Nowa galeria i stacja paliw w Gryfinie

  • 11.03.2019, 20:55 (aktualizacja 11.03.2019 21:20)
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Nowa galeria i stacja paliw w Gryfinie
Na południe od Lidla powstaje nowa galeria handlowa. W zasadzie rozbudowywana jest galeria Parku Handlowego firmy Saller. Po dkoniec roku będziemy mieli nowe sklepy w Gryfinie. I kolejną stację paliw.

Stacja paliw powstanie zaraz przy wjeździe do Lidla, po lewej stronie. Na ul. Łużyckiej można się zatem spodziewać jeszcze większej ilości korków. Zwłaszcza w pewnych porach dnia. Aż prosi się o nowe rowiązania komunikacyjne.

W ciągu kilku miesięcy powstanie kilkanaście lokali usługowo handlowych. Inwestorem jest niemiecka Grupa Saller Polbau. Do października galeria powinna być już gotowa. 

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (6)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (75)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

plusk
plusk 17.03.2019, 12:04
Przez dyskonty to centrum miasta umiera. Co nam zostało? Ciastkarnie, apteki i banki.
Chińskie buble nie dla wszystkich
Chińskie buble nie dla wszystkich 15.03.2019, 08:22
Jak to będzie taka galeria jak za Lidlem.. to ilość moich wizyt kończy się za pierwszym razem.
Tutejszy
Tutejszy 15.03.2019, 08:16
Sklepów mamy dość... Ale restauracji, kawiarni jak na lekarstwo... Szkodam
alka
alka 14.03.2019, 15:11
CPN w mieście? Ktoś miał siłę przebicia:)
spiskowa teoria dziejów
spiskowa teoria dziejów 14.03.2019, 15:59
Stacja benzynowa była tam już w latach sześćdziesiątych gdy ten teren i hale należały do POMu
klient
klient 14.03.2019, 08:41
Gdyby były konsultacje z prawdziwego zdarzenia to wtedy władza by wiedziała w jakim kierunku iść. Ale konsultować chcieli jak był Piłat a teraz nie liczą się z ludźmi.
I...
I... 14.03.2019, 08:25
Mentalność społeczeństwa. ..narzekania. .wiecznie jakieś,, ale"
Wam nigdy nie dogodzi...
Darioos
Darioos 13.03.2019, 12:07
Jaki urząd wydał zezwolenia na budowę takiego kompleksu budowlanego bez bezpiecznego i bezkolizyjnego wyjazdu z centrum handlowego. U nas musi dojść do kilku wypadków żeby ktoś poszedł po rozum do głowy. Kto odpowiada za to?
bezpieczny wjazd na niebezpieczną drogę????
bezpieczny wjazd na niebezpieczną drogę???? 13.03.2019, 14:15
Gmina bez gospodarza. A swoją drogą - jak gmina na Łużyckiej zablokowała wszystkich, bo nie potrafiła ogarnąć burzowej kanalizacji - to jak ma wymagać "bezpiecznego" włączenia w Łużycką, jak kurna WJECHANIE NA ŁUŻYCKĄ TO Z DEFINICJI NIEBEZPIECZEŃSTWO?
Z Osiedla Południe
Z Osiedla Południe 13.03.2019, 08:44
I wyjazd na drogę śmierci.
......
...... 13.03.2019, 06:09
żeby to ilość stacji paliw wpłynęła na cenę .Galerii handlowych coraz więcej .tylko że asortyment towarów w galeriach nader mierny.Przykładowo; Buty rozmiarowo na nogi tancerki .Ubrania dla polaków młodych i wysmukłych .Kosmetyki (dezodoranty ,perfumy) beznadziejne .O spożywce to w ogóle nie mówie.Mięsa to podstawowe asortymenty.No i te ceny .Niby nie ma u nas inflacji .rosną powolutku niepostrzezenie ale nieubłagalnie.zastanawiam sie tylko czy Gryfino ma takie zdolności nabywcze.
kierowca
kierowca 13.03.2019, 04:46
Ktoś wie jaka stacja paliw ?
Diesel+
Diesel+ 14.03.2019, 16:03
Jak zwykle przy lidlach będzie Shell
obcy kapitał
obcy kapitał 15.03.2019, 07:10
Na razie stawiają tylko te markety, stacja benzynowa będzie budowana za dwa-trzy lata
Gryfinianka
Gryfinianka 15.03.2019, 05:04
Pracuje w shell i jak bym.cis wiedziala to juz bym apljkowala a to niemiecka firma to raczej nie a jak ktos cos wie to ja chetnie zloze aplikacje
Nicpoń
Nicpoń 12.03.2019, 21:12
a oranżada będzie ? bo te bułki czosnkowe w lidlu takie łykowate
zgr-edo
zgr-edo 12.03.2019, 20:47
Galeria handlowa- dumnie brzmi, to tak samo jak nazywanie restauracją baru szybkiej obsługi Mac Donalda. Ciekawe kto zatwierdził pomysł aby w takim miejscu zrobić stację paliw. Łużycka od kilku lat rozgrzebana, nie ma winnych tego stanu rzeczy, brak drogi alternatywnej, ale ....
https://gazetakrakowska.pl/w-w…
klientka
klientka 12.03.2019, 15:36
Może teraz przestanę jeździć na zakupy do Szczecina
kolizja
kolizja 12.03.2019, 13:57
Co by tam nie było , to wjechać i wyjechać - to dopiero będzie teraz ,, polka ,, ...!
pesto
pesto 12.03.2019, 15:36
Już teraz jest cyrk.
takie życie
takie życie 12.03.2019, 12:15
Dla jednych cios, a dla innych sztos.
Kika
Kika 12.03.2019, 11:05
Jeżeli niemiecka to tylko Kaufland!!!
Ludzie ogarnijcie się
Ludzie ogarnijcie się 12.03.2019, 12:00
Przecież Lidl nie postawi sobie konkurencyjnego Kauflandu czy Aldika :-)
Gosc
Gosc 12.03.2019, 22:11
https://en.m.wikipedia.org/wik… moze postawic zadna konkurencja
Gosc
Gosc 12.03.2019, 22:06
Lidl i kaufland jest wlasnoscia pana schwarca takze nie ma przeciwwskazan na postawienie kauflanda
nie
nie 12.03.2019, 23:49
no właśnie tym bardziej nie będzie robił sobie konkurencji. Prędzej by wybudował obok cudzego sklepu...
domysł
domysł 12.03.2019, 12:29
no chyba że szef jednej spółki pracuje także w drugiej...
Babar
Babar 12.03.2019, 12:50
To tylko w Polsce. Szef jednej spółki szefem drugiej albo burmiszcz czy członek. Popatrz na Mnieczysława. Zaradnego. Burniszcz, rada nadzorcza w PGE, członek zarządu SOM, właściciel ziemski, myśliwy . i....itd. I nigdzie go ni ma.
agra
agra 12.03.2019, 12:12
Kto da więcej ten wygra!
Baczul gej
Baczul gej 12.03.2019, 09:22
Zamiast następne niemieckie gówno to już kauflanda otwórzcie. Jarek dzialaj szybciej bo polska ginie
***ina
***ina 12.03.2019, 09:03
A rodzinny szmatławiec co na to ? Cwalił ostatnio.
archeolog
archeolog 12.03.2019, 09:25
Nie było stanowiska z ratusza!
gryfinianka
gryfinianka 12.03.2019, 08:33
Jeju, kolejny chińczyk??!!! za dużo tych chińskich marketów już jest!!!
wzywam do skutku
wzywam do skutku 12.03.2019, 08:15
Lepiej napiszcie co się dzieje na 11 Listopada!!!???????? Przecież to jest cyrk!!!!! Mamy już marzec i wciąż nie jest to ukończone. Godności trochę!!!!!!!!!!
Cześć
Cześć 12.03.2019, 09:23
Nie ten temat
Miller musi odejść
Miller musi odejść 12.03.2019, 09:24
Prywatna firma zrobi w 8 miesiecy, a jak robi gmina to obsuwy. Jak najbardziej na temat.
"mapkę poproszę"
"mapkę poproszę" 12.03.2019, 09:48
poprawka - prywaciarz zrobi w tym czasie i drogi i parking i przede wszystkim budynek. A gmina na 11 listopada o Łużyckiej nie wspominając pewnie w tym czasie szuka mapki...
somsiad
somsiad 12.03.2019, 08:24
O przepraszam na 11 Listopada w Mieszkowicach jak bylo tak bylo.Warawa nawalony jak ruski plecak,Grucha kozy juz nie .....Ogólem patologia kwitnie niczym rzepak na wiosnę
sąsiad z Gryfina
sąsiad z Gryfina 12.03.2019, 11:28
Podobnie jak u nas.

Pozostałe