców.........
aceton
aceton 03.03.2019, 23:17
Nie udało się byłemu burmistrzowi wprowadzić swojego człowieka, ale przegląd spraw ma na bieżąco.
gryfiniak
gryfiniak 03.03.2019, 23:07
Inteligencja tej Pani bije po oczach. I nie tylko! Gratulacje dla Chojny!
Esteta
Esteta 04.03.2019, 04:16
Poza tym potrafi sie elegancko ubrac i na sesjach nie bedzie wygladala jak kocmoluch.
Jacykow
Jacykow 04.03.2019, 08:16
Będzie rewia mody. Super,. bo niektórzy zaniżali poziom.
Antek
Antek 04.03.2019, 07:01
Sesja to nie pokaz mody tylko kompetencji, a tego w calej radzie nie uświadczysz. Banda nauczycieli ktora pracuje po kilka godzin dziennie i wolne 3 miesiace w roku, to już widzę jak Chojna rozwija się. Chojno trzymaj się!
brzeg
brzeg 04.03.2019, 08:17
Antrek, akurat po tobie widać, że ktoś cię nie douczył, a w domu jeszcze dodatkowo nie wychował i kultury u ciebie za grosz.
Gość
Gość 03.03.2019, 23:01
Powtórzę: Prezydentem czy radnym można być jedną czasami dwie kadencje ale więcej kadencji to już choroba...psychiczna i to wyborcy powinni zadecydować o dalszych losach kandydatów wielokadencyjnych. I proszę, bez urazy. Ta praca jest społeczna i bardzo zobowiązująca a także niebezpieczna dla spokoju rodzin, tak mężów, żon jak i ich dzieci. Każdy człowiek, także radny ma swoje priorytety i tym się poświęca a aby gmina rozwijała się w całości muszą nastąpić zmiany osób mających na to wpływy. Osoby działające wiele kadencji powinny zdawać sobie sprawę, że niewiele zdziałali i niewielu zadowolili a jako osoby funkcyjne i znane spotykają na swej drodze wrogie i nieprzychylne spojrzenia. I kto normalny to wytrzyma.
paw
paw 03.03.2019, 22:19
Dziś otrzymała olbrzymi kredyt zaufania, ale prawda jest taka, że nie miał z kim przegrać.
Mieszkanka
Mieszkanka 03.03.2019, 22:09
Porażka byłego radnego z komitetu Mroza. To pokazuje jak społeczeństwo odbiera byłych rządzących to już jest koniec.
Ogniem i mieczem
Ogniem i mieczem 04.03.2019, 13:40
Ale Skrzetuski szarpnal. 18 głosów to nie bułka z masłem to juz mała chorągiew.
Daniel
Daniel 03.03.2019, 22:20
Spadkobiercą byłego burmistrza i z tego też komitetu startował Andrzej Rajfur, więc się mylisz.
Wyborca
Wyborca 03.03.2019, 23:02
Cała trójka panów pochodziła od Fedorowicza, podzielili głosy a wygrała pani.
Matamatyk
Matamatyk 04.03.2019, 04:51
Nawet gdyby glosy tych panow byly zsumowane to p Monika mialaby nadal ogromną przewagę.
Korekta
Korekta 04.03.2019, 09:16
Sory. O 4:51 odczytalem, ze Monika dostala ponad 220 glosow. Oczywiscie panowie wspolnymi silami pokonaliby Monike. Jeszcze raz przepraszam
kurz
kurz 04.03.2019, 08:50
I tu się akurat mylisz. najwyraźniej masz problem z dodawaniem.
zasada
zasada 03.03.2019, 21:56
Kolejne zwycięstwo burmistrz barbary Raweckiej.
Kibic
Kibic 04.03.2019, 04:11
Wygrala inteligentna, sympatyczna i energiczna osoba a nie komitet p Raweckiej. Fakt ze reprezentuje obecna p burmistrz jest jej jedynym minusem. Powodzenia Moniko.
Antoni
Antoni 04.03.2019, 11:17
Wiedźcie, że tutaj szczują wyłącznie przeciwnicy Pani Raweckiej, która z ogromną przewagą wygrała... ale wybory demokratyczne Wam najwyraźniej nic nie mówią :) Powodzenia i szybkiego wyjścia z głębokiego marazmu.
Jola
Jola 04.03.2019, 07:02
Ogromnym minusem, mam nadzieję że Rawecka nie zrobi jej krzywdy

Pozostałe