Jarmark Moryński 2019
Jarmark Moryński 2019
Jarmark Moryński 2019

Kradną przęsła na przejeździe

  • 10.03.2019, 11:29 (aktualizacja 10.03.2019, 12:26)
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Kradną przęsła na przejeździe
Służba Ochrony Kolei poinformowała, że na jednym z przejazdów kolejowych w naszym powiecie grupka młodzieży kradnie przęsła kolejowe. Sprawą zajęła się policja.

Do kradzieży doszło dziś rano 10 marca 2019 r. na przejeździe kolejowym w Bielinie (gmina Moryń).

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (16)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

kolejarz emeryt
kolejarz emeryt 11.03.2019, 21:19
przęsło kolejowe - to odcinek toru kolejowego między dwoma kolejnymi złączeniami szyn ... !
Robert
Robert 11.03.2019, 21:52
Dzięki za rzeczową odpowiedź. Jeżeli faktycznie wyciągają tory-szyny po których jeżdżą ludzie pociągami, to już podpada pod terroryzm ... chyba jednak ałtor"" poyebał coś w nazewnictwie.
kolejarz emeryt
kolejarz emeryt 12.03.2019, 10:15
Chyba masz rację ! Bo prawdopodobnie chodzi tu o przęsła ogrodzeniowe lub szlabanowe , ale nie wiem ... !
Eliminator
Eliminator 12.03.2019, 15:18
Może chodzi o przęsła szlabanów ?? Hmm... może jakieś sprostowanie od redakcji w tej sprawie? Bo nie wiadomo czego się spodziewać na tym przejeździe kolejowym.
Ogrodniczka
Ogrodniczka 10.03.2019, 19:49
Ha ha haha
Ogrodnik
Ogrodnik 10.03.2019, 18:42
Kupiem Pu kilo maryhy
śpij w ubraniu
śpij w ubraniu 10.03.2019, 19:22
Skoro się pochwaliłeś to nie zdziw się teraz jak zapukają do ciebie policjanci i zapytają o to przestępstwo.
H..... U........ J
H..... U........ J 10.03.2019, 18:41
Po wiele mata złom na złomowcu?
Ajajwajajajjajjajjajajajaj***ajaajbujajajaa
Ajajwajajajjajjajjajajajaj***ajaajbujajajaa 10.03.2019, 15:24
Co ukradneli?
sołtys
sołtys 10.03.2019, 15:09
Po ile u was w Gryfinie skupują żywca?
paweł
paweł 10.03.2019, 13:51
A może to złodziejskie nasienie z Troszyna znane z kradzieży złomu w kilku województwach?
pichcik
pichcik 10.03.2019, 12:33
Dali się nagrać kamerom?
sprawiedliwośc
sprawiedliwośc 10.03.2019, 13:06
Ha ha ha buraki bielińskie w zębach teraz te przęsla przyniesiecie bu ha ha ah.przy okazji za chwilę usłyszycie pukanie do waszych izb i zapewniam was że to nie będą kolędnicy.Drżyjcie buraki cebulaki
Robert
Robert 10.03.2019, 12:32
Mam prawie pięćdziesiąt lat, trochę wyobraźni, ale ni chu chu nie przychodzi mi do głowy cóż to są te przęsła kolejowe. Nie wiem czy mi spie.lił pociąg, czy ałtor"" na tenów pociąg nie zdążył.
heh
heh 10.03.2019, 12:41
Moze most tam wybudowali? Tylko jaka rzeka tam płynie?
kotwa
kotwa 10.03.2019, 12:16
Może młodzież dostała za zadanie przynieść złom do szkoły?

Pozostałe