Neonet 16-22.09.2019
Neonet 16-22.09.2019
Neonet 16-22.09.2019
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Grzegorz Napieralski  wybory do Sejmu - 09.09.2019 - 13.10.2019
Grzegorz Napieralski  wybory do Sejmu - 09.09.2019 - 13.10.2019
Grzegorz Napieralski  wybory do Sejmu - 09.09.2019 - 13.10.2019
Anna Glińska wybory do Sejmu - 13.09.2019 - 11.10.2019
Anna Glińska wybory do Sejmu - 13.09.2019 - 11.10.2019
Anna Glińska wybory do Sejmu - 13.09.2019 - 11.10.2019

Praca wre, aż ulice przyblokowane

  • 13.03.2019, 14:51 (aktualizacja 14.03.2019, 06:33)
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Praca wre, aż ulice przyblokowane
Kontynuowane są prace dotyczące budowy hali przy gryfińskim liceum. Jadący ul. Parkową muszą uważać na ruch i zwężenie w tamtym miejscu.

Dodatkowe, wcześniej niezaplanowane prace spowodowały, że wykonawcy zajęli kawałek pasa drogowego. Zajęty był chodnik na ul. Niepodległości.

Teraz kierowcy i piesi muszą się pogodzić z zajęciem kawałka pasa na ul. Parkowej.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (3)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (60)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

G Alko
G Alko 15.03.2019, 12:57
Bardzo dobrze z3 buduja nam te sale bo coraz mniej zawidnikow ma prawo jazdy zeby dojerzdzac do innych sal a przecierz nie bedzuemy chodzic z kapcia jak jestesmy zmenczeni po grze a do zalipia dalego bylo
:)
:) 15.03.2019, 13:07
A już prawko oddali? Może jednak "z kapcia" bezpieczniej?
milusi kocyk
milusi kocyk 15.03.2019, 07:26
Nikitiński musi odejść wraz z hałasem w mieście!
Sygnalista
Sygnalista 14.03.2019, 12:04
Parkowa nie do odzyskania. Trzeba robić od nowa.
Wielki Budowniczy
Wielki Budowniczy 14.03.2019, 17:24
A myślisz że po co tam taki wielki parking zbudowali?
Pikuś
Pikuś 15.03.2019, 07:22
Wytną te resztki parku co zostały i będzie parking. Po co komu park w centrum miasta.
wilczek
wilczek 15.03.2019, 17:36
"Kto wycina zdrowe drzewa może zarobić z liścia !" Hasło szczecińskiej młodzieży ! Brawo
parkingowy
parkingowy 14.03.2019, 07:18
Dziś jest problem z parkowaniem a co będzie jak szopę postawią. Ludzie będą parkować na nabrzeżu.
józek
józek 14.03.2019, 12:13
Być może jakiś śmiałek zacznie parkować pod drzwiami urzędu.
Pikuś
Pikuś 14.03.2019, 05:09
Panowie wice!!! Pora na facebuku ogłosić konkurs czyjego imienia powinna nazywać się ta sala! I dlaczego Sawaryna Mieczysława.
Szuter
Szuter 14.03.2019, 01:23
Już po Parkowej. Pora ogłosić przetarg na budowę ulicy z chodnikami. Chyba tych kolein i gruzu nie chcecie mieć w środku miasta.
czarno to widzę
czarno to widzę 14.03.2019, 01:35
Nie wpadną na to...
konstruktor
konstruktor 14.03.2019, 00:03
Hala - ale z prawdziwego zdarzenia powinna być (jeśli gminę stać na utrzymanie kolosa) przy Lagunie. Są i parkingi i miejsca. I cały kompleks. No i dzieciaki z gminnej szkoły mogłyby korzystać.

Sala gimnastyczna (ale nie w cenie szpitala!) przy powiatowym liceum to albo z drugiej strony szkoły, albo rozbudować obecną salę.

A boisko powinno służyć wszystkim mieszkańcom - i razem z parkiem, siłowniami, placem zabaw stanowić rekreacyjną przestrzeń miejską!
Pikuś
Pikuś 14.03.2019, 05:12
Nie słyszałeś co powiedział burmistrz na sesji??? Był w Warszawie i tam mu powiedzieli że inwestycje są drogie!
nieradny
nieradny 14.03.2019, 09:39
Nie każdego interesują sesje.
wstyd
wstyd 14.03.2019, 01:25
Teraz mieszkańcy zapłacą za głupotę władz!
jaki pan, taki kram
jaki pan, taki kram 14.03.2019, 08:35
A kiedy wreszcie władze zaczną płacić za swoją głupotę? Gdybym to ja na swojej działce tak budował i zniszczył drogę - to mnie by właściciel ścigał, żebym naprawił!
ajwaj alerluja i do przodu
ajwaj alerluja i do przodu 13.03.2019, 23:47
DR KIDLER NIE BĄDZ PEDAŁEM HA AH AH i popatrz na to od *** strony ha ha ah jako owca lub baran ha ah ah https://youtu.be/sY5MmhLQBng beeeeee ha ha ah aha czujesz swoją e rolę w tym jude cyrku ha ah ah
ajwaj alewluja i od tyłu
ajwaj alewluja i od tyłu 13.03.2019, 23:43
(...)
Komentarz usunięty. To nie jest miejsce na wklejanie samych linków tylko na komentarze.
administrator
jwaj aleluja i do przodu
jwaj aleluja i do przodu 13.03.2019, 22:52
 jak kogos za mocno ubodłem ha ha ah to mam to w dopie ha ah ah tylko nie pikusia
dr Kidler
dr Kidler 13.03.2019, 22:55
Po prostu znowu zapomniałeś wziąć tabletek. Nie pierwszy raz.
tw ój wróg ha ah ah  a może przyjaciel ha ha ah
tw ój wróg ha ah ah a może przyjaciel ha ha ah 13.03.2019, 23:02
żeby nie ja to z kim byś polemizował IDIOTO CO TA BAJKA BY.ŁA ponadczasowa ha ha ah
czas
czas 13.03.2019, 22:46
Co za baby tu piszą? FAceci oglądali mecz!
ajwaj aleluja i do przodu
ajwaj aleluja i do przodu 13.03.2019, 22:57
musiał bym być takim zindoktrynowanym debilem jak twój mąż lub twojej mało atrakcyjnej brochy ha ha ah
*** wie co
*** wie co 13.03.2019, 22:53
jaki mecz ha ha ah
ajwaj aleluja i do przodu czasem ods tryłu ha ha ah
ajwaj aleluja i do przodu czasem ods tryłu ha ha ah 13.03.2019, 22:37
w gryfinie czubów kują ha ah ah weięc pusta głowa  żeby dojść do PACANOWA ha ah ah
kiulson
kiulson 14.03.2019, 08:07
Dlaczego ten burak Ajwaj jeszcze nie siedzi?
Szalom
Szalom 13.03.2019, 22:41
Nikitiński musi odejść choćby i do Pacanowa!
ajwaj aleluja i do przodu
ajwaj aleluja i do przodu 13.03.2019, 22:42
też tak sądze ha ha ah szalom ha ha ah
ajwaj ai doprzodu
ajwaj ai doprzodu 13.03.2019, 21:48
https://youtu.be/PGreovMTP9M h ha ah
doctor
doctor 13.03.2019, 22:04
Jedynym Koziołkiem Matołkiem jesteś ty!!!!!!!!!
ajwaj i od tylca ha ha ah
ajwaj i od tylca ha ha ah 13.03.2019, 22:15
was już nawet bajki bodą juz nawet o koziołkach nie wspomnę ha ah ah
ajwaj aleluja i do przxodu
ajwaj aleluja i do przxodu 13.03.2019, 22:11
po co ten wykrzyknik ha ha ah może lubię być aktorem w tej bajce z koziołkiem ha ha ah a znasz sentencję tej bajki ha ah ah
Brzydkie kak Piła
Brzydkie kak Piła 13.03.2019, 21:47
Najbrzydsze miasto w Polsce. Moze Mnietek i jego HALA to zmienią. Powodzenia.
dobra zmiana
dobra zmiana 13.03.2019, 22:10
Tak zmienią. Bedzie najbrzydszym miastem w Europie. A na pewno z najgorszą przestrzenią publiczną!
kompromitacja
kompromitacja 13.03.2019, 21:51
Przecież już Sawaryn powiedział, ze to będzie sala sportowa. Czyli nie hala - perła Gryfina, tylko zwykła salka bo chcą grać w piłkę ręczną.
d.... zmiana
d.... zmiana 13.03.2019, 22:12
20 milionów za salę, jak inni stawiają podobne za 4 razy mniej?
I po to dewastują park, boiska i centrum miasta?
przytuli się kasę i jakoś to będzie...
przytuli się kasę i jakoś to będzie... 13.03.2019, 21:47
Czy po wydaniu tych 20 milionów ktoś ma jakiś rachunek ekonomiczny? Ile będzie widowni? Ile będzie kosztowało wynajęcie? Jaka cena biletów?
Ile kosztować będzie utrzymanie sali pustej, a ile jedna impreza (światło, ekipa, ochrona, ochrona, sprzątanie, wyposażenie itp)?
Ile imprez w miesiącu potrzeba, żeby się zwróciło?
Czy będzie stać na to mieszkańców gminy?

Takie pytania przy budowie "hali widowiskowo sportowej" powinny być rozwiązane dużo wcześniej.
!
! 13.03.2019, 22:17
Gdyby robili za własne pieniądze - symulację kosztów mieliby przygotowaną. Ale że bardziej to podobne do zasady Ochódzkiego z Misia - to co się będą przejmować....
AJWAJ AI OD TYŁU AH AHA HA
AJWAJ AI OD TYŁU AH AHA HA 13.03.2019, 20:31
i tak powstał POLIN https://youtu.be/3JF-PcYS-RE
debil
debil 13.03.2019, 19:44
Hej, młody junaku, smutek zwalcz i strach,
Może na tym piachu za 30 lat,
Powstanie, być może, hala, długa, prosta,
Szeroka jak morze hala gryfinowska…
– A tego nie rozumiem… A dlaczego „być może”?
– No… „być może”, bo… on jeszcze nie wie…
– Dlaczego nie wie? No jak to – nie wie? Ty popatrz, bracie! No? Młody człowiek… chłopak, tak? i dookoła pracują jego koledzy. Ty widzisz to? (…)
Przecież na tym piachu za 30 lat,
Powstanie, z pewnością, jasna, długa, prosta…
JWAJ I OD TYŁU
JWAJ I OD TYŁU 13.03.2019, 20:38
(...)
To nie jest miejsce na wklejanie linków. Nie masz nic do skomentowania, to nie wklejaj. Link usuniety. 
administrator
ten sam
ten sam 13.03.2019, 22:26
a popwiedz ze to nie jest uniwersalne i ponadczasowe
Przyjdzie i Sprawiedliwość
Przyjdzie i Sprawiedliwość 13.03.2019, 19:15
Mam nadzieję że pomysłodawca tego idiotycznego marnotrawstwa naszych publicznych pieniędzy spędzi stosowną ilość lat w zakładzie karnym
AJWAJ ALELUJA I DO PRZODU
AJWAJ ALELUJA I DO PRZODU 13.03.2019, 20:47
https://youtu.be/cL2v0B0d3jE WAL SIĘ HA AHA HA
Ja
Ja 13.03.2019, 17:07
To gdzie teraz urzad bedzie parkował?
caban
caban 13.03.2019, 18:05
Postawią kolejny szlaban.
Lokis
Lokis 13.03.2019, 15:46
Przez tę kretyńską inwestycję ulice w centrum będą już zawsze poblokowane. Popieram hasło - Nikitiński musi odejść!

Pozostałe