Wiemy kiedy będą wybory uzupełniające

  • 11.03.2019, 21:26
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Wiemy kiedy będą wybory uzupełniające
Wybory uzupełniające odbędą się w niedzielę 28 kwietnia 2019 r. Komisarz wyborczy postanowił, że właśnie w ten dzień odbędą się ponowne wybory do Rady Gminy Widuchowa w okręgu wyborczym nr 12.

Dodatkowe wybory obejmą mieszkańców z miejscowości Pacholęta, Marwice i Czarnówko.

Dwa tygodnie wczesniej wybory uzupełniajace odbęda się w jednym z okręgów w Cedyni.

W Widuchowej (podobnie jak w Cedyni) ponowne wybory to to skutek wniesienia protestu wyborczego przez pełnomocnika KWW Anny Kusy Kłos. W tej sprawie orzekł sąd. Pisaliśmy o tym tu:

https://www.igryfino.pl/wiadomosci/31278,beda-nowe-wybory-uzupelniajace

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (26)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Do mamuśki
Do mamuśki 15.03.2019, 23:51
Dyrek to ma swoje macki wszędzie , jak można być takim perfidnym człowiekiem On jest zdolny do wszystkiego takiego człowieka należy omijać bo fałsz i matactwo ma wypisane na twarzy
do mamuśki
do mamuśki 17.03.2019, 17:51
Cynizm i donosicielstwo też. Utopiłby Cię w łyżce wody, On po trupach do celu. Gotowy do wszystkiego aby kogoś, kto nie z nim zniszczyć.
Mamuska
Mamuska 15.03.2019, 17:49
Do żelechowianina!!! To prawda z tym przedszkolem dosłownie nic tylko ploty kawka i nic poza tym ale mylisz się że zostaną zwolnione to przyjaciółki Pana Dyrka czują się bardzo pewne siebie
Boicie się Pani Marii
Boicie się Pani Marii 15.03.2019, 07:27
Zrobiliście falstart, bo boicie się że Pani Maria wygra, więc zaczynacie swoimi metodami, czasy się zmieniają i powinniście o tym wiedzieć. Jest to wasza bezradność jak widać. Nie wiem jak długo jeszcze panu ZP uda się bazować na swojej pracy w służbach i chwaleniem się, że ma mocno umocowanych kupli z dawnych czasów. Są to już najczęściej pieski bez zębów, które jeszcze poszczekują. Jeżeli ludzie zagłosują na tego pana,który jedyne co miał jako swój atut na jednym z zebrań przedwyborczych, to chwalenie się swoją pracą w służbach i swoimi zasługami w dręczeniu ludzi to Pani Maria nie musi się martywić o wynik wyborów. Zapytajcie mieszkanców Czarnówka co im pomógł lub Pacholąt, Załatwiał tylko swoje sprawy, budowę, kupno działek, wycięcie egzotycznych drzew w parku - swoją drogą do sprawdzenia czy miał pozwolenia na to. Tym może się pochwalić,
A nie strasz koleś mieszkańców "większością" w radzie, bo są sprawy które muszą być załatwione poza rad a,m a Pani Maria ma doświadczenie i wie gdzie "pukać'" i jak załątwiać sprawy.
Pani Mario - wygra uczciwość i zaangażowanie, A pan Z. nie będzie wspał spokojnie do wyników wyborów. Pozdrawiam Panie ZP
Wyborca
Wyborca 14.03.2019, 23:30
Do ludzi z okręgu...
Zastanawiam się kto z tego okręgu zdecyduje sie zagłosować na Panią Marię.
Ona sama jak by chciała by coś było zrobione w jej miejscowości to powinna głosować na Z.P. jezeli będzie kandydował...
No bo co ta pani w mniejszości w radzie, w konflikcie z wójtową, moze zaoferować mieszkańcom...?
Podpowiem...
Nic ...
Teraz kiedy wiadomo jaki jest układ w radzie nie jest w stanie obiecać niczego ...
Powiedzenia
do wyborcy
do wyborcy 17.03.2019, 18:04
Podejrzewam, że jest do wypowiedź pana Z.P. i jego pełnomocnika. Uważają, że to jest sposób na wygranie nieuczciwych ponownych wyborów.
Co do wójtowej to ona dla Pacholąt może tylko pokazać zęby , a nie inwestycje, bo na to ją nie stać.
Uuuu
Uuuu 17.03.2019, 13:01
Do wyborcy : gratuluję myślenia. Czyli według Ciebie kto nie jest z opcji wójtówej jest przeciwko niej ? Ładne świadectwo wystawiasz wójtowej, że skoro ktoś myśli inaczej jak ona to nic nie dostanie. Brawo !!! Pewnie wójtówa będzie zadowolona z tej oceny.
Do egzorcysty
Do egzorcysty 14.03.2019, 22:55
Potwór potwór z niego i w dodatku ciasteczkowy wszystkie ciasteczka wyżre jakie tylko mu położą przed nosem
rodzic
rodzic 13.03.2019, 19:02
Tylko nie dyrektor on sie nie nadaje chyba konkurs na nowego dyrektora bedzie uczciwie rozstrzygniety on w Krzywinie szkole onie on to doprowadzi do ruiny ma doradcow co wogole nie maja pojecia no i czas najwyzszczy zatrudnic do przedszola pania z wyksztalceniem nie jak pani I.R
zelechowianin
zelechowianin 14.03.2019, 21:54
W przedszkolu to dawno powinna byc wymiana wszystkich pan bo tam sie nic nie robi tylko kawke pije i plotkuje
Szok
Szok 13.03.2019, 20:30
Skoro pani wojt ma większość w radzie to nawet konkurs nie pomoże.
egzorcysta
egzorcysta 14.03.2019, 06:18
Dyrektor z Krzywina to potwór w nieludzkiej czystej postaci
radny
radny 13.03.2019, 15:46
Trzeba umieć kręcić radnymi z Widuchowej którzy nie mają swego zdanie tylko jak za komuny ręce za podnoszą jak pani wójt chce
Mieszkaniec
Mieszkaniec 13.03.2019, 17:46
Nie tylko nie mają zdania, nie mają zasad , tylko wmanewrowani wyborcy im uwierzyli
Ciekawe
Ciekawe 12.03.2019, 23:15
Ciekawe co teraz wymyśli szacowny pan Piotr dyktator w szkole Krzywin , żeby wybory uzupełniające były na korzyść jaśnie panującej czarnej damy o końskiej urodzie
dno
dno 12.03.2019, 22:01
co ten komuch andrzejek za bzdury pisze w piatek w tej gazetce???? i rysiek pozwala na to???
do rzecznika prasowego ?
do rzecznika prasowego ? 12.03.2019, 21:43
Raczej szmącili, szmącili i myślą, że się im udało.
Oj
Oj 12.03.2019, 19:55
Pełnomocnik i jego władza chcą władzy absolutnej. Bez nikogo z opozycji i do tego dążą
Ciekawy
Ciekawy 12.03.2019, 19:53
Ciekawe co w tej kadencji sobie załatwić chce ? Bo co załatwił przez dwie poprzednie to można sprawdzić.
rzecznik prasowy
rzecznik prasowy 12.03.2019, 16:20
dawni agenci w dobrej formie...węszyli i węszyli
$
$ 12.03.2019, 17:57
Nie tylko dawni.
szycha
szycha 11.03.2019, 23:47
Nie po to się trudzili!
kluk
kluk 11.03.2019, 23:20
A Pobereszko będzie ponownie startował?
Wyborca
Wyborca 12.03.2019, 18:17
Przecież oto mu chodziło. Po trupach do celu.

Mieszkańcy Pacholąt , Marwic i Czarnówka nie dajcie się omamić .
Byłby wstyd gdybyście dali się ogłupić takim ludziom jak Z.P. i jego pełnomocnik P.W.


Dokąd będą w tej Gminie królowały matactwa pełnomocnika. Na pewno do chwili dokąd naiwnie będziecie mu wierzyć.
Pełnomocnik KWW Anny Kusy-Kłos, P. Waydyk przed wyborami poprzedniej kadencji mówił , że i z małpy wójta zrobi i co?
Teraz z ofiary robi kata.
A co z tą Komisją Wyborczą dostała nagrodę?
Pełnomocnik
Pełnomocnik 12.03.2019, 19:36
Nagrody rozdane pelnomocnik derektorem w krzywinie, pani z komisji w gminie w sekretariacie pracuje a druga sołtysem zostala w widuchowej. Biznes sie kreci.
Pob
Pob 12.03.2019, 16:51
Tak

Pozostałe