Ewa Dudar do Parlamentu Europejskiego 2019
Ewa Dudar do Parlamentu Europejskiego 2019
Ewa Dudar do Parlamentu Europejskiego 2019

Kto porzucił audi na poboczu

  • 10.03.2019, 11:41 (aktualizacja 10.03.2019 12:23)
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Kto porzucił audi na poboczu il.
Samochód został porzucony w nocy w sobotę. Nie wiadomo gdzie jest jego właściciel. Numer na tablicach zaczyna się na GPU...

Samochód został porzucony wczoraj przed północą w rowie na drodze krajowej nr 26 koło Chojny przy drodze na Krupin. 

-Pojazd został sprawdzony i nie jest poszukiwany, Jak wynika z informacji, nie zagraża bezpieczeństwu w ruchu. Trwają ustalenia wlaściciela pojazdu - informuje nas Marcin Karpierz, rzecznik prasowy komendanta powiatowego policji w Gryfinie.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (24)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

oooo
oooo 14.03.2019, 10:35
Wygląda jak Audi RS6, które majątek kosztuje.
...
... 12.03.2019, 21:14
złodzieje odstawili auto. i sprawdzali czy nikt sie nie zainteresuje.
Spokojny
Spokojny 11.03.2019, 21:10
Auto o ile wiem to nie było porzucone i nie przed północą tylko po czwartej rano jak mówimy o tym
Jak zawsze na posterunku. Czuwaj
Jak zawsze na posterunku. Czuwaj 11.03.2019, 06:07
GPU... to z gryfińskiego PUKU auto. Pewnie ktoś pracował przy koszeniu pobocza a redaktór po zdjęciach od ORMOwca dokonał z nim obywatelskiego przejęcia bryki. Wszystko z połykiem.
"praca na poboczu"- che che che che
"praca na poboczu"- che che che che 11.03.2019, 07:12
Jak takim wózkiem jeżdżą kosić trawy - to nic dziwnego, że w gminie nie widać efektów...
Beka
Beka 10.03.2019, 23:03
Dlaczego nie podajecie pelnej rejestracji.pojazdu.
Arizona
Arizona 10.03.2019, 18:26
Dr kidler w jakim gryfinie tu o chojnie mowa imbecyl do potęgi.
Arizona
Arizona 10.03.2019, 17:25
Chyba wiem gdzie mieszkam.szczecinska i juz
znalazłem właściciela
znalazłem właściciela 10.03.2019, 19:25
To ty mieszkasz w tym samochodzie?
dr kidler
dr kidler 10.03.2019, 17:35
Mylisz się,mieszkasz w Tworkach a tylko czasowo znalazleś się w Gryfinie imbecylu
Byku
Byku 10.03.2019, 16:56
A kto bogatemu zabroni parkowac w rowie hahahahaha
decha
decha 10.03.2019, 16:47
To dlaczego nie funkcjonuje w mieście firma złomowa, przecież to super biznes i szmal!
Beka
Beka 10.03.2019, 16:28
Jechal do Arizony był napalony i porzucił auto
widuchowiak
widuchowiak 10.03.2019, 16:45
Przecież Arizona jest w USA!
Beka
Beka 10.03.2019, 17:08
Dobre nie on byl bardzo mocno napalony
miejscowy
miejscowy 10.03.2019, 17:16
Arizona to Night Club obok!
Baczul
Baczul 10.03.2019, 15:08
Tusk jechal na zebranie pederastow z lgtb będą uczyć masturbacji 3 latków
Domyślny
Domyślny 11.03.2019, 03:42
Wiesz bo byłeś uczestnikiem tego spotkania? 🤭
bezdomny
bezdomny 10.03.2019, 14:31
Podejrzewam, że tym samochodem jechał bezdomny do Torunia, ale w gęstej mgle stracił orientację i wjechał do rowu, mocno się poobijał i w szpitalu zmarł...Samochodzik lekko się zakurzył i stoi w rowie czekając na obdarowanego nowego właściciela.
Arizona
Arizona 10.03.2019, 13:22
Jaki krupin teraz szczecinska
chyba
chyba 10.03.2019, 14:31
Szczecińska jest do zabudowań, do znaku
bezdomny
bezdomny 10.03.2019, 13:00
Ojciec Tadeusz nie chce już samochodzików to co miałem zrobić? Zostawiłem na poboczu,bierzcie i jezdzijcie ile i gdzie chcecie tego badziewia niemieckiego u mnie dostatek.acha jakby co to beczke paliwa jeszcze dam.Ile maju tyle daju
miks
miks 10.03.2019, 12:51
Jakby było otwarte to większe podejrzenia.
zapominalski
zapominalski 10.03.2019, 12:19
To chyba ja. Ale nie pamiętam czy mam taki samochód.

Pozostałe