Jarmark Moryński 2019
Jarmark Moryński 2019
Jarmark Moryński 2019

Nowa galeria i stacja paliw w Gryfinie

  • 11.03.2019, 20:55 (aktualizacja 11.03.2019, 21:20)
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Nowa galeria i stacja paliw w Gryfinie
Na południe od Lidla powstaje nowa galeria handlowa. W zasadzie rozbudowywana jest galeria Parku Handlowego firmy Saller. Po dkoniec roku będziemy mieli nowe sklepy w Gryfinie. I kolejną stację paliw.

Stacja paliw powstanie zaraz przy wjeździe do Lidla, po lewej stronie. Na ul. Łużyckiej można się zatem spodziewać jeszcze większej ilości korków. Zwłaszcza w pewnych porach dnia. Aż prosi się o nowe rowiązania komunikacyjne.

W ciągu kilku miesięcy powstanie kilkanaście lokali usługowo handlowych. Inwestorem jest niemiecka Grupa Saller Polbau. Do października galeria powinna być już gotowa. 

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (6)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (89)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

AJWAJ ALELUJA I DO PRZODU
AJWAJ ALELUJA I DO PRZODU 25.03.2019, 20:20
https://youtu.be/O4C5HqNw86Q TYLKO KAPLICY BRAK https://youtu.be/9qZfF0GotCI
ajwaj aleluja i do przodu
ajwaj aleluja i do przodu 25.03.2019, 18:35
A KTO BYŁ WŁAŚCICIELEM TERENU OTO JEST PYTANIE?????
Gryfskand
Gryfskand 25.03.2019, 19:06
Kpisz czy o drogę pytasz?
TEN SAM
TEN SAM 25.03.2019, 19:35
nie wiem POM CHEMAK CZY KTOŚ INNY HA AH AH
Gryfskand
Gryfskand 25.03.2019, 20:38
No to zgaduj dalej ha ha ha ah
kpt Wagner
kpt Wagner 25.03.2019, 18:46
To są pytania, na które nie oczekuję odpowiedzi, te odpowiedzi znam, a nawet gdybym ich nie znał, to i tak by mnie nie interesowały, jak zresztą i pytania. Znam wszystkie możliwe pytania i wszystkie odpowiedzi; i jeśli mimo to je zadaję, to dlatego, że jest to, niestety, mój obowiązek. Zrozumieliście? Co do wspomnianego mojego obowiązku to chcę jeszcze dodać, że mój stosunek do tegoż obowiązku jest moją osobistą i całkowicie prywatną sprawą, co zwalnia mnie od wszelkich dalszych komentarzy, przypisów, suplementów i gloss. Zrozumiałeś parchatku?
Mieszkaniec
Mieszkaniec 25.03.2019, 16:45
Czy w Gryfinie ktoś gospodarczo myśli..przecież ul Łużycka jest już w tej chwili zatłoczona i w takim miejscu planuje się budowę galerii która bardziej utrudni ruch na tej ulicy...droga śmierci.
AJWAJ ALELUJA I DO PRZODU
AJWAJ ALELUJA I DO PRZODU 25.03.2019, 17:24
TAM GDZIE KOŃCZY SIE SENS I LOGIKA ZACZYNA SIĘ GRAJDOŁ GRYFINO ZE SW TRÓJCĄ HA HA AH
Von Nogay
Von Nogay 25.03.2019, 18:49
W moich oczach jesteś nędznym gadem, omyłkowo tylko nazywanym człowiekiem, Buszmenie
AJWAJ ALELUJA I DO PRZODU
AJWAJ ALELUJA I DO PRZODU 25.03.2019, 19:43
https://youtu.be/y98lnrWXLVU BUDUJEMY JUZ NA KRYMIE POD CHARKOWEM A TERAZ W GRYFINIE EKSPANSJA 4 RZESZY TRWA TERAZ W GRYFINIE HA HA AH
ajwaj aleluja i do przodu
ajwaj aleluja i do przodu 25.03.2019, 19:34
ty dalej w szpitalu ha ha ah https://youtu.be/JsTvrSvqmBk
he
he 25.03.2019, 16:48
Żartujesz?!
plusk
plusk 17.03.2019, 12:04
Przez dyskonty to centrum miasta umiera. Co nam zostało? Ciastkarnie, apteki i banki.
nasze , moje , twoje ...?
nasze , moje , twoje ...? 27.03.2019, 10:22
No to załóż , zainwestuj , wybuduj , wypromuj - co innego ...! A nie tylko krytykujesz lub oczekujesz od innych , aby zrobili to co tobie się będzie podobało ...! Biznes to biznes ...!
Chińskie buble nie dla wszystkich
Chińskie buble nie dla wszystkich 15.03.2019, 08:22
Jak to będzie taka galeria jak za Lidlem.. to ilość moich wizyt kończy się za pierwszym razem.
Tutejszy
Tutejszy 15.03.2019, 08:16
Sklepów mamy dość... Ale restauracji, kawiarni jak na lekarstwo... Szkodam
alka
alka 14.03.2019, 15:11
CPN w mieście? Ktoś miał siłę przebicia:)
spiskowa teoria dziejów
spiskowa teoria dziejów 14.03.2019, 15:59
Stacja benzynowa była tam już w latach sześćdziesiątych gdy ten teren i hale należały do POMu
klient
klient 14.03.2019, 08:41
Gdyby były konsultacje z prawdziwego zdarzenia to wtedy władza by wiedziała w jakim kierunku iść. Ale konsultować chcieli jak był Piłat a teraz nie liczą się z ludźmi.
I...
I... 14.03.2019, 08:25
Mentalność społeczeństwa. ..narzekania. .wiecznie jakieś,, ale"
Wam nigdy nie dogodzi...
Darioos
Darioos 13.03.2019, 12:07
Jaki urząd wydał zezwolenia na budowę takiego kompleksu budowlanego bez bezpiecznego i bezkolizyjnego wyjazdu z centrum handlowego. U nas musi dojść do kilku wypadków żeby ktoś poszedł po rozum do głowy. Kto odpowiada za to?
Jak się da to się zrobi
Jak się da to się zrobi 25.03.2019, 19:06
Heniek załatwił ;-)
bezpieczny wjazd na niebezpieczną drogę????
bezpieczny wjazd na niebezpieczną drogę???? 13.03.2019, 14:15
Gmina bez gospodarza. A swoją drogą - jak gmina na Łużyckiej zablokowała wszystkich, bo nie potrafiła ogarnąć burzowej kanalizacji - to jak ma wymagać "bezpiecznego" włączenia w Łużycką, jak kurna WJECHANIE NA ŁUŻYCKĄ TO Z DEFINICJI NIEBEZPIECZEŃSTWO?
Z Osiedla Południe
Z Osiedla Południe 13.03.2019, 08:44
I wyjazd na drogę śmierci.
......
...... 13.03.2019, 06:09
żeby to ilość stacji paliw wpłynęła na cenę .Galerii handlowych coraz więcej .tylko że asortyment towarów w galeriach nader mierny.Przykładowo; Buty rozmiarowo na nogi tancerki .Ubrania dla polaków młodych i wysmukłych .Kosmetyki (dezodoranty ,perfumy) beznadziejne .O spożywce to w ogóle nie mówie.Mięsa to podstawowe asortymenty.No i te ceny .Niby nie ma u nas inflacji .rosną powolutku niepostrzezenie ale nieubłagalnie.zastanawiam sie tylko czy Gryfino ma takie zdolności nabywcze.
kierowca
kierowca 13.03.2019, 04:46
Ktoś wie jaka stacja paliw ?
Diesel+
Diesel+ 14.03.2019, 16:03
Jak zwykle przy lidlach będzie Shell
obcy kapitał
obcy kapitał 15.03.2019, 07:10
Na razie stawiają tylko te markety, stacja benzynowa będzie budowana za dwa-trzy lata
Gryfinianka
Gryfinianka 15.03.2019, 05:04
Pracuje w shell i jak bym.cis wiedziala to juz bym apljkowala a to niemiecka firma to raczej nie a jak ktos cos wie to ja chetnie zloze aplikacje
Nicpoń
Nicpoń 12.03.2019, 21:12
a oranżada będzie ? bo te bułki czosnkowe w lidlu takie łykowate
zgr-edo
zgr-edo 12.03.2019, 20:47
Galeria handlowa- dumnie brzmi, to tak samo jak nazywanie restauracją baru szybkiej obsługi Mac Donalda. Ciekawe kto zatwierdził pomysł aby w takim miejscu zrobić stację paliw. Łużycka od kilku lat rozgrzebana, nie ma winnych tego stanu rzeczy, brak drogi alternatywnej, ale ....
https://gazetakrakowska.pl/w-w…
klientka
klientka 12.03.2019, 15:36
Może teraz przestanę jeździć na zakupy do Szczecina
kolizja
kolizja 12.03.2019, 13:57
Co by tam nie było , to wjechać i wyjechać - to dopiero będzie teraz ,, polka ,, ...!
pesto
pesto 12.03.2019, 15:36
Już teraz jest cyrk.
takie życie
takie życie 12.03.2019, 12:15
Dla jednych cios, a dla innych sztos.
Kika
Kika 12.03.2019, 11:05
Jeżeli niemiecka to tylko Kaufland!!!
Ludzie ogarnijcie się
Ludzie ogarnijcie się 12.03.2019, 12:00
Przecież Lidl nie postawi sobie konkurencyjnego Kauflandu czy Aldika :-)
Gosc
Gosc 12.03.2019, 22:11
https://en.m.wikipedia.org/wik… moze postawic zadna konkurencja
Gosc
Gosc 12.03.2019, 22:06
Lidl i kaufland jest wlasnoscia pana schwarca takze nie ma przeciwwskazan na postawienie kauflanda
nie
nie 12.03.2019, 23:49
no właśnie tym bardziej nie będzie robił sobie konkurencji. Prędzej by wybudował obok cudzego sklepu...
domysł
domysł 12.03.2019, 12:29
no chyba że szef jednej spółki pracuje także w drugiej...
Babar
Babar 12.03.2019, 12:50
To tylko w Polsce. Szef jednej spółki szefem drugiej albo burmiszcz czy członek. Popatrz na Mnieczysława. Zaradnego. Burniszcz, rada nadzorcza w PGE, członek zarządu SOM, właściciel ziemski, myśliwy . i....itd. I nigdzie go ni ma.
agra
agra 12.03.2019, 12:12
Kto da więcej ten wygra!
Baczul gej
Baczul gej 12.03.2019, 09:22
Zamiast następne niemieckie gówno to już kauflanda otwórzcie. Jarek dzialaj szybciej bo polska ginie

Pozostałe