Będzie ścieżka spacerowa wokół murów

  • 13.03.2019, 10:40
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Będzie ścieżka spacerowa wokół murów
Turyści, ale i mieszkańcy będą mieli nową atrakcję. Dziś (13 marca 2019 r.) burmistrz Morynia Józef Piątek i wicemarszałek Jarosław Rzepa podpisali umowę przyznającą unijne środki na inwestycje drogowe w Moryniu.

Modernizacja ułatwi mieszkańcom gminy bezpieczny dostęp do obiektów użyteczności publicznej oraz ścieżki spacerowej wokół murów obronnych. Na odcinku 60 metrów położona zostanie nowa nawierzchnia. Jezdnia zyska też stałą szerokość - 5 metrów.

Działanie to otrzyma ponad 100 tys. zł wsparcia z PROW 2014-2020.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (13)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Baran baran buc
Baran baran buc 15.03.2019, 21:33
Ścieżka przy murach. Żenada. A mieszkańcy wsi to po błocie mają chodzić? Na wsiach też są drogi gminne ale po co wieśniakom droga??
Coco
Coco 15.03.2019, 21:14
A w Mieszkowicach pomimo referatu nadal nic!!!
Zbulwersowana
Zbulwersowana 14.03.2019, 09:32
Taaak, najlepiej wszystko do Morynia, a drogi prowadzące do mniejszych miejscowości są w opłakanym stanie i nikogo to nie obchodzi!!! Zapraszam Pana Burmistrza Morynia do przejechania się kilkakrotnie drogą z Witnicy Chojeńskiej na Wisław! Gwarantuje niezapomniane wrażenia i auto do naprawy!!! Może jak wyda kilka tysięcy na naprawę auta to coś zacznie robić w tej sprawie! Ile można słyszeć, że nie ma pieniędzy?? A na nowe zwierzaki są, a co.. na byle co zawsze znajdą się pieniądze!! Niedługo dojdzie do tego, że dzieci będą musiały same chodzić ponad 3 km w jedną stronę do szkoły bo autobus nie przyjedzie! Ciekawe co wtedy zrobi Pan Burmistrz!!!!!
Dawny praownik PGR
Dawny praownik PGR 14.03.2019, 16:40
Znam ta droge do Wislawia, dziur nie ma ale jezdzi sie ja po wybojach. Kiedys byla tak wykonywana nawierzchna, asfalt ten polozyl na bruk z kamienia dawny Zaklad PGR Witnica, I to ten Zaklad tak ta droge zniszczyl ciezkim sprzetem. No nie wspomne teez o firmie Cibet z Bielina gdzie wozili bele ze slomy jescze bardziej wykonczyl ta droge .
moryński ściemniacz
moryński ściemniacz 13.03.2019, 22:32
panie Piątek kiedy na poważanie zajmiesz się dojazdem rowerem do Przyjezierza? Ściemniasz już 4 lata i odbijasz piłkę.
Rowerzysta
Rowerzysta 15.03.2019, 08:38
Piątek nic nie zrobi bo to dla niego nie jest ważne.On teraz skupia się na drogach w Moryniu
Do srutu tutu
Do srutu tutu 13.03.2019, 18:39
Sawaryn ! Patrz i ucz się.
Anon
Anon 13.03.2019, 17:36
Po co jeszcze ścieżka wokół murów, przecież jest promenada. Zajmijcie się reszta
smutne to
smutne to 13.03.2019, 12:52
Smutny i niepokojący jest fakt, że w gryfińskim ratuszu NIKT tego nie widzi !! Nie starają się o środki z zewnątrz jak widać. A jak ktoś zwróci uwagę szczególnie w reżimówce, następuje wściekły atak na komentujących. P redaktorzy piszą w obronie burmistrza takie dyrdymały, że nawet młodzież szkolna otwiera szeroko usta ze zdziwienia....
globuska
globuska 13.03.2019, 12:48
wołałabym scieżke rowerową dookoła jeziora morzycko
😉
😉 13.03.2019, 21:33
Popieram
mon
mon 14.03.2019, 00:29
masz ścieżkę, nadleśnictwo zrobiło kładkę więc po co narzekać
dog
dog 13.03.2019, 11:38
W Gryfinie nie będzie potrzebna bo za chwile nei bedzie murów!

Pozostałe