Maria Zalewska o Dniach Gryfina 2019 [FILM]

  • 05.03.2019, 13:45 (aktualizacja 05.03.2019, 21:06)
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Maria Zalewska o Dniach Gryfina 2019 [FILM]
Po wpadce medialnej z tegorocznym Włóczykijem, władze Gryfina postanowiły poważnie podejść do promocji Dni Gryfina. Zlecono Marii Zalewskiej, dyrektor Gryfińskiego Domu Kultury zapowiedzenie święta miasta i przedstawienie głównych jego punktów. Co powiedziała dyrektor? - obejrzyj film.

O programie na Dni Gryfina pisaliśmy tu:

https://www.igryfino.pl/wiadomosci/31450,wiemy-kto-wystapi-na-dni-gryfina-2019

Oto co podczas spotkania z mediami powiedziała dyrektor Maria Zalewska:

loadingŁaduję odtwarzacz...

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (107)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Arczimiszcz
Arczimiszcz 09.03.2019, 12:27
MIler zawsze pyta Piłata ile to kosztuje a Sawaryn jako przewodniczący na sesji wydziwiała, że są większe potrzeby. Więc ile to kosztuje pytam.
seniorka tenorka
seniorka tenorka 07.03.2019, 15:35
Nikitiński musi odejść!
małe złośliwe i podskakuje:)
małe złośliwe i podskakuje:) 09.03.2019, 00:38
A mówili ci Tomuś, że ty nie jesteś lepszy?
...
... 07.03.2019, 13:17
czy wy do cholery wszystko w polityce .proponuje weżcie na wrzucie i mazurka a mol
a jednak
a jednak 07.03.2019, 13:33
Bo to właśnie jest polityka kulturalna, jeśli nie rozumiesz...
88
88 07.03.2019, 10:24
Szkoda , że Filipinek nie zaproszono, miałyby kobitki blisko do domu. Co prawda ciężko by im było wgromalić się z tego niskiego, poniemieckiego peronu do wagonu, ale można by im było jakiś podest zbudować. Jest prawda, że 50 lat temu Frąckowiak była obiektem westchnień wielu mężczyzn https://www.youtube.com/watch?… ale to nie Tina Turner i chyba 72 letnia bacia nie porwie tłumów.
Mąż piosenkarki zasłynął jako ostatni więzień PRL, a syn jest dziedzicznym dyrektorem Izby niechlubnej Pamięci judasza Kuklińskiego.
https://www.fakt.pl/kobieta/pl…
gość
gość 07.03.2019, 12:33
Nie wiem kto decyduje o wyborze gwiazd ale powinni wszyscy mieszkańcy, bo tylko młodzi to mają inne gusta i wybierają młodzieżowe zespoły. Młody człowieku! Jak można poniżać kogokolwiek z powodu wieku? Wstydził byś się! Halinka wygląda na 50 lat, nie wygląda jak babcia. Jeszcze nie przyjechała a już podcinasz Jej skrzydła! Ona może przeczytać twój komentarz. A ja nie przepadam za piosenkami Tiny Turner. Jesteś chyba wielbicielem gen. Jaruzelskiego skoro tak nie lubisz pana Kuklińskiego. A z tym mężem to pani Halina dawno się rozwiodła, na długo przed jego śmiercią. A "Filipinki" to był bardzo fajny zespół w tamtych czasach, który już nie występuje więc po co ten prześmiewczy komentarz o gramoleniu się?Dlaczego tak nie lubisz starszych kobiet i je poniżasz, ośmieszasz? Też będziesz stary.
Pp
Pp 07.03.2019, 09:30
Gościu wiek ma swoje prawa, to zapłać i idź na kameralny koncert. Tam będzie z playback. W masówkach to nie wyjdzie, a płacą mieszkańcy i mają prawo decydować.
gość
gość 07.03.2019, 02:30
Bardzo chętnie zobaczę i posłucham Pani Haliny Frąckowiak. Należałoby częściej i więcej zapraszać gwiazdy starszego pokolenia gdyż się wykruszają i więcej nie zobaczymy ich na żywo. Już nie przyjedzie Helena Majdaniec ani Kasia Sobczyk i Jacek Lech, a szkoda. Chętnie zobaczyłabym niedocenianego Feliksa Andrzejczaka, Eleni, Zdzisławę Sośnicką czy Hanię Banaszak...A także, nawet cygańskie zespoły.
Cudze chwalicie...
Cudze chwalicie... 07.03.2019, 05:59
W umigu występuje tercet egzotyczny. Dają niezłe koncerty na sesjach. Wpadnij posłuchać ;-)
muzyk
muzyk 07.03.2019, 08:36
do Cudze chwalicie: nie lubię jak fałszują...
inwestycje zamiast imprez
inwestycje zamiast imprez 06.03.2019, 17:47
Nikitiński musi odejść!!!
......
...... 07.03.2019, 13:19
tobie mjuz naprawdę czas na mączna !
jaki inwestor, taka inwestycja...
jaki inwestor, taka inwestycja... 07.03.2019, 01:22
To, że ci się podoba robienie bezsensownie drogich przetargów nie znaczy że to "inwestycja". Trudno wybrać, który z was lepszy...
Pikuś
Pikuś 07.03.2019, 06:00
To nie ty wybierasz
Pamiętam z kortów Rynkowskiego. Wtedy jeszcze był normalny .... w miarę.
Pamiętam z kortów Rynkowskiego. Wtedy jeszcze był normalny .... w miarę. 06.03.2019, 17:35
Niszczycielski tercet aby dorównać Długoborskiemu czy Piłatowi musiał by najpierw zrewitalizować zniszczone za ich rządów korty i kawiarenkę przy Lagunie. Sawaryn zawarł kilka lat temu jakąś tajną umowę na remont i prowadzenie obiektu. Goście powyrywali wszystkie drzwi w kawiarence. I zniknęli. Ta sprawa powinna trafić do prokuratury kilka lat temu . A jak nie, to niech Sewery płaci za szkody z własnych pieniędzy. OSiR dopiero w 2016 r. zdjął zwisające siatki na kortach. I pomyśleć, że grałem na nich jeszcze w 2014 roku i odbyły się tam mistrzostwa geodetów.
korty? Było coś takiego...
korty? Było coś takiego... 07.03.2019, 01:24
Ta dziwna dzierżawa kortów była bez żadnego przetargu ani ogłoszenia firmie która nie wiadomo skąd nagle się w gabinecie burmistrza wzięła.
I potem nagle umowa została rozwiązana.
A co z kosztami, odpowiedzialnością stron i takimi tam prawniczymi szczególikami srutu tutu?

No i podstawowe pytanie - jaki był sens tego wszystkiego?
trawa
trawa 07.03.2019, 08:37
Korty to symbol braku gospodarności tej ekipy.
?
? 06.03.2019, 17:03
Pani Zalewajko p Halina SPIEWAŁA 40 lat temu. Teraz odcina kupony i bierze kasę od takich naiwnych jak pani. Trzeba było sprawdzić !!! Koniec języka za przewodnika.
zasadnicza różnica
zasadnicza różnica 07.03.2019, 08:38
Przecież Zalewajka drenuje kieszenie podatników a nie swoje.
AJWAJ ALELUJA I DO PRZODU
AJWAJ ALELUJA I DO PRZODU 06.03.2019, 15:01
ten kabaret nie ma koalicji ha ha a on bezapelacyjnie trwa pom przez cały ten jude cyrk kto by nie rzadził tym burdelikiem lokalnym to te same ryje sa od tzwanej KULTURY HA AH AH JUDE CIRCUS HA HA AH https://youtu.be/EdmZYu9Lths
Z urzędu
Z urzędu 06.03.2019, 13:46
Gdzie karłom do Długoborskiego czy Piłata ?
M.
M. 06.03.2019, 12:45
STACHU jaka powaga
M
M 06.03.2019, 12:02
Juz bilety zabukowane, do zobaczenia.
do M
do M 06.03.2019, 12:30
Jakie bilety? Pilnuj żeby działał podkład muzyczny jak będzie śpiewać ta babcia , bo cię ludzie zbiorą haaa
ja słyszałam na żywo
ja słyszałam na żywo 06.03.2019, 11:04
Pani Zalewska twierdzi,że p Halina Frąckowiak jeszcze pięknie śpiewa. Hmmmm pewnie słyszała śpiew tej pani z playbacku
Pamiętasz Milerek
Pamiętasz Milerek 06.03.2019, 17:37
Każdy śpiewać może ……. . Tercet to co dzisiaj planuje zrobić za czasów Henia Piłata wściekle atakował.
CBA
CBA 06.03.2019, 10:24
Drogi się zapadają, a oni marnują nasze pieniądze.
 myślę i widzę
myślę i widzę 06.03.2019, 08:12
Witam ,będę szczery do bólu czy to się komuś podoba czy nie !
Trudno mi zrozumieć burmistrza , radnych ( no bo chyba była zgoda ) i niemych pracowników. Miasto zaniedbane, co widać i nawet czuć, macie Państwo wiele zaniedbań i potrzeb, na które nie ma ponoć środków finansowych. Ale robicie igrzyska dla przyjezdnej gawiedzi za bardzo duże sumy ? Bez zaplecza np WC Do łez rozśmieszają nas ratownicy wodni ( wciskacie tego młodego człowieka wszędzie), którzy mają obstawiać imprezę ! Tylko jako kto ? W jakim kierunku są kształceni czy przeszkoleni i czy mogą to udokumentować ? Czy spacerując po LĄDZIE będą wystrojeni w odzież z napisem "ratownik wodny ".? Ośmieszacie tych młodych ludzi , a przede wszystkim siebie !! Kolesiostwo ?? To daje do myślenia ! Pozdrawiam myślących.
Patryk
Patryk 06.03.2019, 08:19
Igrzyska są potrzebne by się utrzymać przy władzy. Tak jak dobrze widzisz wszędzie dookoła zaniedbania to trzeba odwrócić uwagę i podreperować nadwątlone zaufanie społeczne do beznadziejnego rządzenia.
myślę i widzę
myślę i widzę 06.03.2019, 08:29
Zgoda Patryk, bo coś w tym jest. Myślę jednak, że gdyby ten burmistrz z tych środkód odnowił lub wybudował mieszkania bądź to WC w mieście , to ludzie by wspominali tego pana z szacunkiem i błyskiem radości, a tak wiadomo co będzie....
ja myślę i ja widzę
ja myślę i ja widzę 06.03.2019, 12:44
Ten burmistrz zrobił większe rzeczy dla Gryfina niż to twoje WC i na pewno będą go długo wspominali z szacunkiem i błyskiem radości. Ciekawe co byś pisał jakby nic nie było na Dni Gryfina niech no sobie wyobrażę ...................... także słabo myślisz i słabo widzisz razem z tym twoim Patrykiem..
niestety
niestety 06.03.2019, 17:49
Nazwisko tego burmiszcza historia będzie pisać z małej litery
do 12.44
do 12.44 06.03.2019, 14:11
No cóż "p myśliwy"są ludzie i taborety !!
Patryk
Patryk 06.03.2019, 09:17
Już jest. Stracone 10-lecie.
?
? 06.03.2019, 10:00
Ale tak nie musi być. A jak nie to można zmienić burmistrza i kwita.
wróż
wróż 06.03.2019, 10:54
Już niedługo...
wróżbita
wróżbita 06.03.2019, 12:46
Za 5 lat............
 ha ha ah
ha ha ah 06.03.2019, 07:55
boczek z AC/DC jedziem na hell https://youtu.be/I0bbkizSbEY
kurs myślenia bez nienawiści
kurs myślenia bez nienawiści 06.03.2019, 08:21
Ty Aj Waj nawet nie próbuj się wypowiadać nawet na temat kultury bo nie masz jej za grosz.
kabaret ha ha ah
kabaret ha ha ah 06.03.2019, 14:46
KABARECIARZE JA WAS OLEWAM Z GÓRY Z BOKU I Z PODSKOKU ha ha ah jka kultura ten jude pic nazywacie kulturą ha aha h te badziewie i beznadzieje ha ha ah
Paździoch
Paździoch 06.03.2019, 04:12
Boczek i Boczkowa na czarno.
Kto śpiewał Mniej niż zero ?
Kto śpiewał Mniej niż zero ? 06.03.2019, 03:16
Umysł Seweryna postanowił iść w ślady Długoborskiego i Piłata. Krętacz, kłamca i słaby charakterek.
Mniej niż
Mniej niż 06.03.2019, 12:52
A w czyje ty ślady idziesz ???? Mniej niż zero ? Piszecie na tego Sawaryna takie głupoty że że mózg już tego nie ogarnia. Skąd wy czerpiecie te swoje inspiracje ? Można się tylko domyślać . Zaśpiewaj swojemu idolowi w moim imieniu Mniej niż zero :))
pukt widzenia zależy od grubości siedzenia?
pukt widzenia zależy od grubości siedzenia? 06.03.2019, 13:03
Właściwie - jak odgrzebać numery gazety Tomka Milera sprzed paru lat - to wtedy za wszystko odpowiadał ówczesny burmistrz. A teraz już nie?
na plus
na plus 05.03.2019, 23:11
Nareszcie ambitniej, super.

Pozostałe