Jechał 111 km/h po terenie zabudowanym

  • 9.03.2019, 15:47
  • KWP Szczecin
Jechał 111 km/h po terenie zabudowanym
Minimum 3 miesiące bez prawa jazdy – tak zakończyła się brawurowa jazda 29 – letniego mężczyzny, który kierował samochodem z prędkością 111 km/h. O tym fakcie informujemy ku przestrodze.

Wczoraj (8 marca 2019 r.) około godziny 17:20 policjanci z drawskiej drogówki dokonując pomiaru prędkości na jednej z ulic Złocieńca zatrzymali do kontroli samochód osobowy marki Ford Mondeo, którego kierujący nie przestrzegał ograniczenia prędkości i jechał o 61 km/h za szybko.

Mężczyźnie za tak wysokie przekroczenie prędkości na obszarze zabudowanym funkcjonariusze zatrzymali prawo jazdy, a ponadto za popełnione wykroczenie został ukarany mandatem w wysokości 400 zł i na jego kontro trafiło 10 punktów karnych.

KWP Szczecin
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (18)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Gosia
Gosia 10.03.2019, 12:08
A u nas radny jeździ z 0,8 i nic. Radny Sawaryna, bo jakby radny z KO och to by mordę darli.... Szczególnie taki jeden.
Gosia
Gosia 10.03.2019, 10:13
I co z tego, ze ku przestrodze informujecie a jak on miał to gdzieś. Taki typ nie myśli. Dopiero jakby zabił w wyniku przekroczonej prędkości to w więzieniu miałby o czym myśleć.
Gryfinianka
Gryfinianka 10.03.2019, 00:53
Zdjęcie pochodzi z Gryfina koło stacji cpn a podajecie sytuację ze Złocienieca.
abberacja
abberacja 10.03.2019, 09:55
A ty myślisz że policjanci biorą ze sobą dziennikarzy aby robić zdjęcia piratom? To nie takie skrzywienie że w UMiG burmistrz zaprasza paparazzi aby mu zdjęcie robili jak rozdaje kwiatki.
chwyty poniżej pasa
chwyty poniżej pasa 10.03.2019, 01:05
Trzeba walczyć o klikalność wszelkimi metodami :-)
do konkurencji:)
do konkurencji:) 10.03.2019, 06:32
Za niektóre chwyty potem publicznie przeprasza Sawaryn, prawda?
atest
atest 10.03.2019, 00:27
A skąd policja wiedziała, że jechał 111㎞/h? Czy przyrząd pomiarowy miał aktualny atest?
jasność
jasność 10.03.2019, 00:24
W terenie zabudowanym do 50-tki i wszystko jasne.
Gość
Gość 10.03.2019, 00:17
I dlatego kary za takie coś i tym podobne wydarzenia są za niskie. A ile gostek z burzą krwi i hormonów by dostał jakby kogoś zabił ? Wyszedłby z samochodu i płakał, , ja nie chciałem? Albo jak by miał dobrego papugę to wywinął by się zawiasami? Każdy kierowca ma prawo jazdy każdy samochód ma rejestrację, wmontować w każdy samochód moduł internetowy który zidentyfikuje kierowcę czy nie ma cofniętych uprawnień do kierowania i nie pozwoli uruchomić jakiegokolwiek pojazdu a brak lub obejście tego modułu karać tak żeby kapcie pospadały. Niemcy i inne kraje właśnie wysokimi karami sprawdziły porządek ale też nie dokońca gdyż zawsze znajdą się szaleńcy łamiący wszystkie kanony przyzwoitosci a później żal, ja niechcialem! Masz jechać tak aby nie stwarzać zagrożenia a jak ci się spieszy to se kup samolot. Wolniej jedziesz dalej zajedziesz a szybcy i wściekli to albo na filmie albo na cmentarzu
mondea
mondea 10.03.2019, 00:12
Hmmm.... tylko 111 to mało żeby pisać o nim...tego klasa samochodu wymoga...o co tu chodzi..
Cycu
Cycu 9.03.2019, 23:29
Pomorska w Drawsku 😥😂😥
Pedał
Pedał 9.03.2019, 23:27
A co kogo obchodzi Drawsko!!! 
prewencja
prewencja 10.03.2019, 00:14
No to ci miażdżyca łeb atakuje. Martw się o własny portal. Jak nie chcesz, nie czytaj.
A co do meritum - lepiej informować na przykładzie innych, niż mieć "newsa" z powiatu w postaci radnego z promilami albo tragicznego wypadku bo kierowca przygazował.

To jak z informacją o "metodzie na wnuczka" - lepiej pokazywać, uczulać i przestrzegać na przykładzie innych niż czekać aż się zdarzy sąsiadom z bloku.
obcy
obcy 9.03.2019, 20:05
Pomorska i czarna mamba
Knagulec
Knagulec 9.03.2019, 20:01
Drawsko jakaś nowa dzielnica w Gryfinie
emc2
emc2 9.03.2019, 18:29
insygnia 52 ul pomorska
gryfiniak
gryfiniak 9.03.2019, 16:23
Przecież to na Pomorskiej jest!

Pozostałe