Jarmark Moryński 2019
Jarmark Moryński 2019
Jarmark Moryński 2019

Złodziej oczyścił mieszkanie w centrum Gryfina. Ukradł nawet dekoder Polsatu

  • 08.03.2019, 14:48 (aktualizacja 08.03.2019, 15:27)
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Złodziej oczyścił mieszkanie w centrum Gryfina. Ukradł nawet dekoder Polsatu
To było włamanie. Złodziej ukradł z mieszkania laptop marki Toshiba, piłę udarową i… dekoder Polsatu. ZŁodziej wyniósł też pewną sumę, choć niewielką, pieniędzy w gotówce. Poszkodowana gryfinianka wycenia skradzione rzeczy na kilkadziesiąt tysięcy złotych.

Do kradzieży doszło 2 marca 2019 r w mieszkaniu przy ul. Chrobrego w Gryfinie.

Sprawę prowadzi Komenda Policji w Gryfinie.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (29)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

O-O
O-O 12.03.2019, 15:24
To bandyta jeden!
Lelek
Lelek 11.03.2019, 11:21
Lelek
myślnik
myślnik 11.03.2019, 08:06
A mnie zastanawia, co to jest ta piła udarowa. ;)
kuszetka
kuszetka 11.03.2019, 08:53
To ta drogocenna rzecz za killkadziesiąt tysięcy złotych!
Oli
Oli 10.03.2019, 13:33
Walneli się.szkody na pięć tysięcy.cpun z corsy natobil
Pękala
Pękala 10.03.2019, 13:58
Który ćpun z corsy? ZŁapali go?
Swiadek
Swiadek 10.03.2019, 09:57
Patologia cpun z corsy
Wpadles
Wpadles 11.03.2019, 11:23
Wpadles
A. Z.
A. Z. 09.03.2019, 16:59
Piła, laptop, dekoder i drobne to kilkadziesiąt tysięcy?
może
może 09.03.2019, 17:07
Może pozłacane? A może się walneli i chcieli napisać kilka tysięcy.
no
no 09.03.2019, 10:47
Przecież niektórzy ludzie potrafią ukraść nawet wycieraczką spod drzwi.
Atik
Atik 09.03.2019, 13:07
Złodzieju, w momencie, w którym podprowadzasz komuś wycieraczkę spod drzwi zdajesz również legitymację człowieka i wklepujesz sobie nowe dane: ameba umysłowa.
goo
goo 09.03.2019, 10:45
Jeśli kradł laptopa, to pewno CD Rom.
entl
entl 09.03.2019, 10:36
Nawet jeśli jest to dekoder to przywłaszczenie cudzego mienia bez zgody jest kradzieżą, zawsze.
Knagulec
Knagulec 09.03.2019, 09:53
To sie złoczyńca obłowił w dobra
biedronia
biedronia 09.03.2019, 09:25
A ja widziałem jak jeden gość ukradł 0,7 litra wódki, a następnie nie chcąc stracić swojego cennego "łupu", zaczął pić i na raz z butelki na terenie sklepu. Początkowo ochroniarz patrzył i nie wiedział co robić ;))))
Włodek
Włodek 09.03.2019, 09:21
Są gorsi złodzieje i bardziej pazerni. Mam rodzinę w Kostrzynie to tam opowiadali mi, ze jak złodziej wszedł do sąsiadów to nawet ukradł krem do golenia czy szufladę z zamrażarki z jedzeniem. A do tego, co dziwne, rybki z akwarium!!!
rada
rada 09.03.2019, 09:16
Zgłoszenia dotyczącego zablokowania/odblokowania numeru IMEI skradzionego modemu może dokonać Abonent osobiście w Punktach Obsługi Klientów Cyfrowego Polsatu lub przesyłając komplet dokumentów listem poleconym na adres:
Cyfrowy Polsat, Centrum Obsługi Klienta
ul. Łubinowa 4a,
03-878 Warszawa
korpus
korpus 09.03.2019, 09:01
Na dopasowany klucz czy na wyłam?
Z
Z 09.03.2019, 07:54
Niewielka ilość gotówki i straty na kilkadziesiąt tysięcy :) Ktoś chyba za dużo zarabia skoro to dla niego niewiele. No chyba, że dekoder był pozłacany...
Zbig
Zbig 09.03.2019, 11:42
No właśnie kradzieże małych kwot są bardzo mądre (o ile jakiekolwiek kradzieże można nazwać mądrymi). Za takie kwoty grozi co najwyżej mandat, gdyby kradł droższe rzeczy to mógłby pójść siedzieć.
Aga
Aga 09.03.2019, 09:05
Za nowy dekoder z możliwościa nagrywania zapalciłam 730 zł.
Nieznamy
Nieznamy 08.03.2019, 23:20
Biedny zlodziej.Moze potrzebował dekodera Polsatu,więc ukradł.Teraz może spokojnie odbierać sobie Polsat i śmiać się z innych :)
ocho
ocho 08.03.2019, 22:51
Przecież to wszystko sprawka młodzieży wychowanej w ideologii jakijś...Widocznie byli pod działaniem sił nieczystych i zostali nawiedzeni przez samego lucyfera...Lub też pojawił się nowy dopalacz o czarcim działaniu..
Frezor
Frezor 08.03.2019, 17:25
Ja to mam taki miotacz ognia, ktory ustawiam pod swoja nieobecność tak, ze jak ktos wejdzie to mu spali glowe. Odechce sie byc lepkorękim
Janusz
Janusz 08.03.2019, 17:05
Na 8 marca Grażyna dekoder dostała.
Odys
Odys 08.03.2019, 15:29
Glupi ten złodziej czy co? Przecież teraz łatwo namierzą sygnał dekodera!

Pozostałe